Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.148
|
čitano: 5.185.592
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dosta se prica da ce igre ici i na 80$ s izlaskom pro konzole tj. da ce GTA 6 biti prva igra od 80$.

Developeri se potajno nadaju da Rockstar digne cijenu tako da i oni mogu dići cijene.

Mislim da porast cijene igara nije uopce upitan vec je samo pitanje vremena. Nitko se ne usudi biti prvi koji ce dignuti cijenu. S obzirom koliko kosta GTA6, Rockstar bi mogao biti prvi.

 

Rockstar ima pravo naplatiti više jer naprave odličnu igru. Ne može se uspoređivati igra kao npr Red Dead Redemption 2, gdje se priroda ponaša kao u stvarnosti, brutalni dijalozi i likovi, interakcija sa svim NPC-evima, hrpa odličnih i razrađenih misija, igra u kojoj se ljudi proveli stotine i tisuće sati i igra zbog koje neki ni ne žele igrati druge igre, sa naprimjer Callisto protocol gdje imaš 12 sati filma. A dlc bude novi način smrti glavnog lika. 

 

Uopće mi nije jasno da gaming industrija dosad nije napravila razliku oko toga, pa nije isto jel kupujem hyundaia ili mercedesa.

 

A oni planiraju sada čekati da GTA 6 bude 80-90, možda i 100 dolara, pa da onda svako sranje pokušaju provući s tom cijenom, genijalan plan. Rockstar je u stanju napraviti igru koja vrijedi i 100 dolara, ali većina drugih developera nije. Osim toga Rockstar će po svemu sudeći odvesti gaming korak dalje sa umjetnom inteligencijom NPC-eva i općenito ponašanjem svijeta, što je ključna promjena unazad 10-15 godina. To je ipak određena "revolucija ili evolucija", oni su avangarda, oni vode napredak, a svi drugi će ih kopirati, i nek naplate to. Ako igra bude ono što očekujemo sa smješkom ću im dati 100 eura.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

Rockstar ima pravo naplatiti više jer naprave odličnu igru. Ne može se uspoređivati igra kao npr Red Dead Redemption 2, gdje se priroda ponaša kao u stvarnosti, brutalni dijalozi i likovi, interakcija sa svim NPC-evima, hrpa odličnih i razrađenih misija, igra u kojoj se ljudi proveli stotine i tisuće sati i igra zbog koje neki ni ne žele igrati druge igre, sa naprimjer Callisto protocol gdje imaš 12 sati filma. A dlc bude novi način smrti glavnog lika. 

 

Uopće mi nije jasno da gaming industrija dosad nije napravila razliku oko toga, pa nije isto jel kupujem hyundaia ili mercedesa.

 

A oni planiraju sada čekati da GTA 6 bude 80-90, možda i 100 dolara, pa da onda svako sranje pokušaju provući s tom cijenom, genijalan plan. Rockstar je u stanju napraviti igru koja vrijedi i 100 dolara, ali većina drugih developera nije. Osim toga Rockstar će po svemu sudeći odvesti gaming korak dalje sa umjetnom inteligencijom NPC-eva i općenito ponašanjem svijeta, što je ključna promjena unazad 10-15 godina. To je ipak određena "revolucija ili evolucija", oni su avangarda, oni vode napredak, a svi drugi će ih kopirati, i nek naplate to. Ako igra bude ono što očekujemo sa smješkom ću im dati 100 eura.

 Slažem se 1/1 i mogu reći da je Rockstar jedini studio čiju se igru usudim preorderati bez da vidim i jednu recenziju ili video, pogotovo s obzirom na stanje igara zadnjih godina (a i moje godine zbog čega mi sve manje toga odgovara )

WHITE STONES VARAŽDIN
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kažu u santa Domenici, astro bot Dualsense stize na adrese u petak
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony gasi Concord i nudi refund svima koji su kupili igru.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li kakve razlike u odnosu na default joystick? Mislim i ja sam narucio malome da nisam ni provjeravao jer sam "morao" odma sad kupit... XD
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony gasi Concord i nudi refund svima koji su kupili igru.

Ludo, a budžet bio cca 100 milijuna. Još jedan live service propao i to nikad brže. Hoće li ikaj naučiti iz ovog?

16 godina
online
Sony PlayStation 5

Moram priznat da nisam niti čuo za ovu igru do sad.

To da ju gase i rade full refund mi je žestoko nevjerojatan fail. Pa što su radili?!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Druge je boje :)

Sto se moje djece tice, astro izlazi tek iduce godine. Nisam lood da dajem 70evrica za neku igru.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Druge je boje :)

Sto se moje djece tice, astro izlazi tek iduce godine. Nisam lood da dajem 70evrica za neku igru.

 

moj sin skuplja u kasicu prasicu kovanice za Astrobota, pa kad se nakupi onda ćemo vidjeti. Najradije bi ukebao polovan disk ako uleti šta po marketplaceu i slično. Inače mi je žao da je ne kupim jer mislim da je Astro playroom najbolja igra na PS5 dosad, ali da je preskupo to je.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Moram priznat da nisam niti čuo za ovu igru do sad.

To da ju gase i rade full refund mi je žestoko nevjerojatan fail. Pa što su radili?!

 Strahovito puno problema u produkciji što je stvorilo ogroman trošao. I onda je izašla igra koja košta 60 eura i treba se natjecati sa live service igrama koje su besplatne i imaju stabilnu igračku bazu: Fortnite, Apex just to name a few. Kako je netko stvarno i ozbiljno mislio da bi se ova igra mogla natjecati je iznad mog shvaćanja biznisa. 

 

Al' ajd, barem daju full refund što se rijetko događa. 

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Također, "morao" sam prednarucit astra klinki jer... Nakon astra i sackboya se nije bas naigrala...
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lego world i lego undercover su ti još dobri ali da sackboy i astrobot su i mojim curkama van konkurencije.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Baš mi bude žao kad procitam da neki ne mogu kupiti klincima Astra 🥺
Jer ovo je baš igra za njih i sigurno ce im više ostati u pamćenju nego druge igre. Znam da je puno ali imate ju za 43€ u indiji.

Ja imam 33 i uzeo sam Astra jer takva igra baš vraca u djetinjstvo kad smo se okupljali kod jedinog prijatelja koji ima plejku i igrali Spyro i Crasha.

Astro je baš feel good igra. No kako dijelim account s Gajotresom, tesko da cu doci na red od njegovih klinki 😉
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mislim da nije problem da netko ne može kupiti igru, nego je stvar principa i pravdanja samome sebi pljunit 70 eura na igru, a onaj tko je srpljiv će kroz 3 mjeseca to isto platiti barem 20 eura manje...a ruku na srce igre nisu nešto neophodno u životu, pa ne bi trebao biti problem strpiti se u svrhu uštede.

Naravno da onaj tko ima novca možda neće razmišljati na taj način, ali govorim iz perspektive osobe koja je zaposlena sa nekim prosječnim primanjima (realno prosječnim, a ne onim što nam Kradeze plasira da je prosjek u RH).

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Baš mi bude žao kad procitam da neki ne mogu kupiti klincima Astra 🥺
Jer ovo je baš igra za njih i sigurno ce im više ostati u pamćenju nego druge igre. Znam da je puno ali imate ju za 43€ u indiji.

Ja imam 33 i uzeo sam Astra jer takva igra baš vraca u djetinjstvo kad smo se okupljali kod jedinog prijatelja koji ima plejku i igrali Spyro i Crasha.

Astro je baš feel good igra. No kako dijelim account s Gajotresom, tesko da cu doci na red od njegovih klinki 😉

 

Ne znam jel moj post ispao takav, pa da razjasnim. Nije da ne mogu, mogu odmah izvaditi te novce i kupiti, odnosno prednaručiti igru. Ali imam troje djece i moram uvijek biti oprezan sa novcima, što je sasvim normalno, a ne želim ni učiti dijete da je to toliko jednostavno, da samo izvadim novčanik bez obzira na sve. Nek malo uči štediti i donositi odluke na što će potrošiti. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma razumljivo, oprosti ti meni ako je moj post ispao tako. Nisam mislio da netko nema vec da iz nekih razloga ne može kupiti igru. Nebih nista rekao da netko nece kupiti klincima novi CoD, al Astro mi je baš za klince.

Postao sam ujak nedavno pa sam osjetljiv na klince. Sve bih mu dao da mogu, no ne cvijeta cvijeće ni u nase preduzeće 😞
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Baš mi bude žao kad procitam da neki ne mogu kupiti klincima Astra 🥺
Jer ovo je baš igra za njih i sigurno ce im više ostati u pamćenju nego druge igre. Znam da je puno ali imate ju za 43€ u indiji.

Ja imam 33 i uzeo sam Astra jer takva igra baš vraca u djetinjstvo kad smo se okupljali kod jedinog prijatelja koji ima plejku i igrali Spyro i Crasha.

Astro je baš feel good igra. No kako dijelim account s Gajotresom, tesko da cu doci na red od njegovih klinki 😉

Blago ti se, mlad si 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja mislio da Gogi ima preko 4 banke. Sad sam u šoku. 

 
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
34 godine, prosjek primanja... Samo mi je zao da ne igra konzolu koju sam onda bio prednarucio...
Masu igara imam kroz extra pretplatu, nista je ne drzi. Ja vrrmena nemam igrat, a njoj ce Astro ostat u memoriji kao meni Super Mario na gameboyu onog vremena. Je, boli 70e za komad programa, ali njoj je to ko meni ne znam, gta. Njoj je gta Bunch of nonsense.
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony gasi Concord i nudi refund svima koji su kupili igru.

 Jako mi je drago da je još jedna live service igra propala. Nasilno se gura taj koncept a nema ni približno toliko interesa za novim igrama tog tipa, stari naslovi drže stabilan udio. Tražite nove niše, npr. kvalitetne SP igre...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2024 18:12 (Kido Butai).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Space Marine 2 recenzije su vani.
Igra je dobila super ocijene

9 - GamingBolt
9 - Push Square
8 - IGN
8 - Nexus Hub
4/5 - Eurogamer
4/5 - GamesRadar

MC: 84
OC: 83
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa ako netko želi uzeti Astro DualSense Limited Edition ima kod svijet medija još uzeti pa eto ako želite naručite,lp ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2024 12:01 (crosshair).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Astro Bot recenzije su vani.
93 na Metacriticu i Must play oznaka.

Svi hvale igru i ima dosta 10/10 ocijena

Moj PC  
5 0 hvala 3
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Predobro. Nešto što je trebao poslužiti samo kao showcase PS5 izrasta u jedan veliki i ozbiljan projekt. Mene je samo sram što nisam do kraja odigrao prvi Astro Bot. Sad ću naći vremena i za njega da ga završim kako bog zapovijeda. 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Malo sam prosao kroz full game gameplay, ajme cega tu sve ima, hrpa mehanika, super sountrack, level design... Ovo nadmasuje i Super Maria.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Digital Foundry: Astro Bot je tehnički savrsena igra.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prvi službeni prikaz PS5 PRO
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj Sony stvarno ima više sreće nego pameti. Sad će sav backlash nakon faila Concorda biti prekriven sa (nadam se) velikim uspjehom Astro Bota.  Baš im se potrefio release date.

 

Što se same igre tiče, ne izgleda kao neki ogroman odmak od Playrooma, ali nije da je i trebalo previše kemijati. Za ono što je zamišljena da bude, igra je bila odlična.

 

Cijena je napuhana po meni jer ipak je to platformer od 10h sadržaja. I nešto što će sigurno doći na PS+ extra. Pogotovo ako se uzme u obzir da je Playroom bio besplatan. 40€ uvrh glave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ne vjerujem, jučer nešto prije 17h naručim Astro Bot (čekao sam recenzije) i u 8h jutro stigne, a nisam blizu prodavatelja Svijet Igara. Preporuke. Jedva se čekam pozabaviti time sad za vikend.
PS2 igre su bile po 549kn prije 20 godina kad su bile daleko manje plaće, a nije mi žao za nešto što mi je fora.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
🥺
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice