Pokemon for Gameboy

poruka: 1.303
|
čitano: 231.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
luka_cro kaže...

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Najbolji izbor je Bulbapedia. Ili jednostavno guglaj Pokemona i dobit ćeš sve podatke o njemu. Gdje ga uloviti na kojoj igri, na kojem levelu se razvija, koje napade uči (samo pazi koju igru igraš jer ima razlika) itd.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

pozz svima, inace sam veliki fan pokemona, zabavno mi je gledat te serije(crtice), filmove, i igrati gameboy igrice.

Otkrio sam nedavno da ima Pokemon World Online igrica, znaci isti princip kao i ovi za gameboy, samo sto je (ocito) online.

To nije direktno od nintenda, vec od ljudi koji su isto veliki fanovi pokemona. Evo registracije su otvorene samo u odredeno vrijeme, sljedece reg su otvorene 19.2. od 8-9 PM ( sad neznam koja je to vremenska zona).

 

Siguran sam da vec znate za ovu igru, al evo ako netko slucajno nezna, ostavljam link od stranice i kratki

.

 

http://www.pokemon-world-online.net/

 

Ja jedva cekam da isprobam, pa cemo vidjet sto je to tocno.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
luka_cro kaže...

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Bulbapedia.

Samo utipkaj ime pokemona i piše ti sve o njemu{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...
luka_cro kaže...

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Najbolji izbor je Bulbapedia. Ili jednostavno guglaj Pokemona i dobit ćeš sve podatke o njemu. Gdje ga uloviti na kojoj igri, na kojem levelu se razvija, koje napade uči (samo pazi koju igru igraš jer ima razlika) itd.

Imam doma prirucnik o pokemonima i vidim da isto pise da evolucija ide ako s nekim tradeas, no kak je to moguce na androidu?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
luka_cro kaže...
Luuka kaže...
luka_cro kaže...

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Najbolji izbor je Bulbapedia. Ili jednostavno guglaj Pokemona i dobit ćeš sve podatke o njemu. Gdje ga uloviti na kojoj igri, na kojem levelu se razvija, koje napade uči (samo pazi koju igru igraš jer ima razlika) itd.

Imam doma prirucnik o pokemonima i vidim da isto pise da evolucija ide ako s nekim tradeas, no kak je to moguce na androidu?

Kako koji, recimo Nidoran na lvl16 evoluira u Nidorinu (ako je žensko, neznam kak se zove muški) bez ičega :)

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
luka_cro kaže...
Luuka kaže...
luka_cro kaže...

znate mozda gdje mogu pronaci koji pokemon evoluira na kojem levelu?

Najbolji izbor je Bulbapedia. Ili jednostavno guglaj Pokemona i dobit ćeš sve podatke o njemu. Gdje ga uloviti na kojoj igri, na kojem levelu se razvija, koje napade uči (samo pazi koju igru igraš jer ima razlika) itd.

Imam doma prirucnik o pokemonima i vidim da isto pise da evolucija ide ako s nekim tradeas, no kak je to moguce na androidu?

Vjerojatno nikako. To je boljka emulatora, s jako rijetkima je moguć trade. Na kompu je moguć sa VisualBoy Advance (igre prve 3 generacije) i na Desmumeu (DS)

 

@Unix - neki evoluiraju samo pomoću tradea - Kadabra, Machoke, Graveler su samo neki od primjera. Neki evoluiraju korištenjem evolucijskog kamenja, neki dobivanjem levela u posebnim područjima, neki putem sreće. Puno je načina :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 21:46 (Luuka).
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

npr. za grawlera pise da evoluira samo uz razmjenu, sto to znaci, nemam pojma, valjda na gameboyu mozes razmnjivat pokemone, no posto je ovo emulator i na androidu onda pretpostavljam da ne mozes. ili grijesim?

edit. tako sam i mislio. steta :( 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 21:46 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
luka_cro kaže...

npr. za grawlera pise da evoluira samo uz razmjenu, sto to znaci, nemam pojma, valjda na gameboyu mozes razmnjivat pokemone, no posto je ovo emulator i na androidu onda pretpostavljam da ne mozes. ili grijesim?

Točno, ista stvar je i za Kadabru na Yellow/Red/Blue.

 

BTW ako netko ima 400-500 kuna viška, može uložit u ovaj kalkulator {#}

Oni inače imaju Zilog Z80 procesor u sebi, isto kao i Gameboy i Gameboy Color {#}

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 21:49 (Unix).
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

LINK za evoluciju preko tradea

 

Sve Bulbapedia zna :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...

Al se zato može tradeat na emulatorima na kompu :D

i stare gameboy igre i NDS :D Samo treba znat kako. Tako sam ja na BW popunio Pokedex, svih 648 :D

MOLIM TE DA MI OBJASNIŠ KAKO NAMJESTITI ZA NDS!!!
Ja sam igre za GBA igrao tako da je jedan igrao buraz a jedan ja pa smo se stalno tradeali :P
Preko No$gba, šteta što je zapeo s razvojem...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 21:54 (TheRunner).
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
TheRunner kaže...

MOLIM TE DA MI OBJASNIŠ KAKO NAMJESTITI ZA NDS!!!
Ja sam igre za GBA igrao tako da je jedan igrao buraz a jedan ja pa smo se stalno tradeali :P
Preko No$gba, šteta što je zapeo s razvojem...

LINK

 

Once again, dođite na forum :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Pinc kaže...

zabavno mi je gledat te serije(crtice), filmove,...

Da ti ispravim neinformiranost, Pokemon nije crtić već dječiji anime, razlika je velika.

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Koji je najbolji starter pokemon u Fire Redu?

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Biraj između Charmander i Squirtlea samo nemoj Bulbasaur, osim ako ne želiš malo veći izazov....

15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Unix kaže...

Koji je najbolji starter pokemon u Fire Redu?

Nakon nekog vremena svi su odlični. Najlakši početak će ti bit s Bulbasaurom, najteži s Charmanderom. I vatrenih i vodenih i travnatih ima za ulovit kroz igru, tako da nećeš ostat kratak za neki od tipova. Na kraju je stvar osobnog odabira :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Unix kaže...

Točno, ista stvar je i za Kadabru na Yellow/Red/Blue.

 

BTW ako netko ima 400-500 kuna viška, može uložit u ovaj kalkulator {#}

Oni inače imaju Zilog Z80 procesor u sebi, isto kao i Gameboy i Gameboy Color {#}

This is mad, hoću to!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...
Unix kaže...

Koji je najbolji starter pokemon u Fire Redu?

Nakon nekog vremena svi su odlični. Najlakši početak će ti bit s Bulbasaurom, najteži s Charmanderom. I vatrenih i vodenih i travnatih ima za ulovit kroz igru, tako da nećeš ostat kratak za neki od tipova. Na kraju je stvar osobnog odabira :D

Uzeo sam Charmandera :)

Čini se OK.

 

Počet ću malo igrati Fire Red, pa ću se vratiti Yellowu da ga dovršim :)

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Unix kaže...
Luuka kaže...
Unix kaže...

Koji je najbolji starter pokemon u Fire Redu?

Nakon nekog vremena svi su odlični. Najlakši početak će ti bit s Bulbasaurom, najteži s Charmanderom. I vatrenih i vodenih i travnatih ima za ulovit kroz igru, tako da nećeš ostat kratak za neki od tipova. Na kraju je stvar osobnog odabira :D

Uzeo sam Charmandera :)

Čini se OK.

 

Počet ću malo igrati Fire Red, pa ću se vratiti Yellowu da ga dovršim :)

Je, super je Charmander. Samo će ti prve dvije dvorane bit malo teže jer je slabiji u tipu. Al zato ima Pokemona za ulovit koji ti mogu pomoć :D

Kad se boriš protiv nekog nemoj napamet poteze vuć, pogledaj protivnika na Bulbapediji, kojeg je tipa pa pogledaj na što je slab i onda ga rasturi u napadu il dva :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Wicked_Sick87 kaže...
Unix kaže...

Točno, ista stvar je i za Kadabru na Yellow/Red/Blue.

 

BTW ako netko ima 400-500 kuna viška, može uložit u ovaj kalkulator {#}

Oni inače imaju Zilog Z80 procesor u sebi, isto kao i Gameboy i Gameboy Color {#}

This is mad, hoću to!

Ako imaš 500 kn viška...

http://www.ebay.com/itm/Texas-Instruments-TI-89-Graphic-Calculator-/120852090198?pt=Calculators&hash=item1c23588d56#ht_2337wt_1163

 

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
TheRunner kaže...
win4crazzy kaže...

ja igram silver na mobitelu, mislim da sam skoro sve preso, osvoji sam sve beđeve pobijedio u onoj ligi, sad me zanima dali imaju neke tajne misije da obavljam

Jesi prešao i Kanto gymove?
Nakon što pređeš Johto ligu, dolazi Kanto region, regija iz Red, Blue, Yellow, FireRed i LeafGrean....

 

goodye kaže...

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je

 " Zar nije trebao evoluirati Charmander u onog Charnešto na 16. nivou."

 

Ne znam da li znate ali možete prekinuti evoluciju bilo kojeg pokemona :P
Samo pritisnete B kada počne scena s evolucijom. Možeš imati npr Charmander do 100. levela, ali zašto to raditi kada je Charizard preko cool...

 

 

 

BTW sve sam pokemone prešao na kompu, za GB, GBC, GBA i NDS, Pokemmon Ranger uključen i svi Mysteri Dungeoni. Prešao sam za Gamecube, XD ja mislim.
Ustvari, još nisam baš Black i White prešao, ali će i to brzo...
Ponovno igram sve igre na mobitelu.

 

Charmeleon :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Wicked_Sick87 kaže...

Šta sam fakat napiso Mewtwo? Htio sam napisat Meowth, zapravo je Persian al nisam se mogao sjetit niti jednog niti drugog pa sam se zbunio {#}

pfff noooob, kako možeš tako epic pokemona zamjeniti sa Meowthom omg.

15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Unix kaže...
Wicked_Sick87 kaže...
Unix kaže...

Točno, ista stvar je i za Kadabru na Yellow/Red/Blue.

 

BTW ako netko ima 400-500 kuna viška, može uložit u ovaj kalkulator {#}

Oni inače imaju Zilog Z80 procesor u sebi, isto kao i Gameboy i Gameboy Color {#}

This is mad, hoću to!

Ako imaš 500 kn viška...

http://www.ebay.com/itm/Texas-Instruments-TI-89-Graphic-Calculator-/120852090198?pt=Calculators&hash=item1c23588d56#ht_2337wt_1163

 

A najbolje da bi za 500kn + carina + poštarina igro igre prve generacije na kalkulatoru a za tu lovu kupiš DS pa igraš najnovije igre i imaš sve pogodnosti konzole :D Ne budite ludi :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Ja sam nedavno počeo igrati Pokemon Red na svom GBA SP. Sad sam prošao Mt. Moon. 

Od pokemona imam

 

Nidoking lvl 16

Spearow lvl 14

Charmander lvl 14

Magikarp lvl 11

Geodude lvl 9

 

Prešao sam već Pokemon Blue i Yellow i nakon što pređem Red krećem sa Silver, Fire Red, Leaf Green i Soul silver.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 22:30 (iAvenger).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
iAvenger kaže...

Ja sam nedavno počeo igrati Pokemon Red na svom GBA SP. Sad sam prošao St. Moon. 

Od pokemona imam

 

Nidoking lvl 16

Spearow lvl 14

Charmander lvl 14

Magikarp lvl 11

Geodude lvl 9

 

Prešao sam već Pokemon Blue i Yellow i nakon što pređem Red krećem sa Silver, Fire Red, Leaf Green i Soul silver.

Samo mali savjet za ubuduće, na igrama 1. generacije to nije toliko važno. Kad evoluirate Pokemona sa kamenjem pazite! Može se desiti da Pokemon može naučiti neki napad samo prije razvoja, zato najbolje prvo provjerite koje napade još uči i ako je potrebno pričekat s evolucijom. Kamen neće nikud pobjeć.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...

Pokemoni su sa zadnjih par generacija postali sve samo ne igra za malu djecu. Puno toga su promijenili, zakomplicirali, dali igračima ogromne mogućnosti za kombiniranje. Ima dosta filmića na youtubeu online borbi gdje jedan igrač sa L1 Pokemonom rasturi cijeli tim L100 Pokemona. Kako? Taktika :D

Baš ima jedan primjer s Aronom u glavnoj ulozi

  Kakvu sam lavinu pokrenuo ovim post-om.

 

Uglavnom, htio sam reći da volim igrati igre, ali ne volim to kad prije igre moram proučiti deset tablica s statistikama. Poslije toga se osjećam malo prljavo.

 

Zato igram kako igram, pravično.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...
iAvenger kaže...

Ja sam nedavno počeo igrati Pokemon Red na svom GBA SP. Sad sam prošao St. Moon. 

Od pokemona imam

 

Nidoking lvl 16

Spearow lvl 14

Charmander lvl 14

Magikarp lvl 11

Geodude lvl 9

 

Prešao sam već Pokemon Blue i Yellow i nakon što pređem Red krećem sa Silver, Fire Red, Leaf Green i Soul silver.

Samo mali savjet za ubuduće, na igrama 1. generacije to nije toliko važno. Kad evoluirate Pokemona sa kamenjem pazite! Može se desiti da Pokemon može naučiti neki napad samo prije razvoja, zato najbolje prvo provjerite koje napade još uči i ako je potrebno pričekat s evolucijom. Kamen neće nikud pobjeć.

Znam ja to vrlo dobro, bez brige znam što radim ;).

13 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Jel zna netko gdje ima za kupit kartica od Pokemona bilokojih u Osijeku za GBA SP? Bojim se kupovat preko ebaya da mi se ne oštete ili tako nešto.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...

A ja sam svuda Luuka. Gdje god naiđete na taj usernam, to sam vjerojatno ja :D A ja sam toliko puta odigrao sve te igre da postoji jako malo Pokemona koje nisam koristio :D

  OMG

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Mentalist kaže...
Luuka kaže...

A ja sam svuda Luuka. Gdje god naiđete na taj usernam, to sam vjerojatno ja :D A ja sam toliko puta odigrao sve te igre da postoji jako malo Pokemona koje nisam koristio :D

  OMG

OK, osim tu :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice