Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.494.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 3

Sad slučajno naletim na temu vidim 40 igrača po timu (odma se sjetim MAG) pa vidim da sam to već napisao.

 

Jedva čekam izlazak ove igre....Cool

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 3

BF3 march cover{#}

 

       i

 

teaser trailer:

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:20 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 10
16 godina
offline
RE: Battlefield 3

Trail bf 3 napokon jedva ćekam 1. ožujak 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:24 (Wolf88).
15 godina
offline
Battlefield 3

Nije, mislim onaj moj trailer je stavljen na youtube kanal EA-a, a onda nije ni tvoj pošto su isti.{#}

Da ne ispadne kao da halucniniram ovo gore sam odgovorio na post od wolf88, samo što je on sad editirao poruku.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:28 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3

Malo si bio brži od mene heheheundefined

Samo se nadam da će ovo biti pravi nastavak bf2

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
Wolf88 kaže...

Malo si bio brži od mene heheheundefined

Samo se nadam da će ovo biti pravi nastavak bf2

 

Citao sam da ce se bf3 najbolje biti balansiran na konzolama a rekli su da ce se potrudit da bude i na pc, nesto ser* i sto posto ce biti konzolitis {#}

16 godina
offline
RE: Battlefield 3

bit će kao u crysis svaka će konzola imati svoj engine baš se zbog toga nadam da će ispasti dobro

15 godina
offline
Battlefield 3

Možda će ipak malo više misliti na PC pošto su  na njemu prodali više BC2 kopija nego na xbox i ps3 zajedno.

Evo i BF3 stranice na ea-u, imate desno sing up for new ako želite primati novosti o igri.

btw igra se već može preorderati

 

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:35 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Zanimljivo radnja kao da ce se odvijat u Americi zar niste vidjeli kao neke nebodere, zgrade barem ja tako vidim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Battlefield 3
Bera kaže...

Zanimljivo radnja kao da ce se odvijat u Americi zar niste vidjeli kao neke nebodere, zgrade barem ja tako vidim?

Pa ima i drugdje nebodera, ne samo u americi.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Pa di ti živiš, neboderi su samo u Americi  {#}

 

Uf, jedva cekam, to ce biti moj prvi BF {#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:41 (AA-d00d).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Najobičniji COD wannabe {#}

 
0 27 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3

evo više info-a

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/02/04/battlefield-3-is-coming-preorder-now.aspx

Potvrđeno sp i coop imat će pron pc verzija podržava do 64 igraća konzole do 24 igraća

Sp uključuje misije u NY,Paris,Teheran

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1388965-bf3-infos.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 10:49 (Wolf88).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
Jack Sparrow kaže...
Bera kaže...

Zanimljivo radnja kao da ce se odvijat u Americi zar niste vidjeli kao neke nebodere, zgrade barem ja tako vidim?

Pa ima i drugdje nebodera, ne samo u americi.

Radnja se odvija u NY, ne bih htio da user* igru, igrao sam mw2 i kampanja u gradu je bila dobra, nekak battlefield mi ne pase u tom području nek se drži pustinje i iraka i sve ce biti dobro{#}

15 godina
offline
Battlefield 3

To u kojim mjestima se odvija radnja su samo špekulacije pošto ea/dice nije potvrdio, barem ja nisam vidio da je netko od njih dao tu informaciju.

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 11:04 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3

Mislim da BF nikad nije htjeo poput CoD-a

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
15 godina
moderator
offline
Battlefield 3

Feel The Battle! This fall, prepare to feel the most physical shooter ever created, powered by the all-new Frostbite 2 gaming engine.

Battlefield 3 leaps ahead of the competition with the power of Frostbite™ 2, the next instalment of DICE’s cutting-edge game engine. This state-of-the-art technology is the foundation on which Battlefield 3 is built, delivering superior visual quality, a grand sense of scale, massive destruction, dynamic audio and incredibly lifelike character animations. As bullets whiz by, walls crumble, and explosions throw you to the ground, the battlefield feels more alive and interactive than ever before.

In Battlefield 3, players step into the role of the elite U.S. Marines where they will experience heart-pounding single player missions and competitive multiplayer actions ranging across diverse locations from around the globe including Paris, Tehran and New York

Features:
Frostbite 2– Battlefield 3 introduces Frostbite 2, the incredible technology that takes animation, destruction, lighting, scale and audio to new heights. Built upon this powerful game engine, Battlefield 3 immerses players physically and emotionally to the world around them like never before.

Feel the Battle— Feel the impact of bullets and explosions, drag your fallen comrades into safety, and mount your weapon on almost any part of the terrain. Battlefield 3’s cutting edge animation, spectacular visuals and real as hell battle gameplay attack your senses and make you feel the visceral warriors experience like no other FPS.

Unparalleled Vehicle Warfare— The best online vehicle warfare experience gets even better with a fitting sonic boom as fighter jets headline impressive lineup of land, air and sea vehicles.

Urban Combat— Take the fight to iconic and unexpected places in the USA, Middle East, and Europe including claustrophobic streets, metropolitan downtowns, and open, vehicle-friendly landscapes as you fight your way through the war of tomorrow.

 

Multiplayer actions ranging across diverse locations from around the globe including Paris, Tehran and New York

-drag your fallen comrades into safety

-mount your weapon on almost any part of the terrain

-explosions throw you to the ground

-land, air and sea vehicles.

 

 

BF3 Wallpapers HD...Download

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 17
13 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
thesekiman kaže...

Mislim da BF nikad nije htjeo poput CoD-a

Ajme ekipe {#} pa sve se vrti oko para. Nisu oni bezveze prije izdavanja BC2 odali priznanje COD MW2 i tako direktno priznali da su njihovi konkurenti (tj. da teže tome). Ali unatoč tome COD se prodaje 4 puta više od BF-a na steamu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 11:44 (Don Salvatore).
14 godina
offline
Battlefield 3
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

moj prvi battlefield :D

ove godine ništa od coda, idemo malo ovu igru isprobat hehe

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3
perkoxcar kaže...

Hvala Bogu da se vraća, ovo u BC2 je van svake pameti...

Meine Ehre heiSSt Treue
14 godina
online
RE: Battlefield 3

jedva cekam da izadje..

 

trebali bi igrat bf2 malo da se podsjetimo prije izlaska :D

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

prvi put se nisam obaziro, kad sam pogledo drugi put-avioni yeey

a avion još prek cijelog ekrana

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
pirat kaže...

*quadorgasam* *doubleorgasam*

OH, BABY, COME TO DADDY!

EDIT: Ništa ništa...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 14:16 (Wicked_Sick87).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
perkoxcar kaže...

Dropshotanje {#}

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

includes jets, prone, and 64 player multiplayer!

 

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

ovo ce bit legendary.... malo mi e u k. sta se nece moc igrat na xp-u pa cu morat uzet novi OS ali za ovu igru bi se pribacija i na MAC OS

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
Abomb kaže...

ovo ce bit legendary.... malo mi e u k. sta se nece moc igrat na xp-u pa cu morat uzet novi OS ali za ovu igru bi se pribacija i na MAC OS

ma za ovaj bf uzimam i kompjuter novi ak treba {#}

btw Don Salvatore, ak te tolko pali taj Cod, onda si otvori temu ( il web stranicu, a možeš i reklamu na rtlu) o tome kak je Call of duty bolji od battlefielda i kak je bf kopija, a ovu temu oslobodi svojih gluposti.

Battlefield Fan!
16 godina
offline
Battlefield 3

Čim bude moguć istog časa ide preorder na Steamu.

 

Najjače mi je ovo da će te eksplozije bacat na zemlju. Već vidim kak će medic trainovi letjeti na sve strane. xD

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 3

Ma kolko vidm moći češ i vuči pale vojnike do sigurnog mjesta da ih revivas. Onda mountati svoje oržje na skoro svaki objekat, to valjda pridonosi preciznosti. Eksplozija te baca na pod itd.

Predobro, jednostavno sam.....

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Moj PC  
10 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice