Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 738.949
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

C2D E6750, 2 GB RAM 800 MHz, 8600 GT 512.

 

Dajte nesto za ovu moju staru kantu, igrao sam vec GTA 4, Mafia 2, Far Cry, AC serijal etc.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Borderlands 2 , Darksiders II , MOH Warfighter , COD Black OPS 2 , Sniper Elite V2 , Alan Wake , Hitman Absolution , Dishonored ...

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Haf932 kaže...

Borderlands 2 , Darksiders II , MOH Warfighter , COD Black OPS 2 , Sniper Elite V2 , Alan Wake , Hitman Absolution , Dishonored ...

 

2/3 tih ne mogu ni pokrenuti :D

13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jel može neka igrica za avione (u stilu microsoft flight simulatora), vožja autom (kao city car driving), i sa vlakovima (kao trainz siumaltor)..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo
Preporučite mi neke igre za moju kantu..
AMD 64 X2 3800+
GTX 550TI
4Gb ram
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Znam za Kotor, ali moram reć da nisu baš slični.

U Kotor-u stišćeš pauzu tijekom bitke, a u Jade Empire-u je to više real time.

Nebo je granica.
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SuperWarrior kaže...

Znam za Kotor, ali moram reć da nisu baš slični.

U Kotor-u stišćeš pauzu tijekom bitke, a u Jade Empire-u je to više real time.

Jade Empire ima manje više unikatan stil. Teško je naći nešto slično. Probaj Vampire: The Masquerade-Bloodlines, fajt je RT, naravno ako voliš vampire. Dobar je Severance : Blade of Darkness, ali opet ni blizu sličan JE-u. Više je akcijska avantura. Ak te zanima nešto više azijski probaj Summoner-a jako dobar rpg. Throne of Darkness, Prince of Qin, ali su top down rpg-i. Sve su starije igre.

Uvijek možeš probat i ostale Biowareove igre-Mass Effect, DA:O ili NWN ako nisi igrao.

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2012 1:56 (GrgaBlast).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
punk94 kaže...
Preporučite mi neke igre za moju kantu..
AMD 64 X2 3800+
GTX 550TI
4Gb ram

Half Life 2, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Age of Empires III, Mafia 2, Deus Ex: Human Revolution, Doom 3, Splinter Cell: Chaos Theory, F.E.A.R.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
GrgaBlast kaže...
SuperWarrior kaže...

Znam za Kotor, ali moram reć da nisu baš slični.

U Kotor-u stišćeš pauzu tijekom bitke, a u Jade Empire-u je to više real time.

Jade Empire ima manje više unikatan stil. Teško je naći nešto slično. Probaj Vampire: The Masquerade-Bloodlines, fajt je RT, naravno ako voliš vampire. Dobar je Severance : Blade of Darkness, ali opet ni blizu sličan JE-u. Više je akcijska avantura. Ak te zanima nešto više azijski probaj Summoner-a jako dobar rpg. Throne of Darkness, Prince of Qin, ali su top down rpg-i. Sve su starije igre.

Uvijek možeš probat i ostale Biowareove igre-Mass Effect, DA:O ili NWN ako nisi igrao.

Jel trebam zbog priče odigrat prvi dio(Redemption)?

 

Odigrao sam većinu Biowareovih igara{#}.

Nebo je granica.
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SuperWarrior kaže...
GrgaBlast kaže...
SuperWarrior kaže...

 

Jel trebam zbog priče odigrat prvi dio(Redemption)?

 

Odigrao sam većinu Biowareovih igara{#}.

Kolko se ja sjećam priče oba dijela nisu ni u kakvoj vezi. Tak da slobodno nabaci odma Bloodlines.

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

dajte mi neku multiplayer igru sta igra dosta vas forumasa i balkanaca opcenito XD neka pucacina

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
strbi kaže...

dajte mi neku multiplayer igru sta igra dosta vas forumasa i balkanaca opcenito XD neka pucacina

COD 2 i 4, BF2 BC i BF3, MW3, Team Fortress 2...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Square Enix kaže...
strbi kaže...

dajte mi neku multiplayer igru sta igra dosta vas forumasa i balkanaca opcenito XD neka pucacina

COD 2 i 4, BF2 BC i BF3, MW3, Team Fortress 2...

ne spominji mi BF3, imo premium i budala prodao, i to jos za male pare :/ a opcenito neka jako dobra MP igra, nemora biti pucacina, ili neka SP sa dobrom radnjom da me zadrzi sto duze

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

molim preporuku nekog horora...al da se "zaserem" dok igram..sad ce mi bit bratici vam pa da ubijemo dosadu {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
strbi kaže...
Square Enix kaže...
strbi kaže...

dajte mi neku multiplayer igru sta igra dosta vas forumasa i balkanaca opcenito XD neka pucacina

COD 2 i 4, BF2 BC i BF3, MW3, Team Fortress 2...

ne spominji mi BF3, imo premium i budala prodao, i to jos za male pare :/ a opcenito neka jako dobra MP igra, nemora biti pucacina, ili neka SP sa dobrom radnjom da me zadrzi sto duze

Half Life 2, Killzone 3, Deus Ex: Human Revolution, Doom 3, Bulletstorm, Halo: Combat Evolved, Far Cry 2 i 3...

14 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SuperDox kaže...

molim preporuku nekog horora...al da se "zaserem" dok igram..sad ce mi bit bratici vam pa da ubijemo dosadu {#}

Amnesia the dark descent je meni osobno prilično strašna igra.

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SuperDox kaže...

molim preporuku nekog horora...al da se "zaserem" dok igram..sad ce mi bit bratici vam pa da ubijemo dosadu {#}

F.E.A.R , Amnesia:The Dark Descent, Doom 3, Bioshock 2, Metro 2033, S.T.A.L.K.E.R serijal, Dead Space, Penumbra:Overture, Pathologic, System Shock 2...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
sirka666 kaže...
SuperDox kaže...

molim preporuku nekog horora...al da se "zaserem" dok igram..sad ce mi bit bratici vam pa da ubijemo dosadu {#}

Amnesia the dark descent je meni osobno prilično strašna igra.

igrali smo to prosle godine :D al trazim jos nest.. {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Fatal Frame.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

jel mi mozete reći neke stare igre da igram preko emulatora a da se mogu igrati u dvoje na jednom računaru :)

wl
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
SuperDox kaže...

molim preporuku nekog horora...al da se "zaserem" dok igram..sad ce mi bit bratici vam pa da ubijemo dosadu {#}

F.E.A.R./F.E.A.R.2,Metro 2033,Dead space,Silent Hill 2

 

11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze koja igra za moj lajtop , konf je : 1.6 dual proc , 2 gb rama i nvidia go 6100 128 mb al pod total graphics  mi pise 399 mb pa nerazumijem se ja u to puno . Sada igram ETS 2 , CoD 4 MW i Scania simulator , PES 12 sa malo stekanja , aj preporucite kaku igricu . :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
PiDzI kaže...

Moze koja igra za moj lajtop , konf je : 1.6 dual proc , 2 gb rama i nvidia go 6100 128 mb al pod total graphics  mi pise 399 mb pa nerazumijem se ja u to puno . Sada igram ETS 2 , CoD 4 MW i Scania simulator , PES 12 sa malo stekanja , aj preporucite kaku igricu . :D 

Half Life 2, GTA Vice City, MOH: Allied Assult, Vietcong, Suffering, Overlord, Deus Ex...

14 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
PiDzI kaže...

Moze koja igra za moj lajtop , konf je : 1.6 dual proc , 2 gb rama i nvidia go 6100 128 mb

GTA San Andreas , Mafia , COD 1 & 2 , Soldier of Fortune : Double Helix , Unreal 2 : The Awakening , Hitman 2 , Prince of Persia  , Project Snowblind , NFS Most Wanted ...

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ajd meni nes preporucite, nekakvu pucacinu ili nes da ima dobar mp to je glavno :D
Konfa je pod Moj PC.

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Counter Strike, Cod 2, Battlefield 2.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
gamer 2138 kaže...

Ajd meni nes preporucite, nekakvu pucacinu ili nes da ima dobar mp to je glavno :D
Konfa je pod Moj PC.

Hvala 

Call of Duty 2, Counter Strike 1.6, Call of Duty 4, Battlefield 3.

Ide vuk šumom zaboravi disat i umre :)
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
assassin20 kaže...
gamer 2138 kaže...

Ajd meni nes preporucite, nekakvu pucacinu ili nes da ima dobar mp to je glavno :D
Konfa je pod Moj PC.

Hvala 

Call of Duty 2, Counter Strike 1.6, Call of Duty 4, Battlefield 3.

S tom konfom bf3 nece ici.

Plačem na sprovodima, povoljno!
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo
Moze neka igra?Konfa je pod Moj PC,jedino sam nadogrado grafu na ovu: ATI-VTX3D-AGP-HD3450-512MB Zanimaju me svi zanrovi koji nece zastajkivati.
Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

MOH Allied Assault , COD 1 & 2 , Commandos 2 & 3 , Robin Hood : Legend of Sherwood , Heroes of Might and Magic 3 , NFS Hot Pursuit , Warcraft 3 : Reighn of Chaos , Battlefield 1942 , Vietcong ... !

Music As A Weapon !!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice