Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Fallout 76
Rekli su da će za nuklearku trebati suradnja više ljudi.
Meni to djeluje slično kao summoniranje avatar god-a u Conan Exilesu (nisam igrao samo nagađam).
PSN - DeniZg80
11 godina
online
Re: Fallout 76
TheDarkSide kaže...

Ti si napravis kamp i sve, i onda neka budala na drugom djelu mape docepa se kodova za silose i ispali nuklearku na tebe i ode kamp, ode sve...

 sad ti je jasno zašto onaj "mjesec" iz južne koreje hoće da trump našamara kima i uzme mu igračke

14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Ljudi su napravili skupi edition igre sa kartom svijeta koja svijetli u mraku i kacigom od power armora koja na sebi ima lampu i ima ugradjen filter za glas. Muhahahahhaahhahahahhahahahahhahahahaha, ma ova igra je uvreda za zdrav razum. Stid me je dok gledam Teda kako najavljuje igru, stid me zbog njega, neugodno se osjecam, i onda onaj zmaj izleti, ma lol. Sad bih iste sekunde potpisao treci svijetski rat pa nek ide sve u neku stvar. 

Prekini kenjat, a ''zmaj'' nema nikakve veze sa skyrim zmajem, corav treba bit za to zakljucit...

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Evil Access kaže...

Ljudi su napravili skupi edition igre sa kartom svijeta koja svijetli u mraku i kacigom od power armora koja na sebi ima lampu i ima ugradjen filter za glas. Muhahahahhaahhahahahhahahahahhahahahaha, ma ova igra je uvreda za zdrav razum. Stid me je dok gledam Teda kako najavljuje igru, stid me zbog njega, neugodno se osjecam, i onda onaj zmaj izleti, ma lol. Sad bih iste sekunde potpisao treci svijetski rat pa nek ide sve u neku stvar. 

Prekini kenjat, a ''zmaj'' nema nikakve veze sa skyrim zmajem, corav treba bit za to zakljucit...

 Isto leti, isto slijece, ima isti napad, isto lebdi u mjestu. Samo su ga importali iz Skyrima i promijenili skin. 

Eye In The Sky
14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

 Isto leti, isto slijece, ima isti napad, isto lebdi u mjestu. Samo su ga importali iz Skyrima i promijenili skin. 

Model nema veze s modelom iz skyrima osim sta ima krila, umislio si...

11 godina
online
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

 Isto leti, isto slijece, ima isti napad, isto lebdi u mjestu. Samo su ga importali iz Skyrima i promijenili skin. 

 varaš se, importali su winged twilight iz morrowinda

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Ma, neznam sta ocekivat od ovog, iako rekli su da se igra moze kompletno igrat i solo, al najveca boljka mi je engine trenutno, toplo se nadam da su ga sredili, da nema vise onih problema koje ima 4ka, pogotovo u gradovima i tako to. I nekako mislim da su mozda poceli pretjerivat sa neprijateljima, treba deathclaw, zombi, senti i jos odredjenih stvari, al nekakvi zmajevi koji lete ili sta ti ja znam, pa nije to skyrim

Origin ID: ReaLazio
11 godina
online
Re: Fallout 76
Mda, tako sam i fonline igrao solo, pa najbolje iteme i misije nemeres sam odraditi i dobiti... i jos to nije bilo dosta, nego su kasnije dodatno sjebali sp igrace koji igraju turn based uz izliku da ekipa "pada u tb zamku", a ustvari su kojekakve rt gang maltretirali sve ostale, pa kad bi naletili na visoko leveliranog tb igraca i popusili njih desetak odjednom, onda su kukali i revali o tb zamkama
Pa tko te tjera grupno uletati na tb mapu da bi se izivljavali na njubarama... a kako je autor igra rt igrac, onda je sjebao sve... tako je zavrsilo moj jedini izlet u multiplayer igre
15 godina
offline
Fallout 76

Iskreno taman se pokušavam izvuć iz MP igara i maltene preć u potpunosti na SP naslove koje propuštam zbog igranja više MP orjentiranih igara i MMO, sad svi skupa sve prebacuju na online persistent i bla bla...

 

Battle royale je ove godine apsolutni hit i jedino o takvim naslovima čitam, a sad vidim i Fallout da je krenuo u tom smjeru.

 

MP je ok... dok ne shvatiš koliko vremena uzima (osim MOBA/BR gdje teoretski stvarno možeš partiju-dve i otić off.... makar to nitko ne radi) i da STALNO moraš visit online ili ... gubiš utrku sa drugim igračima valjda... pa daily pa ovo-ono, za niš drugo na kraju nemaš vremena.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Fallout 76

meni su Bethesdini ,Fallout-i ,vise TES-ovi u postapokaliptickom okruzenju,potpuno nesto drugacije od originalnog Fallout serijala,nista negativno jer obozavam taj TES RPG koncept ,medjutim nikad mi ni jedan njihv Fallout nije legao kao TES-ovi iako vise preferiram sci -fi  od fantazija.

 

Znaci ovaj Fallout 76 je nekakav co-op MP survival sa temom ,,Make America great again !,, , meni jedina razlika Bethesdinog Fallouta od TES-a osim okruzenja  bio je jos samo VATS sistem ,bez toga taj njihov Fallout bi mi bio samo 100% TES ; Postapocaliptic !

waaagh
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76
warhammer kaže...

meni su Bethesdini ,Fallout-i ,vise TES-ovi u postapokaliptickom okruzenju,potpuno nesto drugacije od originalnog Fallout serijala,nista negativno jer obozavam taj TES RPG koncept ,medjutim nikad mi ni jedan njihv Fallout nije legao kao TES-ovi iako vise preferiram sci -fi  od fantazija.

 

Znaci ovaj Fallout 76 je nekakav co-op MP survival sa temom ,,Make America great again !,, , meni jedina razlika Bethesdinog Fallouta od TES-a osim okruzenja  bio je jos samo VATS sistem ,bez toga taj njihov Fallout bi mi bio samo 100% TES ; Postapocaliptic !

 pa kad prodaju istu igru zadnjih 5 naslova

13 godina
offline
Re: Fallout 76
Naravno, moderni non-dm, non-ctf, non-dom multiplayer... jos jedan griefing game... bljuv...
11 godina
offline
Fallout 76
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 76

Ma... nit je to VATS, nit će to bit RPG, a sve manje fallout meni se čini.

 

Kak možeš RPG koji je krenuo od TB sa taktiziranjem svest na pucačinu? Pa ne možeš... osim u nekoliko koraka gdje ćeš svaki put sve više pojednostavnit, dok na kraju ne ostane ništa osim napucavanja.

 

VATS je jedino što će vjerojatno ličit na RPG... s time da pretpostavljam da će biti lošiji od toga da sam ciljaš. Po opisu je to "ako znaš pogodit sam, super (ako si iz svijeta pucačina) - ako ne, kažeš brzo u VATS gdje da ti lik gađa, al onda si podložan randomu".

 

Osim toga multiplayer igra u kojoj postoji PvP, koja je u biti pucačina, a igrač može igrača fulat na temelju random odluke zbog SPECIALa ili skilova? Ne vjerujem... SPECIAL ako zadržimo, super, skilovi će više utjecat na dmg i eventualni crit nego na hit.

 

Ja osobno nisam optimističan... Borderlands je takav tip RPG-a, gdje sam ciljaš, a dmg se odlučuje na temelju opreme, skilseta i slično... pa mogu sa 100% sigurnošću reć da je taj dio (nalik RPG-u) najlošija strana igre... sad kad u to ubace assisted targeting sa random okmponentom da lik fula, vs manual targeting gdje ljudi iz svijeta pucačina imaju ogromnu prednost... ne vidim tu balansa ni pretjeranog naglaska na RPG.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

VATS ima druge koristi,recimo povećani crit chance i slicne stvari. Nije samo manual/auto aim razlika.

 

Al da,generalno to je sve go kurac a ne RPG.

Trenutno se Metro čini veci fallout od fallouta.

14 godina
offline
Fallout 76

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Odlican dokumentarac, stvarno dobro napravljen, gledljiv. 

 

Gledam ove sve ljude sto rade za Bethesdu, volio bih ih sve staviti ispred sebe, onako da ih mogu postrojiti i pitao bi ih:

Kako je moguce da napravite igru za PC koja ima akceleraciju misa i ima FOV da te pocne boliti glava nakon 15 minuta igranja i onda moram ja, koji sam platio tu igru, surafati po netu i zajebavat se sa .ini i sta vec sve ne da mi igra uopce bude igrljiva, je li vas bar mrvicu stid toga?

Eye In The Sky
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...

VATS ima druge koristi,recimo povećani crit chance i slicne stvari. Nije samo manual/auto aim razlika.

 

Al da,generalno to je sve go kurac a ne RPG.

Trenutno se Metro čini veci fallout od fallouta.

 Sve je to OK, ali to funkcionira u SP dijelu, ne u MP.... zato i mijenjaju V.A.T.S. iz temelja jer su svjesni da za multiplayer to mora bitno drugačije radit i ne davat bitnu prednost.

6 godina
offline
Fallout 76

Potpuno razumijem sve koji su ljuti na ovaj Fallout ali iskreno, zanima me kako ce to izgledati i najvjerojatnije cu ga uzeti. Fallout svijet u multiplayeru sa survival elementima? Zvuci odlicno.

A Fallout 5 kad dode, dode.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

Malo OT ali posto je ipak Fallout tema jedina koja je aktivna nisam mogao a da ne pokazem svoj rad :)

Sto se tice Fallouta 76, ljudi previse dramatiziraju, trebaju shvatiti da ovo nije Fallout kakav su bili prethodni, ovo je spin off na Bethesdin nacin, i bit ce zanimljivo malo za promjenu, oni koji ne zele igrati neka se strpe ima par odlicnih modova koji su u izradi, ja se veselim Fallout Cascadia modu i Fallout 4 : New Vegas 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Odlican dokumentarac, stvarno dobro napravljen, gledljiv. 

 

Gledam ove sve ljude sto rade za Bethesdu, volio bih ih sve staviti ispred sebe, onako da ih mogu postrojiti i pitao bi ih:

Kako je moguce da napravite igru za PC koja ima akceleraciju misa i ima FOV da te pocne boliti glava nakon 15 minuta igranja i onda moram ja, koji sam platio tu igru, surafati po netu i zajebavat se sa .ini i sta vec sve ne da mi igra uopce bude igrljiva, je li vas bar mrvicu stid toga?

 Alo sarane jel svatas da smaras!!! Ok razumeli smo ne volis Fallout a sada odj*bi sa teme u skokovima.

12 godina
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Odlican dokumentarac, stvarno dobro napravljen, gledljiv. 

 

Gledam ove sve ljude sto rade za Bethesdu, volio bih ih sve staviti ispred sebe, onako da ih mogu postrojiti i pitao bi ih:

Kako je moguce da napravite igru za PC koja ima akceleraciju misa i ima FOV da te pocne boliti glava nakon 15 minuta igranja i onda moram ja, koji sam platio tu igru, surafati po netu i zajebavat se sa .ini i sta vec sve ne da mi igra uopce bude igrljiva, je li vas bar mrvicu stid toga?

 Nekuzim zas za ovakve stvare masovno ljudi kupe TD... Sve što si napisao stoji.  Dobiš dojam da igru nitko ziv nije probao,pa kako je puštena onda?
Treba počet pljuskat ljude opet

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Asteroid1979 kaže...
Evil Access kaže...

Odlican dokumentarac, stvarno dobro napravljen, gledljiv. 

 

Gledam ove sve ljude sto rade za Bethesdu, volio bih ih sve staviti ispred sebe, onako da ih mogu postrojiti i pitao bi ih:

Kako je moguce da napravite igru za PC koja ima akceleraciju misa i ima FOV da te pocne boliti glava nakon 15 minuta igranja i onda moram ja, koji sam platio tu igru, surafati po netu i zajebavat se sa .ini i sta vec sve ne da mi igra uopce bude igrljiva, je li vas bar mrvicu stid toga?

 Alo sarane jel svatas da smaras!!! Ok razumeli smo ne volis Fallout a sada odj*bi sa teme u skokovima.

 Upravo suprotno, obozavam Fallout, a ovo sto Bethesda radi nema veze s tim.

Eye In The Sky
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...
Evil Access kaže...

Odlican dokumentarac, stvarno dobro napravljen, gledljiv. 

 

Gledam ove sve ljude sto rade za Bethesdu, volio bih ih sve staviti ispred sebe, onako da ih mogu postrojiti i pitao bi ih:

Kako je moguce da napravite igru za PC koja ima akceleraciju misa i ima FOV da te pocne boliti glava nakon 15 minuta igranja i onda moram ja, koji sam platio tu igru, surafati po netu i zajebavat se sa .ini i sta vec sve ne da mi igra uopce bude igrljiva, je li vas bar mrvicu stid toga?

 Nekuzim zas za ovakve stvare masovno ljudi kupe TD... Sve što si napisao stoji.  Dobiš dojam da igru nitko ziv nije probao,pa kako je puštena onda?
Treba počet pljuskat ljude opet

 Ne znam sto se trudim ista napisati, ono kada budali probas objasniti da je budala mozes samo ti ispasti budala na kraju.

Eye In The Sky
8 godina
offline
Fallout 76

za mene Interplay-evi i Bethesdini Fallouti su dva razlicita serijala/igre u istom univerzumu ,volim ih sve  a  kad je GOG poceo prodavati  prva dva Fallouta  radost me je obuzela !

 

Doduse bio sam skeptican u vezi Fallouta 3 ,medjutim kad sam ga zaigrao i prilagodio se da je u pitanju  shooter sa RPG elementima ,a i uglavnom koristio pogled  iz prvog lica, ostali su pozitivni utisci.

 

New Vegas  je  odlican jer vise mi je djelovao RPG a imao je i likove za upamtiti  ,4. dobar ali najlosiji jer nisam ljubitelj buildinga i craftinga ,likovi su mi anonimci ... dok su power armor odradili kako  treba  !

waaagh
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Radi se o tome da dobroj vecini gamera danas fali dobar temelj jer su jednostavno premladi. Treba se najest žganaca pa onda skužit da su ovi noviji bethesda naslovi okrljušteni totalno. TOTALNO

8 godina
offline
Fallout 76

kad bih mogao igrati kao Ghoul, bio bih siguran da cu zaigrati F76,ovako jos dilema  50:50 

 

Sad fantaziram da bude misija normalnog lika transformirati u Ghoul-a ,i takav ostanes , ipak moc je zraciti radijacijom ,bolji feeling od power armora !

 

waaagh
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

ja se iskreno veselim igri i nadam se da će uspjeti. najveći plus im bude ako se zaista i budu držali toga da nema kupnje itema itd koji daju prednost nad drugim igračima, neka store bude čista kozmetika za likove i ok. obožavam sve fallout i ne tražim im mane kao ostatak dječice ovdje. pa neka se uvrijedi tko hoće

12 godina
offline
Re: Fallout 76
Skullscar1989 kaže...

ja se iskreno veselim igri i nadam se da će uspjeti. najveći plus im bude ako se zaista i budu držali toga da nema kupnje itema itd koji daju prednost nad drugim igračima, neka store bude čista kozmetika za likove i ok. obožavam sve fallout i ne tražim im mane kao ostatak dječice ovdje. pa neka se uvrijedi tko hoće

 Mane treba trazit svuda stalno. To je proizvod koji se naplaćuje,samim time kao potrošaču istog mogu kenjat kad nešto ne valja. Nerazumijem taj pristup,ah ma bitno da se nešto radi. Obožavam i ja fallout i njegov setting al eto,znam da ima ljudi kojima je 4vorka bila vrh,al ipak se neki uzorak pojavljuje. Ta ekipa nezna šta je F1 ili F2... Kamoli ostali monumentalni RPGi...

8 godina
offline
Re: Fallout 76

i ja volim sve Falloute,nisam zazalio novca ni za jednog, volim  TES koncept,ma obozavam taj tip gameplaya i open worlda i rpg-inga i dobro mi je dosao u bethesdinim Falloutima ali realan sam, ima razlike u kvaliteti izmedju svakog nastavka .

 

Ovaj posljednji jos uvijek igram sa jednim,prvim likom ,uopce me nista nije vuklo da napravim nesto drugacije i krenem drugacijim putem rpg-a .F3 i NW iparalelno sam igrao sa vise likova .

 

Za F76,koji je MP co-op survival , ne mogu biti siguran da li ce me privuci i koliko dugo zadrzati ,trenutno samo ono sto mi je atraktivno jeste  Fallout setting,kakav ce gameplay biti,ne znam, znam da ce biti buildinga naselja  , medjutim to sam u 4. gotovo ignorisao,ukoliko crafting nije bio dio neke misije i nije zahtjevao mnogo uluzenog vremena u skupljanje materijala ,jbga ubi me dosada,poput mininga u EVE-u pa se sklonim od tog cijenjenog posla !

 

kako je ipak Fallout u pitanju a imam ekipu mmo igraca sa kojom igram jos od AO,koji vec spominju  F76,vjerovatno cu i ovaj online  Fallout zaigrati , medjutim nisam siguran koliko dugo ! 

 

Iskreno , nadam se da ce me ugodno i pozitivno iznenaditi ! Vidjecemo uskoro  ,proletit ce ljeto !

 

 

waaagh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice