Laptop za studenticu

poruka: 4
|
čitano: 1.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Laptop za studenticu

Pozdrav,

 

Zanima me možete li mi preporučiti neki laptop do 4000 kn ( još bolje ako ima i jeftiniji). Iskreno ne razumim se niti malo u te stvari tražila sam po forumima neke stvari ali meni to sve zvuči ko nuklerna fizika.😂😂 

Meni on samo treba za seminare,prezentacije itd, po mogućnosti da ima već instaliran Windows i neznam da li je korisna ta informacija ali studiram biologiju.

 

Unaprijed zahvaljujem 😁🤗

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laptop za studenticu
Siromasnistudent kaže...

Pozdrav,

 

Zanima me možete li mi preporučiti neki laptop do 4000 kn ( još bolje ako ima i jeftiniji). Iskreno ne razumim se niti malo u te stvari tražila sam po forumima neke stvari ali meni to sve zvuči ko nuklerna fizika.😂😂 

Meni on samo treba za seminare,prezentacije itd, po mogućnosti da ima već instaliran Windows i neznam da li je korisna ta informacija ali studiram biologiju.

 

Unaprijed zahvaljujem 😁🤗

 "Nađi nekoga da ti badave instalira Windows 10", ipak je laptop sa predinstaliranim Windowsima znatno skuplji.Eto ti jedan model, bolje od toga ne buš našla dakle za keš 3600kn.U paketu je trogodišnja garancija, pa eto na kraju još nekoga povučeš za rukav da ti instalira Windows 10.

 

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-hp-255-g7-2d232ea-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-radeon-graphics-15-6-led-fhd-dos-crni-014600660

 

https://www.adm.hr/hp-255-g7-156-fhd-ryzen-5-3500u-210ghz-8-gb-ssd-256-gb-vega-8-freedos-crni-2d232ea/68131/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 17:20 (rambox).
9 godina
offline
Re: Laptop za studenticu
Svi redovni studenti imaju pravo na besplatne Windowse pa ni slučajno ne kupuj, još jedna ušteda.
SSD koliko si mi života uštedio...
3 godine
neaktivan
offline
Laptop za studenticu

Super

Hvala Vam 😁

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice