FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 78.771
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

pozdrav poce sma igrati fifu world pa bi volio igrat 1 vs 1 sa igracima pa ako je ko za neka me doda ime mi je na orginu lisnjic1

lisnjic
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

da uzmen if jovetića,courtoisa novog ili da ulozin u nesto drugo

prodat cu ti ja igraca nekog kojeg zelis

lisnjic
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
pc_fan005 kaže...

Tesko i da ce u toj grupi ikoga bit tko posjedu FIFU 15

Ima velik broj igraca koji imaju FIFU 15 pocevsi od admin a. Napravljena je liga za FIFU 14 i 15. Vec sam par mjeseci u toj grupi i mogu reci da je zadovoljavajuca po ozbiljnosti jer je admin lik od 40god. Sigurnog rijesenja nema za razmjenu ali ako ga vec biramo to su forumske teme za fifu 14 i 15. Posto sam vec prodavao coins e i za FW i za F14 i dosad nisam imao niti jednu prevaru.

11 godina
offline
FIFA World free2play

Main i Sub ekipa :) Neki savjet za pojacanje do 50k. U dobroj sam poziciji da predjem u prvu diviziju pa je osjetno da ce mi trebati koje bolje pojacanje. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Za pocetak moj prijedlog Koscielny stara kartica i Ozil stara kartica, ovaj prvi uz Kompanya jedan od najboljih nonIF stopera, a Ozil u paru s brzim napadacem popur Remya moze dijeliti 30-40 metarske pasove kroz 3 igraca.

 

Jos jedan prijedlog za CDM, probaj ovog novog IF Wanyamu, iako su ocjene niske, vjeruj mi neces se pokajati, jeftin je, a jak ko stijena.

You better run, you better take cover!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...

Main i Sub ekipa :) Neki savjet za pojacanje do 50k. U dobroj sam poziciji da predjem u prvu diviziju pa je osjetno da ce mi trebati koje bolje pojacanje. 

 

opa prva divizija to ja nikad necu dozivit :) , bolje da ti nekazem u kojoj sam ja trenutno diviziji , iako je to ugalvnom zbog ucestalih bugova ali svejedno :)

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...
L1nNk kaže...

Main i Sub ekipa :) Neki savjet za pojacanje do 50k. U dobroj sam poziciji da predjem u prvu diviziju pa je osjetno da ce mi trebati koje bolje pojacanje. 

 

opa prva divizija to ja nikad necu dozivit :) , bolje da ti nekazem u kojoj sam ja trenutno diviziji , iako je to ugalvnom zbog ucestalih bugova ali svejedno :)

NA kraju sam ipak ostao u 2 diviziji, ponajvise radi svoje neucinkovitosti i promasivanja cistih zicera. NE koristim L2 ili R2 tipke za finesse tocnije i nznam koja je za finnese shoot i onda sam cuda promasio. To je ono kad ubijas lika s udarcima on u 42 minuti iz svoje prve prilike izadje sam i zabije ti i onda sve propada u vodu :D Odlucio sam se za drastican potez a to je promjena formacije a stim dolazi i prodaja svih kartica kao i ponovna kupnja. Definitivno cu ugurati Ozila ili Fabregasa na CM i skupljanje za Kompany a. Promjena formacije cisto radi malo promjene. Jos ce se to mjenjati jer sam kupovao po dobroj ponudi. A nisam imao pojma da su promjene za RF i LF tako skupe. Mozda je bolja solucija da sam odabrao 433. Jedino sto fali Wanyami promjeniti formaciju. Druga ekipa slozena cisto radi fitnesa. Krenuo sam s 4-1-0 startom da bih ostatak 5 utakmica odigrao 0-1-4 i to samo zbog neefikasnosti. Jedini lik s Messi om CR om Bale om (4k pobjeda i 1k izgubljenih )  uspio me nadigrati s svojom dominacijom, koliko samo vremena bih trebalo da je to nabio varanjem a kamoli igranjem :O .

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 19:25 (L1nNk).
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Evo tima s kojim sam doguro do prve divizije,nazalost nista od naslova (pao u drugu).Sve u svemu,Sturridge i Benteke ponajbolji napadaci u BPL-u po mojem misljenju.A sa remy-em sam se razocarao i to malo vise...

 

Hip-hop is not dead
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

decki zanima me kupio sam fitness managera i sad kako meni igraci dobivaju fitness po gameu ili?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

funkcionira isto kao i kod contracata , ako recimo imas fitnes managera koji daje 10% , onda koristenjem kartice +60 fitnes dobijes zapravo +66 ...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

funkcionira isto kao i kod contracata , ako recimo imas fitnes managera koji daje 10% , onda koristenjem kartice +60 fitnes dobijes zapravo +66 ...

a dal mogu imat vise tih managera u sito vrijeme

Gaming 4ever.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

naravno , samo nemogu biti identicni , 50% je max

15 godina
offline
Re: FIFA World free2play

pozz,kupio bi neymara pa me zanima koji je bolji onaj stari na ST poziciji (ocjena 84) ili novi na poziciji LM (ocjena 86) sto bi po vasem misljenu bilo bolje ?

moj team moj team
EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2014 9:16 (Ryder007).
13 godina
offline
FIFA World free2play

Pozdrav igram sa bpl ekipom te imam jedno pitanje , jeli bolje da upgrade-am Aguera (86-88) ili kupim D.Silvu za CM i ako mi ne izgleda nista posebno npr sa usporedbom (Cesc F).
Ovo je moj team http://oi58.tinypic.com/zm1ugo.jpg naravno neki savjet / kritike :)
Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Ova igra me izluđuje, počeo sam igrati tek dns i već mi je pojela tonu živaca. Malo malo bude ono kada nadjes protivnika za igrati i bude laoding screen prije tekme gdje gledas protivnikov sastav i onda tako stoji beskonačno, čekao sam i po pola sata da udje ali nista, i onda ofc kad izadjes iz igre registrira ti poraz. Ili jos gore, odigram cijeli susret, pobjedim, i onda na kraju dok cekas da ti izade iz utakmice pojavi se "disconnected" i opet upisu poraz. Za poludit.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 18:44 (ibme74).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

da ima bugova pun klinac , iako kadkad me zna iznenadit da u 10 utakmica nedobijem nijedan bug , ali to me ni nebrine toliko koliko stvar da uopce ne baniraju hackere ,.... 

 

nadam se da nisi zbilja cekao pola sata , ako nepocne u roku od  minute nece ni poceti 

 

ps. bolje da  su ubacili uz objasnjenja koja je tipka za dodati , pucati i slicno ,da jos bude i koja je tipka ako se zbugira igra  ,smatram da se fifa world nemoze igrati ako se nezna za alt f4 :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 17:11 (TheVeky).
11 godina
offline
FIFA World free2play

Dali mi moze neko obajsniti kako da kupim igrača od frenda sa origina? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

kao i svaki drugi igrac kojeg kupujes ,samo sto trebas bacit oko na naziv kluba da vidis jel on taj seller  , ps. netko ti ga moze "preoteti" ako mu stavis prenisku cijenu ...

 

11 godina
offline
FIFA World free2play

probali smo tako ali nema, on ga stavi an transferlistu a ja nemogu pronaci njegovog, prelistam sve strane s imenom tog igraca ali njegovog nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

naravno da je tamo , ako je stavio za 10k ogranici odabir tog igraca od 9.5-10k , ako znas formaciju ubaci i formaciju kod trazenja , treba biti tamo osim ako nije vec prodan ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 20:17 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Ako stavi prenisku cijenu npr. igrač vrijedi 10 000, a frend stavi cjenu 200 ili tako neki mali broj, onda će igrača automatski kupiti fifin autobuyer ili kako se to već zove, jer njima je u interesu (EA Sportsu) da su cjene što veće (virtualna valuta) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

huh ? no offence ali ovo tvoje sa fifinim autobuyerom nema veze sa logikom , ako ea zeli vece cijene neka jednostavno stave vislji quickselll , to su drugi igraci ti koji ga kupe nedugo nakon sto je ubacen u market ili mozda njihov hack tool ,iako i u to sumnjam jer sam ja jednom kupio vargasa za 200 buy now ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 23:32 (TheVeky).
11 godina
offline
FIFA World free2play

Ma uspio sam naci, stvar je u tome sto sam trazio po nicku iz origina a tamo pise ime tima iz kojeg se prodaje. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Može mi netko obajsniti tko su ovi idioti na koje često nailazim. Dakle tip ima npr 150 pobjeda 0 remija i recimo 2 poraza, ekipa mu je oni najlosiji igraci i jos su razbacani po terenu tipa napadac brani, stoper u špici, veznjak u pozadini i sl. i cim utakmica krene on izade iz igre. To neki čiteri ili što? Što oni imaju od toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

to su cheateri , oni time dobijaju pobjedu a ti dobijas poraz, te tako sezonu zavrse u roku od 10min , poprilicno su laki za prepoznat jer nemaju nerijesenih rezultata , a  imaju malo izgubljenih rezultata jer su naletavali na druge cheatere i jos uglavnom koriste bronze shit squad 

 najbolje ces ih zajebat ako alt f4  za vrijeme loading screena, onda nebi trebao ni contracte izgubit niti izgubiti utakmicu ,a njima pretpostavljam nece biti pripisana niti pobjeda niti ista ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 16:24 (TheVeky).
11 godina
offline
FIFA World free2play

Ne dobijas poraz nego pobjedu ali oept vise gubis, dobijes tih 400 novcica, pise ti se u statistiku pobjeda ali svejedno bodove ne dobijas a izgubis na ugovorima jednu tekmu za bzv...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Pozz ljudi, imam prilično velik problem s igrom.
Dakle, kad uđem u igru, dođem do glavnog menija i dalje više nemogu ništa. Vidim da igra nije smrznuta (čuje se glazba, mjenjaju se one ponude kao u početnom meniju itd.), ali jednostavno kao da igra ne registrira miš ili kontroler.
Mišem mogu mrdati, ali kad stisnem na nešto (Kick off) jednostavno se ništa ne događa :(
Probao sam repairati igu na Originu, ali nije pomoglo.
Ima neko prijedlog za rješenje? 

P.S I da, ono skroz na početku, kad treba stisnuti bilo koju tipku (Press any key), to mogu napravit bez problema 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 19:17 (leotom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
leotom kaže...

Pozz ljudi, imam prilično velik problem s igrom.
Dakle, kad uđem u igru, dođem do glavnog menija i dalje više nemogu ništa. Vidim da igra nije smrznuta (čuje se glazba, mjenjaju se one ponude kao u početnom meniju itd.), ali jednostavno kao da igra ne registrira miš ili kontroler.
Mišem mogu mrdati, ali kad stisnem na nešto (Kick off) jednostavno se ništa ne događa :(
Probao sam repairati igu na Originu, ali nije pomoglo.
Ima neko prijedlog za rješenje? 

P.S I da, ono skroz na početku, kad treba stisnuti bilo koju tipku (Press any key), to mogu napravit bez problema 

Probaj par puta Alt+Enter i spustit igru   i uci u nju par puta i  trebalo bi raditi bar kod mene to šljaka.. Btw ja imam drugi problem a to je da mi se zacrni ekran kad je utakmica jedva se vide igraci koliko je crno budem kasnije probao pa vam SS da vidite o cem se radi ... Ak tko zna kak rješiti nek javi :D

Nemam potpis
11 godina
offline
FIFA World free2play

Može neko složiti neki dobar squad za 50-60k? Ako ima nekih početnika ovo nije loš squad za početak košta nekih 12-15k ovisno kako vam se posreći na marketu:

4-3-3

 

GK- Benaglio 

LB- Guardado 

CD- Santana

CD- Naldo

RB- Danilo

CM- Wijanaldum

CM- Herrera

CAM- Bernard

LW- Depay

RW- Quaresma

ST- Douglas Costa

I ako imate još coinsa uzet si Raffaela iz Borussie M. kao zamjenu za Costu

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 17:01 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Pozdrav!

Igrao sam kroz ljeto pa sam malo pauzirao zbog skole, sad sam opet poceo igrati natrag.

Nikad nisam pokusavao sa onim chemistry jer jos i sad ne kuzim koji klinac to znaci - slozio sam si jednu vrlo brzu postavu i igram s njom,

jednostavno ne pucam izdaleka vec pretrcim, dodam i pokusavam tako zabiti.

 

Drugo, zanima me sto je sa ovim "New squad" i "Squad builder"?

To sam sad tek vidio pa bi htio, ako netko ima vremena i volje mi malo pojasniti za chemistry i za ovo drugo. HVALA!

 

Moj sastav takodjer dolje u privitku. 

Kovačić
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice