Fallout 3

poruka: 852
|
čitano: 171.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
AsAsiN kaže...

a u kojem je bolja grafika i koji je duži

Grafika je ista u oba ( NV je malo noviji pa eto,... ), a koji je duži ovisi o tebe, trenutno trica zbog DLCova.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3

ok hvala

 

FrankY
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

jel ima još tko odgovor na moje pitanje

 

FrankY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 3

Pitanje:

 

Jel New Vegas samostalna igra, tj. da li je za njeno igranje potrebno imati Fallout 3?

Ili se kupi, instalira i igra ''samostalno''?

 

lp.

Prodajem zjake...povoljno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3
CrnaBitanga kaže...

Pitanje:

 

Jel New Vegas samostalna igra, tj. da li je za njeno igranje potrebno imati Fallout 3?

Ili se kupi, instalira i igra ''samostalno''?

 

lp.

New vegas je samostalna igra

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
RE: Fallout 3
Paolo2612 kaže...
CrnaBitanga kaže...

Pitanje:

 

Jel New Vegas samostalna igra, tj. da li je za njeno igranje potrebno imati Fallout 3?

Ili se kupi, instalira i igra ''samostalno''?

 

lp.

New vegas je samostalna igra

Hvala, kupujem!

Prodajem zjake...povoljno!
14 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Ak sam osakaćenih udova a nemam doktorovu torbu i ne znam ni jednog doktora di ga naći, što raditi ?

Ušo sam u jedan kućerak pun iznenađenja, klopki i beštija pa sam bježao okolo i nialazio na te klopke, al ostao živ...

poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Spavati? xD

 

Poptuno se oporavis.

 

http://fallout.wikia.com/wiki/Bed

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 10:40 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

decki imam problem

igro sam fallout 3 sa svim dodacima te mi je iz neobjasnjivog razloga prestao radit

skinuo sam ga ponovo i instaliro sve dodatke al sad kad udem u neki stari save koji sam sacuvo pojavi se neki crveni usklicnik prek lika i nemogu vidit oruzje u rukama niti pucat (oruzja iz dodataka)

ak iko zna kak rjesit problem pls help!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3

pitaj boga sto si skinuo i kakva je to verzija. skini lijepo GOTY i to instaliraj i trebalo bi ti sve raditi.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3

to sam i skinuo

13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ovak ev nema puno da sam započeo igru. Došao sam do dijela kad trebam onom Three Dogu iz Galaxy Newsa uzeti iz muzeja nekakav  aparat i staviti ga na vrh Washington Monumenta, i to sam napravio. Sad trebam opet s njim razgovarati i trebam se vratiti njemu a put natrag je blago rečeno predugačak. Ako sam dobro skužio postoje neke kao prečice ili nešt sl., dal mi može netko pomoći u svezi ovoga?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Ovak ev nema puno da sam započeo igru. Došao sam do dijela kad trebam onom Three Dogu iz Galaxy Newsa uzeti iz muzeja nekakav  aparat i staviti ga na vrh Washington Monumenta, i to sam napravio. Sad trebam opet s njim razgovarati i trebam se vratiti njemu a put natrag je blago rečeno predugačak. Ako sam dobro skužio postoje neke kao prečice ili nešt sl., dal mi može netko pomoći u svezi ovoga?

pa otvori mapu i mozes se "teleportirat" tamo 

 

tj mozes napravit fasttravel za vec otkrivene lokacije

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
hrvatskafarkasevec kaže...
Kora kaže...

Ovak ev nema puno da sam započeo igru. Došao sam do dijela kad trebam onom Three Dogu iz Galaxy Newsa uzeti iz muzeja nekakav  aparat i staviti ga na vrh Washington Monumenta, i to sam napravio. Sad trebam opet s njim razgovarati i trebam se vratiti njemu a put natrag je blago rečeno predugačak. Ako sam dobro skužio postoje neke kao prečice ili nešt sl., dal mi može netko pomoći u svezi ovoga?

pa otvori mapu i mozes se "teleportirat" tamo 

 

tj mozes napravit fasttravel za vec otkrivene lokacije

E baš ti hvala, vidiš sad sam se sjetio da mi je to rečeno u igri al sam potpuno zaboravio lol. Btw osim u Megatonu, gdje još mogu kupovati oružje, metke stimpake itd?

Dinamo živi vječno
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Kora kaže...

Ovak ev nema puno da sam započeo igru. Došao sam do dijela kad trebam onom Three Dogu iz Galaxy Newsa uzeti iz muzeja nekakav  aparat i staviti ga na vrh Washington Monumenta, i to sam napravio. Sad trebam opet s njim razgovarati i trebam se vratiti njemu a put natrag je blago rečeno predugačak. Ako sam dobro skužio postoje neke kao prečice ili nešt sl., dal mi može netko pomoći u svezi ovoga?

pa otvori mapu i mozes se "teleportirat" tamo 

 

tj mozes napravit fasttravel za vec otkrivene lokacije

E baš ti hvala, vidiš sad sam se sjetio da mi je to rečeno u igri al sam potpuno zaboravio lol. Btw osim u Megatonu, gdje još mogu kupovati oružje, metke stimpake itd?

rivet city 

njega ces ubrzo otkrit 

 

ja inace ne kupujem ja samo prodajem :D

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
hrvatskafarkasevec kaže...
Kora kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Kora kaže...

Ovak ev nema puno da sam započeo igru. Došao sam do dijela kad trebam onom Three Dogu iz Galaxy Newsa uzeti iz muzeja nekakav  aparat i staviti ga na vrh Washington Monumenta, i to sam napravio. Sad trebam opet s njim razgovarati i trebam se vratiti njemu a put natrag je blago rečeno predugačak. Ako sam dobro skužio postoje neke kao prečice ili nešt sl., dal mi može netko pomoći u svezi ovoga?

pa otvori mapu i mozes se "teleportirat" tamo 

 

tj mozes napravit fasttravel za vec otkrivene lokacije

E baš ti hvala, vidiš sad sam se sjetio da mi je to rečeno u igri al sam potpuno zaboravio lol. Btw osim u Megatonu, gdje još mogu kupovati oružje, metke stimpake itd?

rivet city 

njega ces ubrzo otkrit 

 

ja inace ne kupujem ja samo prodajem :D

Ma i ja, bar dosad lol. Onoj ženskoj sam isprodavao toliko nema više love haha

Dinamo živi vječno
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

E sad trebam ići u Rivet City. Opet sam se vratio u Washington Monument, e sad kojim putem od tamo trebam ići? Metroom ili površinom?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

E sad trebam ići u Rivet City. Opet sam se vratio u Washington Monument, e sad kojim putem od tamo trebam ići? Metroom ili površinom?

povrsinom 

samo odi uz rijeku

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

Ev završio sam glavnu priču, sad me zanima pošto sam isprobao oba kraja (žrtvujem sebe ili onu kravu) ako nju žrtvujem dali mogu ikako ono ići sad raditi po wastelandu što hoću ili moram dlcove skidati da bih to mogao?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

Ev završio sam glavnu priču, sad me zanima pošto sam isprobao oba kraja (žrtvujem sebe ili onu kravu) ako nju žrtvujem dali mogu ikako ono ići sad raditi po wastelandu što hoću ili moram dlcove skidati da bih to mogao?

svejedno ti je zapravo pa bolje sebe zrtvovat :D

da nastavis treba ti dodatak broken steel 

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Fallout 3

Daj decki pliz pomozite!!!!!

skinuo sam fallout goty i nece mi se dlcovi pojavit i da ukljucio sam ih u data filesu

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

E jel ima 5 dlc-ova jelda?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

E jel ima 5 dlc-ova jelda?

Da, Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3

E kak igram DLCove, tj gdje ih pokrećem? Instalirao sam ih, al neznam gdje da ih startam ili možda gdje da taj content prebacim?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

E kak igram DLCove, tj gdje ih pokrećem? Instalirao sam ih, al neznam gdje da ih startam ili možda gdje da taj content prebacim?

Ako si ih uredno snimio, uđi u igru i igraj, DLCovi se javljaju kao otkrivanje radio postaje, poziv na quest, otmica, ali sve se to dogodi unutar igre.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...

E kak igram DLCove, tj gdje ih pokrećem? Instalirao sam ih, al neznam gdje da ih startam ili možda gdje da taj content prebacim?

Ponajprije provjeri jesu li ih aktivirao. Pokrenes Fallout 3 launcher i otiđes u data files i tamo checkaj sve dlc-ove ako nisi. Nakon toga pokreni igru i trebali bi ti se pojaviti poruke i s tim i questovi.

The best things in life aren't things.
13 godina
protjeran
offline
Fallout 3
Uspio sam jos sinoc ali nisam uspio javiti na BUG niti igrati. Kojim redoslijedom igrati dlcove i da li je moguce prvo odraditi glavnu pricu pa onda dlcove? Jer sam taman pred krajem Projecta Purity
Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2011 15:01 (Kora).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...
Uspio sam jos sinoc ali nisam uspio javiti na BUG niti igrati. Kojim redoslijedom igrati dlcove i da li je moguce prvo odraditi glavnu pricu pa onda dlcove? Jer sam taman pred krajem Projecta Purity

Naravno da mozes no upali Broken Steel DLC jer ces tako moci nastaviti igrati.

Kurwe, alkohol i torcida!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 3
Kora kaže...
Uspio sam jos sinoc ali nisam uspio javiti na BUG niti igrati. Kojim redoslijedom igrati dlcove i da li je moguce prvo odraditi glavnu pricu pa onda dlcove? Jer sam taman pred krajem Projecta Purity

Kad završiš MQ igra je gotova, kraj, osim ako imaš Broken Steel, ako ti je dobro snimljen odna je dobro, prešđi priču i onda peglaj DLCove, mada je po meni bolje igrati usporedno sa MQom.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 3
thuglife kaže...
Kora kaže...
Uspio sam jos sinoc ali nisam uspio javiti na BUG niti igrati. Kojim redoslijedom igrati dlcove i da li je moguce prvo odraditi glavnu pricu pa onda dlcove? Jer sam taman pred krajem Projecta Purity

Kad završiš MQ igra je gotova, kraj, osim ako imaš Broken Steel, ako ti je dobro snimljen odna je dobro, prešđi priču i onda peglaj DLCove, mada je po meni bolje igrati usporedno sa MQom.

Pa ono što mi je snimljeno taman prije kraja tj ulaska u onu radioaktivnu prostoriju, tu sam aktivirao dlcove.

Dinamo živi vječno
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice