Problem s grafom 8800gts

poruka: 10
|
čitano: 4.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem s grafom 8800gts

Evo do danas mi je grafa normalno radila i odjednom problemi.Počelo je kad sam pokrenuo black ops.Nakon što sam namjestio rezoluciju i sve ostalo,otišo sam na campagain i odjednom je sve zaštekalo i restarto sam komp.Nakon restarta na monitoru su se počele prikazivat nekakve linije,ali sam uspjeo uć u windowse,i tamo iste te linije i rezoluciju ne mogu postavit na 1440x900,kolika je reza monitora.Prvo sam mislio da je do monitora,onda sam otišao u device manager i za grafu mi piše eror code 43.Imam najkasnije dirvere,najkasniji directx,pa ne znam u čemu je problem i da monitor mi ne prepoznaje.Grafa je point of view 8800 gts 320 mb,stara 3,5 godine.Vro vjerojatno je da je krepala ali volio bi ćuti vaše mišljenje.Evo nekoliko slika: 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s grafom 8800gts

Krepala ili počinje krepavat.

Nisam znao da i G80 čipovi krepavaju.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s grafom 8800gts

Ventilator sam provjerio,vrti se normalno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s grafom 8800gts

Rješen problem{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s grafom 8800gts

Kako?

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Problem s grafom 8800gts
voyager kaže...

Rješen problem{#}

 Da stvarno? Kako si to rješio?{#}

you want commitment put on your best suit put your arms around me now were going DOWN!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafom 8800gts
stoncin3 kaže...
voyager kaže...

Rješen problem{#}

 Da stvarno? Kako si to rješio?{#}

Na žalost mislio sam da sam rješio,jučer sam otvorio komp i ostavio ga koji sat vremena da se hladi,nakon toga sam ga pokrenuo i sve se vratilo u normalu,evo sad sam se digo pokrenuo komp i opet ista stvar,device manager pokazuje code error 43,znači do zagrijavanja ne može biti zato što komp nije radio 10 h.Jel mi može neko dat potvrdu da mije grafa stvarno krepala,ili postoji rješenje.

13 godina
offline
Re: Problem s grafom 8800gts
voyager kaže...
stoncin3 kaže...
voyager kaže...

Rješen problem{#}

 Da stvarno? Kako si to rješio?{#}

Na žalost mislio sam da sam rješio,jučer sam otvorio komp i ostavio ga koji sat vremena da se hladi,nakon toga sam ga pokrenuo i sve se vratilo u normalu,evo sad sam se digo pokrenuo komp i opet ista stvar,device manager pokazuje code error 43,znači do zagrijavanja ne može biti zato što komp nije radio 10 h.Jel mi može neko dat potvrdu da mije grafa stvarno krepala,ili postoji rješenje.

Ugrij pecnicu na 200 stavi grafu unutra na 9min (nemoj manje i definitivno za pocetak ne vise)... i naravno makni cooler i sve sitnice na grafi...

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
offline
Problem s grafom 8800gts

Probaj prvo, ako nisi napraviti skroz čistu instalaciju drivera. Znači, deinstaliraj drivere iz Control Panela, pobriši sa Driver Sweeperom iz safe moda ove stare i onda u Winsima instaliraj nove. Ako to ne upali probaj ovaj trik sa pečnicom ( LINK ).

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s grafom 8800gts

Ja bih ti preporučio da ne gubiš vrijeme i odmah napraviš  što ti je kolega GimmieCorsair rekao.

 

Lijepo makni hladnjak i stražnji limić sa grafičke, zagrij pečnicu na 200 stupnjeva, ubaci grafičku unutra i drži ju jedno 9-10 minuta i izvadi van pa pusti jedno sat vremena da se ohladi. Stavi pastu, vrati hladnjak, ukopčaj u komp i radit će bez problema.

 

Ista stvar se dogodila i meni nedavno sa Asusovom EN8800 GTS i izgubio sam dosta vremena na nove drivere, stare drivere, čak sam i windowse reinstalirao dok nije krepala grafa do kraja i komp nije prikazivao sliku više.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice