Pokemon for Gameboy

poruka: 1.303
|
čitano: 231.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Ja ne znam ko im smišlja te dizjane za mega evolucije. 70% njih preloše izgleda. Prijedlozi koji community daje preko artova su za klasu bolji.

Mega slowbro {#}

S druge strane, meni ih je većina dobra. Jedino mi Mega Kangaskhan nije sjeo, odnosno, nema nikakve razlike (u dizajnu) u odnosu na normalnog tako da.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Ja ne znam ko im smišlja te dizjane za mega evolucije. 70% njih preloše izgleda. Prijedlozi koji community daje preko artova su za klasu bolji.

Mega slowbro {#}

haha bas

 

Zesci fail

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 19:59 (lovac82).
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Neke mege su odlične, neke, hmm... malo manje.

 

To su Pokemoni, što očekujete :D

 

Meni osobno je mega Heracross najlošiji. Dizajn mi nikako nije sjeo.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Mega Audino video.

 

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Objavljen Pokken Tournament, nova igra, izgleda jako kao dobri stari Tekken, a na njoj i radi čovjek koji je radio na Tekkenu. Kažu da će biti arkadna, al nadam se da će biti neka verzija za 3ds... :/

 

edit: evo i video:

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 15:59 (Luuka).
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Sve tekken igre su prvo izlazile na arkadama u japanu pa tek onda na konzolama. Na Wii-u će sigurno doći samo pitanje je kada. No mislim da bi bio pun pogodak kada bi igra dosla i na druge konzole ali to je ravno čudu poznajući Nintendovu politiku.

 

Tekken 3 mi je omiljena tabačina bio, bilo bi fora da naprave i neki story mode. Bilo bi sigurno epic :)

 

OMG upravo mi je pala ideja na pamet. Imaju odličnu zamjenu za Edi-a. Hitmontop! :D

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 20:05 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

smash bros ide na Wii i 3ds.... :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...

smash bros ide na Wii i 3ds.... :)

Na 3ds možda i dođe ali mislio sam ponajviše na Ps4 i xbone...

 

Nego koje Pokemome očekujete u igri? Lucario, Machamp i Blaziken su više manje potvrđeni. Cijela hitmon linija je idealna, Hariyama bi bio fora isto. Od legendaraca se nadam Mewtwo-u i Darkrai-u. Pikachu u onom kostimu bi bio fora isto xD

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Jel igra tko igre? :P

Prešao sam danas glavnu priču u Omega Ruby, igra je zakon! Trebalo mi je finih 45 sati xD. Jedina zamjerka je ta što je igra stvarno prelaka, exp se dobiva na svakom koraku. No taj problem sam zaobišao igrajući bez exp sharea te koristeći 8-9 Pokemona u rotaciji. Na kraju sam elite 4 napao sa levelima oko 52 ( Champion Elitea 4, Steven, koristi oko 5-6 levela jače Pokemone).

 

Uveli su stvarno dosta dobrih novosti naspram X i Y, da ne pričam o razlici nasparam originalne treće generacije :D

 

I da, #ToMuchWater je glupost, surfanje je super brzo i divlji Pokemoni ne napadaju često u vodi kao prije. Čak mi je jedan NPC rekao da je surfanje na Sharpedo-u čak brže od običnog, no to tek moram isprobat.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Mozes li mi netko preporuciti neke pokemon hackove ali volio bih da je igra teza i da je fokus na nekakvoj prici (a ne neka zaj**ncija i sl.) i da nije slicna orginalnim igrama. Svejedno mi je o kojoj generaciji igara se radi....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 23:56 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
lovac82 kaže...

Mozes li mi netko preporuciti neke pokemon hackove ali volio bih da je igra teza i da je fokus na nekakvoj prici (a ne neka zaj**ncija i sl.) i da nije slicna orginalnim igrama. Svejedno mi je o kojoj generaciji igara se radi....

Pokemon Golden Sun
Pokemon Blaze Black and Volt White
Light Platinum

 

Praktički bilo koji hackd od Drayana, malo proguglaj lako se nađu svi.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Sad će e3 za koji dan, nadam se da će najavit nove Pokemone. Moram priznat da mi je ORAS brzo dosadio, nije imao onaj šarm od XY... Barem meni.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

aa tema o pokemonima.bas si planiram uzeti gb color i pokemon blue(da imam sta radit kad je dosadno)btw dali iko zna kakva je backup baterija unutra

Jos jedan tech freak,gosp.Znanje za vas :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Doslovno nisu nista pokazali, ali ono nula.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Ta Pokemon Go igra ima potencijala da bude najbolja stvar u Pokemon povijesti ili još samo jedna pay to win mobilna igra sa micro-transakcijama. Vidjet ćemo...

 

Nego dobili smo najavu idućeg animea zvanog XY i Z te izgled tj. forme Zygarde-a: http://www.pokemon.com/us/pokemon-news/see-new-zygarde-formes-in-animation-news-from-japan/

Ova vijest možda indirektno najavljuje novu Z verziju igre, ali ništa novo još nije potvrđeno. Ako ju i najave, nevjerujem da će izaći ove godine jer na zimu izlazi ona Super Mystery Dungeon Pokemon igra. Na proljeće možda?

 

Ajde, počni te nas hypeati jebemu. Kada se samo sjetim špekulacija i teorija u vrijeme izlaska X i Y igara heheh :D

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Rekli su beta u 12 mjesecu kreće za Pokemon GO.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Rekli su beta u 12 mjesecu kreće za Pokemon GO.

Aha, nisam znao da će biti beta.

 

Inače, na igri radi ekipa iz Niantic Labsa te je potvrđeno da će šef Gamefreaka Junichi Masuda biti zadužen za glazbu. Pokemon Go bi trebao dijeliti slične osobine kao Nianticova prošla igra Ingress: 

https://www.ingress.com/

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Pokemon for Gameboy

LiNk

Evo neke činjenice i glasine za Pokemon GO

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Poz, planiram ponovo odigrati fire red ili leaf green pa ako mi neko moze preporuciti neki rom hack da oteza igra ili da je ucini malo zanimljiviom bio bih zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 9:07 (Arxi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Arxi kaže...

Poz, planiram ponovo odigrati fire red ili leaf green pa ako mi neko moze preporuciti neki rom hack da oteza igra ili da je ucini malo zanimljiviom bio bih zahvalan.

 Fire Red Omega izgleda kul, općenito su Drayanovi hackovi odlični. 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...
Arxi kaže...

Poz, planiram ponovo odigrati fire red ili leaf green pa ako mi neko moze preporuciti neki rom hack da oteza igra ili da je ucini malo zanimljiviom bio bih zahvalan.

 Fire Red Omega izgleda kul, općenito su Drayanovi hackovi odlični. 

Ima neki super hardcore hack ?

Igram sad taj Fire Red Omega i uzeo Magbija na početku i sa magmarom gazim sve živo. Ostali pokemoni mi niti ne trebaju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Ima neki super hardcore hack ?

Igram sad taj Fire Red Omega i uzeo Magbija na početku i sa magmarom gazim sve živo. Ostali pokemoni mi niti ne trebaju.

 Jesi probao nozlocke challange? 

15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Jesam, al to je više kao neka osobna pravila koja bi ja trebao poštovat.

Mislim dali ima neki hack/rom koji je onak dosta težak ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Nuzlock ti je najbolji način ako se hoćeš "izazvati". Svi ovi teži rom hackovi se svode samo na grindanje pokemona i to je to.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Jesam, al to je više kao neka osobna pravila koja bi ja trebao poštovat.

Mislim dali ima neki hack/rom koji je onak dosta težak ?

 jbg, ne znam. Pokemoni su ti u sustini veoma lagan rpg. Ako grindas, pobjedices eventualno. Meni je nuzlocke bio zaista tezak ali sam ja koristio randomizer. 

15 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Igrao sam nuzlocke, koristio i randomiser i čak sam igrao također i rocketlocke (To je kao Dooky smislio).

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
AmonZero kaže...

Igrao sam nuzlocke, koristio i randomiser i čak sam igrao također i rocketlocke (To je kao Dooky smislio).

 Nate i Dookie carevi :D

 

Inače, što se tiče težih hackova, Drayanovi Volt White i Blaze Black su dosta zeznuti. https://gbatemp.net/threads/pok%C3%A9mon-blaze-black-pok%C3%A9mon-volt-white.286850/

 

Ja sam igrao Wonderlocke na X-u i bilo je dosta zanimljivo, ali to nemreš na kompu :)

Wedlocke je isto fora, to je Marriland popularizirao.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Jel ima neko Pokemon Raptor EX? Nema ga nigdje na netu a čini se zanimljiv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice