FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 78.786
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

e vidis pametno, ja sam mislio da se transfer market zaledi za vrijeme maintance , pa i šrot igre  zalede vrijeme za vrijeme maintance (ili pomaknu za jedan sat transfere i slicno ) lol....

 

ja sam sad kupio lb cole a za 5k ( sa 4,1,2,1,2 postavom ) , ne lose , sad cu moci usporediti clichia i njega, ali sumnjam da ce mi bti bolji od clichya :P

 

edit: vidio sam na marketu de bruyne-a u chelsea-u ?O.o

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 12:23 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Kako dosla trazilica po imenu tako i jutros otisla, valjda su shvatili koliko to olaksava trade :D Osobno nisam previse zagrizao za trade nacin zarade ali bitno je da se moze ostvariti dobit za odredjenog igraca putem te zarade :D Sto se tice LB a Cole, Clichy ili Baines :D Yep De Bruyne u Chelaseu definitivno, postoje dvije njegove kartice mislim jedna iz wolfsburga jedna iz Chelsea ali ocjena je ista :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

bio sam jednom imao prije baines-a kad sam ga bio kupio za 1.5k :P , ali brzo sam ga prodao , niti mi je mirisao niti smrdio , ok je igrac , ali clichy mi je bolji

 

sad me je dobio neki lik 4:0 , -.- , lik samo driblja ga driblja a svaka njegova sansa zavrsava u golu ...lik izgleda nikad u zivotu nije u fifi zabio gol glavom ili nabacio , trebali bi nesto napraviti u obrani da se nemogu obrambeni izvozati kao male majmune , jer ovo mi je presmjesno nije ni cudo da gomez , mandjo i slicni igraci su za badava kad u visim divizijama se tuce samo po driblanju i paceu , shot je prakticki nepotreban kao i header ...  , btw. kako ti zabijas golove kada si na jedan na jedan sa golmanom ? ja svaki put ili fulam gol ili napucam golmana ( ps. koristim tipkovnicu -.- ),  mozda bih trebao mis koristit cini mi se da kad se usavrsis je onda bolje i lakse naciljat kut gola ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 13:49 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Da istina dribling i pace su najvaznija karika :D Shoot je ocito postao manje vazan :D Ja mislim da se teze branis posto igras putem tipkovnice. I mene znaju izmuciti preveliki dribleri :D Igram s joY om pa je lakse definitivno, cak i dribling se moze koristiti ali ga koritim u maloj mjeri vise igram po starom play u :D Ha vidi na joY u sto se tice pucanja drzim L2 i pucam i to bih nazvao precizni shoot sad nznam dali ta opcija postoji na tipkovnici :D Znaci nije punom snagom ali i 70% udarca je dovoljno ako je precizan :D Tako da nemam problema s davanjem golova kad sam 1vs1 s golmanom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ja kad sam na 1 na 1 sa golmanom mozda u 15-20% slucajeva dam gol ...sve vise od 20% sam puno rekao ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA World free2play

Odlična igra za free igru, sviđa mi se što nije pay2win, bar za sad je tako a nadam se da će tako i ostat.

 

Nego, dal nekom ne radi od zadnjeg updatea kontroler u menijima? U utakmicama radi normalno..

Disregard the constabulary.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Complete Bundesliga :)  Jedan mali buG poslije velikog update a  kod Watch Liste  [ ne radi clear won list - uvjek ostaju ovi igraci tu  ] :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ja poceo rasprodavati hrvatsku da ubrzam sastavljanje  premier lige tima, pletikosa brzo prodan za nekih 4k , pamic ( jedini pravi lb koji nije slowpoke za razliku od cale-a ) za 2.5k , srna 4k , mozda sam trebao staviti vislji buy now -.- , ali s obzirom da sam ih kupio za 200-500 a srnu za 2k bas me briga :P 

ove svoje cro totsove koje imam , cu malo odgoditi posto vidim da cijena samo raste raste i raste :P , jedino malo kod rakitica stagnira -.-*

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

kako vam se čini ovaj tim,mislim uzet još di mariu na rm i ramosa na cb ispod di marie te khediru na cdm umjesto vidala

i onda dal da uzmem neuera i hummelsa il da ostavim chielinija i buffona

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
dinoman255 kaže...

kako vam se čini ovaj tim,mislim uzet još di mariu na rm i ramosa na cb ispod di marie te khediru na cdm umjesto vidala

i onda dal da uzmem neuera i hummelsa il da ostavim chielinija i buffona

Di Maria Definitivno, Ramos takodjer i uzmi ili Xabi ja ako ti treba defensivnija igra ili Modrica ako ti treba offensivnija igra. Po meni ukomponiraj Modrica, a Vidala ostavi na mjesto Verratija ako ti to dozvoljava Chemistry. Ja sam imao Xabi Modric a zajedno kao i Ramos a i Thiaga Silvu za koje mogu reci da su mi najbolji stoperski par. Sto se tice Vratara Neuer je bolji, ali je Chellini bolji kao Stoper. Ako hoces obranbenog igraca uzmi Boatenga, jer kod obranbenog igraca je najbolje gledati Pace i Def ako uz to je jos dobar i glavom toe to :D

15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

jedno pitanje,sto se dogodi kad istekne contract igracu? jel on nestane pa ga moram ponovo kupit ili?

EUW LOL: frenkySTYLE
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Ryder007 kaže...

jedno pitanje,sto se dogodi kad istekne contract igracu? jel on nestane pa ga moram ponovo kupit ili?

Naravno da ne :D Samo ne moze igrati utakmicu dok mu ne produzis dalje ugovor :D 

13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

ma ne bi ja ni stavljo verratija al on jedini spaja silvu lavezzia i chielinija, zato što nea niko ko bi dao thiagu silvi 9 chem, s vidalom ima 7, i ovo za boatenga i neuera moro bi stavit khediru u cdm zato što bi mu njemačka veza onda dala 9 chemistry, a s modrićem bi imo 7 ja mslm

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

heh dobio na mix contrack packu sve rare contracte : 1xgold,2xsilver,1xbronze :P 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

kako da natjeram golmana da izleti na igraca ?, meni protivnicki golmani non stop izletaju a moj golman sjedi na crti -.-*

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

kako da natjeram golmana da izleti na igraca ?, meni protivnicki golmani non stop izletaju a moj golman sjedi na crti -.-*

Zar je tako tesko pogledati kontrole?

 

Uglavnom Y na X360 gamepadu, na tastaturi W.

You better run, you better take cover!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

thx ,bio sam bacio pogled na kontrol options , ali tamo nema nista zapisano vezano za golmana

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 17:11 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Ima ima, samo odes na Advanced, i imas za sve kontrole objasnjeno, pogledaj, posto ima nekih stvari koje ti mogu dobro doci.

You better run, you better take cover!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ah evo sad sam primjetio ,  bio sam prije i gledao pod  advance , ali pod atacking advancce ne defending advanced...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

BPL Ibrahimovic Team ( Otisli svi coins i LOL )

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

 kako to da je zuta veza izmedju abrakadibre i ostalih igraca ? 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

 kako to da je zuta veza izmedju abrakadibre i ostalih igraca ? 

Upravo i ja to kontam i nije mi jasno...

You better run, you better take cover!
11 godina
offline
FIFA World free2play

Greska igre sto da kazem :D 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 23:54 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

e ako netko nije primjetio , postoji single player  tournament koji jos traje 6 dana , price je 5k golda i premium gold pack , ja se danas iznenadio kad sam bacio pogled , cak cu mozda i farmat taj tournment ako se nakon svake 4 utakmice moze dobiti 5k .. laganica...

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

e ako netko nije primjetio , postoji single player  tournament koji jos traje 6 dana , price je 5k golda i premium gold pack , ja se danas iznenadio kad sam bacio pogled , cak cu mozda i farmat taj tournment ako se nakon svake 4 utakmice moze dobiti 5k .. laganica...

Predjes ga jednom i onda nagradni fond se smanjuje, mislim da kasnije ces ga igrati samo za 2k bez gold pack a :D

 

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

bas sam htio probati da vidim , hoce li se nakon drugog pokusaja smanjiti nagrada na manje od 5k  , ali nisam se mogao sastat sa utakmicom svako malo dobijem kick od ea -.-

 

edit: 5k je nagrada nakon svakog puta kad ga se zavrsi

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 9:58 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

evo napokon barclay ekipa zavrsena 

https://imagizer.imageshack.us/v2/1206x643q90/837/33nk.jpg

sad se mogu posvetiti nzm ni sam ... skupljanju novca i preprodaji ...

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Zadnji update BPL Lige, Dosad sam isprobao Ibrahimovica koji mi nije odgovarao, I onda na kraju Sturridgea TOTS karticu, koji takodjer mi nije pasao pa sam ga prodao. Previse sansi previse promasaja za jednu tako skupu TOTS karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

evo napokon barclay ekipa zavrsena 

https://imagizer.imageshack.us/v2/1206x643q90/837/33nk.jpg

sad se mogu posvetiti nzm ni sam ... skupljanju novca i preprodaji ...

Odlicna ti je momcad, mislim da je ta formacija ujedno i najbolja na fifi world ali i najskuplja. Nznam dali vrijedi uzimati Hazarda :O

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...
TheVeky kaže...

evo napokon barclay ekipa zavrsena 

https://imagizer.imageshack.us/v2/1206x643q90/837/33nk.jpg

sad se mogu posvetiti nzm ni sam ... skupljanju novca i preprodaji ...

Odlicna ti je momcad, mislim da je ta formacija ujedno i najbolja na fifi world ali i najskuplja. Nznam dali vrijedi uzimati Hazarda :O

da to i ja razmisljam jel vrijedi uzeti hazarda ,mislim da cu ga kupit  ( bpl verziju hazarda ) eventualno ako bude bio prodan u neku drugu ligu ...

 

 istina cijena formacije je 9-12k , pokusavam kupiti za nekih 7-7.5k ali nemoguca misija i dosada jos nijednu 4,1,2,1,2 formaciju nisam kupio... ali ok , i tako su mi samo rooney i aguero kupljeni sa drugom postavom , jedino njih nisam nasao sa 4,1,2,1,2, postavom ispod cijene , sve ove druge sam kupio ispod cijene vec sa 4,1,2,1,2 postavom ... 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 14:01 (TheVeky).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice