Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.112.956
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
14 godina
offline
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V PC

GTA 5 heistovi im više nisu dovoljni pa su se okušali IRL xD

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
badboycro kaže...

S koje stranice vi skidate modove?

 Ja skidam odavdje.

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ljudi, da li je heist u paleto bayu (ona banka) zadnji heist u SP ili ima jos toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Nije zadnji,  ali je definitivno najzabavniji. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V PC

Zadnji je Union Depository, ali je skroz dosadni. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav mozda ima vec negdje u temi ali tema ima vec mnogo stranica da bih sve procitao pa da pitam:

Planiram da kupim GTA V u autriji (Saturn trgovina) dakle set od 7 cd-ovam, mene zanima da li ja to mogu povezati sa steamom tj aktivirati tako da kada igram pise ono in game a ne "in non-steam game" ?

HVALA UNAPRIJED!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Zanima me dali se može i kako mjenjati trajanje dana u igri kao što se moglo u Watch Dogsu? (samo se promjenio jedan broj u skripti)

 

Znači, 24h u GTA 5 traju 48 minuta, a to mi je prebrzo jer ne volim kada se naočigled vidi pomicanje sjena zgrada prilikom zalaska Sunca i slično.

 

Step by step, hvala..

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Da li je normalno da mi je GPU load 82%, nekad bude 94% jednom je bilo 99%, ali većinom je 80-85%?
Da li povećanje grafičkih postavki utječe na povećani GPU load, jer nisam nafrljio na najjače, ali većina je na very high, bez AA i advanced graphic je sve disable, i igrica ide u prosjeku 55 fps...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Be Water My Friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 2:06 (bruslii).
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Master11 kaže...

Da li je normalno da mi je GPU load 82%, nekad bude 94% jednom je bilo 99%, ali većinom je 80-85%?
Da li povećanje grafičkih postavki utječe na povećani GPU load, jer nisam nafrljio na najjače, ali većina je na very high, bez AA i advanced graphic je sve disable, i igrica ide u prosjeku 55 fps...

 

  A što ti onako logično misliš? Ako više operetiš grafu odnosno više opteretiš proc, da li bi load tebao biti veći ili manji?

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Monster Truck kupio online mod :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Sa viljuskarom nemres dizati aute :S.
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Oldy kaže...
Master11 kaže...

Da li je normalno da mi je GPU load 82%, nekad bude 94% jednom je bilo 99%, ali većinom je 80-85%?
Da li povećanje grafičkih postavki utječe na povećani GPU load, jer nisam nafrljio na najjače, ali većina je na very high, bez AA i advanced graphic je sve disable, i igrica ide u prosjeku 55 fps...

 

  A što ti onako logično misliš? Ako više operetiš grafu odnosno više opteretiš proc, da li bi load tebao biti veći ili manji?

 Umjesto da mi daš odgovor postavljaš mi pitanja!!
Igrao sam manje kompleksnije igrice od ove pa je GPU load bio 99%, nije mi jasno u čemu je točno problem da nemre doći na 99% kao uvijek, pa nije CPU usko grlo valjda...

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Master11 kaže...
Oldy kaže...
Master11 kaže...

Da li je normalno da mi je GPU load 82%, nekad bude 94% jednom je bilo 99%, ali većinom je 80-85%?
Da li povećanje grafičkih postavki utječe na povećani GPU load, jer nisam nafrljio na najjače, ali većina je na very high, bez AA i advanced graphic je sve disable, i igrica ide u prosjeku 55 fps...

 

  A što ti onako logično misliš? Ako više operetiš grafu odnosno više opteretiš proc, da li bi load tebao biti veći ili manji?

 Umjesto da mi daš odgovor postavljaš mi pitanja!!
Igrao sam manje kompleksnije igrice od ove pa je GPU load bio 99%, nije mi jasno u čemu je točno problem da nemre doći na 99% kao uvijek, pa nije CPU usko grlo valjda...

 Probaj 15.4 Beta driver ak ih nisi vec instalirao.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Sve najnovije je instalirano, mislim meni igrica radi dobro, nego mi nije to jasno kako svaka druga zakuca GPU na 99%, ova kao da joj je dovoljno i 80-85% jer u prosjeku imam 55fps, najnize kaj sam primjetil je 47fps i to je to...
Zanimljivo je to kaj je RAM bio iskoristen tijekom igranja na 4,7 GB a imam 8 GB, ali je page file bio na oko 8GB! Po meni čudno, ali možda tako treba biti...

EDIT: Mislim da sam našao problem; isključio sam vsync i zakucalo je grafu na 99%, kad ga ukljucim drzi je na 80-85%!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 11:38 (Master11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Master11 kaže...

Sve najnovije je instalirano, mislim meni igrica radi dobro, nego mi nije to jasno kako svaka druga zakuca GPU na 99%, ova kao da joj je dovoljno i 80-85% jer u prosjeku imam 55fps, najnize kaj sam primjetil je 47fps i to je to...
Zanimljivo je to kaj je RAM bio iskoristen tijekom igranja na 4,7 GB a imam 8 GB, ali je page file bio na oko 8GB! Po meni čudno, ali možda tako treba biti...

EDIT: Mislim da sam našao problem; isključio sam vsync i zakucalo je grafu na 99%, kad ga ukljucim drzi je na 80-85%!

 Pa to nije onda "problem". Jednostavno grafa ne treba raditi na 99% da bi održavala taj framerate. Ja imam lockan bf4 na 60fpsa i usage grafe mi ne prelazi nikada, čini mi se, 75%. Ne grije se previše, ne čuje se a fps ne pada ispod 60...

BF Nick: Xtreme_Switch
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ukay1000 kaže...
Sa viljuskarom nemres dizati aute :S.

I ja sam se zapanjio kad sam vidio.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Debeo sam

Be Water My Friend
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Dali vam je nakon zadnjeg update-a skocio CPU usage, meni je prije bio izmedju 60 i 85% a sada je izmedju 90 i 100%

 

Evo i par slicica

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 19:53 (Xboxn00b).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

moze li ovo racunalo pokrenuti gta 5

intel core 2 cpu 2.13ghz 800mhz

2.00 gb rama

32 bitni windowsi

amd sapphire hd 6850 1gb gddr5

ako nemoze sta bi mogao promijeniti na racunalu da pokrenem gta 5

hvala unaprijed

 

loncar
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
taksvejedno kaže...

moze li ovo racunalo pokrenuti gta 5

intel core 2 cpu 2.13ghz 800mhz

2.00 gb rama

32 bitni windowsi

amd sapphire hd 6850 1gb gddr5

ako nemoze sta bi mogao promijeniti na racunalu da pokrenem gta 5

hvala unaprijed

 

 Ako imaš dovoljno novaca ja bih tu sve mjenjao mada ta grafička može GTA V pokrenuti. Prvo bih najbolje bilo uzeti procesor RAM te matičnu, a tek onda kasnije po potrebi grafičku..

...My life, My game, My rules...
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
taksvejedno kaže...

moze li ovo racunalo pokrenuti gta 5

intel core 2 cpu 2.13ghz 800mhz

2.00 gb rama

32 bitni windowsi

amd sapphire hd 6850 1gb gddr5

ako nemoze sta bi mogao promijeniti na racunalu da pokrenem gta 5

hvala unaprijed

 

 tesko, rama definitivno premalo, cpu da ne pricam

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
taksvejedno kaže...

moze li ovo racunalo pokrenuti gta 5

intel core 2 cpu 2.13ghz 800mhz

2.00 gb rama

32 bitni windowsi

amd sapphire hd 6850 1gb gddr5

ako nemoze sta bi mogao promijeniti na racunalu da pokrenem gta 5

hvala unaprijed

 

 Ne.

 

 

Nazalost najbolje ti je jos malo sakupiti novaca ako mozes i na jesen kad se cjepaju cijene u dolarima kod nas upiknuti novo sve (socket - maticna, cpu itd..)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

hvala, a dali moram graficku mijenjat?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

ovo je moj drugi racun samo da se zna. :)

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
taksvejedno kaže...

moze li ovo racunalo pokrenuti gta 5

intel core 2 cpu 2.13ghz 800mhz

2.00 gb rama

32 bitni windowsi

amd sapphire hd 6850 1gb gddr5

ako nemoze sta bi mogao promijeniti na racunalu da pokrenem gta 5

hvala unaprijed

 

Sve. Od 32 bitnih u 64 bitne windowse koji su zahtjev pa na dalje. 

13 godina
online
Grand Theft Auto V PC

Možda malo glupo pitanje al zanima me dal postoje šifre za PC.... (naravno za GTA V)

I isto tako, u koji se folder može umetnuti flastita muzika, odnosno kojim se postupkom može u samoj igrici "skenirati" taj navedeni folder.

Te na kojoj se radio postaji reproducira ta muzika koja se umetne...

Hvala! 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Gale92 kaže...

Možda malo glupo pitanje al zanima me dal postoje šifre za PC.... (naravno za GTA V)

I isto tako, u koji se folder može umetnuti flastita muzika, odnosno kojim se postupkom može u samoj igrici "skenirati" taj navedeni folder.

Te na kojoj se radio postaji reproducira ta muzika koja se umetne...

Hvala! 

Sva ta pitanja zna google.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Gale92 kaže...

Možda malo glupo pitanje al zanima me dal postoje šifre za PC.... (naravno za GTA V)

I isto tako, u koji se folder može umetnuti flastita muzika, odnosno kojim se postupkom može u samoj igrici "skenirati" taj navedeni folder.

Te na kojoj se radio postaji reproducira ta muzika koja se umetne...

Hvala! 

 igraš GTA a ne znaš šifre, pa nije ti to super mario

Reći ću ti samo jednu, upiši ju u mobitel sa bilo kojim likom, kao novi kontakt i stisneš zovi: 1 999 887 853

Toliko puta mi je trebala da ju znam na pamet

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice