Proximity keyless system

poruka: 4
|
čitano: 958
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Proximity keyless system

Poz

 

nisam siguran da li je tema u tocnom podforumu pa premjestite ako postoji bolja lokacija.

 

Dakle, rijec je o sustavu koji otkljucava vrata kada se korisnik s fobom u dzepu (npr) priblizi istima. Videno u automobilima novijih generacija. Dakle, mora bit ovakav sistem, a ne da se mora prislonit fob ili kartica ili kuckat neki pin i slicno...

 

Zanima me gdje mogu nac vise informacija u vezi s tim. Da li postoji neka firma (globalno) koja se bavi / proizvodi takve sisteme na koju me mozete uputiti? U principu bilo kakve informacije vezano za ovakve sisteme osim teoretskih bi bile od pomoci...

 

Hvala!

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Proximity keyless system

imaš takvih na amazonu (npr Kwickset Kevo), ne otključavaju se dok ne dotakneš kvaku ali u principu to je to. Povezani telefon ili FOB ostaje u džepu. Cijene su oko 200€.

14 godina
online
Proximity keyless system

Thx... vidija sam ovo negdi... znaci ovo je brava koju kompletnu kupis. E sad ja bi to isto samo da nema nikakvih svjetlosnih efekata i da je ne moras dirat. Odnosno, da kad uhvatis za kvaku dogodi se sta se dogada ovdje s bravom. Nekakvo seamless iskustvo da se otkljucavanje i zakljucavanje odvija iza scene bez da "gnjavi" korisnika.

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Proximity keyless system

Najjednostavniji sistem ti je https://august.com/ August Smart Lock.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice