Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.082.536
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tom hanks kaže...

Hvala na odgovoru:).. A mozda 4000.. i možda jos kusur ako bi bilo nesto jos masu bolje..  Al ne mogu rec da mi se ne sviđa ova cijena od 3600 za Hisense :). Eto, mozda bi mi dosla u obzir i 50incha televizija..  Udaljenost je prosjecnacca 2.7m. Treba mi za gledanje IPTVa preko Android boxa kojeg isto planiram kupiti.  Birao sam TV po panelu a ne po OSu jer racunam da je bolje birat po panelu+kupit box.  I ne gledam sport.  Još uvijek ne koristim TV za igre iako me to privlaci npr u multiplayeru protiv nekog u istoj prostoriji igrat.  Volio bi da TV ima i dobar zvuk iako racunam da kad budem htio baš slusat nesto da mogu spojit preko BT "kvalitetan" zvucnik koji imam.  Brine me malo sto je kao jedna od slabijih strana tog hisensea to da se slabo podnosti kad se tv gleda pod nekim kutem.. vidio sam da neki LGevi imaju odlicne Wide viewing angles, npr LG UP7000 al racunam da je losija slika opcenito.  Trebao bi vjerojatno otic i do ducana i malo usporedit uzivo televizije.  Mislim da je ovih dana bolje kupnju obavit preko neta nego uzivo jer ako se utvrdi da nesto ne valja, mislim da bi lakse preko neta prihvatili povrat jer imaju onaj rok od 14 dana u kojem su kao duzni obaviti povrat..

Realno neces nac bolji tv u tom cijenovnom rangu pa mislim da nema potrebe da dalje trazis.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bubabug kaže...
MEGATAMA kaže...
eko1980 kaže...

Molim vas preporuku TVa od 65" do max. 12000 kn.

 

Zahvaljujem

Vidim da je u SD LG C1 65inch 11900kn sa 5 godina garancije sto bi trebalo nulificirat strah od burn ina.

Jednostavno ne postoji bolji deal 🥂

 Nisam siguran kolko je to dobar deal 5000kn za 10" razlike u odnosu na 55". Postoji tu veliki prostor za pad cijene u naglednim mjesecima.

 

Ovo bi volio vidjet u živo, a nisam imao priliku još. https://pevex.hr/catalog/product/view/id/75737/s/tv-qled-tcl-65c825-uhd-dvb-t2-s2-android-mini-led-354682/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Apsolutno se slazem ali u globalu ako ekipa pita za neku dijagonalu dam im savjet za tu dijagonalu,vjerujem da su i sami svijesni cijenovne razlike jer je to vrlo lagano provjerit sa par klikova.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
romero kaže...

Pozdrav ekipa, trebao bi kupiti novi tv, medutim 1000 razliticih misljenja sam procitao da vise ni sam ne znam sto bi, pa ako mozete uskociti :)

 

Nebi izdvojio vise od 4500kn, tako da svjestan sam otprilike sto mogu dobiti za tu lovu. Najvise se gledaju serije/filmovi/iptv. Modeli za koje sam zapeo su slijedeci: Hisense U7QF (3700kn), Samsung QLED QE50Q60A (4300kn) i TCL 50 C725 (3600kn), pa ako moze netko savjetovati prema kojem da se usmjerim? ukoliko imate nesto jos bolje, slobodno preporucite.

 

Hvalaa!!

Hisense bez previse razmisljanja 🥂

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Zele37 kaže...
Hvala na odgovoru ,većinu bi tv znači 98% koristio samo za gledanje ...znači programi preko a 1 ponekad skinuti film ili seriju preko neta i to je to...svjestan sam da je ovo budget tv,a i nisam zahtjevan korisnik...postojeći tv je Panasonic tx-50cs630 127 cm....gledam tv s 3metra ,nadam se da nebi od 65 bio prevelik i da ce valjda slika biti kao na ovom Panasonic starom 6godina.na njemu mi je slika za moj pojam odlična...hvala unaprijed....

 Jednu jako bitnu stavku moras uzet u obzir,tvoj trenutni tv je 1080p panel dok je ovaj koji zelis budzet 4k model sto znaci da ima jeftiniji procesor i slabije procesiranje nego top modeli od istog proizvodjaca i poprilicno sam siguran da ako nastavis gledat isti sadrzaj koji si gledao do sad i koji je vrlo vjerovatno u 1080p rezoluciji da ce to bolje izgledat na nativnom 1080p panelu nego upscalano na 4k na budzet TVu.

Dosta ekipe se razocara upravo sa ovakvim prelaskom sa starog na novi tv.

To bi definitivno trebao vidjet u trgovini prije nego kupis.

 S tim Hisense TVom mi se nebi trebalo dogodit ovo da mi bude losija slika nego na manjem starijem TVu (32incha koji je bio tipa 2000kn prije par godina)xd? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 11:33 (tom hanks).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
melcisedec kaže...
DarK.xy kaže...
Bubabug kaže...

Ljudi pogledao sam sve ponude, svi redom su digli cijene. Ne nasjedajte, ovo nisu akcije ni popusti od kojih cete profitirati. Pratim cijene cijele godine nikad nije bilo skuplje. Kupujte samo ako bas morate nikako radi akcije.

Necu pricat koja me trgovina više razocarala, vec cu samo rec da me najvise razocarala Drzava koja dopusta ovakve stvari.

 

Rekao bih da su popusti možda na razini od prije par tjedana, ali ipak jeftiniji nego recimo preko ljeta. 65 C1 je išao za 12.500, sada je 11.000, općenito OLEDI su dosta pali sa cijenom. 65" kreće od 9.000 kn, makar bilo ih je i za 7.500 prije par tjedana uz povrat.. Za kvalitetu slike koju dobiješ zaista se isplati kupiti OLED

 Gdje ima C1-65 za 11.000 kn

 Centar tehnike.. 10.999 i to samo danas (Black Friday). koliko vidim imaju i 2+3 garanciju

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 10:49 (DarK.xy).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tom hanks kaže...
MEGATAMA kaže...
Zele37 kaže...
Hvala na odgovoru ,većinu bi tv znači 98% koristio samo za gledanje ...znači programi preko a 1 ponekad skinuti film ili seriju preko neta i to je to...svjestan sam da je ovo budget tv,a i nisam zahtjevan korisnik...postojeći tv je Panasonic tx-50cs630 127 cm....gledam tv s 3metra ,nadam se da nebi od 65 bio prevelik i da ce valjda slika biti kao na ovom Panasonic starom 6godina.na njemu mi je slika za moj pojam odlična...hvala unaprijed....

 Jednu jako bitnu stavku moras uzet u obzir,tvoj trenutni tv je 1080p panel dok je ovaj koji zelis budzet 4k model sto znaci da ima jeftiniji procesor i slabije procesiranje nego top modeli od istog proizvodjaca i poprilicno sam siguran da ako nastavis gledat isti sadrzaj koji si gledao do sad i koji je vrlo vjerovatno u 1080p rezoluciji da ce to bolje izgledat na nativnom 1080p panelu nego upscalano na 4k na budzet TVu.

Dosta ekipe se razocara upravo sa ovakvim prelaskom sa starog na novi tv.

To bi definitivno trebao vidjet u trgovini prije nego kupis.

 S tim Hisense TVom mi se nebi trebalo dogodit ovo da mi bude losija slika nego na manjem starijem TVu xd? 

Uvijek pritisnem "odgovori" al uvijek ispada da posaljem poruku iz vedra neba :(  

Taj Hisense ispada odlican tv po recenzijama i sjecam se da je ekipa na AVForums bila zadovoljna ali nisam dugo bio u toj temi na forumu.

Gledaj,uvjek je bolje imat nativni panel za nativni sadrzaj naprimjer 1080p/1080p tako da je uvjek mogucnost da neces bit apsolutno zadovoljan jer si navikao gledat to nativno da se tako izrazim ali ces eventualno pogledat i nesto sto je u 4k kao sto je tvoj panel 4k pa ces se iznenadit sto tvoj tv u biti moze.

Nije jednostavno odgovorit na ovakve upite jer generalno ako 4k tv "hranis" samo sadrzajem niske rezolucije u SDRu nemas bas neke koristi od 4k panela i wide color gamut naprimjer.

Naravno ako je u pitanju neki tv vise klase sa vrhunskim upscalingom i vrhunskim procesiranjem on ce od 1080p sadrzaja napravit "cudo" ali mi pricamo o vrlo dobrom TVu koji kosta 3600kn.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
romero kaže...

Pozdrav ekipa, trebao bi kupiti novi tv, medutim 1000 razliticih misljenja sam procitao da vise ni sam ne znam sto bi, pa ako mozete uskociti :)

 

Nebi izdvojio vise od 4500kn, tako da svjestan sam otprilike sto mogu dobiti za tu lovu. Najvise se gledaju serije/filmovi/iptv. Modeli za koje sam zapeo su slijedeci: Hisense U7QF (3700kn), Samsung QLED QE50Q60A (4300kn) i TCL 50 C725 (3600kn), pa ako moze netko savjetovati prema kojem da se usmjerim? ukoliko imate nesto jos bolje, slobodno preporucite.

 

Hvalaa!!

 Stvar je u tome ako kupujes išta skuplje od U7QF(3600kn) koji je sad best buy 55" QLED, onda si vec blizu 5100kn/ trenutnih 5700kn za koje se prodava OLED https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-55A9G/. 

 

Hrvatska
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DarK.xy kaže...
melcisedec kaže...
DarK.xy kaže...
Bubabug kaže...

Ljudi pogledao sam sve ponude, svi redom su digli cijene. Ne nasjedajte, ovo nisu akcije ni popusti od kojih cete profitirati. Pratim cijene cijele godine nikad nije bilo skuplje. Kupujte samo ako bas morate nikako radi akcije.

Necu pricat koja me trgovina više razocarala, vec cu samo rec da me najvise razocarala Drzava koja dopusta ovakve stvari.

 

Rekao bih da su popusti možda na razini od prije par tjedana, ali ipak jeftiniji nego recimo preko ljeta. 65 C1 je išao za 12.500, sada je 11.000, općenito OLEDI su dosta pali sa cijenom. 65" kreće od 9.000 kn, makar bilo ih je i za 7.500 prije par tjedana uz povrat.. Za kvalitetu slike koju dobiješ zaista se isplati kupiti OLED

 Gdje ima C1-65 za 11.000 kn

 Centar tehnike.. 10.999 i to samo danas (Black Friday). koliko vidim imaju i 2+3 garanciju

 To je mozda samo za kupnju u trgovini, nemoze se narucit il je rasprodano. Jer po meni sljedeci best buy nakon Hisense a9g je upravo 55" LG b1 za 6400kn i isto nije dostupan za kupnju online

Hrvatska
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

MEGATAMA  a jebemu, a da odem u ducan gdje je taj Hisense i zamolim da stave Dnevnik na HRTu ili Veceru na selu?  XD  
Vjerojatno oni u ducanima pustaju 4K sadržaje pa se i ne moze dobit dojam kako bi bilo kad bi se gledala jedna "Vecera na selu" xd  (inace ne gledam to, šalim se)..  Al sad smo me sjebali, izabrali smo model TVa al sad ne znam dal uopce kupovat novi veci 4K TV xd  :/

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tom hanks kaže...

MEGATAMA  a jebemu, a da odem u ducan gdje je taj Hisense i zamolim da stave Dnevnik na HRTu ili Veceru na selu?  XD  
Vjerojatno oni u ducanima pustaju 4K sadržaje pa se i ne moze dobit dojam kako bi bilo kad bi se gledala jedna "Vecera na selu" xd  (inace ne gledam to, šalim se)..  Al sad smo me sjebali, izabrali smo model TVa al sad ne znam dal uopce kupovat novi veci 4K TV xd  :/

Moze se desit da budes full zadovoljan upscalanom slikom,zato bi trebao vidjet taj tv u zivo.

 

 

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

LOL Samsung ce iducu godinu imat jos vecu kasu nego ove godine....

LCD paneli sa svih strana,in house QD oled paneli plus wrgb oled paneli od LGa....

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1637920031

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo i idem :) 
Imate neki savjet za test TVa u ducanu? 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tom hanks kaže...

Evo i idem :) 
Imate neki savjet za test TVa u ducanu? 

Trazi ih ako je ikako moguce da ti pokazu klasicni tv program jer ne to ono sto ces najvise gledat po napisanome,takodjer neka iskljuce tv store demo/eko mode i pogledaj kako ti djeluju cinema,standard ili kako se vec zovu na tom tvu.

Ukratko...prodji po modovima slike da vidis kako ti odgovaraju.

Sretno 🥂

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tcl 65p725 za 3000kn?
Da/ne?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
starblack kaže...
Tcl 65p725 za 3000kn?
Da/ne?

Apsolutno da. Samo nez di si našo za 3000? cijene su oko 3999, ljetos se prodavao za 6000. Nije Qled ali 65" za tu cijenu s androidom je odlicno.

Hrvatska
3 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Abrakadabra + diners + bodovi

Ok. Naruceno. 

Hvala. 

Tn
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji 65" kupiti za do 6000kn? Je bolje uzeti neki bazni Samsung ili LG? Philips? ili uzeti TCL C715 ili C725?  Ili nešto sasvim drugo. Svaka pomoć dobro došla 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 14:17 (laky164).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
tom hanks kaže...

Evo i idem :) 
Imate neki savjet za test TVa u ducanu? 

Trazi ih ako je ikako moguce da ti pokazu klasicni tv program jer ne to ono sto ces najvise gledat po napisanome,takodjer neka iskljuce tv store demo/eko mode i pogledaj kako ti djeluju cinema,standard ili kako se vec zovu na tom tvu.

Ukratko...prodji po modovima slike da vidis kako ti odgovaraju.

Sretno 🥂

 Kaže voditelj odjela da su najbolji upscalingu Sony i Philips.. Puno bolji nego hisense kaže.. Npr PHILIPS 50PUS8556/12

. Nisam uspio pogledat hrt na hisenseu... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 14:33 (tom hanks).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
laky164 kaže...

Koji 65" kupiti za do 6000kn? Je bolje uzeti neki bazni Samsung ili LG? Philips? ili uzeti TCL C715 ili C725?  Ili nešto sasvim drugo. Svaka pomoć dobro došla 

 ja isto gledam ovaj C725, em je QLED, em mislim da za tebe pare i moje potrebe koje su osnovne nema potreba za ničim drugačijim. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dhorasoo kaže...
laky164 kaže...

Koji 65" kupiti za do 6000kn? Je bolje uzeti neki bazni Samsung ili LG? Philips? ili uzeti TCL C715 ili C725?  Ili nešto sasvim drugo. Svaka pomoć dobro došla 

 ja isto gledam ovaj C725, em je QLED, em mislim da za tebe pare i moje potrebe koje su osnovne nema potreba za ničim drugačijim. 

 A gledaj, on po svemu ima sve i svašta, pogotovo za tu cijenu. ALi me strah da je baš pretrpan sa svime i da će možda štekati, i strah me kakav ima upscaling kad se gledaju naši programi preko bneta ili dvbt2 signali.

Je zna netko? Kupio već netko?

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jonja kaže...

Cak dobro da je tako jer se po meni taj TV ne isplati uzet nikako u tom cijenovnom rangu, mislim da ces bit puno zadovoljniji sa C1.

 

Slažem se sa time. QN90A ima dosta dobru sliku ali nakon par dana što sam proveo sa njime, sve me više iritirao blooming koji je vrlo izražen. Nevjerojatno kako TV koji ima 768 dimming zona ih uspije upaliti barem nekakvih 50% previše da prikaže sitnu rečenicu od 2-3 riječi. Algoritam je očajan. Sama slika kad nema bloominga je dosta dobra, ali nevjerojatno da je Q80T koji je bio "običan" FALD (nije mini LED) i imao 7x manje dimming zona imao manji blooming od QN90A.

 

Originalno sam i htio kupiti C1 ali me malo odbila cijena i strah od burn in-a. LG sad daje 5 godina garancije na C1 tako da znam da sam barem miran u tom periodu. Ako ode kvragu nakon 5 godina, kupit ću novi TV. Danas sam vration QN90A i doplatio za C1.

 

 

MEGATAMA kaže...

Kad ces dobit C1?

 

Bome je lose da ne Samsung opet popustio sa kvalitetom izrade.

 

Meni je prosto nevjerojatno da su mi uspjeli prodati 2 skoro pa top modela sa takvim defektima. Quality control im je nikakav, ne znam tko se usudio na ovaj QN90A zaljepiti "QC" naljepnicu. Taj očito nije pogledao stražnji panel.

 

Navodno bi C1 trebao doći sljedeći tjedan, fingers crossed. Iskreno jedva čekam, stvarno se nadam da je saga o televizorima za mene gotova.

 

 

Inače, svi koji traže 65" OLED, mislim da nema boljeg deal-a od ovoga za C1 u Sancta Domenici (ne reklamiram, nisam gledao okolo cijene) za 11 800 kn. OLED+5 godina jamstva. Ako to uzimate NEMOJTE ZABORAVITI REGISTRIRATI C1 NAKON KUPNJE JER SE JEDINO TAKO OSTVARUJE DODATNO JAMSTVO! (sorry na vikanju ali bolje da se vidi). ROK JE 30 DANA OD KUPNJE.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 16:48 (greysaint0).
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tn
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
greysaint0 kaže...
Jonja kaže...

Cak dobro da je tako jer se po meni taj TV ne isplati uzet nikako u tom cijenovnom rangu, mislim da ces bit puno zadovoljniji sa C1.

 

Slažem se sa time. QN90A ima dosta dobru sliku ali nakon par dana što sam proveo sa njime, sve me više iritirao blooming koji je vrlo izražen. Nevjerojatno kako TV koji ima 768 dimming zona ih uspije upaliti barem nekakvih 50% previše da prikaže sitnu rečenicu od 2-3 riječi. Algoritam je očajan. Sama slika kad nema bloominga je dosta dobra, ali nevjerojatno da je Q80T koji je bio "običan" FALD (nije mini LED) i imao 7x manje dimming zona imao manji blooming od QN90A.

 

Originalno sam i htio kupiti C1 ali me malo odbila cijena i strah od burn in-a. LG sad daje 5 godina garancije na C1 tako da znam da sam barem miran u tom periodu. Ako ode kvragu nakon 5 godina, kupit ću novi TV. Danas sam vration QN90A i doplatio za C1.

 

 

MEGATAMA kaže...

Kad ces dobit C1?

 

Bome je lose da ne Samsung opet popustio sa kvalitetom izrade.

 

Meni je prosto nevjerojatno da su mi uspjeli prodati 2 skoro pa top modela sa takvim defektima. Quality control im je nikakav, ne znam tko se usudio na ovaj QN90A zaljepiti "QC" naljepnicu. Taj očito nije pogledao stražnji panel.

 

Navodno bi C1 trebao doći sljedeći tjedan, fingers crossed. Iskreno jedva čekam, stvarno se nadam da je saga o televizorima za mene gotova.

 

 

Inače, svi koji traže 65" OLED, mislim da nema boljeg deal-a od ovoga za C1 u Sancta Domenici (ne reklamiram, nisam gledao okolo cijene) za 11 800 kn. OLED+5 godina jamstva. Ako to uzimate NEMOJTE ZABORAVITI REGISTRIRATI C1 NAKON KUPNJE JER SE JEDINO TAKO OSTVARUJE DODATNO JAMSTVO! (sorry na vikanju ali bolje da se vidi). ROK JE 30 DANA OD KUPNJE.

Dio problema je sto je ovo prva generacija mini leda za Samsung i tek trebaju "savladat" dimming algoritam koji ce se kvalitetno nosit sa vecim brojem zona i manjim ledicama.

Ali opet me iznenadjuje da ima toliko blooma,Q90R je po toj stavci bio fantastican ali on je klasican fald.

 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tom hanks kaže...
MEGATAMA kaže...
tom hanks kaže...

Evo i idem :) 
Imate neki savjet za test TVa u ducanu? 

Trazi ih ako je ikako moguce da ti pokazu klasicni tv program jer ne to ono sto ces najvise gledat po napisanome,takodjer neka iskljuce tv store demo/eko mode i pogledaj kako ti djeluju cinema,standard ili kako se vec zovu na tom tvu.

Ukratko...prodji po modovima slike da vidis kako ti odgovaraju.

Sretno 🥂

 Kaže voditelj odjela da su najbolji upscalingu Sony i Philips.. Puno bolji nego hisense kaže.. Npr PHILIPS 50PUS8556/12

. Nisam uspio pogledat hrt na hisenseu... 

Kako ti se cini Hisense?

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Sto se tice kvalitete izrade i ja imam jedan prigovor na LG.

Dok je sami televizor izvrsno izradjen daljinski je druga prica,poklopac baterije je "skripav" tojest nije cvrsto fiksiran na daljinski pa se prilikom koristenja mice i lagano skripi.

To mi se nije desavalo na zadnjih 4-5 televizora koje sam imao.

 Hm, onda su ga pogorsali, na c8 je cvrst, ne mrda ni malo niti skripi, dosta robustan

3 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim preporuku TV-a do 45" cijene do 2500kn, što prije to bolje, hvala unaprijed 😎💪

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
tom hanks kaže...
MEGATAMA kaže...
tom hanks kaže...

Evo i idem :) 
Imate neki savjet za test TVa u ducanu? 

Trazi ih ako je ikako moguce da ti pokazu klasicni tv program jer ne to ono sto ces najvise gledat po napisanome,takodjer neka iskljuce tv store demo/eko mode i pogledaj kako ti djeluju cinema,standard ili kako se vec zovu na tom tvu.

Ukratko...prodji po modovima slike da vidis kako ti odgovaraju.

Sretno 🥂

 Kaže voditelj odjela da su najbolji upscalingu Sony i Philips.. Puno bolji nego hisense kaže.. Npr PHILIPS 50PUS8556/12

. Nisam uspio pogledat hrt na hisenseu... 

Kako ti se cini Hisense?

 

 Ja sam potpuni laik... - lijepa je slika hahh, prikazivali su konje neke, jako lijepo je bilo hahh..  Al moji starci neće gledat te 4K konje nego Večeru na selu.. Il Ljubav na selu.. Tako da sam sad više u razmišljanju da probam naći neki Sony ili Philips. PHILIPS PUS8506/12 je bio u dućanu i neloš prikaz HRTa je bio na njemu. Čak mi na Sony KE55XH0896BAEP koja je u elipsa 6500 nije bilo baš ugodno gledat HRT.. Nažalost nije bilo moguće pogledat HRT na Hisenseu al voditelj je rekao da bi sigurno bilo lošije nego na spomenutim Sony i Philips tv.. Evo ima Philips 58PUS8505\12 za 4118kn,mozda mi je on opcija 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Otac mi zapeo na Philips, ali meni nikako ne leži taj brand..

Kakve su ove dvi? Imate preporuku LG, Samsung, TCL u ovom cjenovnom rangu?

https://www.sancta-domenica.hr/catalog/product/view/id/42517/s/tv-50-philips-50pus7506/category/2/ https://www.sancta-domenica.hr/catalog/product/view/id/43119/s/tv-50-philips-50pus7406-android/category/2/
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel još nekome puca televizor cca 10 minuta nakon gašenja? Znači svaku večer, u roku 10 minuta ko da pukne plastika sa zadnje strane. Prvih par puta sam se usro da ne popušta nosač al baš se telka čuje. LG CX.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice