Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.805
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Fallout 76
Evil Access kaže...

 

Kraj videa je odlican. lol

 

8:10 videa pa idućih 30ak sekundi 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 21:42 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
Evil Access kaže...

 

Kraj videa je odlican. lol

 

8:10 videa pa idućih 30ak sekundi 

 Cijeli video je odlican, pogledao sam svih 20 minuta, . Znaci ti ljudi nisu sposobni u par dana da ubace push to talk u igru, a sama cinjenica da su izdali igru bez toga govori dovoljno o njima. Danas kada sam gledao video imao je manje od 20k pregleda, sada je vec na 150k. Iduci show s ovom igrom ce biti recenzije, jedva cekam da IGN i slicni izbace recenzije. Odi na 15:40 videa, ovo su uspjesno implementirali u igru, to radi, iz igre, ne moras niti ici na web browser.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 22:15 (Evil Access).
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Prvo sam pogledao Skyrim zmaja na kraju pa sam se prebacio na početak. Umro sam bar 10 puta od smijeha.
8 godina
offline
Fallout 76

ma ovo je vjerovatno najveci debakl u gaming industriji od strane velikog studija , tesko da je moguce da patchiranje ispravi sav ovaj cirkus,najbolje shootdown i povrat novca !

waaagh
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

Igram i dalje premda mi u gradovima igra trza i smrzava nenormalno. Dok van gradova ili u zgradama za koje je potreban loading screen ista ta igra radi savršeno. Tako da čisto sumnjam da je radi mog računala, optimizacija je jednostavno užas. Stvarno se nadam da će danas patch poboljšati nešto po tom pitanju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

I kakva je situacija nakon patcha? Jel igra radi bolje ili još ima gadan stuttering i fps dropove? Na poslu sam pa ne mogu sam probati 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Skullscar1989 kaže...

I kakva je situacija nakon patcha? Jel igra radi bolje ili još ima gadan stuttering i fps dropove? Na poslu sam pa ne mogu sam probati 

Očito je malo ljudi na forumu poduprlo svojim novcem ovaj gnoj od igre.

 

Gaming industrija radi ovakvih govana od igara i ljudi koji to plaćaju i propada.

#YOLO
6 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Maknut je embargo na recenzije

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 22:41 (Paolo Maldini).
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Stutter i lag isti kao prije. Nema poboljšanja. Pas mater 

9 godina
offline
Fallout 76

niti sam se igri radovao, niti ću je probati ikad, čim sam vidio prvi trailer znao sam da me ne zanima

 

ono što me muči uslijed ovog sveopćeg bombardiranja igre, koje je koliko sam shvatio itekako zasluženo, je budućnost bethesdinih naslova. bio sam prilično zainteresiran i za starfield a pogotovo za TES VI, ali nakon ovog debakla i još nakon nedavnih vijesti da se oba navedena naslova prave u tom engineu za koji sada svi govore da je prastar, imam ozbiljne sumnje u njihovu budućnost. majke ti mile, za taj engine govore danas da je prastar a oni bi u njemu izbacili igru 2022. - 2023.

 

s druge strane možda fallout 76 bude wake up call, i možda se malo trgnu nakon ovog flopa

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fallout 76

Launching 3 NUKES in Fallout 76 CRASHES THE SERVER

 

 

 

Nisam kupio igru, niti ne planiram, ali ovakve stvari daju posebnu draž, pogotovo u današnje vrijeme, gdje su sve AAA igre na isti kalup.

 

Jel' se netko sjeća vanilla WoW-a i dovlačenja World Boss zmajeva u gradove i koji je kaos tada znao biti?

Ili kad nakon implementacije Zul Gurub raida, zbog buga u igri, virus koji je trebao biti samo u raidu, se počeo širiti po cijelom Azerothu.

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

"Fallout 76 is a bad idea that has been poorly executed." - sve receno.

 

Kada gledam ovu igru vidljivo je da nije puno radjeno na njoj, to je zapravo Fallout 4 na drugoj mapi. Znaci jedini ljudi koji su imali sto raditi je ekipa sto je radila mapu, drugo nista nije mijenjano u odnosu na Fallout 4. To je jedina stvar koja mi pruza nadu da ce igre sto dolaze biti ok, jer ako nisu radili na Fallout 76, radili su nesto drugo. Sto se tice glasina da ce buduce igre raditi na istom engineu, ne mislim da ce to biti tako, bar po informacijama koje sam ja pokupio s neta. E sada, konkurencija je RDR2 i CP2077, oni ce morati sami sebi dignuti ljestvicu poprilicno visoko ako misle napraviti igru koja ce biti na isoj razini, gledajuci Fallout 4 i gledajuci Fallout 76, ne znam je li realno ocekivati tako nesto. Ali neka nas iznenade, probao sam jucer novi AC Odyssey i iako igra nije "my cup of tea" puno je bolja od Originsa, bas sam se ugodno iznenadio, odusevilo me koliko je igra bolja u svim segmentima, izgleda isto/slicno kada je gledate sa strane, ali je igra za klasu bolja, nije to neka revolucija, ali odlicna igra u svakom slucaju, cistih 9/10.

 

Starfield ce biti nesto novo, rpg sandbox sa pricom u svemiru, mislim da je tako najlakse opisati ono sto ocekujemo, valjda, uopce ne znam sto ocekivati od te igre, ali ako pogledamo sto radi ekipa sa Beyond Good and Evil 2, ako naprave dio onoga sto obecaju... Ono sto ocekujemo od TES6 je puno i to s pravom, to mora biti igra koja ce imati zivi svijet, vrhunske NPC, pricu, setting, guildove, sve ono sto je imao Skyrim samo sve to treba da bude na nekoj skroz novoj vecoj razini ako zele da ponove uspjeh koji je imao Skyrim. Da mi je uzeti AC Odyssey i Kingdom Come i spariti ih i onda to staviti u TES svemir i dodati malo tog zacina i da sve bude ogroman svijet za istraziti mislim da bi dobili vrhunsku igru. Sto ce napraviti u Bethesdi ostaje da vidimo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76
Cansee kaže...

niti sam se igri radovao, niti ću je probati ikad, čim sam vidio prvi trailer znao sam da me ne zanima

 

ono što me muči uslijed ovog sveopćeg bombardiranja igre, koje je koliko sam shvatio itekako zasluženo, je budućnost bethesdinih naslova. bio sam prilično zainteresiran i za starfield a pogotovo za TES VI, ali nakon ovog debakla i još nakon nedavnih vijesti da se oba navedena naslova prave u tom engineu za koji sada svi govore da je prastar, imam ozbiljne sumnje u njihovu budućnost. majke ti mile, za taj engine govore danas da je prastar a oni bi u njemu izbacili igru 2022. - 2023.

 

s druge strane možda fallout 76 bude wake up call, i možda se malo trgnu nakon ovog flopa

 engine je bio prastar prije 7 godina kad je skyrim izaso. tad je jos bio trulina

15 godina
offline
Fallout 76

@evilaccess omg, taj tvoj "jedino"... a baš bode u oći.

Single player igra i "online multiplayer" igra nemaju veze jedno sa drugime. F4 je trebao imat multiplayer komponentu, na kojoj jest djelomično rađeno, ali nikad ju nisu uspjeli ubacit u igru, naprosto nije radila.

 

Veza između single player i online multiplayer igre sa persistent svijetom je otprilike kao između izgradnje kuće i prekooceanskog broda. Oboje imaju sobe i namještaj, pa recimo možeš reč da na tom dijelu Bethesda nije imala puno problema (iako zbog smanjenog prostora ni namještaj se ne radi isto za kuću i brod, ali otom-potom), ali tu sve sličnosti prestaju, a sve razlike počinju.

 

Po meni eventualno ako su odlučili iskoristit dio (naučenog) iz ESO, možda uspjeli iskoristit dijelove igre, platforme i slično, ali s obzirom na količinu amaterizma kojom ovaj naslov odiše, mislim da jako malo, ako uopće.

 

Igra je loša, ali reć "bila je maltene gotova, samo su mapu novu napravili" je onako razina nepoznavanja materije u koju ne bih ovdje ulazio.

 

F76 je loša igra, tu se svi skupa možemo složit, ne treba lupat usporedbe zmaja iz Skyrima i scorhebeastea ili tvrdit da je samo trebao mapu kreirat, da bi to bilo očito. Dio problema koji imaju može teoretski biti riješen optimizacijama i bug fiksevima, meni veći problem predstavlja da ne vidim nikakav razlog da se ovo kupuje po 60€.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ha gle šta god mi mislili o tome i potkrijepili argumentima kako je ovo NEPRIHVATLJIVO ikome,a jos k tome traze 60 eur (nebi ni 10 dao),uvijek ce bit onih koji hoce...Takvi i glasaju za HDZ ako cemo analogiju primijeniti. Hrane loš sustav godinama i laganini sve više igara je sranje. Pitam se jel postoji korelacija hm hm hm?

10 godina
offline
Fallout 76

Gdje im je pamet bila ovakvo sranje ić radit. Pa Fallout uopće nije za takav seting! To je bilo osuđeno na propast od prve linije koda!

 

Zadnji Fallout koji valja je Fallout 2. Nažalost.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Rhodin kaže...

@evilaccess omg, taj tvoj "jedino"... a baš bode u oći.

Single player igra i "online multiplayer" igra nemaju veze jedno sa drugime. F4 je trebao imat multiplayer komponentu, na kojoj jest djelomično rađeno, ali nikad ju nisu uspjeli ubacit u igru, naprosto nije radila.

 

Veza između single player i online multiplayer igre sa persistent svijetom je otprilike kao između izgradnje kuće i prekooceanskog broda. Oboje imaju sobe i namještaj, pa recimo možeš reč da na tom dijelu Bethesda nije imala puno problema (iako zbog smanjenog prostora ni namještaj se ne radi isto za kuću i brod, ali otom-potom), ali tu sve sličnosti prestaju, a sve razlike počinju.

 

Po meni eventualno ako su odlučili iskoristit dio (naučenog) iz ESO, možda uspjeli iskoristit dijelove igre, platforme i slično, ali s obzirom na količinu amaterizma kojom ovaj naslov odiše, mislim da jako malo, ako uopće.

 

Igra je loša, ali reć "bila je maltene gotova, samo su mapu novu napravili" je onako razina nepoznavanja materije u koju ne bih ovdje ulazio.

 

F76 je loša igra, tu se svi skupa možemo složit, ne treba lupat usporedbe zmaja iz Skyrima i scorhebeastea ili tvrdit da je samo trebao mapu kreirat, da bi to bilo očito. Dio problema koji imaju može teoretski biti riješen optimizacijama i bug fiksevima, meni veći problem predstavlja da ne vidim nikakav razlog da se ovo kupuje po 60€.

 Da te sada stavim u igru i da ti ne kazem koju igru igras ne bi znao razliku izmedju dvije igre, ali eto razlika je kao kuca i prekooceanski brod...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Azmo kaže...

Gdje im je pamet bila ovakvo sranje ić radit. Pa Fallout uopće nije za takav seting! To je bilo osuđeno na propast od prve linije koda!

 

Zadnji Fallout koji valja je Fallout 2. Nažalost.

Ni meni nije jasno kako su mislili da ce Fallout funkcionirat u postapokalipticnom setting-u? Tukci...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

ne znam kako ali sad igram sa fps-om od 100+ van gradova, u gradovima sam na 40-50 sa malo štekanja. niti približno onome što se događalo proteklih dana kada mi se igra čak smrzavala po nekoliko sekunda. ugasio sam v-sinc preko nvidia panel i igra se preporodila haha. sad je sasvim ugodno za igranje. još da ubace malo veći stash..... ili više tradera kojima se nešto može prodavati

 

čak sam danas uletio u party sa nekim likovima, radili evente. igra je svakako drugačija i daleko zanimljivija kad se igra sa društvom nego sam. a možda ima nade.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 17:39 (Skullscar1989).
11 godina
offline
Re: Fallout 76
Skullscar1989 kaže...

a možda ima nade.....

 ...rekoše dinosauri i izumriješe

10 godina
offline
Fallout 76
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 2:07 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

 

spremaju dobre patch-eve ali žalosno je što su te stvari već trebale biti u igri. no eto, ipak se sad trude napraviti neki k...

6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76

 Skyrim zmajevi, znamo već 

12 godina
offline
Re: Fallout 76

Izaso dobri stari Angry Joe. Unistio Fallout,baš ko i bethesda :D

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

 

Mislim da namjerno trolaju ljude, nemam drugog objasnjenja.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 76

"Namjerno trolaju"? Kaj si vujeren da prodaju naftu pa onda nemremo bez njih ili njihovog proizvoda?

 

Ovo je niz loših odluka, koje ako igrači pravilno i pravovremeno odreagiraju (prestanu igrat ovo sranje i trošit na mikrotransakcije), odletit će puno glava... i nadam se donijet promjene.

 

Ali sve to nije "namjerno trolanje" - otvori privatni biznis pa pokušaj "namjerno trolat" ljude, pa vidi kako ćeš proć - rijetko tko na svijetu je toliko glup ako to radi za svoje pare. Ovo je loša odluka pojedinih direktora, koja će ih zasigurno koštat... ako neće sami smo si krivi.

 

Ali sikreno, u svijetu gdje ljudi plaćaju mikrotransakcije u igrama poput Drago Age: Inquisitiona i Mass Effect, i kunu se kako su to GOTY po svim mjerilima, mene više ništa ne čudi.

Fortnite i slično nebum ni komentiral...

 

U kratko sami smo si krivi i da, Bethesda je zasrala maksimalno... netko je donio tu odluku, a po svim ocjenama online čini mi se da im se obila o glavu... pitanje samo u kojoj mjeri, al cijena je sa 60 pala na ispod 30$ u istom mjesecu kad je bio release, pa imam osječaj jako jako!

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Fallout 76

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

 i da košta 5 dolara,zasto platit im išta ,ovo je proizvod koji se nije smio pojaviti u distribuciji uopce. makar i da je 5,tih 5 ide opet bethesdi.
Mislim da nam je dosta mediokriteta kojeg izbacuju sve jos od Obliviona.

Iznimno lijen game dev,uvijek bio uvijek osto. Kad ti je najbolji TES Morrowind a najbolji Fallout NV (kojeg ni nisu radili) onda znas kolko je sati.

6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

 Daj link, možda je uzmem iz sažaljenja...

5 godina
offline
Fallout 76

Ja ne znam bi li to i besplatno uzeo, jer ne uzimam igre koje se dijele, ako ih ne namjeravam igrati. Fallout 4 je "prelio" casu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice