Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 250.009
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
mp3david kaže...
x18x05x kaže...

Ja sad samo farmam lovu i kupujem aute. Imam ih već 420. 

 kako si to uspio?

 AFK. Plus Wheelspin 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Morat cu se i ja bacit na farmanje love jer mi treba 5 milijuna za posljednju kucu i trebam 3 milijuna za 60's Corvette radi dva achievementsa koja sam na rubu da kompletiram (kupit sve kuce i zatvorit kolekciju proizvodaca od barem 25 vozila)

 

Necu taj AFK koristit, ali cu definitivno pronjuskat sto imam od auta u kolekciji, a nudi wheelspinove u car mastery pa se bacit na skupljanje pointsa uz pomoc skill songova. Poslikao sam 50 legendary auta, kompletirao mapu, otvorio sve ceste. 37/53 achievementsa su ulovljena s tim da ih imam 6 koji su 85% navise gotovi. Valjda ovaj zadnji barn find treba jako dugo cekat da se zavrsi, imam opciju instant zavrsit restauraciju, ali kosta 30 milja haha. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

jel ima koga da bi bacio custom event neku utrku, imate link prije za discord pa da se skupimo, nas dva smo svaki dan tamo od 8 na dalje vecinom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Pridruzim se ja...( ANDI HR )

Kolko nas može biti u Co-op.?

btw: kaj je to Convoy ?

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 9:46 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Combustd kaže...

 

Necu taj AFK koristit, ali cu definitivno pronjuskat sto imam od auta u kolekciji, a nudi wheelspinove u car mastery pa se bacit na skupljanje pointsa uz pomoc skill songova. 

 Možeš probati i sa custom utrkama koje nisu AFK, kao npr. 590305681.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
DeniZg kaže...
Combustd kaže...

 

Necu taj AFK koristit, ali cu definitivno pronjuskat sto imam od auta u kolekciji, a nudi wheelspinove u car mastery pa se bacit na skupljanje pointsa uz pomoc skill songova. 

 Možeš probati i sa custom utrkama koje nisu AFK, kao npr. 590305681.

 

 

 Koristio sam neke costum utrke vec za achievementse. 500 kaktusa u wet season achievement sam npr. razvalio preko costum eventa 

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Pridruzim se ja...( ANDI HR )

Kolko nas može biti u Co-op.?

btw: kaj je to Convoy ?

 12

da convoy pa idemo po utrkama ili sta se vec dog.

14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ovo je valjda najgluplji achivement u bilo kojoj igri. 4 mjeseca da bi ga otključao. 

 

#Gotta Smash 'Em All

Complete 5 Seasonal Smashables Challenges

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Ima glupih da, ja sam jedan rjesio preko costum eventa (razvaljivanje 500 kaktusa tokom kisne sezone)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Combustd kaže...

Ima glupih da, ja sam jedan rjesio preko costum eventa (razvaljivanje 500 kaktusa tokom kisne sezone)

 I ja sam taj riješio. Lako je bilo., samo što se drugi moraju čekati mjesecima.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Kak zarađujete novce?

Meni se čini da se najviše isplati grindati skill pointse preko custom utrka i onda ih koristiti za kupnju Super Wheel Spina na autima.
Danas sam skužio da se i kod automobila koji su mi dupli mogu opet otključati Skillovi (dakle i Super Wheel Spin).
Pontiac GTA za 25k Creditsa bezbroj puta i udri (tko ima volje i živaca).

EDIT: Ne radi s svim duplićima, ali radi sa Deberti F150. Možda je neki glitch.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 23:13 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Willys Jeep su patchali jer se tamo za 5 skill pointsa dolazilo do wheelspina pa su ih farmali posto je kostao 40k

 

Sad toga nema vise pa su nasli 2nd best thing, Porsche Cayman

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Cayman ti da i Super i obični  

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Jedno pitanje, kako grindate skill pointse? Ona fora sa kovanicom i joystickom pa ostavis 50krugova da se igra satima uz opciju da auto sam ide po mapi ili??

Ima li tko pežoa 207 a da mu je onak nabrijan a da je stabilan i da ne leti po zavojima?
Jer meni je u ovoj igri draže vozit obicne aute nego neke nabrijane koji mi samo lete po cesti,a sad za nadogradnje treba imat i para i znanja kako ga nastimati,sinoc sam pežoa nabrijao dobrano ali je letio na sve strane 🤣🤣

Mislim ja svaki dan igram utrke,skupljam pointse,dizem levele i skupljam pare po mapi i fast travele, storry mission sam zavrsio kolko vidim...al za ove kompliciranije stvari,to bas ne kuzim...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 0:35 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 5

Maloprije reko odo zadnju da odvozim za veceras i pobijedim neki sprint na 'highly skilled', dobijem wheelspin kad uleti Sesto Forza Edition, bas ubodoh

Jos prije sam na obicnim spinovima dobio Ferrari F50 GT '96. predobro auto merak za voziti, i Apollo Intensa isto medju najboljim S2 autima ali je malo teze za hendlovati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
erminn kaže...

Maloprije reko odo zadnju da odvozim za veceras i pobijedim neki sprint na 'highly skilled', dobijem wheelspin kad uleti Sesto Forza Edition, bas ubodoh

Jos prije sam na obicnim spinovima dobio Ferrari F50 GT '96. predobro auto merak za voziti, i Apollo Intensa isto medju najboljim S2 autima ali je malo teze za hendlovati.

 Ja imam 3 Sesto, dva FE i jedan običan. Sve Wheelspin. Fale mi 4 auta, njih ne mogu kupit jer se dobiju kroz Forzaton shop.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
mp3david kaže...
Jedno pitanje, kako grindate skill pointse? Ona fora sa kovanicom i joystickom pa ostavis 50krugova da se igra satima uz opciju da auto sam ide po mapi ili??

Ima li tko pežoa 207 a da mu je onak nabrijan a da je stabilan i da ne leti po zavojima?
Jer meni je u ovoj igri draže vozit obicne aute nego neke nabrijane koji mi samo lete po cesti,a sad za nadogradnje treba imat i para i znanja kako ga nastimati,sinoc sam pežoa nabrijao dobrano ali je letio na sve strane 🤣🤣

Mislim ja svaki dan igram utrke,skupljam pointse,dizem levele i skupljam pare po mapi i fast travele, storry mission sam zavrsio kolko vidim...al za ove kompliciranije stvari,to bas ne kuzim...

 Sa vremena na vrijeme bi bilo dobro stavit afk, brže zaradiš pare tako. Imaš puno drugi auta koji su miljama bolji od P207.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
mp3david kaže...
Jedno pitanje, kako grindate skill pointse? 

 Ja vozim custom utrku 590 305 681 sa pojačanim Deloreanom i buildam skill pointse. Dobijem oko 300k pointsa po utrci, koja mi traje oko 45 sekundi.

Kupujem DeBertije f150 i koristim pointse da dođem do Super Wheel spina. Nakon toga ih prodam, dobijem refund skill pointsa i ispočetka.

 

Probao sam i s Caymanom, ali kad kupim novog Caymana, već ima ispunjene skillove. 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 9:29 (DeniZg).
5 godina
offline
Forza Horizon 5

jedino dobro je što ima još puno drugih stvari za odraditi

 

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4409616884883-FH5-Known-Issues

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

novi update je gore... 15.4 GB 

changelog

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
13 godina
offline
Forza Horizon 5

OK, poceo mi godisnji i htio bi uzeti game pass ultimate za xbox. Posto mi ne da da mjenjam drzavu USA, ubacio sam bzvz adresu u Miami, FL, pa mi kaze da nesto sa Visom ne valja (mozda vide adresu u HR)

Ugl, trebam pomoc kako uspjesno uzeti game pass za 1 dolar, ds mogu napokon se pocet baviti Forzom

Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Odi na Xbox Series X temu i malo prolistaj.

Tamo je svaki drugi post pitanje kako kupiti Gamepass.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Forza Horizon 5

evo samo da javim da sam se snasao i na najjednostavniji nacin usao u xbox, trazio game pass unutra, usao u ultimate, kupio ga ubacivsi sve podatke kartice, adrese (U HR) i potvrdio, platio, sad mi se skida 110GB i popodne je spremno...

 

da li s ovim zadnjim updejtom ste naletili na nocne utrke u kojima ne vidite svjetla auta, dakle vozi se u mraku? gledao sam neki dan da su se dosta njih zalili

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

evo samo da javim da sam se snasao i na najjednostavniji nacin usao u xbox, trazio game pass unutra, usao u ultimate, kupio ga ubacivsi sve podatke kartice, adrese (U HR) i potvrdio, platio, sad mi se skida 110GB i popodne je spremno...

 

da li s ovim zadnjim updejtom ste naletili na nocne utrke u kojima ne vidite svjetla auta, dakle vozi se u mraku? gledao sam neki dan da su se dosta njih zalili

 Ja imam samo jedan problem i to na Xbox. Kad idem promjeniti setup, bio to motor ili sve skupa onaj prozor kad se otvori gdje piše da se sprema i da ne gasim uređaj. Naravno da moram ugasiti jer stoji na tom cijelo vrijeme i jedini način je ugasiti igru. Prije nije bilo toga, svaki novi update novo sranje. Na PC-U radi bez greške.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Da, meni se to isto dešava na Xboxu nakon zadnjeg updatea.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Meni je sad vrtilo save game par minuta pa sam ugasio igru.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Nešto su sje.. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Također sjebali nešto sa zadnjim updejtom.Učitava vječno tj.zablokira kad se mjenjaju auti i kupovi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

To vam na xboxu zeza ili na pc-u ?

Ja na PC-u za sad nemam problema.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

To vam na xboxu zeza ili na pc-u ?

Ja na PC-u za sad nemam problema.

 Nemam ni ja na pc-u. Al kad igram na Xbox-u onda sranja ova gore nabrojana.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice