Gtx 9xx Club

poruka: 9.120
|
čitano: 716.616
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club

 A zašto bi ti uopće stavljao custom BIOS ako normalno koristiš grafu ?? Štaš s tim profitirati ? Odgovor je ništa, ako se pitaš .

13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
itomic009 kaže...

Štaš s tim profitirati ? Odgovor je ništa, ako se pitaš .

Kako neće, imat će custom BIOS.

12 godina
offline
Gtx 9xx Club

naravno tesko je očekivati od domaćih ljudi neku pomoć...

 

normalno koristenje grafe? ima i neko nenormalno?

 

htio bih imati 0rpm mode npr do 50 stupnjeva ko sto neke grafe imaju( asus strix) , htio bih imati disablean boost i stabilniji overclock.

 

vidio sam da se to fino riješi sa custom biosom pa netrebas druge alate. nisam neki stručnjak u tim sferama,samo sam htio izvuc jos koji fps u odredjenim igrama.

 

sad jos nadodajte 10-tak komentara o tome kakva sam ja budala i šta će mi custom bios.. jer ispada da sam pitao dal mi treba ili ne..a pitanje je bilo sasvim nešto drugo..

 

mozete staviti i anketu dal Reaperu treba custom bios ili ne,  pa da se svi zabavimo

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club

 Pa kolega, custom bios je za one koji znaju što rade tako da ako nemaš iskustva oko clockanja onda sigurno nije za tebe ni custom bios !! Pa da, normalno korištenje grafe je onakvo kakvom ju je i postavio proizvođač !! Da mu ne treba nikakav airflow onda se ventovi ne bi vrtili. Boost i stabilan overclok također ti ne treba bit neki motiv jer što god ti radio, kad normalno clockaš grafu kako treba izvući ćeš oko 95%. Za ostalih 5% treba ići u extreme i poznavati materiju. Uglavnom, po ovim tvojim komentarima sam siguran da to nije za tebe, što naravno ne znači da ne možeš probati ako te to zabavlja. Imaš tutoriala po netu i youtub-u pa malo si vidi. Ne može ti se sada to ispričati u dvije rečenice.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:55 (itomic009).
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Instaliraj si msi afterburner i sa njim podesi fan krivulju i spremi profil i stavi da ti loadira tijekom ucutanja windowsa.
Za custom tom i modificiranje treba malo detaljnije istražiti po netu. Imaš ovdje pun klinac custom romova i kako modificirati bios
http://www.overclock.net/t/1573308/nvidia-gtx-900-cards-custom-bios-upon-request
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
GrimReaperKC kaže...

htio bih imati 0rpm mode npr do 50 stupnjeva ko sto neke grafe imaju( asus strix)...

 ima li nekog posebnog razloga, obzirom da se ta grafa jedva išta čuje i pod loadom, da ne kažem u idle gdje valjda glasnije komarac prdne na 100 metara udaljenosti

9 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
GrimReaperKC kaže...

Pošto izlaze sada neki novi naslovi koje planiram odigrati, htio bih izvući jos malo juicea iz grafulje.

 

Imam gigu 970 g1 gaming. Vidio sam da je dosta popularno stavljati custom biose, na overclocku je popuplarna tema oko toga.

 

Uglavnom postao sam tamo no izgleda da modderi vise ne prate,odnosno ne modificiraju biose.

 

 Kako nema,regaj se na stranicu i imaš linkova na biose na lopate...nisam probal jer rade linkovi,to cu tebi prepustiti.

 

..kartica ti ima dva biosa bdw,a mjenjas ih sa priključcima iza na kartici pošto nemaš bios switch..ako sj. jedan uvijek mozeš flashat sa drugoga nazad...samo hrabro 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 0:07 (ZGamer).
12 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Neznam jel oglasnik proradio pa evo ovdje stavljam:PRODAJEM
EVGA GTX 960,full bundel,racun i garancija joj pola godine!

Roknite PM ako ste zainteresirani!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gtx 9xx Club

sry može delete

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 18:16 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
Imam gtx 970 g1 s garom za rijesiti pa koga zanima bacite poruku na pm.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Gtx 9xx Club

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
bik kaže...

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

 Čovjek ti hoće bacit pogled na Moj PC da ti vidi ostatak konfe i da svoju preporuku, a tamo ga dočeka znaš već kakva poruka. Dovedi to u red pa ti možda netko i odgovori. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
z1k4 kaže...
bik kaže...

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

 Čovjek ti hoće bacit pogled na Moj PC da ti vidi ostatak konfe i da svoju preporuku, a tamo ga dočeka znaš već kakva poruka. Dovedi to u red pa ti možda netko i odgovori. 

 ma on ne vjeruje u BN pa mu je svejedno makar imao i celerona 400 mmxlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Stjepanj kaže...
z1k4 kaže...
bik kaže...

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

 Čovjek ti hoće bacit pogled na Moj PC da ti vidi ostatak konfe i da svoju preporuku, a tamo ga dočeka znaš već kakva poruka. Dovedi to u red pa ti možda netko i odgovori. 

 ma on ne vjeruje u BN pa mu je svejedno makar imao i celerona 400 mmxlp

 Točno to, sta koga boli ona stvar za moj BN tj za moju konfu, imam 6 konfi,  ako to nekog zanima neka pošalje privatno poruku pa može doc na pivo divit se mojim komponentama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:12 (bik).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
bik kaže...
Stjepanj kaže...
z1k4 kaže...
bik kaže...

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

 Čovjek ti hoće bacit pogled na Moj PC da ti vidi ostatak konfe i da svoju preporuku, a tamo ga dočeka znaš već kakva poruka. Dovedi to u red pa ti možda netko i odgovori. 

 ma on ne vjeruje u BN pa mu je svejedno makar imao i celerona 400 mmxlp

 Točno to, sta koga boli ona stvar za moj BN tj za moju konfu, imam 6 konfi,  ako to nekog zanima neka pošalje privatno poruku pa može doc na pivo divit se mojim komponentama.

 Nije mi jasno ako imaš 6 konfi što ovdje pitaš? 

Svoje spasenje dugujem samo svom preziru prema opasnosti i svojoj iskušanoj tehnici strateškog povlačenja.
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Kakve to sad ima veze s mojim pitanjem?
9 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
bik kaže...

Imam priliku uzeti GTX980TI za 300eur ili pak GTX1070 za 400eur, što odabrati?

 Preformanse ne opravdavaju tu razliku u cijeni tak da to prekriži...možda na konto "novija" sa "više" rama opravdaš extra stotku ali samo možda...bdw moja je teoretski već prodana tak da ne ispadne da trpam vodu na svoj mlin .

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
12 godina
offline
Gtx 9xx Club

Ekipa sto je na kraju bilo sa oglasnikom,ukinut??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
volegradele kaže...

Ekipa sto je na kraju bilo sa oglasnikom,ukinut??

 Rade na novoj verziji, drastično drugačijom. Kad će - nezna se.

14 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Vi koji imate GTX 970, koji je max overclock jezgre na kojem drzite grafu na stock naponu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

Ja je nemam no mislim da ti skoro svaka mora raditi na 1500mhz bez beda! kao i memorija za barem 300mhzlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
Almin94 kaže...

Vi koji imate GTX 970, koji je max overclock jezgre na kojem drzite grafu na stock naponu? 

 Stock

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
Glavas_ZG kaže...
Almin94 kaže...

Vi koji imate GTX 970, koji je max overclock jezgre na kojem drzite grafu na stock naponu? 

 Stock

 zavisi o cipu ... dignes power limit na max i povecavas core za 20 (mozes pocet odmah +100 pa onda 15) i svaki  put izvrtis heaven benchmark i tako dok ti ne crasha ili ne pokazuje artifacte na benchmarku .... kad se to dogodi vracas za 5

12 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Almin94 kaže...

Vi koji imate GTX 970, koji je max overclock jezgre na kojem drzite grafu na stock naponu? 

 Moja je radila na +150 core +400 memory, ali neke igre (sve blizzardove npr) ne podnose dobro overclock i crashaju radi njega, dok neke druge (Witcher 3) rade savrseno satima. 

8 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Listam danas nabavu net i naiđem na gtx 960 2gb gddr5.

Sve je normalno osim garancije,

Na stranici je navedena garancija od 3 mjeseca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
CROGamerJosip kaže...

Listam danas nabavu net i naiđem na gtx 960 2gb gddr5.

Sve je normalno osim garancije,

Na stranici je navedena garancija od 3 mjeseca.

 Pa lipo ti piše "popravljena roba" što znači polovna grafa i još k tome bila u tko zna kakvom problemu

MISCREATED
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club

To nisam vidio jer sam ulazio preko linka.

hvala na inf.

14 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Da li neko zna kako da oporavim jedan od biosa na grafickoj? Jedan je brickan dok drugi radi uredno. Imam GTX 970 G1 Gaming.

 

Rijeseno

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 17:26 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club

Ja sam modovao bios, ali davno pa se ne sjecam postupka. gledao sam na netu kako se radi, znam da sam uradio prvo backup originalnog. zatim sam kopiju biosa promjenio i ubacio u grafu. bez ikakvih problema.

Ja sam samo naštimao da se u idlu ne vrte ventilatori do 50c, a cim nešta pokreneš na grafičkoj temp svakako pređe 50 i oni se normalno pokrenu. Grafička je fabrički već dovoljno oc, a nisam zahtjevan pa da je nasviram do maximuma da dobijem 5% ubrzanje.

14 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Zna li neko info koje debljine su thermal pads na GTX 970 G1 Gaming? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice