FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 78.817
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA World free2play
genius_ kaže...
Smucek kaže...

Najveca sansa da to postignes je da nadjes CB-ove sa High defensive i Low Attacking work rateom, i pace preko 80, a uz to da igras formaciju sa 5 u zadnjoj liniji. Sretno :D

 Znas li neke takve CB iz Spanske lige?

P.S. Igram 4-1-2-1-2 default nisma mjenjao !

 Varane,pepe,godin,pique...preporucujem jos davida luiza,vidic...vrlo jeftini a dosta dobri igraci!

Battlelog: Ratkapa16
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Gago4 kaže...
genius_ kaže...
Smucek kaže...

Najveca sansa da to postignes je da nadjes CB-ove sa High defensive i Low Attacking work rateom, i pace preko 80, a uz to da igras formaciju sa 5 u zadnjoj liniji. Sretno :D

 Znas li neke takve CB iz Spanske lige?

P.S. Igram 4-1-2-1-2 default nisma mjenjao !

 Varane,pepe,godin,pique...preporucujem jos davida luiza,vidic...vrlo jeftini a dosta dobri igraci!

Vidim ja igram bolje !hahahahahah

Imam Pepea i Pique....

 

13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Gago4 kaže...
genius_ kaže...
Smucek kaže...

Najveca sansa da to postignes je da nadjes CB-ove sa High defensive i Low Attacking work rateom, i pace preko 80, a uz to da igras formaciju sa 5 u zadnjoj liniji. Sretno :D

 Znas li neke takve CB iz Spanske lige?

P.S. Igram 4-1-2-1-2 default nisma mjenjao !

 Varane,pepe,godin,pique...preporucujem jos davida luiza,vidic...vrlo jeftini a dosta dobri igraci!

 Strasnu si mu preporuku dao, dok slusas ovakve nema te nigdje...

 

To kazem zato sto si igrac koji igra iskljucivo na pace (da, znam da sam i ja to predlozio, posto vidim da je covjek pocetnik), probaj ovako, radit ce, ali za ozbiljniju igru padas, npr D.Luiz ima High attacking work rate.

 

Fazon je procitati protivnika i mijenjati igraca i manualno trcati nazad, dok drzis LT da radis pritisak drugim igracem, kad to naucis, bolit ce te neka stvar za pace i duge lopte.

 

Ja u svom timu Arsenala na CB koristim redovno Mertesackera (TOTY) koji ima pace 40, jedna od 10 dugih lopti ga prodje.

You better run, you better take cover!
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Jesam pocetnik,nema ni 1 mj kako igram,zadnji put sam igrao fifu 2001 na psx i tamo se lopta lijepila za noge,sprint tipkas trokut,

tamo sam sa dobrom ekipom ladno osvaja world cup na world class  !

Sad mi je probem da se priviknem na komande!

Kad sam poceo da igram fifu 14 ili sad fifu world stalno sam radio contain ali

sad sve redje i redje

samo idem na x i pratim igraca pa kocku ponekad contain !

Jos ne znam sledece :

Kako da primim loptu bez da odskoci puno ?

Kako da se manuelno brzo vracam u nazad bez da drzim na UD i pressure ?

Primjetio sam da mnogo dolje ide kad drzim recimo na sredini def/atack + quick counter ?!

sad imam dobar tim Spanski i odmah ide bolje !

daleko sam od nekog dobrog igraca!

najbolje je da ti neko pokaze cake sa tipkama i svim ostalim pa onda sam da vjezbas !

driblinge nemam pojma jos nikako ne radi mi RS ! :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 13:01 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Eh pa upravo taj RS sluzi za mijenjanje igraca, kad pritisnes LB automatski ti mijenja na najblizeg igraca, ali sa RS mozes promijeniti na nekog ko je povuceniji npr, a drzati contain, tj LT da napadas onog s loptom.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ok,naparavicu to ,u fifi 14 to radi ok ali ovde nece ali ima fora na netu da se to napravi!

Koliko je bitan dribling ili moze bez njega ono malo lijevo,desno i gradjenje?

Kazu da nema sprinta u sesnestercu ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 13:32 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Pa da, ali kad nemas loptu sluzi za mijenjanje igraca.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...

Pa da, ali kad nemas loptu sluzi za mijenjanje igraca.

 znaci samo contain a sa   RS saltaj nazad sa najblizim igracem golmanu ?!

P.S Ima li neko da igra da gleda samo radar dole ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 13:53 (genius_).
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
genius_ kaže...
Smucek kaže...

Pa da, ali kad nemas loptu sluzi za mijenjanje igraca.

 znaci samo contain a sa   RS saltaj nazad sa najblizim igracem golmanu ?!

P.S Ima li neko da igra da gleda samo radar dole ?

 Pa radar uvijek gledas, najvise je korisno kad ides u kontra napad, ili npr ako imas golmana sa visokom ocjenom Kicking (Neuer npr), pa da ispucas loptu prema njemu direktno, naravno ne mozes iskljucivo samo radar gledati, ali je koristan.

You better run, you better take cover!
11 godina
offline
FIFA World free2play

Ovako, imam account sa FIFA World, ekipa sa najboljim igračima Seria A, Chemistry je 100,
trener je Vincenzo Montella, nalaze se u Diviziji 1, na accountu ima 10 000 coinsa
(i 25 itema na transfer listi tako da će se ta svota i povećati). Formacija je 4-3-3.
Ima i puno zlatnih ugovora za igrače. Lista igrača (iz Serie A) po rejtingu:

 

A. Vidal (85), C. Tevez (85), G. Higuain (84), G. Chiellini (84), A. Pirlo (84),
D. De Rossi (84), M. Pjanić (83), M. Hamšik (83), A. Barzagli (83), S. Handanovič (83),
G. Buffon (82), D. Mertens (82), G. Rossi (82), M. Gomez (82), J. Cuardado (81),
P. Pogba (81), Gervinho (81), Leandro Castan (81), P. Evra (80), J. Callejon (80),
S. El Shaarawy (80), M. Caceres (79), Maicon (79) J. Biabiany (79), I. Abate (78),
A. Di Natale (78), A. Poli (78) V. Ibarbo (77), J. Iturbe (77), , S. Radu (77),
S. Keita (77), Morata (77), M. De Sciglio (76), Bruno Fernandes (76), C. Maggio (76),
A. Paloschi (76)

 

Dakle ovaj account sa svim nabrojanim stvarima mjenjam za naki account sa drugom igrom/igrama,
za FIFA World Coinse ili nešto treće (ponudite vi nešto u PM). Eto to bi bilo to, ako nekoga zanima slobodno

neka se javi, također sva pitanja slobodno postavite na PM. Pozdrav! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 14:56 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Brate ja hocu kontrole kao na pesu,to je ono A-shut,D-uklizavanje i nabacivanje,E-brzo trcanje,W-pas u prostor,Q-menjanje igraca itd....Jel moze to u fifi :D

11 godina
offline
FIFA World free2play

Ako tko imam kakvih accounta sa nekim boljim igrama da bi se mjenjao za FIFA World Account ili Fifa World Coinse neka se javi na PM 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Pozz dečki imam novu ekipu za mjenjati  Dakle ovaj account sa svim nabrojanim igračima mjenjam za naki account sa drugom igrom/igrama,
za FIFA World Coinse ili nešto treće (ponudite vi nešto u PM). FIFA World ekipa sa odličnim igračima Brazila, Chemistry je 100,
trener je Joachim Löw, nalaze se u Diviziji 1. Formacija je 4-3-3.
Lista igrača po rejtingu:

Dante (84), Hulk (84), Willian [LW] (83), Dani Alves (83), David Luiz (82), Hernanes (82), Alex (82),Marcelo (82), Julio Cesar (82), Fernandino (82), Lucas (82), Diego Alves (81), Coutinho (80), Bernard (80),Douglas Costa [CF] (80), Paulinho (80), Ronaldinho (80), Naldo (80), Raffael (80), Alex Sandro (79),Danilo (77), Felipe Santana (76), Fernandino (75)

 

ako nekoga zanima slobodno eka se javi, također sva pitanja slobodno postavite na PM. Pozdrav! 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Evo ljudi igram fw već duže vrjeme pa sm napravio nekolko videa pogledajte i ostavite like i sub !!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 19:32 (Vranja).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Vranja kaže...

Evo ljudi igram fw već duže vrjeme pa sm napravio nekolko videa pogledajte i ostavite like i sub !!

http://www.futhead.com/15/squads/25707347/

 Dobar ti link 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Evo jedan giveway !!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Pozdrav ljudi, jel igra ovo još tko?
Ja igram igru ponekad kad mi dođe, pa onda odigram 2-3 sezone u jednom danu. 
Trenutno sam s ovim teamom (vidi sliku!) stalno u prvoj ili drugoj diviziji, eventualno treća. 
Predložite šta da mjenjam u teamu ako želite, da je do 150 000 coinsa.
Ako ste za poneku prijateljsku tekmu, javite se slobodno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Poz zna neko zasto mi ne radi controller u igir? U meniju radi ali kad krene utakmica ne radi...

Siky1234
14 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Ode u zaborav ova fifa serveri se gase za 90 dana ,izvor: https://www.easportsfifaworld.com/feeds/detail/fifa-world-beta-closing-in-90-days_52316
Samobor je lepa varoš
14 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Ne otvara mi članak, ali možda konačno izađe iz bete i postane stabilna? Bar na papiru..

 

Al ako je sudeći po ostalim vijestima iz EA-a danas, možda je ipak baš gašenje jer gase valjda sve njihove free 2 play igre - BF: Play4Free, BF: Heroes, NFS: World.. sve ode u povijest.

 

Doduše sve ove igre iznad su zastarjele odavno što se tiče tehničkih strana, al ova FIFA je ok što se tog tiče pa bi me začudilo..

Dream big, do nothing.
13 godina
offline
FIFA World free2play

Na forum su oficijelno stavili da gase igru u potpunosti, bez nekog razloga. U ovih 90 dana nece biti TOTW-a niti bilo kakvih updatea, i bilo cega. Lagani uninstall, propade desetak miliona coinsa i 15-ak strasnih ekipa koje sam skupio...

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...

Na forum su oficijelno stavili da gase igru u potpunosti, bez nekog razloga. U ovih 90 dana nece biti TOTW-a niti bilo kakvih updatea, i bilo cega. Lagani uninstall, propade desetak miliona coinsa i 15-ak strasnih ekipa koje sam skupio...

 uf ja imam negdje oko 30mil vrijednu ekipu , trebao sam prodati i zaraditi nesto -.- , a jbg , nezelim ni da razmisljam koliko bi kuna zaradio za cca 30mil coinsa ...

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

evo i par screenshotova mojih ekipa i igraca na transfer listi koji su davno prije kupljeni samo da bi bili preprodani i nakraju sumnjam da ce mi se dati uopce ih preprodavati  ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 0:17 (TheVeky).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice