Fallout 3

poruka: 852
|
čitano: 171.116
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Po meni je bolje da igras DLC-ove nakon sto pređes MQ jer ces onda kasnije imati jos mnogo sati igranja.

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Living.Dead kaže...

Po meni je bolje da igras DLC-ove nakon sto pređes MQ jer ces onda kasnije imati jos mnogo sati igranja.

A ovako će ih imati manje zato što...?

Radije je iskoristiti do kraja i onda je lijepo priječi zaokruženu a ne kraj, pa dodatci, barem IMO :D.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Zapravo sam ju prešao već, zadnji sejv mi je prije ulaska u onu komoru. Već sam samo nastavio kad ga kao ožive ili štaliveć

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Zapravo sam ju prešao već, zadnji sejv mi je prije ulaska u onu komoru. Već sam samo nastavio kad ga kao ožive ili štaliveć

Dap, znači prihvaća ti DLCove ( Broken Steel ), sad guštaj,

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Ima li igdje na torrentu kolekcija modova za FO3???(ne mogu nać ništa korisno)

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
IRebic kaže...

Ima li igdje na torrentu kolekcija modova za FO3???(ne mogu nać ništa korisno)

Evo ti ovdje, dvije dosta dobre kolekcije.

Link1, Link2

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Zapeo sam kod onih Death Claw čudovišta i neide pa neide. Preteški su kad ih napadne me 3 njih i nemogu ništ

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Zapeo sam kod onih Death Claw čudovišta i neide pa neide. Preteški su kad ih napadne me 3 njih i nemogu ništ

napravi Dart gun 

on ih paralizira i onda  su sporiji od tebe tak da im mozes pobjec 

ja sam si tako boostao level samo ih paraliziram i imam ih vremena ubita sa bilo cime na bilo kojoj tezini

 

samo moras se pazit u zatvorenim prostorima 

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 23:15 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Zapeo sam kod onih Death Claw čudovišta i neide pa neide. Preteški su kad ih napadne me 3 njih i nemogu ništ

Pa radi druge questove dok ne ojačaš, uštedi sa bolje gunove, armor i tako, mene je jedna ekipa DCa hebala na NVu dosta dugo( Quarry ) dio, puko mi film, otišao, ojačaš, nakesa se i potaracao ih ko male mačiće. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
thuglife kaže...
Kora kaže...

Zapeo sam kod onih Death Claw čudovišta i neide pa neide. Preteški su kad ih napadne me 3 njih i nemogu ništ

Pa radi druge questove dok ne ojačaš, uštedi sa bolje gunove, armor i tako, mene je jedna ekipa DCa hebala na NVu dosta dugo( Quarry ) dio, puko mi film, otišao, ojačaš, nakesa se i potaracao ih ko male mačiće. {#}

ma samo nek si napravi dart gun 

moze ih ubit i dok je lvl 1 lol 

 

zato nema vise tog dart gun-a na New Vegasu :D

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ne shvaćate, ja sam već duboko u podzemlju tamo, sad sam upravo uzeo Tesla Coil i prošao sve u podzemlju jedva nekako. I sad imam JEDNU crticu healtha. Izađem napokon na površinu  i rokne me DC odmah. A nemam nijednog stimpaka ni ništa što mi daje HP. A tu mi je autosave a ne stignem ni natrag u podzemlje jer me momentalno nakon load autosavea ogrebe DC i krepam. Nebudem nakon loada ni sekundu živ. A moj sejv je duboooooko unutra. Probao sam i 3 razna trainera da makar samo tu iskorisitm malo health da prođem tog DC-a ali neradi mi nijedan. Zapeo sam i nevidim izlaska

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Ne shvaćate, ja sam već duboko u podzemlju tamo, sad sam upravo uzeo Tesla Coil i prošao sve u podzemlju jedva nekako. I sad imam JEDNU crticu healtha. Izađem napokon na površinu  i rokne me DC odmah. A nemam nijednog stimpaka ni ništa što mi daje HP. A tu mi je autosave a ne stignem ni natrag u podzemlje jer me momentalno nakon load autosavea ogrebe DC i krepam. Nebudem nakon loada ni sekundu živ. A moj sejv je duboooooko unutra. Probao sam i 3 razna trainera da makar samo tu iskorisitm malo health da prođem tog DC-a ali neradi mi nijedan. Zapeo sam i nevidim izlaska

A ništa, ni prvi ni zadnji put da je neko zahebao AS, lijepo od zadnjeh savea i peglaj, što leš sad, što je tu je.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ev baš gledam kad završim ove dlcove, New Vegas mi nekak izgleda na jutubu barem, grafički mnogo bolji od F3. Ili mi se samo čini?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Ev baš gledam kad završim ove dlcove, New Vegas mi nekak izgleda na jutubu barem, grafički mnogo bolji od F3. Ili mi se samo čini?

Čini ti se, grafički su skoro pa isti, NV je malo svjetliji i "vedriji" ( naročito nebo ),a ostalo je više malo isto, sve u svemu, grafika je nadograđena jedno 10 - 15%, ako i toliko.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

A veličina? Tj koji je duži po gamplayu? Pretpostavljam F3?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

A veličina? Tj koji je duži po gamplayu? Pretpostavljam F3?

Pa neznam, ja sam i u jednoga i u drugoga utopio stotinjak sati bez DLCova, hebiga temeljit sam, sama priča mi je bolja u NVu, ima gotovo 4 puta više lokacija ( mada su neke bezvezne, tipa bunar, kamp kućica i sl. ), side questovi su mi zanimljiji, pucanje je malo popravljeno i tako to, uglavnom, nema prevelikog odskakanja među igrama kao ni prevelike razlike u njihovim duljinama.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Po meni je stealth najbolje oruzje u igri. Kada zavrsis DLC Operation Anchorage dobijes Chinese Stealth Suit koji te cini nevidljivim.

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ja uopće ne kužim taj stealth, kao trebao bi te činiti nevidljivim al vide me svi

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Ma ne cini te ne vidljivim ali ti smanjuje sansu da ce te otkriti sto ti je veci stealth skill. Naravno ako je neprijatelj okrenut ocima prema tebi ili ako stojis u svijetlu jasno je da ce te otkriti. Ni ja nisam kuzio na pocetku ali sam shvatio.

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Ja uopće ne kužim taj stealth, kao trebao bi te činiti nevidljivim al vide me svi

Ukratko, što ti je veći lakše se šuljaš iza leđa, pickpocketaš i slično, ili jednostavno nababiš StealthBoya i postaneš nevidljiv. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

kak vama rade dlcovi ja sam sve ljepo skinuo instaliro i kad ih ukljucim u data files oni se ne pojave samo se broken steel pojavi al kad dodem do djela kad bjezim do citadele tamo bude vojnik enclave i ima hellfire armor al je prek njega onaj hebeni crveni usklicnik sto znaci da nije pronasao fajlove kako to rjesit pls????

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3

Meni su se noramlno svi učitali tj pojavili na ekranu jedan iza drugog nakon što sam ih prebacio u folder Fallouta 3. Jedva čekam da nakon što završim dlcove krenem New Vegas.

Dinamo živi vječno
13 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
thuglife kaže...
Kora kaže...

Ja uopće ne kužim taj stealth, kao trebao bi te činiti nevidljivim al vide me svi

Ukratko, što ti je veći lakše se šuljaš iza leđa, pickpocketaš i slično, ili jednostavno nababiš StealthBoya i postaneš nevidljiv. {#}

HAHAHHAHA, za crknut, kralju......hahah {#}

Dinamo živi vječno
12 godina
protjeran
offline
Fallout 3

.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 22:07 (Raging-poopingbaby).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Da li je jos netko crkao od smijeha kad je Moira ispuzala iz rusevina Megatona, iako je 90% ljudi Megaton diglo u zrak samo da se rijesi te manijakalne ludakinje?

Sons of the gods today we shall die, Open Valhalla's door, Let the battle begin with swords in the wind, Hail Gods of War!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 10:43 (Raging-poopingbaby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Fallout 3

Kako doć do Mason District Sout i Hubris Comics u prokletom falloutu?. Istražujem cijelu mapu jer prije nisam (eto iz dosade) a neželim lupit cheat u consoli da mi se otkriju sve lokacije pa samo fastravel do njih. Naravno imam explorer perk.

LOL EUNE: oloferno EUW: A4Teach
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Pozdrav ljudi;

imam jedan problem sa Fallout 3, pa ako je netko naletio na sl. problem, da javi kako ga riješiti...

Igru sam skinuo sa steama, pokrenuo i naravno, nije odma radila... Malo googlanja i našao sam kako ju osposobit. I nakon toga, sve je radilo ok... odigrao sam nekih 49h sve skupa i ostala su mi 2 DLC-a za odigrat.... I tu se igra u jednom trenutku, usred igranja "srušila"... Od onda ne mogu učitat ni jedan save niti započeti novu igru! Uđem u igru normalno, ali čim učitam save ili kliknem na "Continue", igra se sruši.... 

Probao sam sve moguće fixove sa neta i steam foruma koje sam našao, čak sam kompletno maknuo igru i ponovno ju skinuo, napravio sve fixove kao i prvi put, da ju opće mogu pokrenut, ali opet ništa;

čim učitam bilo koji stari save ili idem da započnem novu igru, igra se sruši....

 

kaj se tiće kompa na kojem ju vrtim, situacija je sljdeća:

OS: win7, 64bit

i7 920 @3.4 ghz, 16 Gb RAM, vga GF GTX660 2 Gb, sistemski disk SSD 120 GB Kingston.

Dok je radila, igra se bez beda vrtila na max. postvkama i na 2560x1440 rezoluciji...

 

Ako je netko imao sl. problem (pa našao riješenje) ili ako netko ima neki pametan prijedlog za riješenje problema, molim javit... htio bi odigrati DLC-ove do kraja :)

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2013 7:29 (Berko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Kupio si original koji ti ne radi. Nema problema, skini piratsku verziju, kopiraj save i problem rijesen.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Sint1 kaže...

Kupio si original koji ti ne radi. Nema problema, skini piratsku verziju, kopiraj save i problem rijesen.

Zar mu Steam ne bi trebao dati refund ili nesto u tom slucaju?

Sons of the gods today we shall die, Open Valhalla's door, Let the battle begin with swords in the wind, Hail Gods of War!
16 godina
offline
Fallout 3

Nije mu cilj povrat novca, nego mu je cilj odigrati igru do kraja.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice