Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 250.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Mislim da je problem na novim xboxima, na mom prastarom xbox one s radi sve normalno.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

potpis, meni na one S radi sve kao podmazano, jedino mi se cini da su loading vremena malo veca nego na fh4? ili sam ja zaboravio haha...ono npr kad predes cilj, pa kad cekas da izbaci rezultate, cisto 1 primjer

i da, gdje se upisuju oni brojevi za uc u odredenu utrku? oni dugacki brojevi. moram li nac tu utrku na mapi, pa nac tamo pod opcijama ili postoji neki pretrazivac utrka?

posto sam jos nov, kakvi su najbolji nacini za dobivat puno love, xp i skillova?

nisam nesto odusevljen igrom, jer je 95% ista kao fh4, pa mi malo splasnula volja, jedino sta je je, grafika i ambijent su strava, al ostalo sve vec videno u drugom pakiranju u fh4

cak sam i odlucio ju ne kupit iduce godine za pc, kad si slozim komp i kokpit za volan, nego prec na prave simulacije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

ok nasao sam sam sve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Samo polako, ako si igrao FH4 onda budeš ovo sve brzo skužio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

jesam, zato mi i nije toliko zanimljiva igra, mada sam danas presao prvu forza adventure ili kako se vec zove i toga se ne sjecam u fh4, pa mi bilo ajde zaninmljivo :D

idem laganini sa sennom koju sam dobio radi igranja fh4, na afk 20 krugova sve automatski, zaljepio gas sa krep trakom i spojio gamepad na powerbank :D pa da pustim malo da mi sam pobere para i skillova, pa da mogu pocet skupljat aute i wheel spinove, sve dok ne dobijem neki smisleni auto sa svim otkljucanim skillovima. ali najvise od svega cekam reno 4 da mi se pojavi negdje (samo barn?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja imam još dva achivementa, neki sezonski vrag tek za 3 mjeseca se može riješit i Eliminator.

640 auta, preko 60mil cr i Prestige 3 lvl 300. Sve pređeno tako reći.

Samo stavi afk i budeš za par dana imao tonu stvari. Prvo kupi onu odjeću/nakit/obuću. Tako da kasnije dobivaš samo aute i cr.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Forza Horizon 5

Meni je sve normalno radilo do zadnja 2-3 puta kad se počinju pojavljivati problemi sa teksturama terena na način da se na dijelovima pojavljuje neka pravokutna mreža u kojoj su slično šahovskoj ploči neka polja crna ili tamnosiva a druga ispravna. Primijetio sam istovremeno i povremeno trzanje a do tad je sve radilo glatko. 

Igram na PC-u , grafička je RTX 2060 mobilna verzija.

Ako se ne varam , bio je nedavno update igre.

Bio je i update drivera grafičke kartice prije toga ali mislim da je nakon tog updatea sve još uvijek radilo ok.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja riješio sve trke, i sve što se može riješiti offline još prije 2 tjedna i više nisam upalio. Niti me vuče nešto. Izgrindao igru 50tak sati i dosta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

I meni ju je dosta da budem iskren... uopče mi se više ne da igrat, stalno proklizavanje automobila, više sam na travi nego na cesti a ako usporim da ostanem u zavoju na cesti onda me ostali prestižu ko da su 3 klase iznad!

Kad odeš na online utrke, ne možeš izabrati koju vrstu utrka želiš pa te uglavnom baci u glupi offroad...Kaj nisu mogli napraviti da ako se želiš utkivat sa ostalima po cesti onda da izabereš "road" a ako želiš po drumu onda "offroad" ???

Fizika upravljanja mi je u NFS Heat 10x bolja.

Razočaran sam i siguran sam da mi je ovo prvi i zadnji FH kojeg sam se ozbiljno uhvatio i baš sam ga želio dobro upoznat ali "banana"... 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Sve je banana naspram AC ali ajde FH je čista arkada.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

usporedjujes kruske i jabuke.

13 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Jedina Forza koju sam igrao je 4 i nikako mi nije sjela tako da sam zaboravio na nju. Srećom bila je na popustu. Zapravo mi nije jasan koncept igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

 Meni je Forza najbolja samo za uzimanje screenshota, jer stvarnio je veliki izbor. Prvo što napravim kad dobim auto je da ga poslikam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ivanzu kaže...

Sve je banana naspram AC ali ajde FH je čista arkada.

 

ima i jako dobar middle ground a to je GT sport, i možda forza motorsport (nisam igrao, pa nisam siguran ako tu spada). Taman je vožnja na prijelazu prema simu a opet dovoljno arkadna da se brzo ulovi mot i može igrat online.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Nesposobni developer da ne može nikako sredit probleme sa serverima,Convoy te Horizon Open.Također Treasure Hunt za sezonu ne radi,a imaju na tisuće prigovora na to i ništa.Jučer izdali patch i ništa nisu popravili.Već lagano odustajem od igre.Malo pomalo dosadi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

S čim igrate ovo čudo? Danas je tek instalirao, probao sa volanom (DFGT), našao postavke na netu, ali sve mi se to čini očaj. Auto se ne može kontrolirati, konstantna borba sa volanom. Možda je ok za vozikanje, ali utrke ovako pobijediti - nema šanse. Ista stvar i na FH4.

 

Imam nekakav Gamesir gamepad koji je ok, ali triggeri su malo premekani. Vidim da svi preporučuju Xbox gamepadove, nisam nikad probao, ima li više otpora na triggerima/analogu tako da se može bolje dozirati gas i skretanje? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Gdje i kako bi mogao uzetgampass za 1 $ ,nemam xbox nego bi koristio na pc?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Forza Horizon 5
dv14 kaže...

S čim igrate ovo čudo? Danas je tek instalirao, probao sa volanom (DFGT), našao postavke na netu, ali sve mi se to čini očaj. Auto se ne može kontrolirati, konstantna borba sa volanom. Možda je ok za vozikanje, ali utrke ovako pobijediti - nema šanse. Ista stvar i na FH4.

 

Imam nekakav Gamesir gamepad koji je ok, ali triggeri su malo premekani. Vidim da svi preporučuju Xbox gamepadove, nisam nikad probao, ima li više otpora na triggerima/analogu tako da se može bolje dozirati gas i skretanje? 

 

Imam xbox kontroler i logitech kontroler. Na oba mi je podjednako ok. Za ostale kontrolere ne znam.

PSN - darklydexter
11 godina
online
Re: Forza Horizon 5
Ja sam imao jedan Gamesir gamepad.
Dobro je izgledao, ali je input lag bio užasan i krepao je nakon par mjeseci.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Baš sam razočaran igrom.

 

FH3 i FH4 su imale tako jaku atmosferu, baš su mi djelovale kao nešto što je rađeno sa strašću. Petica mi djeluje kao brzinski sklepani cash grab, osobito mapa koja je ko nešto što bi nekakav generator izbacio.

 

Zatim uklonjeni brandovi kao Abarth i Alfa, pa cenzure u pjesamama koje su tragične. Recimo Imanbekov Roses, u pjesmi fali doslovno pola riječi. Kaj ste ju onda stavljali u igru???

 

Baš mi je žao tih 600kn, bolje da sam nastavio igrati četvorku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
TibzzX kaže...

Baš sam razočaran igrom.

 

FH3 i FH4 su imale tako jaku atmosferu, baš su mi djelovale kao nešto što je rađeno sa strašću. Petica mi djeluje kao brzinski sklepani cash grab, osobito mapa koja je ko nešto što bi nekakav generator izbacio.

 

Zatim uklonjeni brandovi kao Abarth i Alfa, pa cenzure u pjesamama koje su tragične. Recimo Imanbekov Roses, u pjesmi fali doslovno pola riječi. Kaj ste ju onda stavljali u igru???

 

Baš mi je žao tih 600kn, bolje da sam nastavio igrati četvorku.

Mogao si jednostavno latit 10€ i uzet gamepass za probat igricu, meni je osobno bolja od FH4 i malo lošija od trojke, ono što mi se u FH5 ne sviđa je glazba, četvorka je u tom pogledu bila 💯

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Forza Horizon 5

100 ljudi 100 ćudi al nikad nisam palio muziku ni u trojci ni četvorki pa ni u ovoj. Pjevaju mi motori auta oduvijek i zauvijek

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Upalim Spotify jer je soundtrack u FH 5 kriminalan.Najbolji je bio u FH 2.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

ja uzeo game pass za 1e na xboxu, bio na godisnjem, igrao tj dana, dosao do 90 i nekog levela, 70 auta, izmaxanih par za gust i to je to

mislim da kupovati ovu igru se ne isplati...

vidjet cemo kad si nabavim komp i izradim kokpit za G27...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
vrinho kaže...

100 ljudi 100 ćudi al nikad nisam palio muziku ni u trojci ni četvorki pa ni u ovoj. Pjevaju mi motori auta oduvijek i zauvijek

 FH4 zvuk motora bio očaj, al zato Horzion Pulse i XS bili vrh 😀

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Igram dok ne izađe novi  NFS  

... ak niš drugo, naučiti ću kako treba kočiti prije zavoja 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 14:23 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Otkrio sam skrivenu "Barn find" lokaciju koju su izgleda zaboravili aktivirati u igrici !?!

Bug ili šta???

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2022 14:02 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Jel se mogu giftat auti direkt ljudima sa friends liste?

Imam dupliće Sesto Elemento FE i Huayra BC FE ako netko hoće 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

I ja sam se to prije pitao ali na žalost ne možeš...možda nakon neke buduće nadogradnje to omoguće ali za sada ne.

 

Prodaj ih ak te žuljaju u garaži ili još bolje napravi dvije performance varijante :  S1 i S2 za dvije vrste utrka 😉

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Pa dobro koji klinac se tu dešava???

Ne mogu downloadati i instalirati novi "tune" na NOVO vozilo na kojem nemam niti jedan "tune" i veli da obrišem neke da napravim mjesta!  Od kud da obrišem "tune" za taj auto kada je NOVI i nemam niti jedan "tune" za njega!?!?!?!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice