Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 251.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 5

Pomalo i pomalo i natuklo se 85 sati dosad, sve storye (3 zvjezdice) i utrke prešao, svih 250 tabli razlupao, sve ceste otkrio, kupio Trueno za 7 milja (je, takva im je cijena otprilike na aukciji) jer se nisam baš potrudio kod onih season evenata.... I još me vuče jer je prokleto zabavno, čak mogu reći i najzabavniji FH dosad a i da accolades pokupim ali sad više čekam prvi expansion dlc makar ništa konkretno o tome još ne vidim na netu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 21:06 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Igra je bila u početku zanimljiva, al sada isto kao i FH4, ništa posebno da bi nastavio dalje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja nastavljam ali ni sam ne znam zašto, valjda jer nemam niš pametnije od igrica na kompu.

Uopče me ne zanimaju izvršavanje raznih bespotrebnih zadataka sa kojima me igra pokušava zainteresirati, što usputno riješim, riješim...što usput otkrijem, otkrijem!

Jedino me zanimaju online utrke ali pošto su uglavnom dirt i offroad utrke, niti to me ne zanima.

 

Zašto nisu odvojili ROAD RACING, DIRT RACING, OFFROAD RACING kao što imamo DRIFT odvojen zasebno ???
Usrali su ga tu 100% !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja na Forzu Horizon 5 gledam kao igru na duge staze...sada sam 90 lvl, ulupano preko 40 sati. Ne upalim igru tjedan dva pa mi dođe koji dan da odigram, pa opet pauza, i tako stalno. Činjenica je da dosadi ako se pegla non stop jer nema nekog konkretnog napretka ni motivacije za igrati dalje osim brojki u lvlu i broju auta u garaži. Iskreno meni to baš i paše jer mi je ova igra taman za pustiti mozak na pašu, dobra mjuza, lijepa grafika, odvozi se par utrka i to je to. Što se tiče arkadnih, a i generalno utrka, iskreno otkada sam probao FH niti jedna mi više nije dobra, jer Forza ima sve što tražim u takvim igrama. Uzeo sam i addon pass tako da željno iščekujem ekspanzije koje će me i da ju do njihovog izlaska uopće ne upalim (što čisto sumnjam) opet vratiti u FH svijet. Takvim tempom ladno igram 2-3 godine do izlaska FH 6 , a da mi ne dosadi toliko da ju više ne upalim. Tako je bilo i sa FH 4, igrao ju još do mjesec dana prije izlaska 5-ice, a počeo ju peglati kao i ovu po izlasku. 

Mislim da bi prva ekspanzija izaći na ljeto, negdje sam naletio na tu informaciju, ali nisam 100% siguran.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2022 8:44 (lobotomac90).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

Igra je bila u početku zanimljiva, al sada isto kao i FH4, ništa posebno da bi nastavio dalje.

Nazalost ista situacija i kod mene.

Jako brzo su mi dosadile Forza 7,FH4...FH5 se drzala malo duze ali sad sam upalim da vidim dali sam dobio super wheelspeen...

13 godina
offline
Forza Horizon 5

Blizzard mountain DLC na FH3 mi je bio nešto najbolje iz FH svijeta. Snijeg, led, mećave... Hrpu sati sam potrošio na tome, najviše s Mantom pa i u FH5 sad sam ju puno koristio. Obožavam taj auto.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2022 10:26 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

Ekipa, da li da uzmem standardnu verziju ili premium? Gledam šta mi daje welcome pack, car pass, vip pass, ovo ono... sve neki bonusi koji samo olakšavaju igru, a mislim da mi ništa od toga ne treba. Igrao FH4, lokacije i ti neki novi eventi su bili oke tako da mislim da će te ekspanzije 1 i 2 biti oke, ali sve ovo drugo mi je meh. A razlika u verzijama 40 do 50 eura, nije puno ali nije ni sitnica. Mislio uzet standardnu pa uzet expansion pass za kad taj DLC izađe, osim ako nema nešto bolje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Meni je cetvorka bila super al sam ju prestao igrati, peticu sam igrao pa je dosla Nova godina,korona i ozlijeda i tu sam pauzirao, sad vise igram CoD a forzu nisam taknuo vec mjesec ipo dva..planiram da opet krenem igrat jer jednostavno nema nekih drugih igara u najavi, sve nesto slabo za ovu godinu...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
mp3david kaže...
Meni je cetvorka bila super al sam ju prestao igrati, peticu sam igrao pa je dosla Nova godina,korona i ozlijeda i tu sam pauzirao, sad vise igram CoD a forzu nisam taknuo vec mjesec ipo dva..planiram da opet krenem igrat jer jednostavno nema nekih drugih igara u najavi, sve nesto slabo za ovu godinu...

 Grid Legends i GT7? To baš i nije slabo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Forza Horizon 5

kome se ne čeka za odigrat bull, napravio sam blueprint 133 085 078, treba pogoditi sredinu 5x sa rally monster vozilom, nakon toga se otvara chest kod igrališta, isti se nalazi na kamionu sa sjvero zapada (parking pored igrališta)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
A to su mi igre koje mogu krenit igrat i prestat jako brzo,nisu mi zanimljive kao Forza..ovdje je ipak otvoren svijet..ako to bude u jednom od te dvije igre,tko zna,mozda i probam...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Jel ima netko problem sa "Too many saves" ?

Znači novi auto, niti jedan spremljen "Tune"  i ne mogu!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Forza Horizon 5

imate li vi probleme sa ovom sezonom od danas?

 

dodge ostaviti na stock i pobijediti na drag.... nemoguće

 

2 trke kaže connect do horizon life to download... nemože

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Unable to join session 

 

Ne mogu igrat online... samo solo.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Unable to join session 

 

Ne mogu igrat online... samo solo.

 Meni se isto desilo al nakon ponovnog pokušaja sam ušao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Otkrio sam i sredio problem...

 

NAT Type mi je bio: STRICT umjesto OPEN i Server connectivity je bio BLOCKED

Nazvao sam svoga ISP-a i otvorili su mi NAT u routeru, sad je sve ok što se toga tiće ali mi se zna desiti da mi se igrica zbloka i moram ju na silu ugasiti, to još nisam otkrio zašto mi se to povremeno dešava...

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Btw koji je ovo fejk bio,ovako ne izgleda niti na extreme postavkama na mojoj rtx3080 🤣🤣🤣

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Btw koji je ovo fejk bio,ovako ne izgleda niti na extreme postavkama na mojoj rtx3080 🤣🤣🤣

 

Malo uljepšano da. Al svejedno super izgleda sve. Mada je meni veća fora onaj snijeg u FH4, izgleda kao pravi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Btw koji je ovo fejk bio,ovako ne izgleda niti na extreme postavkama na mojoj rtx3080 🤣🤣🤣

 

Malo uljepšano da. Al svejedno super izgleda sve. Mada je meni veća fora onaj snijeg u FH4, izgleda kao pravi.

Izgleda odlicno ali recimo kao nabrijana Xbox one X igra dok ovo u traileru izgleda kao nesto sto bih ocekivao na enormno jacem XsX.

 

Snjeg je odlican u FH4 i opcenito je igra raznovrsnija sa svojim sezonama.

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Btw koji je ovo fejk bio,ovako ne izgleda niti na extreme postavkama na mojoj rtx3080 🤣🤣🤣

 

Malo uljepšano da. Al svejedno super izgleda sve. Mada je meni veća fora onaj snijeg u FH4, izgleda kao pravi.

Izgleda odlicno ali recimo kao nabrijana Xbox one X igra dok ovo u traileru izgleda kao nesto sto bih ocekivao na enormno jacem XsX.

 

Snjeg je odlican u FH4 i opcenito je igra raznovrsnija sa svojim sezonama.

 Nije na onoj razini koju su predstavili. Al svejedno je igram svaki dan. Samo na PC naravno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Danas idem malo vremena popraviti i skokove. Kad ono avion ti treba za ove rezultate. Ovaj broj 9 je još najjači.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 11:29 (x18x05x).
13 godina
offline
Forza Horizon 5

decki, postoji li mogucnost prebaciti account sa xboxa na pc? uskoro mi dolaze komponente za slozit komp, pa bi volio uzet key za igru i prebaciti sve sta sam prosao sa xboxa...

kako se to radi? dovoljno ulogirat se s istim podacima ili treba nes drugo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

decki, postoji li mogucnost prebaciti account sa xboxa na pc? uskoro mi dolaze komponente za slozit komp, pa bi volio uzet key za igru i prebaciti sve sta sam prosao sa xboxa...

kako se to radi? dovoljno ulogirat se s istim podacima ili treba nes drugo?

 Samo skineš Xbox app sa Windows Store. Ulogiraš se i skineš igru. Sve iz oblaka se bude sinkroniziralo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja bih isto igrao, bio sam igrao mjesec dana na xbox app preko kompa, no htio bih preko steama igrati igru, što znači morao bih sve ponovo prelaziti... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...

Ja bih isto igrao, bio sam igrao mjesec dana na xbox app preko kompa, no htio bih preko steama igrati igru, što znači morao bih sve ponovo prelaziti... 

 Da. Sve ide od nule. Stim da kad spojiš Xbox acc, ono što nisi prešao na Xbox-u a pređeš na Steam-u bude i na Xbox-u pređeno. Tj achivement.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...

Ja bih isto igrao, bio sam igrao mjesec dana na xbox app preko kompa, no htio bih preko steama igrati igru, što znači morao bih sve ponovo prelaziti... 

Da.

9 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Ja bih isto igrao, bio sam igrao mjesec dana na xbox app preko kompa, no htio bih preko steama igrati igru, što znači morao bih sve ponovo prelaziti... 

 Da. Sve ide od nule. Stim da kad spojiš Xbox acc, ono što nisi prešao na Xbox-u a pređeš na Steam-u bude i na Xbox-u pređeno. Tj achivement.

 Da a jbt imao sam dobar progress i tonu svega, mada sam igru igrao preko xbox game passa nikad je nisam kupio. Katastrofa iskustvo preko xbox appa skine mi igru na d disk ostanu fajlovi ne mozes birati folder instalacije, steam je tata za igre. Sad je igra na akciji i upravo završavam rdr2 po drugi puta i vozi mi se baš forza ali opet sve ponovo raditi jaoo... 

10 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Ja bih isto igrao, bio sam igrao mjesec dana na xbox app preko kompa, no htio bih preko steama igrati igru, što znači morao bih sve ponovo prelaziti... 

 Da. Sve ide od nule. Stim da kad spojiš Xbox acc, ono što nisi prešao na Xbox-u a pređeš na Steam-u bude i na Xbox-u pređeno. Tj achivement.

 Da a jbt imao sam dobar progress i tonu svega, mada sam igru igrao preko xbox game passa nikad je nisam kupio. Katastrofa iskustvo preko xbox appa skine mi igru na d disk ostanu fajlovi ne mozes birati folder instalacije, steam je tata za igre. Sad je igra na akciji i upravo završavam rdr2 po drugi puta i vozi mi se baš forza ali opet sve ponovo raditi jaoo... 

 Ja kad sam uzeo igru u novembru instalisao je tada preko microsoft store-a, uglavnom nikad gore iskustvo nisam imao oko obicne instalacije. Ne prikazuje procenat instalacije niti se mice slider, krenulo malo pa stalo. Nije mogla ni da se obustavi instalacija, ne reaguje na cancel ili stop. A da stvar bude jos krvavija, usporilo citav pc sporije otvara aplikacije i kursor misa stopa i ne ide glatko kad ga vucem po desktopu. Nasao neki klip na yt od 10 koraka kako fixati to i nesto od toga je upalilo. Evo sad igra nakon 8 mjeseci pocela lediti i crashati onako random, mnogi sad imaju taj problem puni forumi. Izbriso je i neda mi se vise instalirati a da nije preko steama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 13:56 (erminn).
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Sramota od 1.Expansion...

Samo recikliraju i ništa novog.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice