Kim Dotcom stvara novi Megaupload

poruka: 72
|
čitano: 11.072
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom stvara novi Megaupload".
13 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

"Maltretirali su pogrešnog tipa, okrenut ću ovaj svijet naglavačke. Moć ljudima! Zbogom ešalonu! Pozdrav slobodi!" - završio je Kim u superjunačkom stilu.

 

Nadam se da će nakon novog debakla istrunuti u zatvoru.

 
7 102 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Mene je od malena ucilo da dijelim stvari...{#}

 

 

 

 

 

RODITELJI SU KRIVI ZA PIRATSTVO!!!!!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 15:50 (Abomb).
Moj PC  
51 0 hvala 2
13 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Iskreno, podržavam ovog lika.{#}

Anonymous is coming!
 
40 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

 
7 61 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

Da.

Anonymous is coming!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

"Maltretirali su pogrešnog tipa, okrenut ću ovaj svijet naglavačke. Moć ljudima! Zbogom ešalonu! Pozdrav slobodi!" - završio je Kim u superjunačkom stilu.

 

Nadam se da će nakon novog debakla istrunuti u zatvoru.

Ljubomora je gadna stvar..

11 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

 

LOL {#}

 

Da li bi bio toliko dobar pa malo elaborirati pojmove "upozorenje" (od koga?), "neovlašteni hosting", "krađa" (koga, što?) prije nego krenemo u raspravu KimDotCom VS USA?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Kakvu će reklamu čovjek dobiti besplatno. Samo su mu učinili uslugu, vratit će se jači nego prije.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
13 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Jovanka kaže...
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

 

LOL {#}

 

Da li bi bio toliko dobar pa malo elaborirati pojmove "upozorenje" (od koga?), "neovlašteni hosting", "krađa" (koga, što?) prije nego krenemo u raspravu KimDotCom VS USA?

 na stranu činjenica da večina nas ima neakav piratluk na svojem stroju al ne možemo se pravit glupi i reć da su na magauploadu ljudi držali samo svoje privatne stvari i gore nije bilo piratluka

 

a kaj se tiče podržavanja od strane klinaca koji imaju anonimus maske kao avatare u to ne želim ni ulazit

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

Sto je tocno ukrao?

11 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
cekpi kaže...

 na stranu činjenica da večina nas ima neakav piratluk na svojem stroju al ne možemo se pravit glupi i reć da su na magauploadu ljudi držali samo svoje privatne stvari i gore nije bilo piratluka

 

a kaj se tiče podržavanja od strane klinaca koji imaju anonimus maske kao avatare u to ne želim ni ulazit

 

Slažem se, ali za temu nebitno.

 

Ovdje pričamo o zakonskoj odgovornosti, koju oni nisu imali (nisu imali ni potpuni pristup korisničkim podacima) već je sva odgovornost na korisniku. Korisnik ne smije hostati ilegalni sadržaj, korisnik ne smije zloupotrebljavati uslugu, hoster daje prostor za privatne uratke. Točka {#}

 

Ovo je skoro pa identična tema kao da li je hostanje .torrent fileova kršenja "zakona" ili nije.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
online
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

 

Nadam se da će nakon novog debakla istrunuti u zatvoru.

s obzirom da sumnjam kako te je osobno oštetio toliko da bi mu želio takvu groznu sudbinu, uistinu je jadno za vidjeti ovakav koemtar s kojim želiš drugom biću patnju zbog nekakve čak niti ukradene "materije"?

Bolje nek se dogodi neka apokalipsa neg da nam budućnost kroje takvi bezdušnici poput tebe koji su spremni izazvati patnu bez apsolutno ikakvog razloga

12 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Svi vi šta se protiv njega, a i sličnih njemu, da vas pitam koliko imate pjesama na hardu koje ste kupili? 12-20 od 10000?

 

Ako i jeste nešto kupili, kupili ste u želji da date neku lovu tvorcu pjesme. E tu ste se zaj*bali. Ako ste dali teoretski 100kn za neki CD od xy grupe, ta grupa će možda dobit 10 kn. Ostatak ide proždrljivim, nezasitnim i pohlepnim producentskim kućama. Ja njih neću plaćati.

Isto je i sa igrama, filmovima... Tvorci, oi koji su najzaslužniji za neki proizvod dobiju i najmanje.

 

Nemam ništa protiv da stvori još bolji MU :)))))

Layla, you've got me on my knees.
 
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Polu offtopic, ali kad je ona agencija koja stiti autorska prava glazbenika dobila odstetu od TPB kompletnu odstetu su spremili sebi u dzep te glazbenicima nisu dali ni lipe.

Da, podrzavam ljude koji idu protiv takvih gnjida.

TD za glupost
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

ma je.eš megaupload.,nek nam živi JumboFiles.com

 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Nadam se da ce sva ova ekipa koja podrzava lika, jednog dana kad navrsi 18, biti dosljedna i na izborima glasati za komuniste... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 17:13 (SupremeCommander).
Moj PC  
3 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Hornet_93 kaže...

Svi vi šta se protiv njega, a i sličnih njemu, da vas pitam koliko imate pjesama na hardu koje ste kupili? 12-20 od 10000?

 

Ako i jeste nešto kupili, kupili ste u želji da date neku lovu tvorcu pjesme. E tu ste se zaj*bali. Ako ste dali teoretski 100kn za neki CD od xy grupe, ta grupa će možda dobit 10 kn. Ostatak ide proždrljivim, nezasitnim i pohlepnim producentskim kućama. Ja njih neću plaćati.

Isto je i sa igrama, filmovima... Tvorci, oi koji su najzaslužniji za neki proizvod dobiju i najmanje.

 

Nemam ništa protiv da stvori još bolji MU :)))))

  Bez producentskih kuća ti ne bi mogao slušati svoje najdraže izvođače jer ne bi niti postojali.

13 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Sinatra bolje da si šutio, lijepi TD si dobio! {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Kawabunga kaže...
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

Da.

LOL!

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
protjeran
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Hornet_93 kaže...

Svi vi šta se protiv njega, a i sličnih njemu, da vas pitam koliko imate pjesama na hardu koje ste kupili? 12-20 od 10000?

 

Ako i jeste nešto kupili, kupili ste u želji da date neku lovu tvorcu pjesme. E tu ste se zaj*bali. Ako ste dali teoretski 100kn za neki CD od xy grupe, ta grupa će možda dobit 10 kn. Ostatak ide proždrljivim, nezasitnim i pohlepnim producentskim kućama. Ja njih neću plaćati.

Isto je i sa igrama, filmovima... Tvorci, oi koji su najzaslužniji za neki proizvod dobiju i najmanje.

 

Nemam ništa protiv da stvori još bolji MU :)))))

Osobno imam nekakvih 200GB-300GB, uglavnom je rijec FLAC-u tako da i nije tako strano kao sto izgleda{#}{#}, te kad vidim ove nase ili strane razmazene estradne zvijezde-zvijezdice te pijavice koji skupa s njima parazitiraju, kad vidim koliko zaradjuju, kako zive, kako se uokolo uokolo provode, koliko imaju morala, postovanja prema svima ostalima... da ne zaboravim cinjenicu da se sve odreda vise manje radi o totalnim antitalenti ili gubama dodje mi nabavim jos najmanje jedan disk od 2TB pa da se stoka moze ziva pojest od muke na racun toga koliko su izgubili zbog"piraterije".. cast iznimkama koji stanu na prste jedne ruke.

 

Kim Dotcom je car,


doduse na prvu i nije bas najprijatnija njuska ali ispod ljusture i nije toliko gnjida a likovima poput Sinatre posvecujem legendarnu Vucinu 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 17:44 (R4sput1n).
12 godina
protjeran
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload

MU je bio najbolji download host u povijesti interneta za sve one koji nisi plaćali. znao je FBI gdje će prvo udariti. no lijepo je čuti da priči nije kraj.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 18:21 (glagoljica).
16 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Nadam se da vam je jasno zašto su primarno rušili MegaUpload - da MegaBox(ekvivalent iTunesu gdje bi izvođači dobivali skoro svu zaradu od prodaje) uspije postojeći music storeovi bi se našli pred nepremostivim problemom, prodaja bi im maltene prestala preko noći, jer bi MegaBox spuštao cijene u podrum. Da prodaju i po par centa pjesmu bi izvođači više zaradili nego sada zarađuju, a i korisnici bi više kupovali albume. Jedino bi izdavači bili oštećeni, pa nije čudno čemu tolka žurna akcija.

Koji je drugi file hosting imao takvi funding da je mogao to progurati?

Osobno jedva čekam da vidim kako će se razviti ovo...

Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Hornet_93 kaže...

Svi vi šta se protiv njega, a i sličnih njemu, da vas pitam koliko imate pjesama na hardu koje ste kupili? 12-20 od 10000?

 

Ako i jeste nešto kupili, kupili ste u želji da date neku lovu tvorcu pjesme. E tu ste se zaj*bali. Ako ste dali teoretski 100kn za neki CD od xy grupe, ta grupa će možda dobit 10 kn. Ostatak ide proždrljivim, nezasitnim i pohlepnim producentskim kućama. Ja njih neću plaćati.

Isto je i sa igrama, filmovima... Tvorci, oi koji su najzaslužniji za neki proizvod dobiju i najmanje.

 

Nemam ništa protiv da stvori još bolji MU :)))))

 

To bas i nije neki izgovor za piratluk igara, muzike vec da, platis koncert i znas da si support, koliko god ih "skidao"...No za igre, ipak bi trebalo razmisliti, ni ja (dapace) nisam nevin, no developerima treba lova, a zale se ljudi na njihov rad
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
cekpi kaže...
Jovanka kaže...
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

 

LOL {#}

 

Da li bi bio toliko dobar pa malo elaborirati pojmove "upozorenje" (od koga?), "neovlašteni hosting", "krađa" (koga, što?) prije nego krenemo u raspravu KimDotCom VS USA?

 na stranu činjenica da večina nas ima neakav piratluk na svojem stroju al ne možemo se pravit glupi i reć da su na magauploadu ljudi držali samo svoje privatne stvari i gore nije bilo piratluka

 

a kaj se tiče podržavanja od strane klinaca koji imaju anonimus maske kao avatare u to ne želim ni ulazit

rekao bi da je dobar dio gore bio legalan i to su maknuli 

kak to opravdat ?

http://revohd.com
12 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Što su neki protiv piratluka? Ja naprimjer neke stvari nebih nikad kupio da ne postoji piratsko "izdanje". Ovako to skinem malo se zezam s tim, ako če mi trebabat kasnije ostavim, ako ne izbrišem. Isto glazbu nebi sigurno kupovo, slušo bi radio, pjesme na televiziji i gotovo.

Jednostavno nedam ni lipe za nešto što ču koristit neko vrijeme i više mi ne treba.

 

E sad da je npr. igra prihvatljive cijene do 100 kn što je realno, kupiš odigraš i više ti ne treba neš 100 puta jedno te isto igrat, e onda može, ad neko to napravio i potrudio se, prodat če na 1000 komada i dobro če zaradit. Ali što je pretjerano pretjerano.

 

Isto i s windowsima, iako imam org od škole, nebi kupio orinal po cijeni koja je sad jer je neisplativa investicija. Sad ovo što če bit za 70 dolariča to ču izgleda kupit (w8) No zašto bi ja MS- puni džep, jer tu nema kraja, ja kupim jedno za 4 godine evo novog os-a nove mogučnosti.

 

Isto i s filmovima, zašto bih platio film kad ču ga pogledat 1-2 i više nikad. E sad bih platio al da je to par kuna za gledaje i gotovo.

 

Podržavam ovog čovjeka što če omogučit da ljudi i dalje dijele materija koji imaju i koji su nabavili.

 

Jer svi se oni drže bolje prodam par komada i živim dobro nego da to prodam na milijune pa imam isto.

 

Zato piratsvo naprijed dok se izdavačke kuče i kompanije ne srede da to bude pristupačno svako građaninu i onom s minimalcem i onom s ministarskom plačom.

 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 19:10 (PC - stručnjak).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Hornet_93 kaže...

Ako i jeste nešto kupili, kupili ste u želji da date neku lovu tvorcu pjesme. E tu ste se zaj*bali. Ako ste dali teoretski 100kn za neki CD od xy grupe, ta grupa će možda dobit 10 kn. Ostatak ide proždrljivim, nezasitnim i pohlepnim producentskim kućama. Ja njih neću plaćati.

Isto je i sa igrama, filmovima... Tvorci, oi koji su najzaslužniji za neki proizvod dobiju i najmanje.

 jesi ti poslal onda tih 10kn svojoj omiljenoj grupi?

PC - stručnjak kaže...

Što su neki protiv piratluka? Ja naprimjer neke stvari nebih nikad kupio da ne postoji piratsko "izdanje". Ovako to skinem malo se zezam s tim, ako če mi trebabat kasnije ostavim, ako ne izbrišem. Isto glazbu nebi sigurno kupovo, slušo bi radio, pjesme na televiziji i gotovo.

Jednostavno nedam ni lipe za nešto što ču koristit neko vrijeme i više mi ne treba.

 

E sad da je npr. igra prihvatljive cijene do 100 kn što je realno, kupiš odigraš i više ti ne treba neš 100 puta jedno te isto igrat, e onda može, ad neko to napravio i potrudio se, prodat če na 1000 komada i dobro če zaradit. Ali što je pretjerano pretjerano.

 

Isto i s windowsima, iako imam org od škole, nebi kupio orinal po cijeni koja je sad jer je neisplativa investicija. Sad ovo što če bit za 70 dolariča to ču izgleda kupit (w8) No zašto bi ja MS- puni džep, jer tu nema kraja, ja kupim jedno za 4 godine evo novog os-a nove mogučnosti.

 

Isto i s filmovima, zašto bih platio film kad ču ga pogledat 1-2 i više nikad. E sad bih platio al da je to par kuna za gledaje i gotovo.

 molim te udovolji mojoj znatiželji i reci mi koliko imaš godina

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload

 molim te udovolji mojoj znatiželji i reci mi koliko imaš godina

Malo preko 18.

 

Gle tek krečem u život i svjestan sam šta me čeka, surovost i sve. Ako mene niko neče gledat, pa ču se morat borit za sve, zašto bih ja iz nekog zadovoljstva nekom platio nešto ako nemoram. Svako gleda kako da nešto dobije.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PC - stručnjak kaže...

 molim te udovolji mojoj znatiželji i reci mi koliko imaš godina

Malo preko 18.

 

Gle tek krečem u život i svjestan sam šta me čeka, surovost i sve. Ako mene niko neče gledat, pa ču se morat borit za sve, zašto bih ja iz nekog zadovoljstva nekom platio nešto ako nemoram. Svako gleda kako da nešto dobije.

 zake su ti starci zadnjih 12 godina kupovali školske knjige kad si ih ionako niti godinu dana nosao okolo......

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
13 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Kawabunga kaže...
Sinatra kaže...

Podržavaš to što se oglušio na svako upozorenje da zarađuje milijune na neovlaštenom hostingu i krađi?

Da.

Da.

 

Btw. samo sam čekao kada će ovaj naslov osvanuti!

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
12 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Dok on stvori stari "Megaupload" ja ću biti deda! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice