PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 976.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hahahahha i ja na poslu, taman izlazio iz auta, zove kurir da ima dostavu.
 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Meni stigao, supruga ga preuzela i poslala mi poruku, eno čeka te u dnevnoj sobi kutija  ja na poslu 

 eto taman se aklimatizira dok dodes s posla. vidis kakva win win situacija ;)

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni isto dosla poruka :)
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad sam zvao Harvey Norman, rekli da su ih dobili, samo ih još moraju unijeti u sustav pa će me nazvati kad zgotove to. Do 12 bi trebali stići. A ja moram popodne raditi .

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Koji datum, br? Sd?
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stigao mail (i poruka) i meni!!! (SD BR nadoplata 07.10)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 9:38 (astroflik).
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebala me ta nadoplata, ali sad kad je dosao mail i sms sam sretan sto sam je uzeo.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nista jos od digitalki a?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo odgovor iz SD. Uzeo sam 5.10.

Valjda ce poceti i nama sa digitalkama javljati da su spremne za slanje. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 10:02 (iDelete).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
iDelete kaže...

Evo odgovor iz SD. Uzeo sam 5.10.

Valjda ce poceti i nama sa digitalkama javljati da su spremne za slanje. 

 Da i meni su tako bili potvrdili za 6.10.  - digitalka... samo koliko vidim za sada još ni jednu nisu poslali. Nadam se da nije zasebna pošiljka digitalki.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 10:05 (Notrial).
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
astroflik kaže...
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D

 Zato što elektronika i elektroniičke komponente ne vole nagle promjene temperature. Ako je konzola bila u skladištu cijelu noć, danima i onda ju odjednom tak hladnu upališ postoji mogućnost da se uslijed naglog zagrijavanja nekaj odlemi, pregori, itd... Ako joj kuhaš kavu obavezno DIVKU ili BIANKU

5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
astroflik kaže...
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D

 Zato što elektronika i elektroniičke komponente ne vole nagle promjene temperature. Ako je konzola bila u skladištu cijelu noć, danima i onda ju odjednom tak hladnu upališ postoji mogućnost da se uslijed naglog zagrijavanja nekaj odlemi, pregori, itd... Ako joj kuhaš kavu obavezno DIVKU ili BIANKU

 ja navijam za Hausbrandt

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digitalni lagano na cekanje... Garant max 2 osobe rade na slanju...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 10:10 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
astroflik kaže...
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D

 Zato što elektronika i elektroniičke komponente ne vole nagle promjene temperature. Ako je konzola bila u skladištu cijelu noć, danima i onda ju odjednom tak hladnu upališ postoji mogućnost da se uslijed naglog zagrijavanja nekaj odlemi, pregori, itd... Ako joj kuhaš kavu obavezno DIVKU ili BIANKU

 KAvu može dobit samo TO GO 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Eo hg spot se naoruza za isporuke do 20.11. Ko je narucia u poslovnici bit ce do ponediljka kontaktiran, ovi preko webshopa vec jesu vjv

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Eo hg spot se naoruza za isporuke do 20.11. Ko je narucia u poslovnici bit ce do ponediljka kontaktiran, ovi preko webshopa vec jesu vjv

 do 20.11. užas. ja bi najrađe sad poništio narudžbu i uopće zaboravio i preskočio ovu generaciju konzola.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Neocide021 kaže...

Eo hg spot se naoruza za isporuke do 20.11. Ko je narucia u poslovnici bit ce do ponediljka kontaktiran, ovi preko webshopa vec jesu vjv

 do 20.11. užas. ja bi najrađe sad poništio narudžbu i uopće zaboravio i preskočio ovu generaciju konzola.

 Neznam da ce itko s ovom turom ukljucujuci i sd isporuciti konzole preko tog datuma. Pa vidis da ima ljudi koji cekaju i iz 10. Mj xD

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tek sad imamo pravih dokaza koliko su neozbiljna firma i kak sve rade površno, pa jebemu, ako ste lijepo napisali da se konzole šalju prema redosljedu naručivanja i dobili ste konzole, onda se toga i držite, a ne oni šalju ko na bingu, malo ovaj datum, malo onaj, kad misliš da su napokon nekaj dobro napravili i organizirali oni sve zaseru svojim radnjama, baš su čudo...

 
3 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koliko su vama nadoplatiti sa DE na BR ? Meni je E kupi 588kn nadoplatio.  3849kn moram platit BR verziju.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...

Koliko su vama nadoplatiti sa DE na BR ? Meni je E kupi 588kn nadoplatio.  3849kn moram platit BR verziju.

 Zato sto si vjerojatno platio skuplje DE, ja sam DE platio 3099, a nadoplatio 750 za BR, sto je ustvari tih 3849 kn...

 

BTW sto se tice redosljeda slanja, mislim da nema puno reda, vjerojatno su prvo slali onim "kriticnima" koji su se prijetili inspekcijama itd.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 10:39 (KobeHOF-).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 10:40 (KobeHOF-).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nakon 5 mjeseci čekanja i iščekivanja kako/kada/šta, napokon je stigla. Sretno svima koji još čekaju i ugodno igranje onima koji su je isto dobili. 🎮 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
13 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni isto dosla poruka, narucen 6.10. BR u SD. Hvala Bogu da smo i ovo dozivjeli🥳
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izgleda da jucer nisu uspjeli sve konzole iz SD-a predat GLS-u, meni na tracking stoji da je samo napravljen zahtjev, no da jos nije predano na isporuku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Niti idu redom, niti znamo ista o DE, niti su poslane sa skladista sve najavljene...
Samo jako! Mislim da od digitalki nista od slanja danas...
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Tek sad imamo pravih dokaza koliko su neozbiljna firma i kak sve rade površno, pa jebemu, ako ste lijepo napisali da se konzole šalju prema redosljedu naručivanja i dobili ste konzole, onda se toga i držite, a ne oni šalju ko na bingu, malo ovaj datum, malo onaj, kad misliš da su napokon nekaj dobro napravili i organizirali oni sve zaseru svojim radnjama, baš su čudo...

 

Tako je bilo svaki mjesec do sada, svaka isporuka. Nije se išlo redom ni s obavijestima ni sa isporukama, niti sa ponudama za nadoplatu za BR. Nitko još nije uspio shvatiti koji su kriteriji u pitanju.

 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jako ga je cudno vidit u kuci 

 
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Jako ga je cudno vidit u kuci 

 Iznenadio sam se koliko je ogromna konzola. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni u potvrdi narudžbe pise da je ocekivsni datum isporuke od 19 do 23ceg , tako da ga danas ne trebam cekati . A i iz Slavonije sam  pa ce vjerojatno u ponedjeljak stici.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice