Minhen opet na Windowsima

poruka: 338
|
čitano: 37.691
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Minhen opet na Windowsima".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
g12356 kaže...

Vjerojatno je i neowin uzet kao izvor.

 

Naravno. :P

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
neaktivan
offline
Minhen opet na Windowsima

Meh, šteta. Vidim, otkako sam odustao od Linuxa, stvari su krenule nizbrdo :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
Arxi kaže...

HP sam kupio jer je prejeftin ali sam se pokajao ubrzo. Baterija mu je umrla nakon godinu dana a i poceli su klasicni problemi sa zagrijavanjem ako se igraju igre. Shvacam da za male pare ne mozes dobiti bog zna sta ali zar nismo problem sa zagrijavanjem i ventilacijom rijesili prije 5 godina? Stvarno me iznenadjuje da novi laptopi pate od ovakvih djecijih problema.

 

 

 

Dakle,low level klasa..sto od njega ocegujes?Gejmerski stroj..?

Dakle,ti definitivno nisu za igranje,mozes igrati,ali ti slijedi pregrijavanje,koje niti jedno hladjenje ne moze rjesiti..I desktopi koji su za igranje,moraju se posebno modati po pitanju hladjenja..

Probaj kupiti pravi gamerski stroj,pa se neces cuditi dreku,kao poslovicna pura...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
BlueMax kaže...
hrvooje kaže...

Znam da ne smijete kontra Microsofta, jer je ipak sponzor, a i RobertS sve prati, al mi čudno kako pljujete HP, a časopis pun reklama HP proizvoda. 

 

I bezveze mi usporedba laptopa nižeg cjenovnog razreda sa thinkpadom ili macbookom. Tu uopće nije teško biti pametan. 

Elitebook nije laptop nize klase nego direktna konkurencija Thinkpadu i Macbooku. Takodjer sam u zivotu imao desetke a kroz ruke mi je proslo stotine laptopa i kad bi sutra isao kupiti novi mislim da bi mi HP bio predzadnja opcija.

elitebook se uzima kao referenca da je smeće i skup kao thinkpad i macbook, a zapravo se pričao laptopima od par tisuća kuna kojih je pun servis, jer ih ima najviše na tržištu. želiš reći da su servisi puni elitebooka? bezveze mi je to generaliziranje. ja sam govorio o laptopu probook 6470b i teško da me netko može uvjeriti da je smeće

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 10:48 (hrvooje).
9 godina
protjeran
offline
Minhen opet na Windowsima

Ljudi hoce laptop za 300 Eura,pa da na njemu rade 3D modeliranje,igraju BF4,Crysis3 i slične stvari,tjeraju HD fimove 24/7,i kad sve ode vragu,onda krive Brand...Koliko para,toliko muzike,kao i uvijek...Zaboravio sam i "servisiranje" po receptu homework,gdje se dodatno jos nesto uje*e...naravno i tada je kriv proizvodjac kompa ili laptopa..

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
duhonja kaže...

Ljudi hoce laptop za 300 Eura,pa da na njemu rade 3D modeliranje,igraju BF4,Crysis3 i slične stvari,tjeraju HD fimove 24/7,i kad sve ode vragu,onda krive Brand...Koliko para,toliko muzike,kao i uvijek...Zaboravio sam i "servisiranje" po receptu homework,gdje se dodatno jos nesto uje*e...naravno i tada je kriv proizvodjac kompa ili laptopa..

 

HD filmovi su danas baš pojam heavy duty opterećenja...

 

Ne, ljudi hoće laptope koji bi trebali biti radne stanice ako se kao takvi prodaju. I svakako žele lako dostupne drivere za yebeni hardver koji je proizvođač u njega ugradio. A ne da moraš provesti nekoliko sati isprobavajući razno-razne drivere za WLAN jer u specifikaciji ne piše čak ni proizvođač.

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
BlueMax kaže...

Elitebook je direktna konkurencija Thinkpadu i Macbooku.

{#}

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
neaktivan
offline
Minhen opet na Windowsima

Evo jedan friški, jučer opet dobio HP mislim da je neki 6** serije, uglavnom skinuo sa službene stranice drivere i lijepo instaliram jedan po jedam i restartam ,nakon drivera za grafu lapotp se više ne pali,stane na screenu sa logom, hebaj ga nemogu ni u safe mode pa sam ga pomocu repaira vratio na prijasnje stanje, i tada sam sa amd-ove stranice skinuo stariji driver i sve je bilo u redu, nakon toga instaliram driver (opet sa službene) za card reader baci mi BSOD,opet vraćanje i skidanje drugog drivera sa realtekove stranice i sada radi.

Kroz što sve čovjek mora prolaziti da složi jedan laptop -.-.

 

Dobro da sam restartao pa su bili restore pointi dobri da sam ga mogao vraćati na prijašnje stanje.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 12:28 (zerocool12).
 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
zerocool12 kaže...

Evo jedan friški, jučer opet dobio HP mislim da je neki 6** serije, uglavnom skinuo sa službene stranice drivere i lijepo instaliram jedan po jedam i restartam ,nakon drivera za grafu lapotp se više ne pali,stane na screenu sa logom, hebaj ga nemogu ni u safe mode pa sam ga pomocu repaira vratio na prijasnje stanje, i tada sam sa amd-ove stranice skinuo stariji driver i sve je bilo u redu, nakon toga instaliram driver (opet sa službene) za card reader baci mi BSOD,opet vraćanje i skidanje drugog drivera sa realtekove stranice i sada radi.

Kroz što sve čovjek mora prolaziti da složi jedan laptop -.-.

 

Dobro da sam restartao pa su bili restore pointi dobri da sam ga mogao vraćati na prijašnje stanje.

Srz problema,jos iz vremena ATI-ja..nikakve veze sa Hapejom..{#}

16 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
duhonja kaže...

Srz problema,jos iz vremena ATI-ja..nikakve veze sa Hapejom..{#}

 

A vidi, hapej ugrađuje taj hardver u svoje proizvode. Isto kao da ti crkne pumpa na novom BMW-u pa ti u salonu kažu "nije naša greška nego je dobavljač krivo napravio pumpu". A ti ne možeš voziti auto koji si kupio kod njih. Totalno neprimjerena usporedba ali svejedno {#}

Freak Show Inc.
9 godina
protjeran
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
Friday kaže...
duhonja kaže...

Srz problema,jos iz vremena ATI-ja..nikakve veze sa Hapejom..{#}

 

A vidi, hapej ugrađuje taj hardver u svoje proizvode. Isto kao da ti crkne pumpa na novom BMW-u pa ti u salonu kažu "nije naša greška nego je dobavljač krivo napravio pumpu". A ti ne možeš voziti auto koji si kupio kod njih. Totalno neprimjerena usporedba ali svejedno {#}

Za pretpostavku je da je AMD(Ati) kvalitetna roba,i ja smatra mda jeste,i da joj treba dati sansu..no,Iako se u Golfove pokusalo ugradjivati Siemens pumpe,pa su radila iste stvari Golfu kao i AMD HP-u,nitko nije isao pljuckati po Golfu...

Osobno,bas radi tih stvari,u HP,da odlucujem ne bih stavio nikada nis od AMD-a,no,stos,moras pokrivati i entry level laptopa,tako da...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 12:38 (duhonja).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
duhonja, trudiš se, al' sumnjam da ćeš uvjeriti Fridaya da sutra ode kupit HP.

I ne, nije to problem AMD-a, jer AMD savršeno dobro radi u nekim drugim mašinama.
Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
9 godina
protjeran
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
Tonči kaže...
duhonja, trudiš se, al' sumnjam da ćeš uvjeriti Fridaya da sutra ode kupit HP.

I ne, nije to problem AMD-a, jer AMD savršeno dobro radi u nekim drugim mašinama.

Ma gle,nisam ja tu da nekog u nesto uvjerim,najsretniji bi bio da se moze utvrditi najsigurnija kupnja za korisnika...Dakle,to i to,no sve postaje zamagljeno,sve se svodi na navijanje,pljuckanje,i hajde ti sad dobij dobri savjet...

 

Ne kazem da ne radi dobro,nego je malo mušićavo podesavanje,jos od moje prve Ati Rage Pro sa 4mb memorije..Driveri i njihova instalacija i dana danas ljude izludjuje..

16 godina
odjavljen
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
Tonči kaže...
duhonja, trudiš se, al' sumnjam da ćeš uvjeriti Fridaya da sutra ode kupit HP.

I ne, nije to problem AMD-a, jer AMD savršeno dobro radi u nekim drugim mašinama.

 

Sa 2 laptopa sam radio, oba me razočarala. Ne hvala. Iako već par godina nemam laptop i uopće ga ne planiram nabaviti. Ali da moram - Lenovo ili ništa drugo.

Nikad neću zaboraviti instalaciju svog prvog thinkpada (t43p). Čovječe, samo staviš kvačice - update ovoga, update onoga, flash biosa... E to je usluga. A ne mahnito po internetima tražiti drivere!

Freak Show Inc.
9 godina
protjeran
offline
Minhen opet na Windowsima

A stos,kad komp postane posao,a ne zadovoljstvo i moras brzo odraditi posel,gubi se slast u trazenju adekvatnoga i uzbudjenje podesavanja...Lenovo,stogod,dao Bog nek ti radi bar 10 godina..{#} ..ja sam prvotno htio DELLove,pa onda je bilo problema sa njima,jer je tek outsorcano u Kinu,a laptop je licio na ajme ti majko,kao da su ga djeca sklapala i finisirala..

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Minhen opet na Windowsima

A pazi do čega smo dotjerali ovu temu... {#}

Seremo po HP-u koji je u ovom kontekstu ni kriv ni dužan!

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Minhen opet na Windowsima

Nemoj ti to shvatiti osobno Duhonja, nemam ništa protiv HP-a kao firme niti tebe kao zastupnika (:P), ali sam jako iziritiran vrlo bezobraznom redukcijom kvalitete koju prakticiraju mnoge tvrtke, ne samo HP. Dell, HP, čak i Lenovo. Gubitak kvalitete se najviše vidi kod ekrana. Prije 10+ godina kupio bih laptop i ekran je bolji danas nakon desetljeća rada od ekrana na 90% modela laptopa na tržištu. Isto je s kućištima, tipkovnicama, trackpadima... užas.

Kvalitetu koja je neke zadovoljavajuće razine, kad je ekran u pitanju, vidim tek kod modela preko 1000 eura i više. Dobar monitor imam u Appleu jer Apple ima samo "najbolji model" i kod Lenova ThinkPad serije i to samo kod nekih modela. U većini drugih slučajeva je riječ o lošoj inačici loše TN matrice, izuzev ponekog Vaioa i Asusa za gejmere. Cijene? 1500-2500 eura.

Imam jedan HP EliteBook 8470p. Ekran "može proći", tipkovnica je dosta dobra, al' stvar se grije kao 4. reaktor u Fukushimi i s boka mi je rastopio sladoled, težak je kao da ga proizvodi Đuro Đaković s baterijom koja drži jedva nekoliko sati... A nije jeftin. Za istu cijenu dobijem bolji ThinkPad i bolji MacBook. MacBook bude mnogo bolji.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 12:59 (Tonči).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
zerocool12 kaže...

Evo jedan friški, jučer opet dobio HP mislim da je neki 6** serije, uglavnom skinuo sa službene stranice drivere i lijepo instaliram jedan po jedam i restartam ,nakon drivera za grafu lapotp se više ne pali,stane na screenu sa logom, hebaj ga nemogu ni u safe mode pa sam ga pomocu repaira vratio na prijasnje stanje, i tada sam sa amd-ove stranice skinuo stariji driver i sve je bilo u redu, nakon toga instaliram driver (opet sa službene) za card reader baci mi BSOD,opet vraćanje i skidanje drugog drivera sa realtekove stranice i sada radi.

Kroz što sve čovjek mora prolaziti da složi jedan laptop -.-.

 

Dobro da sam restartao pa su bili restore pointi dobri da sam ga mogao vraćati na prijašnje stanje.

i onda netko pokuša instalirati linux i dese mu se ovakve stvari i napiše osobni osvrt 'da dečko obećava'

Life is too short to remove USB safely
15 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
hrvooje kaže...
zerocool12 kaže...

Evo jedan friški, jučer opet dobio HP mislim da je neki 6** serije, uglavnom skinuo sa službene stranice drivere i lijepo instaliram jedan po jedam i restartam ,nakon drivera za grafu lapotp se više ne pali,stane na screenu sa logom, hebaj ga nemogu ni u safe mode pa sam ga pomocu repaira vratio na prijasnje stanje, i tada sam sa amd-ove stranice skinuo stariji driver i sve je bilo u redu, nakon toga instaliram driver (opet sa službene) za card reader baci mi BSOD,opet vraćanje i skidanje drugog drivera sa realtekove stranice i sada radi.

Kroz što sve čovjek mora prolaziti da složi jedan laptop -.-.

 

Dobro da sam restartao pa su bili restore pointi dobri da sam ga mogao vraćati na prijašnje stanje.

i onda netko pokuša instalirati linux i dese mu se ovakve stvari i napiše osobni osvrt 'da dečko obećava'

Tou·ché !!!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
hrvooje kaže...

i onda netko pokuša instalirati linux i dese mu se ovakve stvari i napiše osobni osvrt 'da dečko obećava'

U temi je već bio Hitler (mada to nije bilo dovoljno da se zatvori) ali mislim da "dečko koji obećava" zaslužuje da završi temu.

 

Drago, Miro, što se čeka? Temu pod ključ a sve ispod hrvoojevog posta obrišite.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
neaktivan
offline
Minhen opet na Windowsima

Nisam pročitao cijelu temu (i trenutno nemam vremena za isto), pa sorry ako se ovo već našlo, ali evo zanimljivost (not suprising actually) na koju sam naletio:

 

http://linux.slashdot.org/story/14/08/24/194208/munich-council-say-talk-of-limux-demise-is-greatly-exaggerated


originalni link

 

 

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
Tonči kaže...

Nemoj ti to shvatiti osobno Duhonja, nemam ništa protiv HP-a kao firme niti tebe kao zastupnika (:P), ali sam jako iziritiran vrlo bezobraznom redukcijom kvalitete koju prakticiraju mnoge tvrtke, ne samo HP. Dell, HP, čak i Lenovo. Gubitak kvalitete se najviše vidi kod ekrana. Prije 10+ godina kupio bih laptop i ekran je bolji danas nakon desetljeća rada od ekrana na 90% modela laptopa na tržištu. Isto je s kućištima, tipkovnicama, trackpadima... užas.

Kvalitetu koja je neke zadovoljavajuće razine, kad je ekran u pitanju, vidim tek kod modela preko 1000 eura i više. Dobar monitor imam u Appleu jer Apple ima samo "najbolji model" i kod Lenova ThinkPad serije i to samo kod nekih modela. U većini drugih slučajeva je riječ o lošoj inačici loše TN matrice, izuzev ponekog Vaioa i Asusa za gejmere. Cijene? 1500-2500 eura.

Imam jedan HP EliteBook 8470p. Ekran "može proći", tipkovnica je dosta dobra, al' stvar se grije kao 4. reaktor u Fukushimi i s boka mi je rastopio sladoled, težak je kao da ga proizvodi Đuro Đaković s baterijom koja drži jedva nekoliko sati... A nije jeftin. Za istu cijenu dobijem bolji ThinkPad i bolji MacBook. MacBook bude mnogo bolji.

Ma jasno,u sustini nema beda,jer bi smo svi voljeli nesto kvalitetno,pouzdano i dugotrajno,no,kako si vec sve opisao,da ne ponavljam...Sa sjetom se prisjecam Thinkpadova,G4 i ostalog...Čekam malo vise,da cujem iskustva sa Lenovima...naravno da ne uzimam osobno,no covjek se isfrustrira,kad vidi da je u biti tesko dobitri tocnu informaciju,jer ima koliko Za,toliko i PROTIV..No niti jedan Brand danas covjek ne moze na prvu uzeti kao dobar deal...

15 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
mario.L_hr kaže...
hrvooje kaže...

i onda netko pokuša instalirati linux i dese mu se ovakve stvari i napiše osobni osvrt 'da dečko obećava'

U temi je već bio Hitler (mada to nije bilo dovoljno da se zatvori) ali mislim da "dečko koji obećava" zaslužuje da završi temu.

 

Drago, Miro, što se čeka? Temu pod ključ a sve ispod hrvoojevog posta obrišite.

Ne još... Ne još... Ne još... Fali još neki (glupi) gif.

 

http://media.tumblr.com/926483e6caa94fc8a0027a3693d277bc/tumblr_n4ds6cpXN71s373hwo1_400.gif

 

Sad su ispunjeni svi preduvjeti. {#}

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
mario.L_hr kaže...
hrvooje kaže...

i onda netko pokuša instalirati linux i dese mu se ovakve stvari i napiše osobni osvrt 'da dečko obećava'

U temi je već bio Hitler (mada to nije bilo dovoljno da se zatvori) ali mislim da "dečko koji obećava" zaslužuje da završi temu.

 

Drago, Miro, što se čeka? Temu pod ključ a sve ispod hrvoojevog posta obrišite.

Lol... Hahaha,mogao bih baš od sada ja to pisati onda u svaku temu koju želim lockanu,ako su to 'čarobne riječi' XD

lazy_punk kaže...

Nisam pročitao cijelu temu (i trenutno nemam vremena za isto), pa sorry ako se ovo već našlo, ali evo zanimljivost (not suprising actually) na koju sam naletio:

 

http://linux.slashdot.org/story/14/08/24/194208/munich-council-say-talk-of-limux-demise-is-greatly-exaggerated


originalni link

 

 

Upravo to sam ja postao,neki vrlo sličan članak.(mislim da je na stranici 9)

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
16 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
kizo2703 kaže...
Ja cijelo vrijeme i govorim o Osmici (8.0/8.1).

Ti stalno pričaš samo o Sedmici.

 

BTW ,Sedmica (i Vista) skidaju i instaliraju drivere koje nađu na MS serverima i s tim nikad nisam imal problema. Za proprietary drivere ,naravno ,moraš se potrudit sam.

Naravno ,uvjet za to je da imaš spojenu mrežu - a kod same instalacije sistema (pa i Linuxa) se preporuča spojiti PC/laptop na žičnu mrežu.

 

Da skužio sam sarkazam ,i prešao preko njega. Revolucija je bila Appleovo uvođenje Mac App Storea na OS X. {#}

Nitko Windows Strore nije nazivao revolucijom.

 

Osmica je izašla krajem listopada 2012. Probaj.

 

Jesam li ja negdje Linux nazvao ''inferiornim''?! Ne stavljaj mi riječi u usta ,jel ja to nikad ,nigdje ,nisam izjavio!!

Nisam to tebi odgovarao, vec forumasu koji je rekao da to tako radi od Viste.

 

Ok, ti nisi imao problema, ja jesam i morao sam se osloniti na rucno trazenje proprietary drivera. A vidim da je slicno iskustvo i Fridayevo.

 

Nisam ti niti stavljao rijeci u usta (jesam mozda napisao negdje da si to izjavio?), vec je to, vjerovao ti ili ne, opcenit stav "Win tabora" (da odmah pokrijem i drugi slucaj, slicno je i s kontra taborom, ponekad s pravom, ponekad ne). Znam da koristis i Linux i OS X i Win i nisam nigdje vidio da si nekad nesto slicno izjavio, prema tome ne znam kako bih mogao napisati da si nesto slicno izjavio?

Dakle, jos jednom, nisam nista rekao u vezi tebe, vec je to vise-manje ustaljen stav korisnika drugih OS-ova (da sad ne citiram one fore, "da valja ne bi bilo besplatno" i slicne ispljuvke). Ne znam zasto si se osjetio prozvanim na taj nacin.

 

Zao mi je sto ti odgovaram tek nakon 5-6 dana, rokovi su na vidiku i imam pune ruke posla, a bio bi red da ta dva ispita jos rijesim.

 

EDIT: Nije HP nesto. {#}

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 15:52 (1domagoj1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
1domagoj1 kaže...

Nisam ti niti stavljao rijeci u usta (jesam mozda napisao negdje da si to izjavio?), vec je to, vjerovao ti ili ne, opcenit stav "Win tabora" (da odmah pokrijem i drugi slucaj, slicno je i s kontra taborom, ponekad s pravom, ponekad ne).

 

Dakle, jos jednom, nisam nista rekao u vezi tebe, vec je to vise-manje ustaljen stav korisnika drugih OS-ova (da sad ne citiram one fore, "da valja ne bi bilo besplatno" i slicne ispljuvke). Ne znam zasto si se osjetio prozvanim na taj nacin.

 

Zao mi je sto ti odgovaram tek nakon 5-6 dana, rokovi su na vidiku i imam pune ruke posla, a bio bi red da ta dva ispita jos rijesim.

 

EDIT: Nije HP nesto. {#}

Nebrojeno puta sam bio svjedok da ljudi (mslim na Win tabor) dižu frku tamo gdje je nema - recimo ,i na XP se moglo naći drivere u Windows updateu ,ali ,rijetko je kome palo na pamet kliknuti na link za online update - a tamo je obično znalo biti svega.

 

A takve bisere i ja poklopim - pogotovo kad ima hardware za 1000€ ,a problem mu je kupiti Windows licencu. A sprda se s Linuxom kad mu ga spomeneš.

Bez brige ,ne shvaćam ja to toliko ozbiljno.

 

Kasniš ,kasniš.

 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 16:10 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
Minhen opet na Windowsima

Malo off topic,ali išao sam danas po knjižarama po centru ZG-a,skoro sve knjige za Linux su im rasprodane.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
g12356 kaže...

Malo off topic,ali išao sam danas po knjižarama po centru ZG-a,skoro sve knjige za Linux su im rasprodane.

Bolje ti je reći da je ponuda knjiga iz IT-a nikakva.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
mario.L_hr kaže...

Bolje ti je reći da je ponuda knjiga iz IT-a nikakva.

Baš - i to za bilo koji OS ili software.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
13 godina
offline
Re: Minhen opet na Windowsima
kizo2703 kaže...

Baš - i to za bilo koji OS ili software.

Jedno vrijeme su prodavali knjige iz Srbije sada mi se čini da nema ni tog uvoza. Uvijek zastanem uz policu gdje se nalaze knjige vezane uz informatičke teme. Ne sijećam se da sam vidio neku recentniju knjigu na policama.

Stručnjak za odmaganje...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice