Molim pomoč moderatora

poruka: 11
|
čitano: 1.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Molim pomoč moderatora
Pošto neznam kako drukčije stupit u kontakt sa modovima, evo otvaram temu koja se poslije može brisat!
Naime imam jedan problemčić sa privatnim porukama... Točnije radi se o time da ja pošaljem pp članu Tomope3nja i on uredno dobije i odgovori mi na istu ali ja nikako da dobijem odgovor!
Neznam šta je u pitanju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Molim pomoč moderatora

-što kaže opcija 'uredi profil'?

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoč moderatora
VidoM kaže...
i on uredno dobije i odgovori mi na istu ali ja nikako da dobijem odgovor!

Nalazi li se ta poruka što ju je on poslao tebi u njegovom outboxu? Više mi se puta dogodilo da kliknem na "pošalji" i poruka bude naizgled poslana, ali ju primaoc nikada ne primi, niti mi se nakon toga nalazi u outboxu. Većinom se radilo o podužim porukama i porukama koje su sadržavale programski kod.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
12 godina
offline
Molim pomoč moderatora
Ihush šta si mislio sa time?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Molim pomoč moderatora
VidoM kaže...
Ihush šta si mislio sa time?

Na tome sto je rekao uredi profil, imas mogusnost primanja privatnih poruka, cekiraj i snimi!

TrustNo1
13 godina
offline
Molim pomoč moderatora

Kliknes na svoj profil , u gornjem desnom kutu ti pise Uredi Profil i pod opcijama Postavke foruma stavis kvacicu na omogući privatne poruke!

 


Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Molim pomoč moderatora

A postoji mogučnost da je i poruka prevelika, nemojte pisati biblije u privatne poruke, dogovorite samo neki drugi kontakt...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Molim pomoč moderatora
Haf932 kaže...

Kliknes na svoj profil , u gornjem desnom kutu ti pise Uredi Profil i pod opcijama Postavke foruma stavis kvacicu na omogući privatne poruke!

 


  Omogučene su od kad sam se registrirao!

12 godina
offline
Molim pomoč moderatora
Sad sam skontao da pod moj profil ima one opcije autor koji pratim, koji ignoriram itd itd, i baš je Tomo53nja u ignoru, sad ne kužim kako je tamo dospio niti nema veze, nego kako to sad isključiti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Molim pomoč moderatora

Nades njegov profil i iskljucis to.

iclock2much
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Molim pomoč moderatora
Juppi hvala!!!
Kako sam to uspio uključit nije mi uopče jasno....
U glavnom može lock a i brisanje ako se ova tema smatra beskorisnom!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice