Xiaomi 12

poruka: 176
|
čitano: 90.927
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Lisac1606 kaže...

Pozdrav,

 

Pitanje za vas koji imate Xiaomi 12 Pro (global), kakva vam je baterija?

Supruga ima taj model i baterija je užas, 3-4 sata SOT-a, cca pola dana izdrži (doslovno 12 h sa ekranom i standby-em).

Srećom pa je brzo punjenje jer inače bi popizdila.

 

Je li ovo slučaj za servis ili je i ostalima tako?

Korištenje uključuje:

120 Hz pri max rezoluciji, 5G, Wifi i BT stalno upaljeni. Korištenje za poruke, facebook i tako to što već žene surfaju...

Baterija na Xiaomi 12 Pro (LINK) je opće poznato izuzetno slaba, trebalo je pročitati bilo koju recenziju pa bi to znao. Bateriju jako troši 5G, BT i naravno 120 Hz, ali zapravo u ovoj priči najviše "pije" 5G , stavi na 4G i biti će puno bolje, a pomoći oko slabe baterije nema, jedino ako baš izdaju neki firmware koji će riješiti taj problem.

16 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Imao sam kratko vrijeme 12 Pro i rezultati su bili skoro identični što se tiče baterije. Vrlo slaba autonomija. Izvlači ga brzo punjenje. Sad sam na 11T Pro koji isto ima rastrošan SOC ali je autonomija skoro duplo bolja s bitno kvalitetnijom standby potrošnjom. Mislim da su ovaj ograničili jer su Geekbench rezultati ispod prosjeka. Nije da se osjeti u svakodnevnom radu... Mislim da bi 12T mogao imati pristojnu autonomiju.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
Lisac1606 kaže...

Pozdrav,

 

Pitanje za vas koji imate Xiaomi 12 Pro (global), kakva vam je baterija?

Supruga ima taj model i baterija je užas, 3-4 sata SOT-a, cca pola dana izdrži (doslovno 12 h sa ekranom i standby-em).

Srećom pa je brzo punjenje jer inače bi popizdila.

 

Je li ovo slučaj za servis ili je i ostalima tako?

Korištenje uključuje:

120 Hz pri max rezoluciji, 5G, Wifi i BT stalno upaljeni. Korištenje za poruke, facebook i tako to što već žene surfaju...

Želiš bolju bateriju?

 

  1. 120Hz prebaci na 90Hz što je sasvim dovoljno i malo tko vidi ozbiljnu razliku između 90 i 120.
  2. 5G je nešto što velikoj većini korisnika ne treba jer je 4G sasvim dovoljno brz, 4G ide i preko 200mbps. 5G je i 10 puta brži, ali to prosječan korisnik neće osjetiti, misliš da će fb raditi osjetno brže na 5G nego na 4G? Niska 5G latencija je isto bitna samo određenom tipu korisnika.
  3. Aktiviraj VoLTE i VoWifi, ako su ti dostupni, jako bitno za smanjenje potrošnje baterije i bolju kvalitetu razgovora.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 14:12 (mzopg).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
Pozdrav

Jedno pitanje ,koji DNS koristite?

HVALA
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 0:45 (Mali2891).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi 12
Lisac1606 kaže...

Pozdrav,

 

Pitanje za vas koji imate Xiaomi 12 Pro (global), kakva vam je baterija?

Supruga ima taj model i baterija je užas, 3-4 sata SOT-a, cca pola dana izdrži (doslovno 12 h sa ekranom i standby-em).

Srećom pa je brzo punjenje jer inače bi popizdila.

 

Je li ovo slučaj za servis ili je i ostalima tako?

Korištenje uključuje:

120 Hz pri max rezoluciji, 5G, Wifi i BT stalno upaljeni. Korištenje za poruke, facebook i tako to što već žene surfaju...

Sorry što se miješam, no to je generalni problem (imam Sams. Galaxy S22+) jer ljudi imaju stalno uključeno tih 120 Hz, a na većini mobitela piše da refresh fluktuira od 40 do 120 Hz ovisno o sadržaju.

To jednostavno nije točno, jer telefon u 90% slučajeva koristi 120Hz.

Stavio sam na 60 Hz, i to je sasvim dovoljno, jer imamo dovoljno jak CPU te vam ne treba 120 Hz koji realno ubija bateriju potrošnjom kod svih marki.

 

Kad se govori o 5 G, to je većini nepotrebno, osim kirurzima vjerojatno,   jer mi u Hr "većinom" nikada nismo dobili ni pune 4G brzine.

 

Smanjenjem refresh rate-a na 60 Hz, baterija drži oko 40% duže, a nigdje ne primjetim zastajkivanje.

Ponavljam, uz dobar CPU što ima i xiaomi 12 i S22+ potpuno je dovoljno 60 Hz.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
10 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Zaporožac kaže...
Lisac1606 kaže...

Pozdrav,

 

Pitanje za vas koji imate Xiaomi 12 Pro (global), kakva vam je baterija?

Supruga ima taj model i baterija je užas, 3-4 sata SOT-a, cca pola dana izdrži (doslovno 12 h sa ekranom i standby-em).

Srećom pa je brzo punjenje jer inače bi popizdila.

 

Je li ovo slučaj za servis ili je i ostalima tako?

Korištenje uključuje:

120 Hz pri max rezoluciji, 5G, Wifi i BT stalno upaljeni. Korištenje za poruke, facebook i tako to što već žene surfaju...

Sorry što se miješam, no to je generalni problem (imam Sams. Galaxy S22+) jer ljudi imaju stalno uključeno tih 120 Hz, a na većini mobitela piše da refresh fluktuira od 40 do 120 Hz ovisno o sadržaju.

To jednostavno nije točno, jer telefon u 90% slučajeva koristi 120Hz.

Stavio sam na 60 Hz, i to je sasvim dovoljno, jer imamo dovoljno jak CPU te vam ne treba 120 Hz koji realno ubija bateriju potrošnjom kod svih marki.

 

Kad se govori o 5 G, to je većini nepotrebno, osim kirurzima vjerojatno,   jer mi u Hr "većinom" nikada nismo dobili ni pune 4G brzine.

 

Smanjenjem refresh rate-a na 60 Hz, baterija drži oko 40% duže, a nigdje ne primjetim zastajkivanje.

Ponavljam, uz dobar CPU što ima i xiaomi 12 i S22+ potpuno je dovoljno 60 Hz.

 Izvini mi neukom, ali kakve veze ima cpu sa time jeli 60 ili 120hz.

Na 120hz jednostavno sve izgleda ljepse, mozes imat i najjaci cpu na svijetu iz 2050 godine, ali ako ekran dozvoljava 60fps onda je 60fps i nikakav cpu ga nemoze natjerat da se doima više od 60.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 8:23 (thebatman).
2 godine
offline
Re: Xiaomi 12
thebatman kaže...

 Izvini mi neukom, ali kakve veze ima cpu sa time jeli 60 ili 120hz.

Na 120hz jednostavno sve izgleda ljepse, mozes imat i najjaci cpu na svijetu iz 2050 godine, ali ako ekran dozvoljava 60fps onda je 60fps i nikakav cpu ga nemoze natjerat da se doima više od 60.

 

Što to na smartphoneu izgleda ljepše na 120 Hz, i što je to "ljepše" ?

Misliš, pošto ima više frejmova da je fluidnije, brže ?

Igrao sam iste igre na Xiaomi Redmi note 9 pro s 60Hz ekranom i sve te igre su znale zastajkivati baš zbog slabog procesora (za te igre) i slabog GPU-a.

 

Ista stvar mi se događala i sa samsun Galaxy A52s, kojega sam stavio na 120 Hz ?!

Kako sad to ?

 

 

Te iste igre mi na S22+ lete, sve radi brže, fluidnije, brže se igre učitavaju..itd.. a koristim "samo" 60 Hz osvježavanje.

Zbog čega ?

Pa zbog jakog procesora i jake grafike u mobitelu.

 

Recimo, poveznica s televizorima..

 

Imam tv sa 120 Hz i skinuo sam prije mjesec dana stari film Fargo iz 1996.

Znaš li kako je slika išla ?

 

Zapinjala je, nekakav BRrip, a tv ima preslab GPU i CPU da bi obradio sve kako treba, i tu ne može pomoći što tv ima 120 Hz i ubacuje više sličica u film.

 

Čim sam film stavio na PC, film je fluidno poletio bez trzanja.

Za test sam stavio osvježavanje na 60 Hz, i slika je opet išla kao podmazana.

 

Kontaš ?

 

Nemam ja ništa protiv 120 Hz, 240 Hz, no bez jakog procesora i jake grafike to ne vrijedi ni kur**.

 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
14 godina
offline
Xiaomi 12

Sorry, ali nemas blage veze o čemu pričaš.

Evo, slučajno uz S21FE, imam kraj sebe i A52S i nisam primjetio problem u radu na 120hz na navedenom telefonu.

 

Inače, stopa osvježenja nema veze s tim kakav cpu i gpu ima, u smislu primjećivanja razlike u korištenju izmedju visoke i niske stope osvježenja.

Isto tako, kod igranja igara na telefonu imaš dvije opcije, ili igra ima podršku za visoku stopu osvježenja ili nema pa radi na recimo 60hz.

Uz pretpostavku da kod igranja igara imaš iole adekvatan hardver/chipset za igranje..

 

I zadnje, ako tvoje oko ne primjeti razliku izmedju 60hz i 120hz, onda ti nešto nije u redu s vidom.

Evo ja konkretno i na PC imam monitor 165hz i ta visoka stopa osvježenja mi je must have stvar u 2022. godini.

Nakon navike, nema teoretske šanse da se vratim na 60hz, a da ne primjetim da sam napravio korak natrag.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 9:13 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi 12

Dakle imas s22+ i drzis ga na 60hz. Ok. 

Da si uzeo mob s normalnim chipsetom vecinu tih igara koje ti s22 vuce u 60fps, igrao bi u 90 ili 120 fps. Al jebiga to je sad druga tema. 

 

Meni je takav mob drzat na 60hz kao da sad odem na veceru, narucim ramstek, onda malo pojedem kruha, a meso ne taknem. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 12

Reći ću da mi je tih 120hz glavni razlog zašto sam sa starog note-a 8 prošao na novi telefon. User expirience je za par stepenica bolji. 

Jasno da u igrama slabiji čipset ne može ispoštovat frame rate ali refreš zaslona i ponašanje u igrama nije ono o ćemu pričamo niti je u tome vezano jedno za drugo. 

 

Već sam prolazak kroz menu je sa 120, a vjerojatno i 90hz, puno ugodniji za korisnika nego 60hz. Moraš vidjet razliku kako god okreneš. 

 

s22u imam bome sve pouključivano osim aod jer onda moram ić odma otvorit ak vidim da je notifikacija. Ovak ne znam, ili znam, ali mi ne blinka i pili u mozak. S druge strane, imam gw4 pa sam one najbitnije notifikacije proslijedio na njega. 

5g, wifi, bt cijelo vrijeme upaljeno. Baterija podešena da se puni do 85% i sot mi bude na kraju dana oko 6 sati (ako je kome bitno) a više od 70% svih punjenja ga stavljam na punjač kad je baterija iznad 25-30% jer ne potrošim a moram ga opet napunit jer mi treba ujutro telefon.

Osobno na bateriju nemam nikakvih prigovora a bome ni na punjenje. Od tih 30ak posto do 85 se 25 vatnim adapterom napuni za manje od pol vure jer je u tom rasponu cijelo vrijeme aktivno brzo punjenje.

 

xiaomi 12 ima ženska i taj telefon je top kaj se tiče izrade, kamere, veličine, ekrana, pa čak i baterije ako se 5g isključi. Ono kaj je stvarno smeće je taj umjetni proximity i to ih jebe već generacijama. Pa bogamu, redmi 9a ga ima ak se ne varam. Mob od 100€ novi iz kutije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 11:48 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Android 13 na Xiaomi 12... Upozorenja su super. Ali ajde da probamo...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 12

xiaomi.eu ima miui 14 na androidu 13 a koliko vidim da se isto žale na rušenje aplikacija

možda ja uskoro na taj mob pa ću znati više

MIUI HR TRANSLATOR
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi 12
Ekipa, iskustva sa 12X, koliko vidim, razlika u nijansama u odnosu na 12, sve ono što smatram da mi ne treba (bežično punjenje, reverse punjenje, nešto slabiji CPU), ovaj nema pa smatram da se može proći nešto povoljnije, jer tehnički telefoni su isti.
di treba potpisat?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

 Probaj za početak očistiti cache svih aplikacija i OSa. To ti je korak prije factory reseta.

 

Inače svaka nova verzija Androida = poželjno napraviti factory reset, ali to već znaš 

 

EU ROM ti zahtjeva otključavanje bootloadera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
shark kaže...
Ekipa, iskustva sa 12X, koliko vidim, razlika u nijansama u odnosu na 12, sve ono što smatram da mi ne treba (bežično punjenje, reverse punjenje, nešto slabiji CPU), ovaj nema pa smatram da se može proći nešto povoljnije, jer tehnički telefoni su isti.

 Mislim da si sam sebi odgovorio, sve je to žuto... ovaj isto.  12X ima bolje trajanje baterije jer je SoC ekonomičniji i manje se grije. Obzirom da ti nabrojane razlike nisu bitne mislim da ti je 12X bolji izbor.

12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
mzopg kaže...
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

 Probaj za početak očistiti cache svih aplikacija i OSa. To ti je korak prije factory reseta.

 

Inače svaka nova verzija Androida = poželjno napraviti factory reset, ali to već znaš 

 

EU ROM ti zahtjeva otključavanje bootloadera.

 Znam, koristio sam ga prije ali nisam dugo pa ne znam kako uopće ide procedura sada. Prije si morao otključati bootloader, flashati twrp s računala i onda tek rom flashati nakon brisanja data particije. Iskreno, neda mi se to sve raditi ali u jednu ruku me vuče da probam nešto novo, a dodatni poticaj je i da mi ne radi baš sve kako treba pa nisam pretjerano zadovoljan. Jedino što sam na tim ranijim mobitelima znao imati bugova na xiaomi.eu pa ne znam kakva je sad priča s tim. Inače, ista stvar je i kod žene sa S22+ i S22 ultra, nakon android 13 ažuriranja ima dosta problema.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...
mzopg kaže...
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

 Probaj za početak očistiti cache svih aplikacija i OSa. To ti je korak prije factory reseta.

 

Inače svaka nova verzija Androida = poželjno napraviti factory reset, ali to već znaš 

 

EU ROM ti zahtjeva otključavanje bootloadera.

 Znam, koristio sam ga prije ali nisam dugo pa ne znam kako uopće ide procedura sada. Prije si morao otključati bootloader, flashati twrp s računala i onda tek rom flashati nakon brisanja data particije. Iskreno, neda mi se to sve raditi ali u jednu ruku me vuče da probam nešto novo, a dodatni poticaj je i da mi ne radi baš sve kako treba pa nisam pretjerano zadovoljan. Jedino što sam na tim ranijim mobitelima znao imati bugova na xiaomi.eu pa ne znam kakva je sad priča s tim. Inače, ista stvar je i kod žene sa S22+ i S22 ultra, nakon android 13 ažuriranja ima dosta problema.

 Trebao si pričekati malo sa A13, i kad je stigao A12 prvih par mjeseci su gotovo svi proizvođači uključujući sam Google (Pixel) imali puno problema.

 

EU ROM ti ide isto kao i prije (recovery ili fastboot), otključaš bootloader, TWRP preko recovery ili fastboota (ovisno o romu), wipe (format data) i instaliranje ROMa.

12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

Ma nije moguće!?!?!

 

Briši to sve i instaliraj ponovno novi rom.

 

16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
mzopg kaže...
display name ivo kaže...
mzopg kaže...
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

 Probaj za početak očistiti cache svih aplikacija i OSa. To ti je korak prije factory reseta.

 

Inače svaka nova verzija Androida = poželjno napraviti factory reset, ali to već znaš 

 

EU ROM ti zahtjeva otključavanje bootloadera.

 Znam, koristio sam ga prije ali nisam dugo pa ne znam kako uopće ide procedura sada. Prije si morao otključati bootloader, flashati twrp s računala i onda tek rom flashati nakon brisanja data particije. Iskreno, neda mi se to sve raditi ali u jednu ruku me vuče da probam nešto novo, a dodatni poticaj je i da mi ne radi baš sve kako treba pa nisam pretjerano zadovoljan. Jedino što sam na tim ranijim mobitelima znao imati bugova na xiaomi.eu pa ne znam kakva je sad priča s tim. Inače, ista stvar je i kod žene sa S22+ i S22 ultra, nakon android 13 ažuriranja ima dosta problema.

 Trebao si pričekati malo sa A13, i kad je stigao A12 prvih par mjeseci su gotovo svi proizvođači uključujući sam Google (Pixel) imali puno problema.

 

EU ROM ti ide isto kao i prije (recovery ili fastboot), otključaš bootloader, TWRP preko recovery ili fastboota (ovisno o romu), wipe (format data) i instaliranje ROMa.

 Kakav je Xiaomi po pitanju eu rom

9 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Evo koristim Xiaomi 12 par dana, i mogu reći da baterija nije tako jako loša, ali je opet - loša. Ugasio sam 5G, sve mi je dark tema (uz 120 Hz) i SoT mi je možda oko pet sati. Ne razumijem kako recenzenti, uz gejming, gledanje videa i slično, dobivaju i do 7 sati?

Bojim se šta će biti za godinu dana kada zdravlje baterije opadne...

Mob kao mob je inače okej. Prešao sam sa Xiaomija Mi 11 na njega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 11:08 (MedO1337).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 12

daj mu malo vremena, da se on posloži...

 

također, možeš si postaviti "Automatske zadatke":

 

npr svaki dan od 23 do 6 ujutro iskopčaš sve osim voice mreže i SMS-a dakle i NFC i BT i WiFi i data...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
R36 kaže...
display name ivo kaže...
Nakon gore spomenutog update-a imam problema s mobitelom. Zna se smrznut na nekoliko sekundi, nekoliko puta su mi se rušile aplikacije... Znam da bih trebao napraviti factory reset nakon većeg ažuriranja, to svi uvijek govore, ali sad si razmišljam da ako već budem sve izpočetka da probam xiaomi.eu rom. Jel ima netko iskustava s tim rom-om? Kakvo je tamo stanje s bugovima?

Ma nije moguće!?!?!

 

Briši to sve i instaliraj ponovno novi rom.

 

 Rugala se sova sjenici... 

https://forum.bug.hr/forum/post/samsung/samsung-galaxy-s22s22s22-ultra-rasprava/6578724.aspx

12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Ekipa jel koristi tko xiaomi.eu rom na Xiaomi 12?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...
Ekipa jel koristi tko xiaomi.eu rom na Xiaomi 12?

 Ajde, probati ću sam pa javim dojmove. Samo moram čekati tjedan dana za otključavanje bootloadera.

12 godina
offline
Xiaomi 12

Čisto da imam kasnije za usporedbu, trenutni bugovi na MIUI Global 13.2.4 Stabilno:

- miui launcher se ruši (jednostavno stane, najčešće kod otvaranja mapa u kojima su prečaci aplikacija, sruši se i javi grešku, ponovno krene i radi).

- whatsap notifikacije ne dolaze, vidim da imam poruku tek kad otvorim whatsap

- outlook notifikacije ne dolaze, vidim da imam poruku tek kad otvorim outlook

- google wallet kod plaćanja javlja da je telefon zaključan iako je otključan pa ga moram prisloniti prst zbog otključavanja (radi to 4 od 5 puta, onaj jedan put prođe sve ok)

- google chrome smrzava kod scrollanja stranica (počeo sam koristiti brave, na njemu radi ok)

To su te neke najčešće koje me trenutno najviše pate i zbog kojih ću isprobati xiaomi.eu ROM u nadi da ću eliminirati navedene probleme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Poprilično neobično, ja imam global i sve je u redu. Iako mi je automatski već da na Xiaomijevim telefonima isključim battery savere za aplikacije čije su mi notifikacije važne.

Svakako javi kako je na EU romu, zanima me baterija prvenstveno
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi 12

Nego, onaj dynamic island od ajfona je dostupan u obliku aplikacije i na androidu i, boga mi, moram priznat da je to odlična fora. tu se zove dynamic spot i radi super  - kupio i pro verziju nakon par dana. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Instalirao sam jučer Xiaomi.eu stabilnu verziju. Za sada mi se sviđa, ima razlika pa će trebati navikavanja. Ne mogu dodati PBZ Visa karticu u Google wallet, ne znam jel do njih ili do tog rom-a. Jel koristi netko? Revolut sam dodao bez problema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Mozda zbog uvođenja eura, par stvari ne radi u mobilnoj aplikaciji zbog toga
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice