Vip homebox napajanje 5V 2A

poruka: 4
|
čitano: 4.048
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
vip homebox napajanje 5v 2a HELPPP

Pozdrav! 

Dakle trenutno koristim Huawei B260A sim wlan router na brodu. On se napaja preko invertera 12V/220V.

 

Zbog kupusa koji nastaje vizualno i funkcionalno zelim izbaciti taj inverter iz upotrebe.

 

Ulaz napajanja rutera je usb type b. E sad iman doma kabel od printera koji je usb/usb typeb, na kraj gdje je usb samo spojio auto punjac 5v 1A i ruter radi ali ne daje internet. Tada sam vidio da je ruteru potrebno 10W, 5v znaci 2A struje.

 

Kupio sam novi car usb adapter 5v,2.1A max i tada ruter uopce ne daje nikakva svjetla ni nista.

 

Ima li ko kakvu ideju da ovo ostvarin bez invertera, da prekinem originalni kabel od napajanja i spojim na usb?(neznan tocno kako ni to napravit).

Pomagajte :))

 

router router
usb type b usb type b
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vip homebox napajanje 5V 2A

bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: vip homebox napajanje 5v 2a HELPPP

Prerezi kabel skini izolaciju spoji crno na crno crveno na crveno a s srtane gdje se ustekava u ruter spoji bijelu i zelenu zicu zajedno. Sve izoliraj, trebalo bi raditi.

14 godina
offline
Re: vip homebox napajanje 5v 2a HELPPP
FilipCaR123 kaže...

Prerezi kabel skini izolaciju spoji crno na crno crveno na crveno a s srtane gdje se ustekava u ruter spoji bijelu i zelenu zicu zajedno. Sve izoliraj, trebalo bi raditi.

 Sva sreća da si ti naišao nakon svih ovih godina, sad čovjek može napokon imati internet

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice