Pokemon for Gameboy

poruka: 1.303
|
čitano: 231.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Danas i sutra na twitchu prijenos US Regional natjecanja - http://www.twitch.tv/pokemonvgc

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Nove Pokemon igre Sun i Moon.

http://nerdleaks.com/videogames/nintendo-will-announce-pokemon-sun-and-moon-tomorrow-157

 

Više informacija sutra kada budu imali objavu 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Nove Pokemon igre Sun i Moon.

http://nerdleaks.com/videogames/nintendo-will-announce-pokemon-sun-and-moon-tomorrow-157

 

Više informacija sutra kada budu imali objavu 

Još niš nije službeno, samo su trademarkali imena. A znali su trademarkat svašta :) Ali svakako izgleda zanimljivo ida moglo biti nešto od toga.

Neki dan je i leakala lista Pokemona koja izgleda kao da je za drugi dio Kalosa.

 

Sutra će bit napeto :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Pokemon Sun and Moon potvrđeni! 

 

 

Potpuno nova generacija, 7. u nizu ( iako neki još uvijek misle da nije novi gen, siguran sam 100% da je) nam dolazi ove blagdanske sezone na 3ds. HYPE TRAIN POČINJE DANAS!

 

 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2016 17:26 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Kažu da je izvor legit.

Gameplay pokemon Go

 

Nadam se da postoji i opcija normalne borbe prije nego imaš mogućnost bacit pokeball.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Evo i informacija sa službene stranice:

http://www.pokemon.com/us/pokemon-video-games/pokemon-go/

 

EDIT 29.3:

 

  • There are 151 Pokemon data files in the game. All are the original Gen I Pokemon, unfortunately. Classed into normal, legendary, and mythic.

  • 232 moves, 95 of which are 'quick' moves. These include moves that are not in the game in the original RBY games e.g.Moonblast. THERE MAY BE 2 MOVES PER POKEMON (Warning: this is not directly confirmed, only implied.)

  • Someone found a dodge function. Moves may not have 100% accuracy.

  • Badges = Achievements. Includes: Walking a certain distance (Ingress Trekker), Pokedex entries, Pokemon Captures, Forts(Gyms?) defeated (Ingress Liberator?), Evolved, Hatched, Encounters, Pokestops visited(Ingress Hacker?), Unique Pokestops(Ingress Explorer), Pokeball thrown.

  • 7 "natures" have been discovered in the game. These are Stoic, Guardian, Assassin, Raider, Protector, Sentry, and Champion.

  • All Pokemon types, including Fairy, Dark, and Steel, are included in the files.

  • Evolution works by collecting "evolution shards" from wild Pokemon to get "evolution stones". May or may not be unique for each Pokemon.

  • The game keeps track of several factors like Ingress, including distance walked, eggs hatched, etc. This might affect, say, egg-hatching.

  • There will be trainer customization. Example skin. There are in total 52 items (23,328 unique combinations)

  • A variable related to the PokeNav has been found.

  • IAPs spotted include "ball", "medicine", "food" bundles and "gem" packs. There are 4 tiers.

  • Items include Pokeballs, Potions, Max Revive, 3 battle items, and 5 types of Berries (Razz, Bluk, Nanab, Pinap, Wepear). All these berries are introduced in Gen III, and they have no battle effects in the main game. Separated into 6 categories:Pokeball, Food(berries?), Medicine, Boost, Utilities, Camera.

  • The trainer level cap seems to be at 50 for now. Inventory limit is 1000 for items, and 500 for Pokemon and eggs.

  • The menu includes the Pokedex, Pokemon, and Items. Game engine is built on Unity.

  • The teams are blue, red, and yellow.

  • DAMAGE variables are included in the files. Also: "PokemonAttack baseDef indivDef PokemonDefense". CPs seem to be unique to each individual Pokemon, and higher CP means a harder catch. Most likely stands for "Combat Points".

  • A variable called "Gym Points" was found. No idea what this means.

  • Biomes (courtesy of /u/DonniesCatch) can be found, including locations like "Train Station" or "Hospital". Separate biomes seem to have different backgrounds for Pokemon encounters/gym battles. Bonus pic.

  • From the game map screenshots, there seem to be a day-night cycle.

 

Credits to u/Juxlos sa reddita za listu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2016 21:11 (AmonZero).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Jedan malo duži video sa mnogo više detalja:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Trailer za Sun i Moon je vani!

 

 

Znamo imena i tipove startera (tko bi rekao :D), Rowlet je Grass/Flying, Litten Fire i Popplio Water.

 

(igra izlazi 18. studenog "worldwide", 5 dana kasnije u Europi, because fuck you)

 

Sun Legendarac Sun Legendarac
Moon Legendarac Moon Legendarac
Rowlet Rowlet
Litten Litten
Popplio Popplio
I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2016 14:29 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon for Gameboy

skinuo pokemon go app, i instalirao, i radi. uhvatio charmandera od ona prva 3, i cak mi prikazuje 1 lokaciju u blizini da idem provjerit, to cu kasnije kad zavrsim s poslom.

imam jedan problem do duse, prikazuje 10 pokemona koda su oko mene, ali ja ne vidim ni jednog na mapi. nekakav ajmo rec radar pokazuje nekih 10 da bi trebalo bit.

je skinuo jos netko da mi potvrdi jel do mene problem il jos nije kod nas aktivno sve?

 

link na app

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Hah evo proradilo, uvatio 4 pokemona dosad...ludilo zabavno :D
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Kak si se prijavio? Pošto još nema za Hrvatsku skinuti verzija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

imaš .apk po netu.. upiši u googl pokemon go apk, zadnja verzija ti je 0,29

 

tek sam sad vidia da je kolega stavia link koji post iznad.. možeš se prijaviti s googl računom, nikakvih problema nema što se tiče toga

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 12:15 (xDISORDERx).
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Hvala na trudu,našao sam još jučer apk pa sam ga skinuo sam,misslio sam da je nešto kompliciranija procedura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Koji ludi trailer :O :O

 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Ekipa radila svoju pokemon igru 8 godina i sad je vani.

http://www.pokemonuranium.com/forum/showthread.php?tid=1316

 

Nije nikakav hackani rom nego je potrebna instalacija na PC da bi ste ju igrali. Ja sam je skinio danas i idem isprobat čini se zanimljivo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Ekipa radila svoju pokemon igru 8 godina i sad je vani.

http://www.pokemonuranium.com/forum/showthread.php?tid=1316

 

Nije nikakav hackani rom nego je potrebna instalacija na PC da bi ste ju igrali. Ja sam je skinio danas i idem isprobat čini se zanimljivo.

 Baš ne radi link.

15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Stranica se ruši od previše prometa valjda.

 

Evo keširanja verzija foruma sa linkovima:

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy

nisam ni znao za uranium :)

 

edit: Ja neznam za pokemone osim onih originalnih, ovo mi je sve novo, neznam koji  je legendary, koji je bas ono super.. tipa zapdos, lugia, mew, mewtwo

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 21:06 (Kresimir4).
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Kresimir4 kaže...

edit: Ja neznam za pokemone osim onih originalnih, ovo mi je sve novo, neznam koji  je legendary, koji je bas ono super.. tipa zapdos, lugia, mew, mewtwo

 To je mišljenje koje moraš stvoriti za sebe, svatko će imat svog najdražeg :)

Uzmi neku od igri, skini emulator i odigraj :) Jedino što se ne može na kompu igrat su X,Y, Omega Ruby i Alpha Saphire, znači samo 6. generacija. Sve drugo ide bez problema. :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Uzeo sam si 3DS samo zbog Pokemona i oduševljen sam sa novim igrama, nisam igrao Pokemone još tamo od Diamonda i Pearla. Odlične su ove nove stvari koje su dodali u nove igre, ne odvajam se od Omega Ruby već danima 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Meni se nekako tesko naviknuti bez originalnih pokemona :/

14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Kresimir4 kaže...

Meni se nekako tesko naviknuti bez originalnih pokemona :/

 Pa imaš pokemone iz svih generacija u Pokemon X i Y

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
antimadridista kaže...
Kresimir4 kaže...

Meni se nekako tesko naviknuti bez originalnih pokemona :/

 Pa imaš pokemone iz svih generacija u Pokemon X i Y

 Također Pokemoni iz prve generacije su igrali veliku ulogu u X&Y, a to će nastaviti raditi i sada u 7. generaciji.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Odlično izgleda.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
antimadridista kaže...
Odlično izgleda.

Japanci stvarno imaju super trailere, ovaj mi je najdraži do sada uopće za Sun&Moon. Glazba je 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Znači, naježio sam se

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Krenilo je:

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Prva epizoda je kao produženi trailer, što je svejedno odlično ali u drugoj kreće akcija.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Evo tu se može vidjeti nešto gameplaya Sun & Moon i pričaju o prva 2 sata igre.

 

A tu su i novi screenshoti i najavljen Alolan Grimer. Ovo izgleda fenomenalno, ne mogu dočekati da izađe igra.

http://serebii.net/news/2016/12-October-2016.shtml

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 23:12 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice