FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 20

Nadam se da ce se Pace na napadackim Chem karticama snazno nerfati, alternativno, da se solidno balancira Pace u iducoj igri i da potpuno uniste one noob-friendly drop back + counter taktike. Nije ih problem razbijati jednom kada dobijes kvalitetne CBove, ali snaga Pace-a je debelo previsoka i dalje i nema pretjerane potrebe za kvalitetnim tajmingom dodavanja u prostor.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nadam se da ce se Pace na napadackim Chem karticama snazno nerfati, alternativno, da se solidno balancira Pace u iducoj igri i da potpuno uniste one noob-friendly drop back + counter taktike. Nije ih problem razbijati jednom kada dobijes kvalitetne CBove, ali snaga Pace-a je debelo previsoka i dalje i nema pretjerane potrebe za kvalitetnim tajmingom dodavanja u prostor.

 Cekam dan kad ce te chem kartice neki kurac znacit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nadam se da ce se Pace na napadackim Chem karticama snazno nerfati, alternativno, da se solidno balancira Pace u iducoj igri i da potpuno uniste one noob-friendly drop back + counter taktike. Nije ih problem razbijati jednom kada dobijes kvalitetne CBove, ali snaga Pace-a je debelo previsoka i dalje i nema pretjerane potrebe za kvalitetnim tajmingom dodavanja u prostor.

To je igra a ne stvarni nogomet i uvijek će u ovakvom tipu igri pace biti na granici realnog. Brži igrač je brži igrač, a s bržim igračem većini je lakše igrati i juriti po krilu nego graditi napad. Toga su svjesni i u EA pa je ove godine bez obzira na pace svatko mogao svakog stići. Niti to nije normalno. Izgleda da je jako teško postići taj balans. Ako stave da je brži igrač brži, ne valja. Ako stave da svatko svakog može stići, opet ne valja. 

 

Nemoguća misija je zadovoljiti sve apetite i očekivanja. Nisam od onih koji jure po krilu ali isto tako sam od onih koji očekuju kada gurnu loptu u prazan prostor i kada moj napadač uleti da ga više obrana koja je ispala ne može stići. To bi trebalo biti realno. Jučer lika povaljam i krenem prema golu. Lik se diže i počne trčati zamnom i opet me stigne. Daj me nemoj je...i. Što je u tome realno? Pace će uvijek biti kamen spoticanja jer ga je nemoguće riješiti.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Nadam se da ce se Pace na napadackim Chem karticama snazno nerfati, alternativno, da se solidno balancira Pace u iducoj igri i da potpuno uniste one noob-friendly drop back + counter taktike. Nije ih problem razbijati jednom kada dobijes kvalitetne CBove, ali snaga Pace-a je debelo previsoka i dalje i nema pretjerane potrebe za kvalitetnim tajmingom dodavanja u prostor.

To je igra a ne stvarni nogomet i uvijek će u ovakvom tipu igri pace biti na granici realnog. Brži igrač je brži igrač, a s bržim igračem većini je lakše igrati i juriti po krilu nego graditi napad. Toga su svjesni i u EA pa je ove godine bez obzira na pace svatko mogao svakog stići. Niti to nije normalno. Izgleda da je jako teško postići taj balans. Ako stave da je brži igrač brži, ne valja. Ako stave da svatko svakog može stići, opet ne valja. 

 

Nemoguća misija je zadovoljiti sve apetite i očekivanja. Nisam od onih koji jure po krilu ali isto tako sam od onih koji očekuju kada gurnu loptu u prazan prostor i kada moj napadač uleti da ga više obrana koja je ispala ne može stići. To bi trebalo biti realno. Jučer lika povaljam i krenem prema golu. Lik se diže i počne trčati zamnom i opet me stigne. Daj me nemoj je...i. Što je u tome realno? Pace će uvijek biti kamen spoticanja jer ga je nemoguće riješiti.

 E tu se ne mogu sloziti, i dalje je Pace bio glavna stvar koju gledas kada gradis ekipu. Mozda ne za nize divizije, ali ako zelis imati sansu u WL i visim divizijama, minimum minimuma je bio Lenglet sa svojih 75 Pace i Shadowom, a i njega bi se moglo smatrati riskantnom opcijom.

I cak ne bi bio problem sa Paceom toliko ocit i velik da, kako sad obecavaju za ovu godinu, rijese problematiku AI vs Manual obrane i odbijanaca dok ti ne dodu do gola. Dodaj tome i standardne probleme sa konekcijom i eto ti ga na.

Jedino sto se mogu sloziti je da EA nije sposoban napraviti kvalitetan balans igre. Ali cak i da uzmemo u obzir balansiranje u stilu Drop Back + Counter = velika potrosnja Stamine, nikome nije problem ubaciti brzinca u 70. minuti dok ista opcija za obrambene igrace prakticki ne postoji i najbolja sansa ti je ili ostaviti obrambene koje imas ili ubaciti snaznog Fullbacka i jurcati za ekipom koja forsira kontre. A tu opet nema balansiranja po pitanju kvalitete dodavanja koje CB obrambene momcadi moze izbaciti iz svog 5-erca 50 metara unaprijed preko cijele obrane svojim igracima koji cijelo vrijeme stoje uz obrambene i cekaju lansirati kontru. Dakle ili smanjiti vrijednost Pacea, povecati generalne greske u dodavanjima, posebno u dugim dodavanjima.

15 godina
offline
FIFA 20

Kaj ja dobijem u rare player packu na 27 levelu polovicom osmog mjeseca?

 

Sad u 86+ packu uleti 5 rare kartica. Najbolja Kane 89. Smiješno

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 19:24 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Kaj ja dobijem u rare player packu na 27 levelu polovicom osmog mjeseca?

 

Sad u 86+ packu uleti 5 rare kartica. Najbolja Kane 89. Smiješno

 Ista stvar.

Meni u 86+ najbolja kartica gold Eriksen.

12 godina
offline
FIFA 20

Jebali su me cijelu godinu sa crvenim pickovima i zbog toga sam još davno prestao vikend ligu igrat.

Zato me u zadnje vrijeme obasipaju najboljim karticama u igri da to graniči s nadnaravnim

U dva 86+ SBC-a ja dobijem 2 od 5 najboljih kartica u igri.

 

Još mi u kolekciji nedostaje samo neka masna ikona jer ove godine ikonu nisam pakirao.

 

Šteta što neću dugo uživati u ovim karticama jer mi se FIFA 20 sve manje igra, a 21 je pred vratima.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Jebali su me cijelu godinu sa crvenim pickovima i zbog toga sam još davno prestao vikend ligu igrat.

Zato me u zadnje vrijeme obasipaju najboljim karticama u igri da to graniči s nadnaravnim

U dva 86+ SBC-a ja dobijem 2 od 5 najboljih kartica u igri.

 

Još mi u kolekciji nedostaje samo neka masna ikona jer ove godine ikonu nisam pakirao.

 

Šteta što neću dugo uživati u ovim karticama jer mi se FIFA 20 sve manje igra, a 21 je pred vratima.

 

 

 Boli te kifla. Ja sam dobio takve pickove da ni za neki drugi sbc to ne mogu iskoristit. Još sam uredno totsf Curtois-a stavio unutra.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže..

 

 

 Boli te kifla. Ja sam dobio takve pickove da ni za neki drugi sbc to ne mogu iskoristit. Još sam uredno totsf Curtois-a stavio unutra.

 Moji ljepotani. Ubaciš tots karticu da bih dobio ovo

6 godina
offline
FIFA 20

Ja sam ubo Davida Silvu od 88... aj bar je plave boje 😆

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Logično ako se radi o dvije različite igre kako su rekli

 

https://ffa.hr/vijesti/ps5-igraci-nece-moci-igrati-fifa-u-21-s-ps4-igracima/48606/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Logično ako se radi o dvije različite igre kako su rekli

 

https://ffa.hr/vijesti/ps5-igraci-nece-moci-igrati-fifa-u-21-s-ps4-igracima/48606/

 Sasvim u redu.

 

Ali smijeh mi je ova zadnja vijest da će se division rivals rank i bodovi moći rješavati iz squad battlesa.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Sasvim u redu.

 

Ali smijeh mi je ova zadnja vijest da će se division rivals rank i bodovi moći rješavati iz squad battlesa.

Mislim da je to krivo. U fifi 21 ćeš ranking moći rješavati u rivalsima kao i u SB. Imat ćeš određen broj tekmi za odigrati i nakon toga ti se rezultati više neće kao do sada bodovati za ranking. Do sada si mogao odigrati 100 tekmi i sve su ti se bodovale za ranking. Sada će ti se bodovati samo 30 tekmi tjedno ako sam dobro shvatio. Nakon toga igraš bezveze ako nemaš objectivese za rješavati. Njih će ti priznati i nakon 30 tekmi kao što se priznaju i u SB kada odigraš sve tekme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 23:37 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Sasvim u redu.

 

Ali smijeh mi je ova zadnja vijest da će se division rivals rank i bodovi moći rješavati iz squad battlesa.

Mislim da je to krivo. U fifi 21 ćeš ranking moći rješavati u rivalsima kao i u SB. Imat ćeš određen broj tekmi za odigrati i nakon toga ti se rezultati više neće kao do sada bodovati za ranking. Do sada si mogao odigrati 100 tekmi i sve su ti se bodovale za ranking. Sada će ti se bodovati samo 30 tekmi tjedno ako sam dobro shvatio. Nakon toga igraš bezveze ako nemaš objectivese za rješavati. Njih će ti priznati i nakon 30 tekmi kao što se priznaju i u SB kada odigraš sve tekme.

 Vijest je sa njihovog q&a danas na twitteru.... Imaš i sliku koja to potvrđuje na fifa21 ea-ovim stranicama, da ne guglam sad...

6 godina
offline
FIFA 20

Fulali ste decki. Ideja im je da priblize PvE ekipu prema PvP modeovima i nakon X odigranih SB utakmica ce ti dati diviziju u Rivalsima ovisno o tome kako si i na kojoj tezini odigrao te utakmice.

Dakle ako igras na Beginner i izgubis sve tekme, dobiti ces Rivals Div10 a ako odigras na Legendary i dobijes sve, zavrsiti ces u visoj diviziji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Fulali ste decki. Ideja im je da priblize PvE ekipu prema PvP modeovima i nakon X odigranih SB utakmica ce ti dati diviziju u Rivalsima ovisno o tome kako si i na kojoj tezini odigrao te utakmice.

Dakle ako igras na Beginner i izgubis sve tekme, dobiti ces Rivals Div10 a ako odigras na Legendary i dobijes sve, zavrsiti ces u visoj diviziji.

 Zakucas legendary, zavrsis u D2 ili D1 i ne moras vise Rivalse niti igrat. To bi bilo ok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Fulali ste decki. Ideja im je da priblize PvE ekipu prema PvP modeovima i nakon X odigranih SB utakmica ce ti dati diviziju u Rivalsima ovisno o tome kako si i na kojoj tezini odigrao te utakmice.

Dakle ako igras na Beginner i izgubis sve tekme, dobiti ces Rivals Div10 a ako odigras na Legendary i dobijes sve, zavrsiti ces u visoj diviziji.

 Zakucas legendary, zavrsis u D2 ili D1 i ne moras vise Rivalse niti igrat. To bi bilo ok.

 Sumnjam da ce bas tako daleko dopustati, nisu ni na pocetku prosle davali vise od D4, mozda netko u D3 zavrsio.

Ali nakon toga Rivals bodove mozes dobiti samo u Rivalsima, a SB bodove samo u SB.

6 godina
offline
FIFA 20

 Dakle, glede Rivalsa, prvih 30 tekmi ce se bodovati za "weekly ranking" ilitiga, kojim nagradama ces imati pristup na kraju tjedna. Nakon tih 30 tekmi daljne tekme nemaju utjecaja na Weekly rank ali imaju utjecaj na Skill Rating (mozes ici u vise ili nize divizije), FUT Champ points za registraciju i naravno, objective rjesavati.

Dakle jedino razlika izmedu 20 i 21 ce u tom pogledu biti sto ce samo 30 tekmi biti bodovano prema nagradama i to je to.

Iako mislim da bi i to mogli ukinuti relativno brzo jer je iskreno bezvezna ideja. Ako su svi igraci u jednakom ranku po pitanju skilla, svi ce zavrsavati veoma blizu po pitanju bodova jer ako ti je npr. realan SR 2200 i pobjedis dvije tekme, dignes SR na 2250, izgubis dvije tekme i vrati te na 2200, imati ces vise manje isti broj bodova kao netko tko je izgubio prve dvije i onda ponovno dobio dvije. A s obzirom da ti, kada dodes do svog "plafona" po pitanju sposobnosti igranja, postotak pobjeda dolazi do 50%, svi koji odigraju tih 30 utakmica bi trebali biti jako blizu jednakim rankovima za nagrade. Tim vise sto ce tako Rivalsi stvoriti veci stres na igrace koji zele pobrati maksimalne nagrade i time bi FIFA ukinula svoj zadnji "casual" gamemode u FUTu.

Dakle debili umjesto da FUT Champs prosire na cijeli tjedan, pretvore Rivalse u novi, mutaviji FUT Champs koji vrijedi cijeli tjedan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle, glede Rivalsa, prvih 30 tekmi ce se bodovati za "weekly ranking" ilitiga, kojim nagradama ces imati pristup na kraju tjedna. Nakon tih 30 tekmi daljne tekme nemaju utjecaja na Weekly rank ali imaju utjecaj na Skill Rating (mozes ici u vise ili nize divizije), FUT Champ points za registraciju i naravno, objective rjesavati.

Dakle jedino razlika izmedu 20 i 21 ce u tom pogledu biti sto ce samo 30 tekmi biti bodovano prema nagradama i to je to.

Iako mislim da bi i to mogli ukinuti relativno brzo jer je iskreno bezvezna ideja. Ako su svi igraci u jednakom ranku po pitanju skilla, svi ce zavrsavati veoma blizu po pitanju bodova jer ako ti je npr. realan SR 2200 i pobjedis dvije tekme, dignes SR na 2250, izgubis dvije tekme i vrati te na 2200, imati ces vise manje isti broj bodova kao netko tko je izgubio prve dvije i onda ponovno dobio dvije. A s obzirom da ti, kada dodes do svog "plafona" po pitanju sposobnosti igranja, postotak pobjeda dolazi do 50%, svi koji odigraju tih 30 utakmica bi trebali biti jako blizu jednakim rankovima za nagrade. Tim vise sto ce tako Rivalsi stvoriti veci stres na igrace koji zele pobrati maksimalne nagrade i time bi FIFA ukinula svoj zadnji "casual" gamemode u FUTu.

Dakle debili umjesto da FUT Champs prosire na cijeli tjedan, pretvore Rivalse u novi, mutaviji FUT Champs koji vrijedi cijeli tjedan.

 Svi modovi dobivaju taj neki kompeticijski znacaj. Grind, grind i grind. 30 tekmi u 5 dana je puno a kamoli 30 tekmi u 2 i pol dana. Jos i manje ako odbijemo da 8h spavas.

 

Samo su dodali jos jedan nacin da te zakace na igru i da imas konstantan osjecaj zaostatka za svim. U isto vrijeme ako ne zelis zaostajat, kupi FP i na taj nacin kompenziraj. Najtuznije je od svega kaj ce mlađa generacija popusit tu istu foru. Kad vidim u onoj FBC grupi da ekipa ispituje koju verziju igre da prednaruci dode mi slabo. Dakle, nije dovoljno kaj igra ima zivoti vijek od 7-8mj. Nego jos odmah na pocetku im daj 200-300kn vise nego treba kako bi dobio usrane paketice iz kojih ces dobit sipak. Po profilima koji to pisu, sve klinci koji uopce nisu upuceni kako sve funkcionira. Ono kaj je najzanimljivije. To je sve ekipa koja uredno place po toj grupi kako ih igra krade, kako im neda nista u paketu, kako je sve namjesteno... Ali su i dalje spremni iskesirat vise novaca za sve to. 

FIFA = FUT. Nitko ziv vise ne kupuje FIFAu zato jer bi htjeli igrati neki drugi mod ili season. Svi kupuju radi FUTa ( kaj je logicno, jer je to najzanimljiviji mod koji je netko moga izmislit. Izveden na potpuno ''money grabbing'' nacin ).

 

Da se nadovezem na ovo tvoje. Kaj dobivamo u FIFAi 21. DR = 30 tekmi kroz 4 dana te WL = 30 tekmi kroz 3 dana. 60 tekmi u tjedan dana. Ajmo rec' da je to prosjecno 12min po tekmi. To je 12h cistog igranja samo tekmi. Ne racunajuci koliko ti treba da izades iz utakmice, contracti, malo cackanje marketa... itd, itd. 

Sve u svemu... FUT postaje daleko od nekog casual moda. Dodaj uz sve to probleme sa serverima, gameplayom i zacini to sa toksicnom zajednicom... uhhh... milina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Da se nadovezem na ovo tvoje. Kaj dobivamo u FIFAi 21. DR = 30 tekmi kroz 4 dana te WL = 30 tekmi kroz 3 dana. 60 tekmi u tjedan dana. Ajmo rec' da je to prosjecno 12min po tekmi. To je 12h cistog igranja samo tekmi. Ne racunajuci koliko ti treba da izades iz utakmice, contracti, malo cackanje marketa... itd, itd. 

Sve u svemu... FUT postaje daleko od nekog casual moda. Dodaj uz sve to probleme sa serverima, gameplayom i zacini to sa toksicnom zajednicom... uhhh... milina. 

 I uz sve to ces pobrati u najbolju ruku jednu karticu koja ce nesto vrijediti, i onda naletiti na debilceka koji je bacio hrpu para u novcanik EA-a sa pola ekipe samo ikone.

I opet cemo biti jos gori debili jer cemo kupiti igricu i biti netko protiv koga ekipa koja baci novce na MTX moze igrati.

Zato se stvarno nadam da ce se u EU uspijeti rijesiti ta problematika MTX-ova i proglasiti ih se onime sto jesu - kockanje. I da budem iskren, dok smatram da je to fundamentalni kapitalizam za koji nemam nista lijepo za reci, gdje se izrabljuje sve sto moze, pa makar bili ovisnici o kockanju, djeca, ljudi koji ne znaju bolje, primarno se nadam da ce ih ukinuti da napokon dobijemo nogometnu igru sa interesantnom idejom koja se moze igrati bez P2W sistema.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Da se nadovezem na ovo tvoje. Kaj dobivamo u FIFAi 21. DR = 30 tekmi kroz 4 dana te WL = 30 tekmi kroz 3 dana. 60 tekmi u tjedan dana. Ajmo rec' da je to prosjecno 12min po tekmi. To je 12h cistog igranja samo tekmi. Ne racunajuci koliko ti treba da izades iz utakmice, contracti, malo cackanje marketa... itd, itd. 

Sve u svemu... FUT postaje daleko od nekog casual moda. Dodaj uz sve to probleme sa serverima, gameplayom i zacini to sa toksicnom zajednicom... uhhh... milina. 

 I uz sve to ces pobrati u najbolju ruku jednu karticu koja ce nesto vrijediti, i onda naletiti na debilceka koji je bacio hrpu para u novcanik EA-a sa pola ekipe samo ikone.

I opet cemo biti jos gori debili jer cemo kupiti igricu i biti netko protiv koga ekipa koja baci novce na MTX moze igrati.

Zato se stvarno nadam da ce se u EU uspijeti rijesiti ta problematika MTX-ova i proglasiti ih se onime sto jesu - kockanje. I da budem iskren, dok smatram da je to fundamentalni kapitalizam za koji nemam nista lijepo za reci, gdje se izrabljuje sve sto moze, pa makar bili ovisnici o kockanju, djeca, ljudi koji ne znaju bolje, primarno se nadam da ce ih ukinuti da napokon dobijemo nogometnu igru sa interesantnom idejom koja se moze igrati bez P2W sistema.

 Najbolje je od svega kaj ti bas nemas ekipe koja je spremna spizdit u jednom susu 1000e na igru. Jer ono kaj mi vidimo, je vecinom YT. Oni opet zive od otvaranja paketa.

Najgori su ovi "normalni" koji popuse hype otvaranja paketa. Evo primjer. Dode cetvrtak, otvoris pakete... Dobijes kiflu. Zivcan, nervozan kupujes FP, jer nece tebe EA jebat. Otvaras pakete, unutra kifla. Sad si jos vise nervozan jer zelis vratit izgubljeno sa barem jednom karticom.

 

To je takav zacarani krug iz kojeg nema van ako si malo labilniji. Nazalost, takvih je puno. Tu je lova. Ne u YT i big spenderima. U ovim malima, koji bace 20-30e. A takvih malih je vise od pola populacije FUTa.

Najbolje mi je opravdanje da je to hobi. Jebem ja hobi koji te cini mentalno nestabilnim. Hobi te mora veselit a ne razjebavat. 

 

Ja trenutno igram World of Warships na Ps4. Bez ijedne kune ja imam premium aktiviran vec dobrih 2-3mj. Cisto jer obavim misije, dobijem tokene i igram. Nagrade su izvrsne. Ajmo rec da je to ekvivalent da ti FUT nakon 3tj da neku prime iconu. Premium brodovi, premium skinovi. Sve je dostupno kroz igranje ili kupovanje. Nema tu nekog faktora srece, sve dobijes prema svojem skillu i igranju. U FUTu, ja zavrsim Elite pa dobijem mozda 150k iz paketa + 3 beskorisna red picka. Nerko zavrsi G3 pa izvuce 2-3m coinsa. I sve bi to bilo ok da igra ima zivotni vijek od 3-4g. Nego, svaki mjesec si gi u zaostatku ako te igra nikad ne nagradi.

Komedija jbt kad sve stavis na papir. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 20

Pa FIFA nije ništa nego preslika kladioničarskog posla i igara na sreću, samo na gaming način. Otvaraj paketiće u nadi da ćeš nešto kad-tad dobiti. I onda te jednom malo posere i misliš da će opet ako nastaviš i vuče te da nastaviš otvarati. Najžalosnije je to što je to najnormalnije dozvoljeno svakom djetetu. Svako dijete može ući u dućan i kupiti FIFA-u i FIFA pointse (nista drugo nego kladioničarski žetoni). Što nije slučaj sa recimo kladionicom koja je 18+. A ja tu neku razliku ne vidim. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...

Pa FIFA nije ništa nego preslika kladioničarskog posla i igara na sreću, samo na gaming način. Otvaraj paketiće u nadi da ćeš nešto kad-tad dobiti. I onda te jednom malo posere i misliš da će opet ako nastaviš i vuče te da nastaviš otvarati. Najžalosnije je to što je to najnormalnije dozvoljeno svakom djetetu. Svako dijete može ući u dućan i kupiti FIFA-u i FIFA pointse (nista drugo nego kladioničarski žetoni). Što nije slučaj sa recimo kladionicom koja je 18+. A ja tu neku razliku ne vidim. 

Nema razlike. Potpuno isto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Jebali su me cijelu godinu sa crvenim pickovima i zbog toga sam još davno prestao vikend ligu igrat.

Zato me u zadnje vrijeme obasipaju najboljim karticama u igri da to graniči s nadnaravnim

U dva 86+ SBC-a ja dobijem 2 od 5 najboljih kartica u igri.

 

Još mi u kolekciji nedostaje samo neka masna ikona jer ove godine ikonu nisam pakirao.

 

Šteta što neću dugo uživati u ovim karticama jer mi se FIFA 20 sve manje igra, a 21 je pred vratima.

 

 

 Jel ti se štucalo danas.

Otvorim jutros pickove i packove, i smijem se i spomenem ti sve po spisku. 

Znam koliko mi je taj mali drekec znao pravit sranja kad igra protiv mene, danas ga izvučem ja. Reko ajd ionako kontam složit D.Luiza do kraja da imam PL obranu kak spada, trebat će za sbc.

I vrag mi ne da mira, večeras stigao kući, reko uvalit ću ga s klupe kad se Auba umori čisto da probam jel valja išta...

Mali grize ko grizli.

Šta sad... Sad moram silom razhebat talijane do kraja, i brazil only tim, da si složim, paradoksalno - brazilca D.Luiza, jer sam odlučio da ću obzirom na slijed događanja iz zadnjih par rewarda, složit top PL momčad, jer sekundarna - Laliga je već dovoljno dobra... Poludit ću. Znaš da mi je nekad lakše kad ne dobijem ništ.... Ovako me samo stave na muke, a u PL momčadi koja je ionako brutalno jaka, samo mi fali proper CB, a tu vidim jedino Gomeza ili VanDajkića, a oni su po skoro milju obojica, a to ne dam...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

  Znaš da mi je nekad lakše kad ne dobijem ništ.... 

Pa to i mene jebe.

Cijelu godinu sam igrao s Talijanima i neki hibrid BPL+Primera i kad su me počeli karticama zasipati, s Talijanima više niti ne igram, a ova druga ekipa se mijenja svakih par dana :)

Jedino što je konstanta su Ramos + Mendy.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

  Znaš da mi je nekad lakše kad ne dobijem ništ.... 

Pa to i mene jebe.

Cijelu godinu sam igrao s Talijanima i neki hibrid BPL+Primera i kad su me počeli karticama zasipati, s Talijanima više niti ne igram, a ova druga ekipa se mijenja svakih par dana :)

Jedino što je konstanta su Ramos + Mendy.

 Eto, nakukao sam se toliko da me i vražji Ea čuo i dao mi top cb-a koji savršeno paše i u PL i u LaLiga momčad.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
 Eto, nakukao sam se toliko da me i vražji Ea čuo i dao mi top cb-a koji savršeno paše i u PL i u LaLiga momčad.

Ja sam ga bez kukanja dobio prije nekih mjesec dana :P

Al što vrijedi kad se pored Ramosa i van Dijka teško može probit u prvu ekipu :D

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...
 Eto, nakukao sam se toliko da me i vražji Ea čuo i dao mi top cb-a koji savršeno paše i u PL i u LaLiga momčad.

Ja sam ga bez kukanja dobio prije nekih mjesec dana :P

Al što vrijedi kad se pored Ramosa i van Dijka teško može probit u prvu ekipu :D

 A meni je na 10chema sad sve u obje momčadi, pa ono, paše mi. Ali mu je ogroman minus stamina. Sva sreća što Marqiunosa ne planiram bacit u neki sbc, bit će taman za ući u 70oj kad ovaj umre :D

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Eto, nakukao sam se toliko da me i vražji Ea čuo i dao mi top cb-a koji savršeno paše i u PL i u LaLiga momčad.

Klasika, ja dobijem neko govno iz kineske lige...

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Eto, nakukao sam se toliko da me i vražji Ea čuo i dao mi top cb-a koji savršeno paše i u PL i u LaLiga momčad.

Klasika, ja dobijem neko govno iz kineske lige...

 Baš mi se žali ženin nećak danas, da nije u svim ovim packovima dobio karticu koju vrijedi zadržat u klubu. Reko, ima na bugu jedan takav, isti ti. Kaže on, pa ja ne mogu vjerovat da ja ne mogu dobit JEDNOG igrača normalnog u svemu tome, a frend mu vadi redom, Gomez, Van Dijk, Salah, itd., kaže maltene svaki totsf pack i još u mega packovima čupa PL totsf igrače. Reko jebg....

 

Al da stvar bude bolja, i meni je tako bilo - ja sam sad u zadnje kratko vremena iščupao totsf - Son, Salah, Auba, svi PL, u četvrtak u nagradama Sancho i danas Carlos, kvare prosjek što su iz druge lige, ali ne žalim se, dapače, odlični ubodi sve i jedan.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice