Problemi spajanja ps5 na ps nework

poruka: 3
|
čitano: 3.174
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problemi spajanja ps5 na ps nework
Pozdrav
Imam problema spajanja ps5 na ps network
Dakle pokušavam bežično i žično spajat uvijek mi radi iste probleme..On je spojen na internet al ne na ps network.
Inače imam optički internet..i routeri su spojeni u mesh..I iz tog mesha spojen direktno s lan kabelom na plejku..
Problem rješavam da mobitelom se spojin na kucnu mreźu i onda upalim hotspot na mobitelu i povezem se s plejkom na njega..I radi..Uvijek bez problema

Javio sam se isp-u inače fibetnet koji su mi dodjelili javnu ip adresu i radilo je skroz okej jedno 10-15dana da bi opet bili isti problemi..
Jel moguce da ruter blokira spajanje plejke na ps network ili isp blokira pristup.
Uglavnom svaki savjet je dobrodošao
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi spajanja ps5 na ps nework
trube kaže...
..
Javio sam se isp-u inače fibetnet koji su mi dodjelili javnu ip adresu i radilo je skroz okej jedno 10-15dana da bi opet bili isti problemi..
Jel moguce da ruter blokira spajanje plejke na ps network ili isp blokira pristup.
..

 -da. (kraća verzija, ili pročitaj što si već napisao.. ISP..).

.. duža verzija, da bi neki mrežni fičeri radili, user-dvosmjeno.. mora imati omogućene-otvorene odgovarajuće portove, kad se to promjeni-resetira-blokira tad nema komunikacije za takve servise, tj imaš internet ali ne 'mrežu' (dvosmjerno-pristup).

-google u ruke, pitaš google, playstation network, ports.. i dalje 'znaš' tj čitaš manual modema ili zoveš operatera.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Problemi spajanja ps5 na ps nework
Rekli su mi jednom da nakon mjesec dana sta sam spojen na njihovu mrežu da uključe filtiranje mac adrese..Dal bi to oni trebali iskljucit da to radi
Nesto sam isto googlao da bi trebalo ps5 na ruteru stavit opciju na port forwarding..pa neznam bi li to pomoglo
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice