FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 20

S kakvim smećima me danas spajalo to je strašno. Trojca mi izlaze iz igre u trenutku kada trebam zabiti. Jedan izlazi u trenutku kada odigravam igrača na drugoj stativi i on treba ubaciti u prazan gol a dvojca izlaze u trenutku kada izvodim penal. Baš sam jednog pitao koja mu je to fora? 10 minuta tekme, ima momčad od 10 milijuna coinsa i izlazi, a on meni odgovara da je napravio glup penal i da mu se više ta tekma nije igrala. Pa pusti me da zabijem pa izađi. Kakve sam ja danas golove primao pa sam igrao. Lik mi uđe s dvije noge, digne mi igrača i asistira nakon toga za gol. U tom trenutku obrana mi se raspadne i popijem ga. I kaj sad. Igram dalje. Odigrao sam par tekmi i odustao. Nema smisla.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Zaradio Stoickova 90 u izdasnom all icons paketicu. 😁 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Koga sad pobrati iz objectivesa? Objektivno mi nitko od ponuđenog trojca ne treba pa ću vjerojatno uzeti jednu od 93 rating kartice za sbc. Budem pričekao par dana, neću uzimati odmah da vidim što kaže inception.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Imam ovog zutog GreenWooda pa mi Martial netreba... na mjestu Bernardeskija mi je zeleni Ronaldo 95... idem na Cana na silu. 😁

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Za kaj sam ja izgubio par sati da bih u onom icon packu iz objectivesa dobio verona 88. Ne može mi ničem poslužiti osim da ga bacim u neki sbc. Užas. Gledam ekipu na netu kako je dobijala zidanea 97 i slične kartice. Ja standardno karina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
shtifke kaže...

Imam ovog zutog GreenWooda pa mi Martial netreba... na mjestu Bernardeskija mi je zeleni Ronaldo 95... idem na Cana na silu. 😁

 

 

 Imam ga i ja i bilo bi ga interesantno upariti s martialom u recimo 4-4-2. Inception tvrdi da greenwood bolje funkcionira kada igra na ST u paru s još nekim. Ne znam, meni igrao kao solo špica kada igram s njim i ne žalim se.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Dakle ja sam obrisao igru i propustio jednu ili dvije weekend league... 

I pošto sam na godišnjem došli su mi frendovi doma na kartanje i igranje ps-a, pa sam ponovno instalirao FIFU. I naravno ja ne bi bio ja da nisam se nisam vratio u fut i tako sam odradio ovu weekend league-u. 

Igrao sam stvarno jako dobro i dođem do gold3 i imam još 11 tekmi za odradit.  

I onda tu kreće standardna ea šupčinska retardirana fifa koju poznajem i koja me podsjetila zašto sam ju obrisao. 

Prva stvar - dva disconnecta, iz ničega. Internet mi radi normalno, sve je normalno, igra me baci iz FUT-a. Pa onda matchmaking postaje uzašan, znači spaja me sa karticama koje mogu samo sanjat u svojem timu. Igranje je nemoguće, ja ne mogu dobiti nitijedan duel, moj protivnik sve nosi. Kroz cijelu utakmicu ne mogu prismrdit golu jer mi presjeće svaki pas, uzme svaki duel, skok, svako remplanje itd.. A moji igrači izgledaju ko na samrti, spori, nepokretni, slabi... I da ne pretjeram, takvih utakmica je bilo barem 5-6 sveukupno u ovoj wl.

 

Da skratim priču.. sa tih 14-5 gdi bi lagano trebao uzet gold1 ja završavam na 19-11. Predzadnju utakmicu igram protiv TOTY VVD, TOTS De Bruyne, TOTY Messi i još 5 loan kartica i izgubim tijesno 3:2 golom pred sami kraj. Tu sam odma znao da nema više šanse da uzmem gold1. Imate dolje niže sliku te ekipe. 

I za kraj imate sliku moje ekipe. Varane i Kante su loan, nema šanse da bi tak nekaj dobio u packu. :D U zadnjem 89+ sam dobio TOTS Lautara, ali ne koristim ga baš. Ingame 41212 ili 4231, ovisno na koji način protivnik igra... 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 18:14 (Knappa89).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Kao i uvijek, slozim po barem jedan od svakog sbca...

 

Dobar ulov svakako :), pogotovo ako uzmem u obzir da je to onaj jadni Any icon sbc di sam mogo dobit svakakva smeca, a meni uleti moments ikona :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 20:07 (jopis).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

evo nakon mjesec dana sam se vratio  i odmah me posralo 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 11:59 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odigrao 5 totw upgrade sbc. Najbolja kartica rating 79. Odigram ovaj moments icon sbc i dobijem raula. Nadamo sam se nekoj solidnoj CM kartici. Stvarno mi taj raul ničem ne može poslužiti. Otvorim 4 packa i najbolja kartica neki rare golman ratinga 81. Iza vrata je fifa 21 a ja i dalje u packu nemogu ništa dobiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Još malo pa će nova fifa i opet jedna te ista pitanja, može li moj PC pokrenuti fifu ili je li moj PC dovoljno dobar da bih igrao fifu 21. Evo linka na kojem možete dobiti točan odgovor.

 

https://www.fifauteam.com/fifa-21-pc-system-requirements/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja je bome više neću kupiti na PC. Sad si dobro trebam razmisliti jesam li dovoljan pacijent da samo zbog ove igre kupim PS5 kad izađe, tj samo zbog FUTa. Malo sam izgubio korak s ovom igrom, koliko treba ovo igrati i u kojem mjesecu početi da bi se moglo normalno igrati s drugima bez da me svi siluju jer imaju nenormalne momčadi?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
DoctorEvil kaže...

Ja je bome više neću kupiti na PC. Sad si dobro trebam razmisliti jesam li dovoljan pacijent da samo zbog ove igre kupim PS5 kad izađe, tj samo zbog FUTa. Malo sam izgubio korak s ovom igrom, koliko treba ovo igrati i u kojem mjesecu početi da bi se moglo normalno igrati s drugima bez da me svi siluju jer imaju nenormalne momčadi?

 Jednom kad kupis PS, shvatis koliko propustas kaj se tice ekskluziva. 

 

Silovali te budu imal ti ekipu ili ne. Da ekipa igra, vecina onih S1 sa fejsa bi bili 30-0.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Na konzolama osim FIFE mogu zamisliti igranje jedino ak je moguće spojiti miša i tipkovnicu.

 

Sad bih ti volio staviti screenshot svoje ekipe, ne znam jesi li kad počeo s FUTom u 8. mjesecu :) U običnom seasonsu imam skor 160-120 i skoro stalno sam u D2, uđem u D1 tu i tamo pa me nabiju nazad van. A u FUTu predivnih 2-16 ili tak nešto. Sjećam se da je prije bilo moguće sastaviti nekakvu sweat ekipu za male pare s kojom si mogao klat, a sad jednostavno ne ide nema šanse.

15 godina
offline
FIFA 20

Točno me sram jer sam zaboravio kakav hidden gem imam u momčadi. Nakon sto godina ga uvedem u drugom pol., a on utrpa 4 komada.

 

Druga slika, any icon iz onog objectiva. Moments je, brazilac, pa ajde, al inače, loše su tog Rivalda napravili, obzirom na to što je sve čovjek postigao u nogometu, ovo su loše ocjene, pogotovo za moments ikonu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
DoctorEvil kaže...

Na konzolama osim FIFE mogu zamisliti igranje jedino ak je moguće spojiti miša i tipkovnicu.

 

Sad bih ti volio staviti screenshot svoje ekipe, ne znam jesi li kad počeo s FUTom u 8. mjesecu :) U običnom seasonsu imam skor 160-120 i skoro stalno sam u D2, uđem u D1 tu i tamo pa me nabiju nazad van. A u FUTu predivnih 2-16 ili tak nešto. Sjećam se da je prije bilo moguće sastaviti nekakvu sweat ekipu za male pare s kojom si mogao klat, a sad jednostavno ne ide nema šanse.

 PC ti je slabija platforma od PS4 po pitanju fife, govorim iz iskustva. Ekipa na PSu je jako nabrijana da ide igrati na EA Turnire dok PC ekipa nema tu moguncost uopce.

17icu sam igrao na PCu, prva FIFA ikad online, osvajao D1 na FUTu bez beda. Prebacio se za 18 na PS4 i posteno se najebao da uopce udem u D1 a kamoli da ga osvojim.

Pozitivno na PS4 naspram PCu je veci market, nesto jeftiniji igraci, znas da nema cheatera.

Pozitivno na PCu je, u slucaju da imas masinu od kompa, daleko bolje iskustvo igranja. Ja sam 17icu igrao na UltraWide monitoru 144hz sa 300+FPSa konstantno, bila je divota za igrati dok nisam poceo naletavati na Yaya Tourea sa 99 OVR.

Tako da moj savjet ti je da, osim ako ne trosis sulude kolicine vremena na FIFU, nemoj kupovati PS5 zbog nje. Pricekas dobar popust i onda zgrabis i FIFU i PS5. Nije da ce FIFA 21 biti zadnja u povijesti :)

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Točno me sram jer sam zaboravio kakav hidden gem imam u momčadi. Nakon sto godina ga uvedem u drugom pol., a on utrpa 4 komada.

 

Druga slika, any icon iz onog objectiva. Moments je, brazilac, pa ajde, al inače, loše su tog Rivalda napravili, obzirom na to što je sve čovjek postigao u nogometu, ovo su loše ocjene, pogotovo za moments ikonu.

To nije moments icona rivalda

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


Tako da moj savjet ti je da, osim ako ne trosis sulude kolicine vremena na FIFU, nemoj kupovati PS5 zbog nje. Pricekas dobar popust i onda zgrabis i FIFU i PS5. Nije da ce FIFA 21 biti zadnja u povijesti :)

Uvijek su mi savjeti tog tipa bili neprihvatljivi i nerazumljivi. Ako mu se igra fifa 21 od samog početka, nema što čekati. Kupi i igra. Ako mu se fifa ne igra onda neće kupiti. Kakav popust može očekivati na PS5 u prvoj godini prodaje? Kupio sam PS4 pa onda i PS4 pro prvi dan samo zbog fife. Više manje ostale me igre ne interesiraju. Odigram uncharted ili tomb raidera i to je to. Niti jednog trenutka mi nije bilo žao što sam kupio te konzole. Kada krenu prednarudžbe za PS5 uzet ću ga isti tren. Nisam od onih koji troše sulude količine vremena na igre ali volim imati konzolu od prvog dana pa kada mi se igra, igram. Nije da će fifa 21 biti zadnja, možda će čak biti lošija od fife 20 ali ne mogu odoljeti kada volim nogomet. Svaka godina je ista i svake godine krećemo ispočetka. Stoga moj savjet je ako imalo igraš i voliš nogomet, prebaci se na PS. PS5 vjerojatno izlazi u 11 mjesecu i ako misliš igrati fifu odmah i ako imaš novca, nemaš što razmišljati. To što ćeš čekati bar godinu dana da PS5 padne na cijeni za parsto kuna nije vrijedno čekanja. Možda kao i kod PS4 pri prednarudžbi bude parsto kuna jeftiniji.

 

Kako bih izdržao da ne igram fifu i da ne gledam ovakve situacije gotovo svakodnevno, nebitno u čijoj mreži

 

https://twitter.com/UltimateTeamUK/status/1295311653945389058

 

 

edit: 92+ tots sbc i dobijem jebenog rafu. Pa je li mogu konačno dobiti karticu s kojom mogu igrati a ne ubacivati je uvijek i sljedeći sbc?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 20:58 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

edit: 92+ tots sbc i dobijem jebenog rafu. Pa je li mogu konačno dobiti karticu s kojom mogu igrati a ne ubacivati je uvijek i sljedeći sbc?

 

 kaos  

meni Dybala 

 

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Tako da moj savjet ti je da, osim ako ne trosis sulude kolicine vremena na FIFU, nemoj kupovati PS5 zbog nje. Pricekas dobar popust i onda zgrabis i FIFU i PS5. Nije da ce FIFA 21 biti zadnja u povijesti :)

Uvijek su mi savjeti tog tipa bili neprihvatljivi i nerazumljivi. Ako mu se igra fifa 21 od samog početka, nema što čekati. Kupi i igra. Ako mu se fifa ne igra onda neće kupiti. Kakav popust može očekivati na PS5 u prvoj godini prodaje? Kupio sam PS4 pa onda i PS4 pro prvi dan samo zbog fife. Više manje ostale me igre ne interesiraju. Odigram uncharted ili tomb raidera i to je to. Niti jednog trenutka mi nije bilo žao što sam kupio te konzole. Kada krenu prednarudžbe za PS5 uzet ću ga isti tren. Nisam od onih koji troše sulude količine vremena na igre ali volim imati konzolu od prvog dana pa kada mi se igra, igram. Nije da će fifa 21 biti zadnja, možda će čak biti lošija od fife 20 ali ne mogu odoljeti kada volim nogomet. Svaka godina je ista i svake godine krećemo ispočetka. Stoga moj savjet je ako imalo igraš i voliš nogomet, prebaci se na PS. PS5 vjerojatno izlazi u 11 mjesecu i ako misliš igrati fifu odmah i ako imaš novca, nemaš što razmišljati. To što ćeš čekati bar godinu dana da PS5 padne na cijeni za parsto kuna nije vrijedno čekanja. Možda kao i kod PS4 pri prednarudžbi bude parsto kuna jeftiniji.

 

Kako bih izdržao da ne igram fifu i da ne gledam ovakve situacije gotovo svakodnevno, nebitno u čijoj mreži

 

https://twitter.com/UltimateTeamUK/status/1295311653945389058

 

 

edit: 92+ tots sbc i dobijem jebenog rafu. Pa je li mogu konačno dobiti karticu s kojom mogu igrati a ne ubacivati je uvijek i sljedeći sbc?

 

 Da je PS5 jedini nacin da igra FIFA21, onda bi ti argument stajao, s obzirom da ce igra zapoceti zivot na PS4, X1 i PCu i onda doci tranzicija na PS5 u trecini zivotnog vijeka igrice, onda se radi o drugom paru rukava.

Kupio si ih zato sto igras samo FIFU. Ajde jos jednom procitaj savjet. "Ako ne trosis sulude kolicine vremena na FIFU, nemoj kupovati PS5 zbog nje".

A to sto ces ti uzeti PS5 jer moras igrati FIFU me tjera da te pitam da li si svjestan da ce igra biti i za PS4? Slobodno radi sto hoces, ali neces ne igrati FIFA 21 zato sto nemas PS5.

12 godina
offline
FIFA 20

Ps4 i ps5 nece bit na zajednickim serverima. A posto vecina zemalja nije drlog, ljudi ce prec na PS5 odma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ps4 i ps5 nece bit na zajednickim serverima. A posto vecina zemalja nije drlog, ljudi ce prec na PS5 odma. 

 Snazno sumnjam s obzirom na financijsku nesigurnost vezanu za situaciju sa koronom.

Oni koji imaju blesave novce i bacaju ih na fifu, da, sigurno, ali vecina nema te novce ili ih nije spremna baciti odmah.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni je još sve otvoreno, ako bih kupovao konzolu treba pogledati i xbox kakav će biti i onaj njihov game pass vs ista sonyeva usluga. Tako da ću sigurno malo pričekati i da cijena padne i da se dobije malo više informacija.

Fifu sad igram nekih 5 tekmi svaki drugi dan otprilike, doduše možda bih igrao više da igram fut. Nisam baš toliko zagrižen za to da odmah prvi dan kupim konzolu, malo me i ovaj fut ohladio kad vidim koliko se to promjenilo.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
DoctorEvil kaže...

Meni je još sve otvoreno, ako bih kupovao konzolu treba pogledati i xbox kakav će biti i onaj njihov game pass vs ista sonyeva usluga. Tako da ću sigurno malo pričekati i da cijena padne i da se dobije malo više informacija.

Fifu sad igram nekih 5 tekmi svaki drugi dan otprilike, doduše možda bih igrao više da igram fut. Nisam baš toliko zagrižen za to da odmah prvi dan kupim konzolu, malo me i ovaj fut ohladio kad vidim koliko se to promjenilo.

 Ako se ne varam, sve XBOX igre su odnedavno dostupne i na PCu. Imas Microsoft Game Pass, baci pogled na to ako nisi.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 

 Da je PS5 jedini nacin da igra FIFA21, onda bi ti argument stajao, s obzirom da ce igra zapoceti zivot na PS4, X1 i PCu i onda doci tranzicija na PS5 u trecini zivotnog vijeka igrice, onda se radi o drugom paru rukava.

Kupio si ih zato sto igras samo FIFU. Ajde jos jednom procitaj savjet. "Ako ne trosis sulude kolicine vremena na FIFU, nemoj kupovati PS5 zbog nje".

A to sto ces ti uzeti PS5 jer moras igrati FIFU me tjera da te pitam da li si svjestan da ce igra biti i za PS4? Slobodno radi sto hoces, ali neces ne igrati FIFA 21 zato sto nemas PS5.

Fifa 21 ove godine izlazi 08.10. a nova generacija konzola tijekom 11 mjeseca. Dakle to nikako nije trećina životnog vijeka te igre. Ajde sada ti još jednom pročitaj moj odgovor na tvoj savjet. Ne trošim suludo vrijeme na fifu pa ću opet samo zbog nje kupiti PS5. Teško da ću uz fifu imati još koju igru za PS5 i to me uopće ne smeta. Da, svjestan sam da će igra biti i na PS4, ali jesi li ti svjestan da to neće biti iste igre. Od mehanike igre pa do vizualnog dijela sve će biti drukčije. Želim to vidjeti i probati od prvog dana. Ne mogu igrati fifu na PS4 ako znam da je bolja verzija te igre prisutna na tržištu. PS4 verzija me više ne interesira od onog trenutka od kada mogu igrati PS5 verziju igre. 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Snazno sumnjam s obzirom na financijsku nesigurnost vezanu za situaciju sa koronom.

Oni koji imaju blesave novce i bacaju ih na fifu, da, sigurno, ali vecina nema te novce ili ih nije spremna baciti odmah.

Baš suprotno. Korona kriza je pokazala snažan rast igračke industrije. U vrijeme kada smo svi bili doma i sony i microsoft su obarali rekorde prodaje. Zbog njih se rušio internet od prevelikog prometa. Uopće ne sumnjam da će se ista stvar ponoviti na jesen. Kupnjom fife 21 za PS4 automatski si dobio besplatnu mogućnost nadogradnje na next gen fifu kada kupiš PS5. Igrači sulude novce troše na fifa pointse pa iz te perspektive što im znači recimo 499 eura/dollara za PS5 iskustvo igranja? Uoće ne sumnjam da će tranzicija na next gen konzole bar u fifinom slučaju biti strahovito brza.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Snazno sumnjam s obzirom na financijsku nesigurnost vezanu za situaciju sa koronom.

Oni koji imaju blesave novce i bacaju ih na fifu, da, sigurno, ali vecina nema te novce ili ih nije spremna baciti odmah.

Baš suprotno. Korona kriza je pokazala snažan rast igračke industrije. U vrijeme kada smo svi bili doma i sony i microsoft su obarali rekorde prodaje. Zbog njih se rušio internet od prevelikog prometa. Uopće ne sumnjam da će se ista stvar ponoviti na jesen. Kupnjom fife 21 za PS4 automatski si dobio besplatnu mogućnost nadogradnje na next gen fifu kada kupiš PS5. Igrači sulude novce troše na fifa pointse pa iz te perspektive što im znači recimo 499 eura/dollara za PS5 iskustvo igranja? Uoće ne sumnjam da će tranzicija na next gen konzole bar u fifinom slučaju biti strahovito brza.

 Tocno to. Opet ponavljam, jedino ces na nasem podrucju cut spiku tipa "imma igara za odigrat, ne treba mi jos ps4". Drugdje je sasvim normalno kupit novo kad izade i samo nastavit di si, stao. Pogotovo ove godine kad sve to budes mogao prebaciti na novu konzolu. Nikad laksi i bezbolniji prelazak. Pogotovo za fifa igrace koji dobivaju besplatan prelazak, kaj se tice igre naravno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Snazno sumnjam s obzirom na financijsku nesigurnost vezanu za situaciju sa koronom.

Oni koji imaju blesave novce i bacaju ih na fifu, da, sigurno, ali vecina nema te novce ili ih nije spremna baciti odmah.

Baš suprotno. Korona kriza je pokazala snažan rast igračke industrije. U vrijeme kada smo svi bili doma i sony i microsoft su obarali rekorde prodaje. Zbog njih se rušio internet od prevelikog prometa. Uopće ne sumnjam da će se ista stvar ponoviti na jesen. Kupnjom fife 21 za PS4 automatski si dobio besplatnu mogućnost nadogradnje na next gen fifu kada kupiš PS5. Igrači sulude novce troše na fifa pointse pa iz te perspektive što im znači recimo 499 eura/dollara za PS5 iskustvo igranja? Uoće ne sumnjam da će tranzicija na next gen konzole bar u fifinom slučaju biti strahovito brza.

 Velika je razlika izmedu jedne igre na popustu za 30€ i 500€ na konzolu i jos 60€ za igru.

Jos jednom, ne sumnjam da ce biti ljudi koji ce raditi tu kupovinu, ali sumnjam da ce ih biti u tolikim brojevima ovu FIFU.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

znaci ako sam dobro shvatio kupnjom digitalne verzije FIFE 21 za ps4 se dobiva i "besplatna" FIFA 21 za ps5?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Pinkyz kaže...

znaci ako sam dobro shvatio kupnjom digitalne verzije FIFE 21 za ps4 se dobiva i "besplatna" FIFA 21 za ps5?

 Da

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice