Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.451
|
čitano: 2.496.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bio je pred jedno 2mj po istoj cijeni, fulao sam akciju pa reko ovaj put necu 

 

u međuvremenu sam trazio da ga izvade i isprobao, cini mi se jako dobar.

 

imam g502 se i jedan g502 iz 2013, ovaj ak ce i stajat nema veze za te novce vrijedi ga imat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bok,

 

Ima netko iskustva s ipon trgovinom?

 

Ima dosta toga sto mi treba s dobrim cijenama...

Cijene na razini edigitala.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2022 2:55 (Chriss).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Bok,

 

Ima netko iskustva s ipon trgovinom?

 

Ima dosta toga sto mi treba s dobrim cijenama...

Cijene na razini edigitala.

 

 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/iponeu-iskustva/229222.aspx

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Bok,

 

Ima netko iskustva s ipon trgovinom?

 

Ima dosta toga sto mi treba s dobrim cijenama...

Cijene na razini edigitala.

 

 

 Jednom sam kupovao od njih periferiju i sve je prošlo u redu. Ali ne znam bih li kupovao nešto što je vjerojatnije da će trebati reklamirati jer vele da su po tom pitanju dosta mušićavi kao i edigital.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Chriss

 

Ovo Cooler Master kućište sam naručio od njih i također je sve prošlo u redu, ali na njemu se teško što ima pokvariti pa ne znam bih li se usudio tamo uzeti nešto što je veća vjerojatnost da ću morati reklamirati. I treba uzeti u obzir skuplju dostavu (75 kn), ali svejedno budu najjeftiniji za većinu proizvoda.

 

 

Nevezano uz to, be quiet! otvorio web trgovinu s rezervnim dijelovima za svoje proizvode (link). Trenutno ne nude dostavu za HR.

 

 

EDIT: Odgovor na donji post. I ja mislim da je ista stvar kao kod Edigitala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2022 14:29 (kiwi_91).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Ima netko iskustva s ipon trgovinom?

 

Ima dosta toga sto mi treba s dobrim cijenama...

Cijene na razini edigitala.

 

 

 Jednom sam kupovao od njih periferiju i sve je prošlo u redu. Ali ne znam bih li kupovao nešto što je vjerojatnije da će trebati reklamirati jer vele da su po tom pitanju dosta mušićavi kao i edigital.

 

kiwi_91 kaže...

Chriss

 

Ovo Cooler Master kućište sam naručio od njih i također je sve prošlo u redu, ali na njemu se teško što ima pokvariti pa ne znam bih li se usudio tamo uzeti nešto što je veća vjerojatnost da ću morati reklamirati. I treba uzeti u obzir skuplju dostavu (75 kn), ali svejedno budu najjeftiniji za većinu proizvoda.

 

 

Nevezano uz to, be quiet! otvorio web trgovinu s rezervnim dijelovima za svoje proizvode (link). Trenutno ne nude dostavu za HR.

 

Ali za razliku od edigitala, oni su sluzbeno hr shop ili ista stvar ko edigital?

 

Jer za tako cu prije ici na edigital posto je ipak povoljniji.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Koliko pamtim, ista stvar ko Edigital.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Edigital i Ipon su shop za izbjegavanje kod nas, eventualno narucit ono sta se nema sanse pokvarit, iako, ako i to dodje slupano (tipa kuciste), good luck 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za one koje su narucili HyperX PulseFire Dart jel vam obradena/poslana narudzba? 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LordNIbbler kaže...

Za one koje su narucili HyperX PulseFire Dart jel vam obradena/poslana narudzba? 

 

Ja stavio placanje pouzećem i da mi ga u family mall neko skupi.

Danas pokupljen.

Vljd vas koji ste naručili dostavu kući neće zajebat.

Sigurno je hrpa ljudi naručila taj miš.

 

 

3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LordNIbbler kaže...

Za one koje su narucili HyperX PulseFire Dart jel vam obradena/poslana narudzba? 

 Pa mislim da je iako pise kod njih- Status naloga: Obrada 

 

 Ali dobio sam mail od GLS-a da imaj paket za mene od Linksa .  Sta si zabrinut da neće poslati svima !? 

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naviko valda da salju u  jedan dan   Uzeo 2 komada jedan kao sebi za rezervu i drugi poklon, ako prode, prode ako ne nije da nemam  pacova u rezervi.  

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja prvi dan... Placanje i dizanje u poslovnici... U roku sat vremena dobio mail da je spremno za podizanje...
Inace sam uzeo braticu, probao sam ga....super lezi u ruci i bas su dobri jastucici oni za prste... Samo mi je jedini minus sto nema BT za spajanje... Da ima odma bih 2 uzeo....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bome i ja sam ga naručio, ali mislim da ću odustati od istog, jer nema bluetooth. Često nosam laptop i zapinjem onda s tim usb prijemnikom svaki put kad ga vadim iz torbe i to me prilično živcira. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Da..i mene najvise... I onda pazi da ga izvadis svaki put da nebi strgo ili njega ili usb utor ili maticnu jos... Ovako bolje mir...
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Links nazvao - kažu miš dolazi kroz 5 do 10 dana, nemaju ga na zalihi.
actore non probante reus absolvitur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni je dostavljen jutros , izgleda da se Links preracunao oko broja narudzbi.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel vama što ste uzeli mis,scroll kotacic ok?na mome je labav i cuje se dok scrollam gore,rjesio komadicem vate problem,nemaju ih vise na stanju pa nemogu zamjenit,ostavio ga ipak...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručen u ponedjeljak kasnije popodne. Stigao danas gls-om. 

Dost dobar miš, pogotovo za taj novac. Bežičan + usb C kabel + qi punjenje. Čak i imam doma viška pad za punjenje.

Jastučići mekani ko sise. 

 

Mijenja Steelseries prime plus kojem scroll preskače nakon manje od pola godine. Čudno obzirom da kinzu imam već valjda 10-12god i bez ikakve greške

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...

Mijenja Steelseries prime plus kojem scroll preskače nakon manje od pola godine. Čudno obzirom da kinzu imam već valjda 10-12god i bez ikakve greške

 razočarao sam se u steelseries, meni scroll radi, ali zato ne radi scroll klik najbolje, moraš stisnut ko mazga

a naviko sam se na otvaranje linkova u novom tabu s tim klikom

inače je model rival 300, sad ga trenutno mijenja bežični logi m650 l verzija (kao nešto veća), dok ne nađem neki oveći miš koji mi paše, možda rival 310, ali opet se bojim tog sranja s prekidačima

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
dax-lax kaže...

Mijenja Steelseries prime plus kojem scroll preskače nakon manje od pola godine. Čudno obzirom da kinzu imam već valjda 10-12god i bez ikakve greške

 razočarao sam se u steelseries, meni scroll radi, ali zato ne radi scroll klik najbolje, moraš stisnut ko mazga

a naviko sam se na otvaranje linkova u novom tabu s tim klikom

inače je model rival 300, sad ga trenutno mijenja bežični logi m650 l verzija (kao nešto veća), dok ne nađem neki oveći miš koji mi paše, možda rival 310, ali opet se bojim tog sranja s prekidačima

Razer Viper Mini isto, problem sa tim srednjim klikom, ko konj ga moram stisnut da prihvati... Na kraju pojavio se vecinom svima nakon cca pol godine, ima garanciju ali mi se neda zajebavat jer ce i sljedeci tak... ajd bar sam ga uhvatio u to vrijeme na akciji a ne u punoj cijeni tak da nije nit ispao skup

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Razer Viper Mini isto, problem sa tim srednjim klikom, ko konj ga moram stisnut da prihvati... Na kraju pojavio se vecinom svima nakon cca pol godine, ima garanciju ali mi se neda zajebavat jer ce i sljedeci tak... ajd bar sam ga uhvatio u to vrijeme na akciji a ne u punoj cijeni tak da nije nit ispao skup

 ma nabijem ih, hvale se milijunima klikova na dva glavna prekidača i onda za ostale prekidače uvale neko kinesko smeće 

da nemam ovako velike šape uzimao bi najjeftinije, samo da radi pa dok radi

još mi se najbolji pokazao prastari sharkoon fireglider za stotinjak kuna u sparu, velik, dobar i trajan

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma mislim da ću još ostati pri Xiaomi mišu, koji eto nekako traje, a sad je na akciji na MI shopu za cca 86kn. :) Eto možda nekom moze i taj pomoći. Nije za fps igrice, ali ostalo može poslužiti.

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

E vidiš, na prime+ nemam problema s tim srednjim klikom, ali scroll prema dolje znači za komp dva scrolla gore. U igrama se moraš namučit da dođeš do željenog oružja. 

Ne znam kak SD riješava jamstva sa steelseriesom ali bi htio da se taj miš složi jer je osjećaj klika zbog opto magnetskih switcheva do jajca. Ma kaj, sam bi ga rastavil i izmjenjal kaj treba ali kad je garancija još godinu i pol, nek slažu.

 

Btw, i taj SS je bio na gadnoj akciji pa sam ga 350kn platil. Prime+ i Pulsefire dart zajedno jeftiniji bili nego da sam kupil jedan van akcije. Nek se zad izmjenjuju kak koji crkne.

 

Generalni dojam je da danas ne postoji miš koji bude bar 10 let bez brige ferceral. Tehnika je tu ali na izradi i materijalima štede na max. Kaj bolje zbaždare trajanje malo iznad garancije, to više cijene inžinjerce i management. Pizde svi skup.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

za steel series se javite njima orginalno i promijenit ce vam, ne morate ništa ici preko trgovine, tak sam si ja promjenio pokvareni mikrofon na steelseries slušalicama. Meni je na rival 300 otisao scroll gore dolje, nekad je znao pri scrollanju prema dolje registrirat u isto vrijeme i prema gore... ali kazem oni su odlicni sam se njima direkt javite i posalju vam kod sa kojim narucite isti takvi novi proizvod za dzabe bez shippinga (za europu im je sjedište u nizozemskoj tocnije tamo se sve šalje za reklamaciju i od tamo se sve šalje prema kupcu)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2022 7:51 (dado16).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hvala ti za podsjetnik. Uopće mi nije palo na pamet da se javim direkt iako znam da je ss eu firma.
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

dejo74 pa i nema nekog smisla taj R5 3600 za 996kn pokraj 48kn skupljeg R5 5500 klik

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ima ipak je pci 4.0 više cache-a i čak je bolji u testovima od tog i njegovog brata 4500
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa i nije baš brži... mislim ova razlika je sa RTX3090, sa nekom mid range grafom jesu tu negdje ali opet...

6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ako bi neki 6400xt ili 6500xt bio u kombinaciji sa tim 5500, razlika bi bila drastična na pci-e 4.0 matičnoj ploči u korist 3600
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2022 14:50 (dejo74).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice