Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 726.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
Termich kaže...

Pozdrav, već dulje vrijeme tražim jednu igru ali bez uspjeha. Poprilično sam siguran (99%) da sam je igrao na Windows XP, bila je demo igra veličine oko 60-70mb i bila je "shoot-em-up" arkadna igra, 2.5D bih rekao.

U principu, svemirska pucačina... Prvi nivo je bio negdje u svemiru ako se dobro sjećam, a drugi u pustinji. Mislim da se moglo igrati i u 2. Kad se ušlo u igru, rekao bih da me dočekao nekakav zeleni meni sa 4-5 uokvirenih opcija. Nije puno informacija jer to je sve što se sjećam. Svaka pomoć je dobrodošla.

 

Da nije Tyrian 2000?

Nažalost nije, sumnjam da se toliko proslavila.

Ovakvog je tipa bila: http://www.vgrevolution.com/wp-content/uploads/2012/03/sinemorascreen-640x250.jpg

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 21:31 (Termich).
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!Trazim igru i nikako da ju pronađem!Rječ je o monster truck igri!IGRAO SAM JE DAVNE 1999-2000 godine na windowsu 95-98!Igra je rađena u 3D-u.Za žnar neznam

U igri se vozilo sa monster truckom!po jednjoj velikoj mapi gdje je bila mala farma sa kucom!E sad ako si  prosao pored te kuce nekakav tip/farmer se oglaiso i nesto ti govorio!Igra je imala krave koje su bile poput papira.Dok si ih udario samu su se kotrljale!U mapi je također bila neka tracnica kojom je vlak prolazio!Dok si se prevrnuo  mogao si pritisnuti f1 i po tebe je dosao nekakav zmaj!/ili nekakva ptica.Ta ptica je zivjela za vrijeme dinusaura!

::;;;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 21:47 (WiNAmDGAMer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Treba mi ime igre mislim da je izasla tamo negdje 2007, to je kao neki mix strategije gdje gradis kao age i kad krenete u borbu pritisnes neko dugme npr E ili F ne znam bas sada i igra tee prebaci u first battle melle znaci da se ti boris sa macem kao neki heroj od drzava protiv neprijatelja, ima egipat,grcka,perzija,rim..od heroja se samo sjecam perzijanskog nekog sto je izbacivao 3 strijele od jednom, mislim nabukodonesar..

I da li postoji slicna igra sa ovom tematikom nesta kao mix medieval 2 total war i mount and blade warband??
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
jozooo kaže...
Treba mi ime igre mislim da je izasla tamo negdje 2007, to je kao neki mix strategije gdje gradis kao age i kad krenete u borbu pritisnes neko dugme npr E ili F ne znam bas sada i igra tee prebaci u first battle melle znaci da se ti boris sa macem kao neki heroj od drzava protiv neprijatelja, ima egipat,grcka,perzija,rim..od heroja se samo sjecam perzijanskog nekog sto je izbacivao 3 strijele od jednom, mislim nabukodonesar..

I da li postoji slicna igra sa ovom tematikom nesta kao mix medieval 2 total war i mount and blade warband??

Da nije Rise and Fall: Civilizations at War?

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AL13N13 kaže...
jozooo kaže...
Treba mi ime igre mislim da je izasla tamo negdje 2007, to je kao neki mix strategije gdje gradis kao age i kad krenete u borbu pritisnes neko dugme npr E ili F ne znam bas sada i igra tee prebaci u first battle melle znaci da se ti boris sa macem kao neki heroj od drzava protiv neprijatelja, ima egipat,grcka,perzija,rim..od heroja se samo sjecam perzijanskog nekog sto je izbacivao 3 strijele od jednom, mislim nabukodonesar..

I da li postoji slicna igra sa ovom tematikom nesta kao mix medieval 2 total war i mount and blade warband??

Da nije Rise and Fall: Civilizations at War?

Jeste drug, hvala ti, registrovao sam sam novi acc samo da ti se zahvalim, super igra, nadam se da ima koja novija ekspanzija ili kakvih modova..

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ovako zanima me naziv jedne igre di vozis auto i gazis zombije,znaci mozes nadogradivat taj auto sa siljcima,onda na prijednjem djelu auta mozes kupit kao neku ogromu drobilicu,igra je za pc negdje 2007 izisla mislim,nije iz pticje perspektive vise se ne sjecam i bila mi je zakon igrao bi je opetaj ak neko zna tnx

SUICIDE-because the world is better place without you
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zombie Driver?

 

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozzz..ja znam ime igre ali neznam di ju naći..imali smo ju na Nokiji 6330 ,igrica pri pokretanju koristi kameru..dakle upali se kamera i vidiš prostoriju u kojoj si ti i čuješ zujanje komaraca..i onda se okrečeš i ugledaš i i klepaš..Mosquto se zove igrica u to sam sigurna..ali nigdje ju nisam uspjela pronači..mislim da bi bila zabavna za klince.. :) 

http://www.youtube.com/watch?v=t0eOoPwZ5XQ&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Hm.. A na čemu je misliš sad pokrenuti?

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...

Hm.. A na čemu je misliš sad pokrenuti?

Paaa imam sony Xperiu s misliš da ne bi mogla na njemu?? bit je što ja tu igru nigdi ne mogu pronaći..negdje sam pročitala da je ona uz neki program..al nemam pojma koji...kad smo kupili mob bila je na njemu..

 

mislim lako bi mi nabavili mob(ako ne može na Xperiu) ako igrica postoji..

http://www.youtube.com/watch?v=t0eOoPwZ5XQ&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 10:05 (whisper2311).
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Davno sam igrao ovu side-scrolling igru,klasicna koljacina zombija,bila je na jednom cd-u(enter,bug,pc play,ne sjecam se vise) ali znam da da je uz nju bila i igra Ocular Ink,GUNLIMB... godina 2007 +- 1 godina...molim vas pomozite,uhvatila me nostalgija!

 

 

Svi bi trebali biti jednaki...Crni,žuti,crveni i normalni!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igra sam igru tipa

  prije dosta godina, bila je na Bugovom i/ili Enterovom CD-u, mislim da je bila shareware. Znam da se brzina kontrolirala scrollom što mi je ostalo dobro u sjećanju, bila je multiplayer only i jako zarazna. Ako itko zna možda o kojoj se igri radi bio bih zahvalan.

 

PS: jel ima netko možda popis tih demo igara ili sadržaja sa Bugovih CD-a?

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jel zna neko kako se zove igrica...znaci ovako to je ratna igrica prvi level je 1 shoot-1 kill morate ubiti sa stijene nekog lika u maloj kucici ...vi ste u sumi kao vojnik .

Molim vas ako znate zaljepite mi ime jer sam igrao kod prijatelja jos prije 2 godine . Hvala 

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

pozdrav, evo jedno pitanje igrače iz 90-tih {#}

pokušavam skupiti igre koje sam igrao kao klinac (cca. 1995 - 1998) na Macintoshu performa 5200

ne mogu se sjetiti naziva dvije igre:

1. igra u stilu pacmana - krećeš se tenkom po labirintu od blokova koje možeš gurnuti (puknuti) i na taj način uništavaš muhe koje te gone

2. 3d sf igra, pogled iz zraka - prelaziš različite mape s 4 agenta (špijuna?) koje prije svake misije opremaš kroz neko "sf zeleno sučelje"; u igri postoji neka policija s vozilima koja liče na jaje :D {#}

pa evo ako se neko sjeti...{#}

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sniper ghosr warior?

Winter is coming...
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
pilsner kaže...
2. 3d sf igra, pogled iz zraka - prelaziš različite mape s 4 agenta (špijuna?) koje prije svake misije opremaš kroz neko "sf zeleno sučelje"; u igri postoji neka policija s vozilima koja liče na jaje :D {#}

pa evo ako se neko sjeti...{#}

hvala

Syndicate ili Syndicate Wars

13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nemogu da se sjetim igre,evo o cemu se radii

upravitelj sam zatvora i sada mi dolaze zatvorennici,ja mogu da kupujem stvari i tako ih cinim sretne,a zatvorenici se znaju nekad potuci,.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kaskader kaže...

Nemogu da se sjetim igre,evo o cemu se radii

upravitelj sam zatvora i sada mi dolaze zatvorennici,ja mogu da kupujem stvari i tako ih cinim sretne,a zatvorenici se znaju nekad potuci,.

 Prison Tycoon?

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
vgetik kaže...

Igra sam igru tipa Skydrift  prije dosta godina, bila je na Bugovom i/ili Enterovom CD-u, mislim da je bila shareware. Znam da se brzina kontrolirala scrollom što mi je ostalo dobro u sjećanju, bila je multiplayer only i jako zarazna. Ako itko zna možda o kojoj se igri radi bio bih zahvalan.

 

Crimson skies mozda?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 14:12 (Beno).
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Davno sam igrao ovu side-scrolling igru,klasicna koljacina zombija,bila je na jednom cd-u(enter,bug,pc play,ne sjecam se vise) ali znam da da je uz nju bila i igra Ocular Ink,GUNLIMB... godina 2007 +- 1 godina...molim vas pomozite,uhvatila me nostalgija!
Svi bi trebali biti jednaki...Crni,žuti,crveni i normalni!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Side-scroller pucačina, igrao sam kasnih 90-ih na PC-u. Uglavnom igra je po gameplayu dosta slična Space impactu na starim mobovima samo što je imala ofc daleko bolju grafiku i sjećam se da je jedan od prvih boss-ova rotirao meteore oko sebe koje je prvo trebalo uništiti. 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dali neko zna ovu? 

Rjec je o igri koju sam igrao prije 3-4 godine sjecam se samo da je bila super a ne sjecam se naziva. Radnja se desavala u nekoj pustinji ali u nekom manjem gradicu, moglo se sakrivati po zidovima oko zidova, likovi su nosili neke vazne na glavi. I dolaze teroristi u taj grad a moras se sakriti da te ne vide kao neki presjednik bilo je pucnjave i svega podsjeca me na AC ali nije AC to mi je samo ostalo urezano u sjecanju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

To me podsjeća na jednu misiju Hitmana (2 ili 3 ne mogu se sad sjetit)

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Bečo kaže...

Dali neko zna ovu? 

Rjec je o igri koju sam igrao prije 3-4 godine sjecam se samo da je bila super a ne sjecam se naziva. Radnja se desavala u nekoj pustinji ali u nekom manjem gradicu, moglo se sakrivati po zidovima oko zidova, likovi su nosili neke vazne na glavi. I dolaze teroristi u taj grad a moras se sakriti da te ne vide kao neki presjednik bilo je pucnjave i svega podsjeca me na AC ali nije AC to mi je samo ostalo urezano u sjecanju.

hitman 2?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hvala svima na iznimnom trudu... Igra se inače zove Facewound,besplatna je pa ako želite isprobati evo vam link: http://www.moddb.com/games/facewound/downloads/facewound
Svi bi trebali biti jednaki...Crni,žuti,crveni i normalni!
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna neko kako se zove igrica di možeš ubijat zombije izišla je prije godinu dana tak nešto.Bila je i na game reportu.A zombije možeš gađat ketchupom i tak :D

 

Sjetio sam se naziva zove se Dead Rising 2 :)

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 0:42 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
macgyver 53 kaže...

Zna neko kako se zove igrica di možeš ubijat zombije izišla je prije godinu dana tak nešto.Bila je i na game reportu.A zombije možeš gađat ketchupom i tak :D

 

 

To mi jedino pada na pamet kad kažeš da možeš gađati zombije kečapom.

11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...
macgyver 53 kaže...

Zna neko kako se zove igrica di možeš ubijat zombije izišla je prije godinu dana tak nešto.Bila je i na game reportu.A zombije možeš gađat ketchupom i tak :D

 

 

To mi jedino pada na pamet kad kažeš da možeš gađati zombije kečapom.

E to je ta.U isto smo vrijeme napisali post :D

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dobro večer.

Jednom davno, jako jako davno, igrao sam jednu igru za Playstation 1. Bila je na japanskom jeziku. Radilo se o borbama robota. Roboti su mogli hodati po zemlji i pretvoriti se u letjelice i boriti se u zraku. Glavni protagonist je bio neki plavi robot. Sječam se i nekog koji je kada se pretvori u letjelicu izgledao kao space-shuttle. Bio je i neki čudnog oblika, bez ruku, samo je noge imao. U igri su se tim robotima mjenjati boje. To je sve ćega se sjećam. Hvala unaprijed.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Možda

?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice