Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 726.277
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

to je ta {#} hvala ti.

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sicam se jedne stare igre Turn based igra tipa Heroes of MgM,Pox nora ali starija poporilicno  po grafici izgleda kao Heroes 2 ,vidio sam je na playomania programu na reklami za besplatne igre , nemam pojma kako se zove to je sve cega se sjecam pa ako itko moze pomoc :D

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jle zna neko gdje ima >> M.I.A Missing in Action 1998je igrica u kojoj ides helikopterom i pucas dole na konvoje i tako to davno igra izasla 1998 bila na 3 cd-a sjecam se bila hit igralo se ko ludo... jel ima to gdje sad skunut ja sam prevrno net al nema!! :((((

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 15:24 (Alex.Mahone).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Može se naći na abandonware siteovima, ali se još može kupiti na Amazonu za 30-40 dolara, tako da korištenje abandonware kopija nije legalno.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

HM NIJE TO TA ALI MISLIM DA JE OVA BILA OD GAME HOUSE ILI TAK NES

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Skini sebi Game House pack i trazi tu igricu u packu...

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Haker_x kaže...

Skini sebi Game House pack i trazi tu igricu u packu...

Ako si mislio za M.I.A 1998...brate to nije "mini-game" to je igra bila na 3 cd-a, a znas sta znaci 98' imat igu na 3 cd-a! :)

12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Arkadna igra s početka 90ih gdje se igrač nalazi u ulozi policajca koji naravno ubija kojekakve pljačkaše ali najbolja fora i ono po čemu se sjećam igre je da se health punio jeb... kurvi koje su stajale po okolo po lvlu :)

 

Netko?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Colt1911 kaže...

Jos davno pre mozda 3-4-5 godina igrao sam jednu igru ... Imao si kao majmuna i majmunicu :D I onda ste "resavali kao neke zadatke" cepali pirate,slagali neke kocke,pravili sladoled i tako ... mogli su da idu po ostrvima i da kupuju drvece balone igracke lezaljke ,... SVE ... igrica je imala oko 300megabajta i igrala se na mis 

Tropix ili Tropix 2: Quest for the golden banana :)
I ja sam ju tražio, eno mi kolegica danas rekla ime igre... :) 

 

Odlična i zabavna igra.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrica slicna Re-Voltu   mislim da je malo novija i   igraficki ljepsa i td..

Uglavnom isto   mali autici na daljinski, moglo se   kupovati bolje baterije, nadogradyivati autice   itd,   moglo se i turbo koristiti za ubrzavanje..

Nikako ne mogu da se sjetim imena igrice..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
torla kaže...

Igrica slicna Re-Voltu   mislim da je malo novija i   igraficki ljepsa i td..

Uglavnom isto   mali autici na daljinski, moglo se   kupovati bolje baterije, nadogradyivati autice   itd,   moglo se i turbo koristiti za ubrzavanje..

Nikako ne mogu da se sjetim imena igrice..

Micro Machines V4

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

joj nije ova,   bas sam se bio obradovao.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ignition mozda?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Big Scale Racing, meni super igra, mozda je ta.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć...

Bok. Trebam pomoć. Davno sam igrao jednu igru, a ne znam joj ime. 

Uglavnom, bio je to FPS (čini me se da je biio pomalo futuristički). Bile su dvije strane, jedna je vojska bila crveno-crna, a druga žuto-zelena, ili tako nešto... Uglavnom, ikona je bila veliko slovo R. Ako se ne varam, mogla su se voziti i vozila. Bila je i neka puška koja je pucala neku struju koja je popravlja ta vozila (možda se varam). Sjećam se i mina koje su se aktivirale tako da pucaš u njih. Izgledale su kao neke kocke s ručkom.

Cijenim bilo kakvu pomoć.

Unaprijed hvala...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Možda RC Cars?

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hmm trebam pomoc oko jedne igre koju sam igra na PS1, znam da je glavni lik bia nekakav kung fu tigar.

 

Igru sam igra u igraoni kad je izasla(nisam jos ima svoj PS)

 

Citava igra je bila bazirana na Kineskoj mitologiji, i znam da je zadnji boss bia Kineski zmaj (znaci onaj zmijoliki tip zmaja)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nikad nisam imao niti igrao ista na PS1, ali GOOGLE je izbacio OVO. Jel to to?

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pomoc trebam,vidio sam igru prije 5-6 godina radi se o tome da postoji lik koji sakuplja duše, znaci ubije nekoga pritisne se nešto i ode su u onaj svijet crno bijeli mislim i onda otvori "jaknu" di je prsni koš pa  sakupi tu dušu od ubijenog,koristi oštrice za ubijanje,poput assassian credeeda ne mogu se sjetiti više detalja...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2012 19:14 (golatificon).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
golatificon kaže...

pomoc trebam,vidio sam igru prije 5-6 godina radi se o tome da postoji lik koji sakuplja duše, znaci ubije nekoga pritisne se nešto i ode su u onaj svijet crno bijeli mislim i onda otvori "jaknu" di je prsni koš pa  sakupi tu dušu od ubijenog,koristi oštrice za ubijanje,poput assassian credeeda ne mogu se sjetiti više detalja...

Legacy of Kain: Soul Reaver ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Legacy_of_Kain:_Soul_Reaver

11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zaljipt cu ovamo moju poruku koju sam nema dugo stavio

"

Uglavnom, pokušavam pronaći igricu koju sam igrao kao klinac, prije jedno cca 8 godina.
Konkretno, igra je o ribi. Ja sam imao demo verziju koja ima 2 nivoa. Cilj igre je pojesti
određen broj riba i onda na kraju nivao se pojavi kao "boss" riba.
Nisam siguran više, ali mislim da je riba žuta piranha.
Znam da nije puno informacija, ali možda se netko sjeća.
Hvala.

"

I igrica nije feeding frenzy.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, dali netko zna kako se zove ona igrica.. sve u svemu ti si neka zenska i dodes u neki dvorac (na startu igrice) i onda to exploras.. mislim da prica ide da ti kao trazis neke prijatelje koji su tamo trebali biti..

mislim naziv pocinje nesto na "C" ili "Cam" tako nesto.

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 17:04 (Orionn125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Zanima me sjeca li se itko naziva ovoga: na pocetku igre izabrao bi jednu od ponudjenih 50-ak (mozda i vise, znam da mi se kao malom cinilo da ih ima milijun) prica iz nekakvog plavog izbornika sa bijelim slovima. Svaka prica bi zapocinjala tako da nekoliko mladih ljudi (uvijek istih) sjede u nekom stanu u neboderu i citaju novine ili nesto tako i onda saznaju za nekakv zlocin kojeg odluce istrazivat (otprilike je radnja kao scooby doo). Igra je bila pnc, scene su koliko se sjecam bile staticne, i likovi su (strip oblacicima) jako puno pricali (na engleskom). Na kraju tog cijelog prolazenja scenama i razgovora s likovima, trebalo je odgovoriti na nekolicinu pitanja tj izvesti neke zakljucke o tom slucaju) i najcesce odgovoriti na klasicno who-done-it pitanje. Igra je koliko se sjecam bila prvot o za DOS, mislim da sam ju ja na 98-ici igrao.
Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nekada davno igro sam igru slicnu wowu. E sad bi ponovo zelio da je igram ali sam zaboravio ime. Sjecam se da se radnja odvijala na snijegu. Ima nekih medvjeda, vjestica na metlama itd.  na kuli protivnika bio neki covjek sa plavom kosom ali je samo stajao. Imao je i zmaj izlegao bi se iz jajeta. Medvjedi su bili kao onaj iz filma Kompas. Cijela mapa je bila prekrivena snijegom. Igra nije zahtjevna jer mi je komp kanta proc 1.6 512 rama i 128 grafa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav. Zaželio sam se jedne igre ali se ne mogu sjetiti kako se zove. Ne znam puno detalja o njoj.

Igrao sam je prije jedno otprilike 5-6 godina. Znam da su bile razne opcije,pa čak je u opcijama bio i hrvatski jezik. Znam da si mogao birati koliko hočeš da osoba bude u tom automobilu i njihovo mjesto [hoće li sjediti suvozač pokraj ili iza tebe].

Bilo je podosta opcija za mjenjanje boja automobila pa čak i smjera u kojem češ ići na stazi.

 

Eto to je naviše čega se mogu sjetiti.

Ako netko zna neka javi i zahvaljujem se unaprijed...

Dino
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije možda Live for Speed?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kikicacool kaže...

Da nije možda Live for Speed?

NE nije online igra!

Dino
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

e ljudi trazim 2 igre, igro sam ih davno na PS1, znaci negi dinosaur si i prelazis nivoe i na svakom kraju nivoa je neki boss veliki:D
a druga je neki guster i mozes voziti na skejbordu i i mozes klokana jahati:D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, već dulje vrijeme tražim jednu igru ali bez uspjeha. Poprilično sam siguran (99%) da sam je igrao na Windows XP, bila je demo igra veličine oko 60-70mb i bila je "shoot-em-up" arkadna igra, 2.5D bih rekao.

U principu, svemirska pucačina... Prvi nivo je bio negdje u svemiru ako se dobro sjećam, a drugi u pustinji. Mislim da se moglo igrati i u 2. Kad se ušlo u igru, rekao bih da me dočekao nekakav zeleni meni sa 4-5 uokvirenih opcija. Nije puno informacija jer to je sve što se sjećam. Svaka pomoć je dobrodošla.

 

 

Drugo što se nisam mogao sjetiti, jest online "igra" u kojoj ste imali bubu i programirali biste u nekom programskom jeziku. 2 igrača bi isprogramirala svoju bubu i onda bi se borila na temelju onog kako su isprogramirane. Moguće da sam to čitao na nekom Enteru starom, nisam više siguran a Google nije baš bio od pomoći.

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 15:47 (Termich).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Termich kaže...

Pozdrav, već dulje vrijeme tražim jednu igru ali bez uspjeha. Poprilično sam siguran (99%) da sam je igrao na Windows XP, bila je demo igra veličine oko 60-70mb i bila je "shoot-em-up" arkadna igra, 2.5D bih rekao.

U principu, svemirska pucačina... Prvi nivo je bio negdje u svemiru ako se dobro sjećam, a drugi u pustinji. Mislim da se moglo igrati i u 2. Kad se ušlo u igru, rekao bih da me dočekao nekakav zeleni meni sa 4-5 uokvirenih opcija. Nije puno informacija jer to je sve što se sjećam. Svaka pomoć je dobrodošla.

 

Da nije Tyrian 2000?

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice