Forza Horizon 5

poruka: 9
|
čitano: 1.405
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Forza Horizon 5

Igra izlazi 9.11, biti će i na Steamu. Radnja je u Meksiku i konačno ćemo voziti na normalnoj strani Po viđenom grafički izgleda impresivno a najbitnije da opet bude zabave i akcije s autima napretek.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 21:56 (vrinho).
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
Forza Horizon 5

Uživo za par minuta:

Forza Horizon 5: Let’s ¡Go!

0 0 hvala 0
8 godina
Forza Horizon 5

Ovo mi je jako bezveze sto je defolt za XsX 4k uz 30fps....trebali su prilagodit vizuale za 60fps a opcionalni performance na 120fps.

I jos kad sam procitao da je raytrace samo u vista modu tojest kad gledamo auto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Ovo mi je jako bezveze sto je defolt za XsX 4k uz 30fps....trebali su prilagodit vizuale za 60fps a opcionalni performance na 120fps.

I jos kad sam procitao da je raytrace samo u vista modu tojest kad gledamo auto...

Koga briga bit će na PC u 4k i fpsa onoliko koliko ti hardwer dozvoljava :)

8 godina
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Koga briga bit će na PC u 4k i fpsa onoliko koliko ti hardwer dozvoljava :)

Kako mi se pc sav po.ebao nakon win10 updatea ili drivera ili kise u Sahari pa sam morao radit reinstal i ostao bez terabajta igara i svega zivoga pc mi je dosao na zacelje kao platforma na koju zelim trosit vrijeme...ili u paralelu sa Switchom 🤣

Vrijeme trosim na Ps5 i XsX pa mi je bitno kako se igre izvode na te dvije konzole.

8 godina
Forza Horizon 5

Ali ok nije sve tako tmurno,igra ima i 60fps mode na xsx i xss pa ce se igrat na taj nacin.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Forza Horizon 5

Na linku se vidi novi gameplay i zvukovi motora auta.

0 0 hvala 0
9 godina
Forza Horizon 5

Jel će biti neke razlike u Steam i Windows store verziji, vidim da je na Steam-u još nije moguće pre-orderati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
nex987 kaže...

Jel će biti neke razlike u Steam i Windows store verziji, vidim da je na Steam-u još nije moguće pre-orderati.

Postoji mogucnost da Steam nece imat sve funkcije kao neke prijasnje igre...naprimjer triggeri na gamepadu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice