FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 78.825
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

jel i vi imate bug ili je to do mog kompa  ,gdje slika zasteka tijekom utakmice i  prikaze se conection lost slika ,kao da je protivnik leavao osim sto nije leavao ,btw  to mi se desava skoro svaku utakmicu ? -.-

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 14:56 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Ovo je katastrofa :D 

Od pozicija, chemistria... :D :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Pozdrav raja ako neko treba coinse na fifa world neka se samo javi.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
acmilan2 kaže...

Pozdrav!

Igrao sam kroz ljeto pa sam malo pauzirao zbog skole, sad sam opet poceo igrati natrag.

Nikad nisam pokusavao sa onim chemistry jer jos i sad ne kuzim koji klinac to znaci - slozio sam si jednu vrlo brzu postavu i igram s njom,

jednostavno ne pucam izdaleka vec pretrcim, dodam i pokusavam tako zabiti.

 

Drugo, zanima me sto je sa ovim "New squad" i "Squad builder"?

To sam sad tek vidio pa bi htio, ako netko ima vremena i volje mi malo pojasniti za chemistry i za ovo drugo. HVALA!

 

Moj sastav takodjer dolje u privitku. 

 koliko coinsa imas?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Pozdrav ekipa, da se i ja malo javim. :D

Daklee, igram evo ima otprilike 2 mjeseca, sad sam prva divizija, točnije od juce ujutro.

 

Imam 2 ekipe, jedna je bogovska, talijanska momčad. Nemogu opisati koliko je op, a cjelokupna vrijednost joj ne prelazi 130k. I da, imam osjecaj da ce neko za Ballotelia reci da nije najbolji izbor, vjerujte mi, lik je fantastičan in game. Osim toga daleko najveća zvijezda momčadi je tevez, preporučujem ga svima prije ijednog drugog igrača u rangu 30-100k. Igram u formaciji 3-5-2 koja je iznenađujuće fantastična.

 

Osim toga imam jednu BPL momčad, čisto onako za fitness haha, inače odlična all around momčad, nije čisti pace kao ostalih 99 posto timova koje vidim u igri. Glavna zvijezda je Suarez, podosta golova, uz njega sam stavio Lukakua jer tako najbolje funkcionira taj napad, jedan tehničar i šuter i jedna čista sila koja je igrom slučaja malo viša i ima odlične statove za heading hahah. Na njegovoj poziciji sam imao Sturriga pa sam ga stavio u zamjenu pošto mi se nije svidilo u kojem smjeru ide moj tim (citaj cisti pace) :D Osim toga, brza obrana, Kompany čisti sve, te se mijenjaju na CAM-u Di Maria i Rooney, ovisno kakva mi se utakmica igra. Na ovu momčad sam malo više coinsa potrošio haha

 

Sve u svemu igra mi je uzela vremena moram priznati. Sve coinse sam zaradio trgovanje (princip otkupi pa prodaj skuplje). Igram na tipkovnici, daaa, ne koristim joystick, al eto, stigo sam do prve divizje :D 

 

I da jedan tip, ako naiđete na cijeli brončani tim, čudnog imena, taj će disconectati u prvih pola minute, stoga taktika vam je odma zgrabiti loptu te zabiti gol pošto drugi igrač ne igra vec samo stoji pa možete proletiti kroz obranu. To je zadnjih par tjedana malo rjeđe al primjetio sam da su neke kolege forumaši imali taj problem pa da pomognem kako mogu.

 

Još jedan tip za trejdanje unutar igre, ako želite izvuci maksimalno profita, onda uvjek kupujte ujutro a prodajite navecer, posto cijene navecer skoce ponekad malo a ponekad doista primjetno puno.

 

To bi bilo to, još par slika te do sljedećeg razgovora.

 

I da, oprostite što na slikama timova nema imena igraca, zaboravio sam prebaciti na summary, al valjda ih znate, necete mi zamjeriti ;)

 

Prvaaa divizijaaaa Prvaaa divizijaaaa
Englezii Englezii
Talijani Talijani
Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 6:12 (Zeppe).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

jel tko od vas upecao kojeg TOTY-a ja sam potrosio oko 450 k jucer i danas i nista i puko sam i reko idem kupit jos jedan i dobijem ramosa i prodam ga za 2,400,000 (sto mislite el ce ici cijene gore sad kad ih vise nebu u paketima ili ce padat?)

EUNE LOL: frenkySTYLE
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

auuu jesam se zajebao . trebao sam onda prodati svog tots ramosa prije totya-.- , on je pretpostavljam tada vrijedio preko 2mil -.-

 

ps. naravno da ce rasti cjene, i ne nisam upecao toty-a ali nisam bio puno ni potrosio , nesto malo vise od 100k

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 7:01 (TheVeky).
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

el sam se mozda zeznuo sto sam ga prodao za 2.400.000 el sam trebao cekat ili?

EUNE LOL: frenkySTYLE
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

trebao si cekati , ali uvijek mozes investirati u druge igrace , pa opet zaraditi naposljetku

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 10:11 (TheVeky).
15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

ma splasio sam se bio je u pocetku po 7 8 m pa je pao bilo ih je cak 4 po 2,4 m kad sam ga ja prodao,mislio sam da ce padat jos cijena,al nema veze ipak kupio od toga bale,neymara,suareza,obicnog ramosa i jos mi ostala milja tak da ak sam promasio za milju mozda bi bio za 3-4 al nema veze sta je tu je :)

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 10:17 (Ryder007).
11 godina
offline
FIFA World free2play

evo ja nakon što sam potrošio jedno 500-600k dobijem Iniestu TOTY. Koliko on vrijedi? Dali da ga prodajem sada ili kasnije?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
ibme74 kaže...

evo ja nakon što sam potrošio jedno 500-600k dobijem Iniestu TOTY. Koliko on vrijedi? Dali da ga prodajem sada ili kasnije?

 Čuvaj ga mjesec dana i sigurno ce narast. 

 

Btw., od 22. 01. EA uvodi 10% "poreza" na svaku transakciju, za razliku od dosadašnjih 5%. 

 

http://answers.ea.com/t5/General/INFORMATION-Important-announcement-regarding-the-Transfer-Market/m-p/4251704#U4251704

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

prodaj ga mjesec dana prije tots-a , ako ti se da toliko cekati  :P , ja tada mislim prodati tots courtua , 2x imotm arsenal sancheza i imotm 89 muller  ( ako sanchez nastavi dobro igrati , mozda ga prodam i ranije , jer opasno prijeti da izadje totw kartica koja ce biti jaca od imotm )

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 22:01 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

nisu normalni sa taxama , i 5% je bilo puno , jos da se samo ugledaju na hrv pa da dignu i na 25% ... , iako ima to i prednosti , neces vise vidjeti kako pojedinac kupi 5-10 komada tots courtua za 1kk i onda smu digne cijenu za duplo u roku od tjedan dana...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 21:59 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

prodaj ga mjesec dana prije tots-a , ako ti se da toliko cekati  :P , ja tada mislim prodati tots courtua , 2x imotm arsenal sancheza i imotm 89 muller  ( ako sanchez nastavi dobro igrati , mozda ga prodam i ranije , jer opasno prijeti da izadje totw kartica koja ce biti jaca od imotm )

 Ma nije mi žurba. A zašto su tada skuplji nego sada?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
ibme74 kaže...
TheVeky kaže...

prodaj ga mjesec dana prije tots-a , ako ti se da toliko cekati  :P , ja tada mislim prodati tots courtua , 2x imotm arsenal sancheza i imotm 89 muller  ( ako sanchez nastavi dobro igrati , mozda ga prodam i ranije , jer opasno prijeti da izadje totw kartica koja ce biti jaca od imotm )

 Ma nije mi žurba. A zašto su tada skuplji nego sada?

 Jednostavno ih neće bit toliko na marketu koliko ih je sada, a što ih je manje, to su skuplji. Tako je i sa IN-formovima. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Evo napravio sam si još jedan tim, Ligue 1 tim. :D Dakle, neloš tim, sveukupna cijena negdje oko 160 tisuća, ja sam ga nabavio za oko 110 al sam malo previše vremena izgubio na bidanje i slično. Ništa nije preskupo jedino je Baša mali overkill, a pošto sam ga bidao za 35k i nije nešto puno, ipak lik ima 92 defendinga hahah. Najbolji igrač vjerovatno Cavani, ima razoran udarac a na glavi je fantastičan. Osim toga inform Kazeta, brz okretan solidan šut, Payet inform neloš, makar se slabo uključuje u napad. LM I RM solidni, Lucas čisti pace sa iznenađujuće dobrim šutom, lavezzi tehničar, dobar za ubacivanje lopte ravno Cavaniju na glavu. Ostatak tima je solidan osim Mottino nedostatka pace-a (u slučaju kontre je beskorisan) ali nadoknađuje to iznenađujuće dobrim udarcem iz daljine. I to bi bilo to, ako neko ima neki prijedlog neka ga slobodno nabaci. :D

 

 

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Na LM probaj naci Andre Ayewa zelenog, kartica sa svjetskog prventsva, moze se jako jeftino naci, ja sam ga kupovao ispod 30k, a odlican igrac. Davida Luiza ne volim nikako u odbrani zbog H/H wr, Tu lako uleti Nkoulou, stare kartice, moze cak i IF.

 

IF IF
 

A kad ti dosadi ekipa, slozi si ovo i uzivaj :)

 

 

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...

Na LM probaj naci Andre Ayewa zelenog, kartica sa svjetskog prventsva, moze se jako jeftino naci, ja sam ga kupovao ispod 30k, a odlican igrac. Davida Luiza ne volim nikako u odbrani zbog H/H wr, Tu lako uleti Nkoulou, stare kartice, moze cak i IF.

 

 

A kad ti dosadi ekipa, slozi si ovo i uzivaj :)

 

 

 hvala na odgovoruu :)

Kakav je taj ayewa, koja mu je primarna snaga pace ili? Istina zna Luis izletiti ponekas previse sa svoje pocetne pozicije, cak u toj mjeri da ga zamjenim s Cavanijem zbog tolike kolicine kose hahaha. No jos me nije zestoko iznevjerio, nemogu se pozaliti ;) a Nkolu stoju u zamjeni, nije inform ali mi je igrao na poziciji Baše te je bio iznenađujuce dobar. Izgleda odlicno i ovaj silver team, sastavit cu ga kad tad, da mi dosadi samo ovaj zlatni francuski hahaha :)

Zeppe :D
13 godina
offline
FIFA World free2play

Ayew mi je nekako zaokruzen igrac, solidna brzina, snazan, zna dodati i centrirati, a i dobar sut ima, dobar i u skoku i u defanzivi, ja ga najvise zato koristim, meni odlican.

 

Vjeruj mi dosadit ce ti igrati s jednom ekipom, zato laganini skupljaj i pravi jos, ja imam preko 20 ekipa, samo me nervira sto je igra ogranicena na samo 15, pa stalno mijenjam.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

svako malo kad pomislim aktivnije igrati igru , naletim na razlog zasto nebi , evo danas sam igrao protiv meksikanca sa full meksiko squadom , a ja da bude jos veca fora sa full hrv squadom , i mislim si sad ,al cemo se pocupat ..., bilo je dugo nula nula sa nula nula suteva prema golu , i napokon u drugom poluvremenu dobijem penal , i taman pomislim, uh sad cu da dam gol i da pobjedim ..i lik izadje i naravno neprizna mi se utakmica ,tako da... hvala ea sto dopustate da ljudi mogu izici kad god im se cefne , istina oni ce mozda dobiti poraz zbog toga ,ali ti neces dobiti nista ,a nedaj boze da ti se jednom ne zaracuna gubitak contracata kod igraca kao sto se brdo puta ne zaracuna utakmica jer likovi leavaju ...-.-

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Ako vec zelis igrati online divizije, onda igraj iskljucivo protiv europljana i to nakon sto im pogledas DNF.

 

Ja odavno ne igram to, samo povremeno, vec samo s prijateljima, navece bacimo par tekmi medjusobno, milion puta bolje nego se nervirati i misliti hoce li neko pritisnuti ALT+F4.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Pozz,jedno glupo pitanje ! :)

Da li moze da se kupi gotov tim od nekoga za kes ? :)

Igram lose,nemam pojma cisto da malo dijete razbijem !

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 9:18 (genius_).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

https://www.facebook.com/FifaWorldProdajaCoinsa?fref=ts

 

ali neces nista bolji biti , kao glavni primjer sam ja , imam tots ekipu i u 4diviziji sam 

 

otkad su promijenili da moji ai obrambeni igraci nemogu napadati protivnike, te tako da ja sa svojim igracem mogu za to vrijeme blokirati slobodnog igraca ,od tada nemogu se sastat sa obranom, te  plivam u obrani kao phelps ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Ne znam da igram i gotovo,kad vidim na yoytube kako ljudi igraju dodje mi da placem!Zadnju fifu sam igrao 2001 na PSX i tu se lako moglo pobjedjivati na WC!Dobra stra igra kad je sprint bio na trouglu !:)

Ova inercija me ubija ovde sve moras raditi trenutak prije nego sto treba ?!

Ona ko zna da igra ladno ce oderati Real sa nekim prosjecnim timom !

 

P.S

Koja tipka se drzi kod prijema lopte da ne odskace kao luda od tebe?

Koja tipka ide za brzi okret igraca ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
genius_ kaže...

Ne znam da igram i gotovo,kad vidim na yoytube kako ljudi igraju dodje mi da placem!Zadnju fifu sam igrao 2001 na PSX i tu se lako moglo pobjedjivati na WC!Dobra stra igra kad je sprint bio na trouglu !:)

Ova inercija me ubija ovde sve moras raditi trenutak prije nego sto treba ?!

Ona ko zna da igra ladno ce oderati Real sa nekim prosjecnim timom !

 

P.S

Koja tipka se drzi kod prijema lopte da ne odskace kao luda od tebe?

Koja tipka ide za brzi okret igraca ?

 Na tipkovnici Q, za joy ne znam jer ne igram na njemu. Imas poruku u inboxu, ne znam jesi vidio.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Meni nije jasno zasto ne mogu da se " ostave " dva igraca kod golmana da brane l1+trougao?

Znaci da budu negdje na liniji sesnesterca svo vrijeme?Zar nije to logicno ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Najveca sansa da to postignes je da nadjes CB-ove sa High defensive i Low Attacking work rateom, i pace preko 80, a uz to da igras formaciju sa 5 u zadnjoj liniji. Sretno :D

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

u pes-u se mogu defanzivci povuci skroz nazad ?!Ovde se izgleda ne moze mjenajti pozicija igraca u formaciji ili ja ne znam da nadjem?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...

Najveca sansa da to postignes je da nadjes CB-ove sa High defensive i Low Attacking work rateom, i pace preko 80, a uz to da igras formaciju sa 5 u zadnjoj liniji. Sretno :D

 Znas li neke takve CB iz Spanske lige?

P.S. Igram 4-1-2-1-2 default nisma mjenjao !

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 11:30 (genius_).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice