Jeftiniji roaming iz HT-a

poruka: 7
|
čitano: 3.270
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftiniji roaming iz HT-a".
15 godina
protjeran
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

prvo VIP a sata T-Mobile, pripreme za 1.7, juhuuuuu

a tek sto te jadne operatere ceka u 2014... a joj joj, GLAVOBOLJA ZA MUDRINICA!!! :))

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

Ima li neka tarifa koju mogu kupiti samo za mjesec dana (ili par dana dok sam vani). Ne bih si htio ovo nakalemiti za stalno pa plaćati i kad nisam izvan RH.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

banda lopovska.....neznam samo zasto pise da su oni sami spustili cjene nek se napise da su NATERALI tu lopovsku (piiiiiiiiip,piiiiiiiiiiiip,piiiiiiiiiiiiiiii) bandu da moraju snizit cjene..... 

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

Umjesto da svima snize cijene roaminga oni samo uvedu dodatne opcije za koje se mora još plaćati mjesečna naknada. Čekaju do zadnjeg dana dok ih EU ne prisili.

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

Ma ove tarife, kao i dosadašnje, su samo za one koji su dan-dva vani, pa se, eto moraju baš javit na poziv il dva ili ih uputit.

Ali, po meni, svatko imalo snalažljiv će inače uzet prepaid karticu vani i imat je kad mu treba. Daleko jeftinije i povoljnije riješenje.

Brojevi traju dugo, ako čovjek ide van dva put godišnje, u istu državu isplati se, ma ako ide jednom negdje 7 dana, a iz nekog rzaloga MORA koristit mobilne pozive ili net, isplati se kupit neki prepaid u toj zemlji u koju ideš. I to jako.

Al eto što kažu...EU će ubrzo stavit na snagu i onaj dio zakona koji kaže da se moraju roaming i nacionalni troškovi izjednačit...pa neće više ni vanjski prepaid trebat.

 

Ove tarife su ok za one koji prolaze kroz veći broj zemalja često, i svuda im treba mob, za sve ostale tu su dual SIM uređaji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

Ma ovo je O.K. za zemlje u regiji gdje se nakon 1.7. ne spuštaju cijene Roaming-a (BiH, Srbija, CG, Kosovo, MK), pa da nebi ispalo kako je to tarifa samo za tih par država ubacili i ono (EU) što će ionako svi imati, samo po malo povoljnijoj tarifi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jeftiniji roaming iz HT-a

Super mi je to kako se jadni operateri zrtvuju da ovaj iskoristeni narod obraduju s nizim cijenama kao sami od sebe. To sto ih le unija odredbama sili da snize cijene to nema nikakve veze s dobrocinstvom nasih premilih operatera.

Trolololo

-meh
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice