NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 699.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

 

zadnja 3 ili 4 updatea drivera mi svaki put geforce experience "zapne", i odjednom izbaci not responding poruku i kad kliknem da se pogasi, i uđem opet u geforce aplikaciju piše da je sve instalirano. Jel se to događa još nekome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Cansee kaže...

 

zadnja 3 ili 4 updatea drivera mi svaki put geforce experience "zapne", i odjednom izbaci not responding poruku i kad kliknem da se pogasi, i uđem opet u geforce aplikaciju piše da je sve instalirano. Jel se to događa još nekome?

 Cansee

Meni svaki put bude sve uredu.

16 mjeseci
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima
 
1 0 hvala 0
16 mjeseci
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Opet novi drjaver, podrška za day one Diablo IV, fixevi za Adobe i AV1 itd..

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav,

moze li neko pojasniti ukratko koja je razlika izmedu Nvidijinih drivera u Nvidia geforce experienceu..

Driveri su Game ready driver i Studio driver, točnije zanima me dal je moguce uz Studio driver igrati igre, koje su prednosti i mane?

 

Trazio sam po netu pa kolko sam skuzio nema neke prevelike razlike osim te da je ovo za bolji doživljaj igranja a ovo za aplikacije,

no moze li se iskoristiti Studio driver za gaming. Ja ga trenutno koristim (Studio driver) pa nisam skuzio nikakvu razliku od Game ready drivera koji sam koristio prije.

 

Hvala i lp.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
hardrock kaže...

Pozdrav,

moze li neko pojasniti ukratko koja je razlika izmedu Nvidijinih drivera u Nvidia geforce experienceu..

Driveri su Game ready driver i Studio driver, točnije zanima me dal je moguce uz Studio driver igrati igre, koje su prednosti i mane?

 

Trazio sam po netu pa kolko sam skuzio nema neke prevelike razlike osim te da je ovo za bolji doživljaj igranja a ovo za aplikacije,

no moze li se iskoristiti Studio driver za gaming. Ja ga trenutno koristim (Studio driver) pa nisam skuzio nikakvu razliku od Game ready drivera koji sam koristio prije.

 

Hvala i lp.

 

Nvidia Game driveri su za gamere jer su prilagođeni najnovijim igrama i osiguravaju najbolje performanse. Često ih ažuriraju da podrže nove igre i maksimalne performanse.

Studio driveri ciljaju na stabilnost, posebno za 3D modeliranje, video obradu, Adobe programe... Nisu uvijek najnoviji, ali su stabilni i prilagođeni aplikacijama.

Have you tried turning it off and on again?
16 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pas mater baš su brzi, tek nakon kolko osmanaest godina odluči su izbaciti novu redizajniranu modernu verziju softvera.Kao da se radi o državnoj firmi debeloguzih uhljebnika, koja je potpuno zaboravila da software treba povremeno redizajnirat.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Novi UI za nvidia driviere, ujedinjuje driver panel i geforce experience. Nekima se to nece svidjeti koji zele sto manje "bloatwera"

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-app-revealed-unified-modern-control-panel-and-experience-software-rtx-hdr-and-optional-login

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

A ja se bas ponadao da ce UI bit ok (sto i je ajd) i da nece utjecat na performanse... Udjem u BF2042 nakon kaj sam skinul to sranje i odjednom ogromni fps dropovi, restart kompa ista stvar.. Nakon toga deinstall tog novog sranja i sve radi super

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ajde Rambox vrati se u AMD temu i tamo sa teško zatucanom ekipom razglabaj o svojim problemima u glavi.

Gdje god dođeš pljuješ po svemu što nije crveno. 

U AMD temi metastaziraš pa pretjeraš sa hvalospjevima.

Daleko od toga da je ADM loš, imaju itekako moćne kartice i imaju šta tražit pogotovo raster performanse. Brate mili ali ne melju nvidiu koja je za njih institucija po pitanju rt a.

Nvidia je s ovom podrškom napravila glupost ali će ju ispravit.

Sjeti se samo izlaskom novih AMD kartica, kupcu istih je noćna mora nadogradnja prvih drivera jer tu AMD fali  da više ne može. Ovdje nisi za lažnu propagandu a ako jesi i to admini dopuštaju nisu ništa potom pitanju bolji od tebe. Brate pretjeruješ!!!

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

hm, zasad ću ostati na starom...

uopće nemam potrebu za 'user friendly' aplikacijom koja pršti šarenilom

postavke ne moraju biti šarene, dovoljno je da su jednostavne

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice