Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 114.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

kako spremiti igru???
svugdje tražim "SAVE" ali nikada ga ne nađem:(
Mislio sam da se automatski igra spremi ali kada hoću izaći iz igre piše mi da moram spremiti igru ili ću izgubiti sve što sam igrao

Dali netko zna kako spremiti igru????

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Jel neko zna kako doci do bmw-a e46???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Imam namjeru nabavit ovu igru , valja mp ista i igra li se jos , tj ima li jos igraca na serverima da ne kupujem bezze ?  Igram Run i on je jos uvijek poprilicno popularan . Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:55 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Da nelistam po temi,imam problema s FPS-om,postavke bile sve na max ili na min on meni FPS u vožnji neda iznad 15-20,kako to riješiti? Konfa pod moj PC,gpu mi uzima 25% oba,CPU oko 60%.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted Black Edition 2005

E ovako imam problem, instalirao sam igricu NFS MW na PC. Kada krenem sa igrom cesto me koci slika, kao da je slaba graficka karta, a konfiguracije racunara su: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.40GHz

graficka: Intel(R) 82915G/GV/910GL Express Chipset Family  (128 MB)
RAM DDR2-SDRSM 2GB-samo sto od cetiri RAM kartice dvije rade na 200MHz, a ostale dvije na 333MHz
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted Black Edition 2005
Svi RAM moduli ti rade na najsporijoj brzini.
Probaj u igri smanjiti rezoluciju, pa vidi hoće li ti igra ići štogod brže. Ili probaj smanjiti kvalitetu tekstura i sl stvari. Probaj sve staviti na low u opcijama grafike. U igri !
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nema to veze s RAM-om. Grafička je preslaba i zato ti šteka.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
iAvenger kaže...

Nema to veze s RAM-om. Grafička je preslaba i zato ti šteka.

Tačno, integrisana.

 

Potrebna ti je kakva AGP od 64 ili još bolje od 128 ili 256MB i radit će ti glat bez štekanja

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
9 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Da, ali ranije sam ovu igricu igrao bez problema na racunaru sa procesorom intel 2.40GHz, 512 rama DDR i takodje grafickom od 128mb mislim da je bila radeon 9200 ili 8800, cak sam na tom racunaru mogao pojacati grafiku igrice, a da ne koci. Kada uporedim performanse ovaj racunar je mnogo bolji nego taj 2.40 samo je ista jacina graficke u MB. pokusao sam smanjiti grafiku na minimum i opet koci. moze li mi neko reci kakva je ova graficka Intel Grantsdale-G i915GV 128Mb? Graficku ne mogu mijenjati, itegrisana je. Evo par slika sto se tice konfiguracije racunara, da li uopse valja ovaj racunar? Hvala.

9 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Konfiguracija

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
cola92 kaže...

Da, ali ranije sam ovu igricu igrao bez problema na racunaru sa procesorom intel 2.40GHz, 512 rama DDR i takodje grafickom od 128mb mislim da je bila radeon 9200 ili 8800, cak sam na tom racunaru mogao pojacati grafiku igrice, a da ne koci. Kada uporedim performanse ovaj racunar je mnogo bolji nego taj 2.40 samo je ista jacina graficke u MB. pokusao sam smanjiti grafiku na minimum i opet koci. moze li mi neko reci kakva je ova graficka Intel Grantsdale-G i915GV 128Mb? Graficku ne mogu mijenjati, itegrisana je. Evo par slika sto se tice konfiguracije racunara, da li uopse valja ovaj racunar? Hvala.

Integrirane grafičke su vrlo loše i slabe. Dovoljne da browsaš po folderima doslovce. A ova je zasebna grafička koja je puno jača. Nije sve u MB i GB kod grafičkih ;). Nabavi si neku jeftinu polovnu grafičku i miran si. Ili jednostavno kupi novi komp.

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Jel igra tko ovo na win 8.1, ja ne mogu pokrenut da ga ebes

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Alexandar-II kaže...

Jel igra tko ovo na win 8.1, ja ne mogu pokrenut da ga ebes

 Ja sam igrao bez problema na w 8.1

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne znam vise sto da radim stalno mi izbacuje gresku 0xc000007b, ne znam uopce ni do cega je problem

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Igrao sam stari MW i bio je odličan jednostavno je imao dubinu i vukao da igraš i napreduješ kroz story,igra ima dušu dok novi MW to nema ni 10%,probao sam odigrati do kraja novi mw ali me ništa ne vuče.Pošto me uhvatila nostalgija odigrao HP2 iz 2002 ma igra briljira po pitanju igrivosti,prekrasne staze pogotovo plaža s onim vulkanima,egzotični auti ima i ferraria,starog diabla,ma uživao sam igrati uz dobar soundtrack,policiji je teško pobječi i nerjetko te izbace s ceste i pokvare trkači krug s ostalim protivnicima.HP2 je dokaz da i jednostavan koncept utrkivanja/bijega može biti dosta zabavan za odigrat.Potom HP iz 2010 bio je dobar i vuče korijene od starog HP2,ali da se mene pita HP2,iako stariji je bolja igra od novog,jednostavno mi fali onih plaža itd iz starog.Igrao i Shift 2009,dobra igra,puno auta,dobre staze ali ništa više od toga.Sad malo peglam Undeground 2 pošto nisam odigra dotični i sviđa mi se,ulične trke,gomila auta,i samo šibaš story uz dobar soundtrack,moram si skinuti tu muzike pre dobra je.Hoču reči novi Nfs poslje 2010 su samo kopije starih legendi.
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Pa dobro al svejedno bi ja htio probat taj novi MW, da ne prelazim stari po miliunti put

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Alexandar-II kaže...

Ne znam vise sto da radim stalno mi izbacuje gresku 0xc000007b, ne znam uopce ni do cega je problem

 Riješenje 1 i 2.

 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice