Mijenjanje Eura u KN

poruka: 6
|
čitano: 14.301
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mijenjanje Eura u KN

Pozdrav forumasi,

Odmah se bacam na temu,

trebao bih razmijeniti 10 000 eura,sada me zanima gdje uzimaju najmanju proviziju na toliki iznos i koliko su od prilike velike te provizije?

Imam mogucnost taj iznos na 3 osobe podijeliti pa razmijeniti,dali bi to moglo mozda nesto pomoci?

Svaka pomoc bi mi dobro dosla!

Zahvaljujem se unaprijed 

mac
16 godina
offline
Re: Mijenjanje Eura u KN
U našim mjenjačnicama najčešće nećeš platiti klasičnu proviziju nego ćeš dobiti više ili manje povoljan tečaj. Probaj otići u neku veću mjenjačnicu i reći da imaš veći iznos za promijeniti pa vidi što će ti ponuditi. Neki znaju biti flaksibilni kod većih iznosa. Isto tako tečaj možeš provjeriti u banci (ili više njih) i odabrati onu koja je najpovoljnija. Trenutno je službeni kupovni tečaj HNB-a oko 7,40 kn/eur, pa možeš očekivati da nećeš nigdje dobiti više od recimo 7,37 kn za euro.
The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mijenjanje Eura u KN

Izith zahvaljujem se na detaljnom odgovoru i puno ce mi pomoci.

Sve najbolje zelim ; )

mac
13 godina
online
Re: Mijenjanje Eura u KN

U većini mjenjačnica na takve iznose možeš dobro pregovarati o tečaju. Provjeri tečaj na par mjesta i traži najbolje. 

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
12 godina
neaktivan
offline
Mijenjanje Eura u KN

Evo za one koji se mozda nadju u istoj situaciji.
Uspio sam u Kentbanci razmijeniti novce,dobio sam 1,5kn manje na svakih 100 eura,ali ako imate kod njih racun oni vam eure prebace u kn bez ikakve provizije i icega.
Znaci dobijete po tecaju koji je trenutacno aktualan,i bilo bi dobro da ih nazovete dan prije.

Nadam se da ce netkom biti od pomoci.

I zahvaljujem se foruimasima na pomoci

mac
10 godina
offline
Mijenjanje Eura u KN

Još jedan savjet, kad se mjenja veća količina novaca većina mjenjačnica (ako ne i svaka) će vam dati bolji tečaj nego što piše na papiru. Ja sam mjenjao 2000€ i išao od jedne do druge i pitao koliko kuna mi nude za 2000€, i u svakoj sam dobio osjetno bolju ponudu nego što piše na papiru.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice