Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.713
|
čitano: 4.887.338
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dosta ljudi pljuje po Overseasu, ali na mojem kraju su stvarno oke, nikad nisam imao problema s njim. Čak su mi znali ostavit i subotom kad idu po robu koju moraju dostavit u ponedjeljak, pa ako sam im bio usput, znali su mi ostavit, iako nisu trebali
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 13:25 (kbenzema).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Vjerujte mi, sve je bolje od Overseasa... da slučajno šalju preko njih, dobili bi konzole za idući Uskrs...

 

Dosta sam slao i primao preko Overseasa i oni su mi isto kao i HP Ekspres, većinom dođe savršeno i u roku, ali ako se zagubi paket možeš samo sjest i plakat par tjedana.

No bili su bar jedni od prvih koji su imali pošteni tracking i notifikacije, dok se nisu pokvarili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Vjerujte mi, sve je bolje od Overseasa... da slučajno šalju preko njih, dobili bi konzole za idući Uskrs...

 O da. Još prije par godina kada sam radio u Tele2 slali su mobitele iz webshopa preko Overseasa. Bilo je svega, od izgubljenih mobitela, dostave na krive adrese (pa čak i gradove), do dostave koja je trajala dva tjedna. 

 

U tom periodu sam pazio da sve što naručujem online ne ide preko njih. 

5 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

sa overseasom sam imao okej iskustva bolji od HP ekspresa ako vec nis.

bilo mi je smijesno kad sam bio uzimao iP dolazio je 2 tjedna,

dok mi je dhl u roku 3-5 dana dostavio ray banke iz spanjolske.

 

u svakom slucaju ne narucujem nista vise preko SD weba

nego se radije zaletim do njih autom imam elipso, svijet medija, sd, instar

na 20 min voznje autom ako se bas zazelim neceg.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 13:31 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

Vjerujte mi, sve je bolje od Overseasa... da slučajno šalju preko njih, dobili bi konzole za idući Uskrs...

 

Dosta sam slao i primao preko Overseasa i oni su mi isto kao i HP Ekspres, većinom dođe savršeno i u roku, ali ako se zagubi paket možeš samo sjest i plakat par tjedana.

No bili su bar jedni od prvih koji su imali pošteni tracking i notifikacije, dok se nisu pokvarili.

 Od 6 puta koliko smo "surađivali", doslovno jednom su dostavili paket kako spada. Ostalih 5 nisu ni došli na lokaciju, niti ostavili ceduljicu, niti nazvali (svaki puta sam ih čekao doma na prozoru jer sam puhao na hladno)....tako da sam 5 puta sam otišao u centralu - Zastavnice i radio galamu,svađu i sl...

 

 

EDIT: ontopic, iz zajebancije poslao mail u SD (praveći se glup) s upitom hoću li dobiti konzolu na sam dan izlaska - čisto me zanima jer gotovo sigurno spadam među prvih 5 kupaca blu ray verzije (prvo je na stranci izašla digital, refreshao stranicu dok se nije pojavila BR i odmah kupio)... Dual sense koji sam kupio zasebno uopće ne postoji u povijesti narudžbi i tak...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 13:37 (Purger155).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

Vjerujte mi, sve je bolje od Overseasa... da slučajno šalju preko njih, dobili bi konzole za idući Uskrs...

 

Dosta sam slao i primao preko Overseasa i oni su mi isto kao i HP Ekspres, većinom dođe savršeno i u roku, ali ako se zagubi paket možeš samo sjest i plakat par tjedana.

No bili su bar jedni od prvih koji su imali pošteni tracking i notifikacije, dok se nisu pokvarili.

 Od 6 puta koliko smo "surađivali", doslovno jednom su dostavili paket kako spada. Ostalih 5 nisu ni došli na lokaciju, niti ostavili ceduljicu, niti nazvali (svaki puta sam ih čekao doma na prozoru jer sam puhao na hladno)....tako da sam 5 puta sam otišao u centralu - Zastavnice i radio galamu,svađu i sl...

 

Valjda su na mom području radili odgovorniji ljudi :-)

Ali znalo se dogoditi da šaljem paket 30km dalje, a on završi 300km dalje u Zadru i sl, pa se vrati. Pa opet ode krivo, a adrese sve ispravno natipkane na više mjesta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

dal igre od ps4 na ps5 ce biti isto u 30 fpsa ili idu onda do 60

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
veliki pero kaže...

 Dobro i? Proseci dalje. Otvoren je forum mogu pisati sto hocu.

Ne možeš. Svaki forum ima neka pravila. Kulturno je ne ponavljati ono što je već dva puta netko postao unutar jednog dana. Upadneš kao padobranac, ne pratiš temu i pokušavaš biti pametan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 14:07 (movie).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

dal igre od ps4 na ps5 ce biti isto u 30 fpsa ili idu onda do 60

 koliko sam ja razumio ako igra na ps4 ima performance mod, na ps5 će otiči na 60. barem je tako na novom X-u, ispitano od DF-a.

ako je igra zaključana na 30 biti će zaključana i na PS5, osim ako ne izdaju PS5 patch i ne otključaju FPS.

e sad koliko sam skužio neki developeri to pravdaju dodatnim troškovima pa bi to naplatili iako si ti kupio igru. to mi se užasno gadi, povrača mi se od takvih izjava a dobijem proljev.

i sad umjesto da sony takve glasine prekine, plati takve troškove developerima i dodatno digne hayp, oni eto šute. pa ti vidi uzeti konzolu ili ne, jer ionako ih ne mogu naštancati dovoljno za sve. 

kvragu na PC-u ljudi rade takve modove besplatno, ne čeka se službena podrška za puno toga. hebiga.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

dal igre od ps4 na ps5 ce biti isto u 30 fpsa ili idu onda do 60

 Raditi će u 30 ako ne dobiju nekakav update za PS5

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svijet media ide preko Overseasa. Zadnja dostava mi je protekla super. Zato se nadam da bih mogao imati PS5 u petak, jedino što sam dodatni kotroler sluške i charger kupio u SD. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 16:46 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo PS4 igara koje nece radit na PS5

https://support.playstation.com/s/article/backward-compatibility?language=en_US&lan=

PS4 only games:

DWVR

Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2

Just Deal With It!

Shadow Complex Remastered

Robinson: The Journey

We Sing

Hitman Go: Definitive Edition

Shadwen

Joe's Diner

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam znao ni da rade na ps4
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Sony PlayStation 5
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ghost of Tsushima na PS5 u 60fps uz pomoc Boost modea 😄
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ghost of Tsushima na PS5 u 60fps uz pomoc Boost modea 😄

 Ovo bi bilo vrh!

Pouzdana info ili?

 

Bilo bi lijepo kad bi objavili igre koje će dobiti free fps ili resolution upgrade na PS5.

GoT sam i ostavio ne odigranog u nadi da će biti još bolje iskustvo na novoj konzoli. U najgorem slučaju, trebale bi sve igre raditi najmanje kao na PS4 pro konzoli, zar ne?

I to mi je nešto, budući da sam imao PS4 običan, a nisam odigrao još dosta igara. A ne rijetko je pro model imao ili više fps ili veću rezoluciju

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pouzdan info 😄
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Jel sam ja jedini koji ima savršeno mjesto za ps5 u uspravnom položaju? Taman paše i visina i širina i dubina

 Haha,nisi. Uredio sam novu sobu samo za lukzuzni gaming. Skoro pola sobe za PC,pola za PS5. Treba racing seat stati a da se ima mjesta. Poslikam sve kad dođe PS5. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Jel sam ja jedini koji ima savršeno mjesto za ps5 u uspravnom položaju? Taman paše i visina i širina i dubina

 Ako je to idealno onda je i ova moja pozicija idealna. Malo ce ga peć zagrijati ali nema veze 😅

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 23:58 (maxy0).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ghost of Tsushima na PS5 u 60fps uz pomoc Boost modea 😄

 Da, sad pročitao. Uf super, nadam se da ćemo dobiti istu opciju za TLoU 2, Red Dead i još neke igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jos i stize patch za new game plus....ili je vec stigao ❤

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad mi je pala na pamet dobra ideja za prvi april. Skineš nekom frendu stranice sa PS5, staviš mu gore "Milanović edition" i zalijepiš super ljepilom. :P
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Gogy7 kaže...
Ghost of Tsushima na PS5 u 60fps uz pomoc Boost modea 😄

 Ovo bi bilo vrh!

Pouzdana info ili?

 

Bilo bi lijepo kad bi objavili igre koje će dobiti free fps ili resolution upgrade na PS5.

GoT sam i ostavio ne odigranog u nadi da će biti još bolje iskustvo na novoj konzoli. U najgorem slučaju, trebale bi sve igre raditi najmanje kao na PS4 pro konzoli, zar ne?

I to mi je nešto, budući da sam imao PS4 običan, a nisam odigrao još dosta igara. A ne rijetko je pro model imao ili više fps ili veću rezoluciju

 Sorry stari, al samo je jedan GoT i to nije Ghost of Tsushima.

 

Al toj igri želim upgrade i Tlou i Tlou2

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Daj mi recite jel moguce spojit ps5 na full hd monitor s hdmi 2.0? Jel bi islo to i radilo normalno u full hd rezoluciji? Bar dok se ne odlucim za novi 4K TV koji bi kupio naknadno.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dovoljan ti je 1.2 za full HD, mislim da ispod toga ni nema. Mislim 1.0 isto, al nisam vidio zadnjih godina taka uređaj.

 

Stvorena je ta fama oko HDMI bespotrebno. Nijedan TV nije projektiran da ima feature koje ne podržava barem 1 HDMI ulaz na njemu.

 

Ko bi i samkojim svrhom napravio recimo 4K tv sa 120Hz, HDR 10+ ili 100 i onda napravio da nema ulaz koji može prenijet dovoljno informacija za to? Čemu bi to služilo, da gledaš antenski ulaz sa time ili što?

 

Imaš 1080p tv, takav kakav je, radit će ti PS5 na njemu, al nebuš dobil bolju sliku nego TV omogućuje.

 

EDIT: jedino ak je pitanje da li je HDMI izlaz sa novog PS5 kompatibilan sa HDMI 1.2 ulazu na tvom TV-u, što apsolutno jest, ne brini.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2020 10:05 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze li iko ko se razumije u televizore dat komentar moze li ovaj tv dat ruke za ps5 ili ga je vrijeme mijenjat: https://www.lg.com/uk/tvs/lg-49UJ635V

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo ne znam tko je trazio jeftini stalci za tv/ps5  u ikeu i ona famozna stolica markus je nekih 600/700kn ako sam dobro vidio.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

markus je rijetko ispod 150 eura, ako i ikad

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...

markus je rijetko ispod 150 eura, ako i ikad

 

1099kn je sad na akciji, baš gledao neki dan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice