Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 406.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Paranormalno

Bravo za tebe. Očito imaš veliku moć uvjeravanja.{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
chutac kaže...

Kad se vec prica o cudnim snovima, da i ja kazem svoje.

Uvijek kada imam temperaturu sanjam neke kocke bijele boje koje me stiscu i postaju hrapave. Onda se probudim sav sokiran i zaspem, a um mi razmislja o tome.

 

Isto tako, jednom kada sam bio 10'o godisnjak sam pod temperaturom gledao Godzillu.

Sjecam se da sam se te noci probudio u svojoj sobi kod bake i djeda i tresao se od straha(sanjao sam nesto iz filma), da bi se razbudio u kupaoni doma i legao spavati u svojoj sobi u kuci gdje smo prije zivjeli.

 

Probudio sam se doma u dnevnoj sobi.

Najstrasnije iskustvo snivanja do sada.

Kakve nocne more, kakvo sta, JA SE TELEPORTIRAM!

Znam da je poruka stara mjesec dana,ali moram odgovoriti! {#}

 

Jesi li 100% siguran da si u tom trenutku,kada si se probuđivao na tim mjestima,bio budan?

 

Ja znam da neki snovi mogu izgledati kao realni i da ih se možeš sjećati kao da su zapravo bili.

Sjećam se nedavno da sam sanjao kako mi je mama govorila da će sa tavana skinula neku gumu te da će ju postaviti meni u sobu na pod kako ne bih hodao bos po parketu.

Ne sjećam se koliko je dugo prošlo nakon toga,vjerojatno je to bilo dan poslije kada sam upitao mamu zašto nije skinula onu gumu sa tavana! {#}

 

Ona gleda u mene,misli si WTF???,što je njemu,koju drogu koristi on?

I kaže da sam ja to sve sanjao {#}.

 

 

Uglavnom,znam da neki snovi mogu biti toliko realni da se i sam nekada prestrašim kada se sjetim i mislim si:jeli to moguće da se dogodilo?

Kasnije kad shvatim da nije,onda se malo zaprepastim ali mi većinom bude lakše {#}

 

Nemam ja ništa protiv tvog mišljenja da se teleportiraš,al probaj malo promislit {#}

Daniel
14 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Shumy kaže...
chutac kaže...

Kad se vec prica o cudnim snovima, da i ja kazem svoje.

Uvijek kada imam temperaturu sanjam neke kocke bijele boje koje me stiscu i postaju hrapave. Onda se probudim sav sokiran i zaspem, a um mi razmislja o tome.

 

Isto tako, jednom kada sam bio 10'o godisnjak sam pod temperaturom gledao Godzillu.

Sjecam se da sam se te noci probudio u svojoj sobi kod bake i djeda i tresao se od straha(sanjao sam nesto iz filma), da bi se razbudio u kupaoni doma i legao spavati u svojoj sobi u kuci gdje smo prije zivjeli.

 

Probudio sam se doma u dnevnoj sobi.

Najstrasnije iskustvo snivanja do sada.

Kakve nocne more, kakvo sta, JA SE TELEPORTIRAM!

Znam da je poruka stara mjesec dana,ali moram odgovoriti!  {#}

 

Jesi li 100% siguran da si u tom trenutku,kada si se probuđivao na tim mjestima,bio budan?

 

Ja znam da neki snovi mogu izgledati kao realni i da ih se možeš sjećati kao da su zapravo bili.

Sjećam se nedavno da sam sanjao kako mi je mama govorila da će sa tavana skinula neku gumu te da će ju postaviti meni u sobu na pod kako ne bih hodao bos po parketu.

Ne sjećam se koliko je dugo prošlo nakon toga,vjerojatno je to bilo dan poslije kada sam upitao mamu zašto nije skinula onu gumu sa tavana!  {#}

 

Ona gleda u mene,misli si WTF???,što je njemu,koju drogu koristi on?

I kaže da sam ja to sve sanjao  {#}.

 

 

Uglavnom,znam da neki snovi mogu biti toliko realni da se i sam nekada prestrašim kada se sjetim i mislim si:jeli to moguće da se dogodilo?

Kasnije kad shvatim da nije,onda se malo zaprepastim ali mi većinom bude lakše  {#}

 

Nemam ja ništa protiv tvog mišljenja da se teleportiraš,al probaj malo promislit  {#}

  To željeh reći, "proživio" sam san.

Ja sam imao osjećaj da je to stvarnost, ali se u biti nisam niti pomakao iz dnevne sobe sa garniture.

Spavao sam, a u snu sam imao noćnu moru i sanjao sam da ne sanjam.  {#}

Jesam ga zakomplicirao!

 

A ovo što sam se "teleportirao" znam da sam sanjao, ali bilo je prilično stvarno baš zbog toga što sam se u snu probudio iz sna kojega sam sanjao u snu.  {#}

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Paranormalno

meni je najgore kad me je prije stara budila za skolu, i ja se navodno dignem i kazem evo sad cu, i ona se vrati ja opet spavam i kaze mi pa hebemu mater jel te moram 2 put buditi, a ja si mislim kako 2 puta, ovo je prvi puta, i kazem joj da nije dolazila, veli ona jesam i jos si ustao i rekao sad ću. to mi se desilo barem 20 puta

 

Evo sta ja imam za rec

Znaci bio sam klinac, jebo me pas ako sam imo vise od 2 godine. Bio sam bolestan, velika temperatura, vidim prostoriju u kojoj sam lezo, bio je to dnevni boravak pretpostavljam, oko mene su bile postavljene svijece, mama je bila u blizini mene i ko da je na meni vrsila nekakav ritual, grozno se osjecam kad se toga prisjecam, i znam da sam tad imo osjecaj da je sve nekako tvrdo oko mene i da na dodir bilo cega ja osjecam nesto odvartno ne ljudski.

 

Dan danas kad sam bolestan i kad dotaknem nesto tvrdo s prstima(recimo rub kreveta) ja se prisjetim toga i bude mi grozno(isto se osjecam kao i s 2 godine, to tvrdo me ubija), jednostavno je u meni nesto potisnuto ali ne znam sta.

 

To je samo 1-2 sekunda cega se sjecam, i da zaboravio sam rec da mi je bilo vruce i da sam doslovno gorio mozda sve ovo zvuci glupo, retardirano ali to mi se stvarno desilo.

 

To je jedino paranormalno u mom zivotu

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2013 23:19 (win4crazzy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
mbaksa kaže...

Što konkretno ti je "skroz čudno"? To da se probudi čovjek kojeg su proglasili mrtvim? Da je doista bio mrtav, ne bi se probudio. Nikad ni jedan mrtav čovjek se nije probudio. Osim Isusa. {#}

hehe sprdajte vi mene ali stari mi je rekao da su ga uredno pregledali doktori i poslije kad se digao nisu mogli vjerovati da je netko prezivio takve ozljede :)

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
16 godina
moderator
online
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
mbaksa kaže...

Što konkretno ti je "skroz čudno"? To da se probudi čovjek kojeg su proglasili mrtvim? Da je doista bio mrtav, ne bi se probudio. Nikad ni jedan mrtav čovjek se nije probudio. Osim Isusa. {#}

hehe sprdajte vi mene ali stari mi je rekao da su ga uredno pregledali doktori i poslije kad se digao nisu mogli vjerovati da je netko prezivio takve ozljede :)

Tata ti je isto vidio svisca kako je zamotao čokoladu? {#} Daj pokaži barem neku minimalnu sposobnost kritičkog razmišljanja. Lakovjernost će ti naštetiti u životu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
mbaksa kaže...

Tata ti je isto vidio svisca kako je zamotao čokoladu? {#} Daj pokaži barem neku minimalnu sposobnost kritičkog razmišljanja. Lakovjernost će ti naštetiti u životu.

vidio sam covjeka i pun je tih gelera odnosno ima rane od gelera noge nema odnosno nema pola nadkoljenica a tijelo mu nisam gledao tako da ne znam.znas kakve su ozljede koje su opasne po zivot tako da mozes zakljuciti da je on imao takve ozljede.da priznajem da je to propust ljecnika sto ga nisu pregledali temeljito ali opet jezivo je sto se par sati poslije probudio u mrtvacnici spreman za hladnjacu

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
mbaksa kaže...

Tata ti je isto vidio svisca kako je zamotao čokoladu?  {#}  Daj pokaži barem neku minimalnu sposobnost kritičkog razmišljanja. Lakovjernost će ti naštetiti u životu.

vidio sam covjeka i pun je tih gelera odnosno ima rane od gelera noge nema odnosno nema pola nadkoljenica a tijelo mu nisam gledao tako da ne znam.znas kakve su ozljede koje su opasne po zivot tako da mozes zakljuciti da je on imao takve ozljede.da priznajem da je to propust ljecnika sto ga nisu pregledali temeljito ali opet jezivo je sto se par sati poslije probudio u mrtvacnici spreman za hladnjacu

  Nisam siguran, ali mislim da u slučaju da je ozljeda takva da se gubi puno krvi i da je tjelesna temperatura posljedično visoka, da se tada srce jako usporava zbog pojačanog lučenja rada parasimpatikusa(mislim to luči hormon koji usporava rad srca) i da čovjek prelazi u fazu "hibernacije" dok se ne zaustavi krvarenje(makar bez medicinke pomoći šanse praktički nema), a onda kada se nadoknadi krv koja je izgubljena, ili slučajno ako nije izgubljeno puno krvi i ako se organizam može sam održavati na životu dok se sve ne "sredi", čovjek se budi iz te faze "hibernacije" i nastavlja život. To je često ta "smrt" kada se "umrli" probudi.

 

Ne uzimajte da je ovo što sam natrkeljao 100% istina, ipak su kasni sati i tak'.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 0:51 (chutac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
chutac kaže...

  Nisam siguran, ali mislim da u slučaju da je ozljeda takva da se gubi puno krvi i da je tjelesna temperatura posljedično visoka, da se tada srce jako usporava zbog pojačanog lučenja parasimpatikusa(mislim to luči hormon koji usporava rad srca) i da čovjek prelazi u fazu "hibernacije" dok se ne zaustavi krvarenje(makar bez medicinke pomoći šanse praktički nema), a onda kada se nadoknadi krv koja je izgubljena, ili slučajno ako nije izgubljeno puno krvi i ako se organizam može sam održavati na životu dok se sve ne "sredi", čovjek se budi iz te faze "hibernacije" i nastavlja život. To je često ta "smrt" kada se "umrli" probudi.

 

Ne uzimajte da je ovo što sam natrkeljao 100% istina, ipak su kasni sati i tak'.

parasimpatikus nije hormon nego dio leđne mozdine sto upravlja autonomnim refleksima ako se ne varam...inace i mene skroz zanima sto se desilo pa eto ako ima forumas sa kvalitetnim odgovorom neka napise.

imam osjecaj da ce mbaksa nesto konkretno napisati :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 0:47 (cod4gamer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
chutac kaže...

  Nisam siguran, ali mislim da u slučaju da je ozljeda takva da se gubi puno krvi i da je tjelesna temperatura posljedično visoka, da se tada srce jako usporava zbog pojačanog lučenja parasimpatikusa(mislim to luči hormon koji usporava rad srca) i da čovjek prelazi u fazu "hibernacije" dok se ne zaustavi krvarenje(makar bez medicinke pomoći šanse praktički nema), a onda kada se nadoknadi krv koja je izgubljena, ili slučajno ako nije izgubljeno puno krvi i ako se organizam može sam održavati na životu dok se sve ne "sredi", čovjek se budi iz te faze "hibernacije" i nastavlja život. To je često ta "smrt" kada se "umrli" probudi.

 

Ne uzimajte da je ovo što sam natrkeljao 100% istina, ipak su kasni sati i tak'.

parasimpatikus nije hormon nego dio leđne mozdine sto upravlja autonomnim refleksima ako se ne varam...inace i mene skroz zanima sto se desilo pa eto ako ima forumas sa kvalitetnim odgovorom neka napise.

imam osjecaj da ce mbaksa nesto konkretno napisati :D

  Krivo se izrazih. Hvala na ispravku :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Re: Paranormalno

who cares about me

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
moderator
online
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
vidio sam covjeka i pun je tih gelera odnosno ima rane od gelera noge nema odnosno nema pola nadkoljenica a tijelo mu nisam gledao tako da ne znam.znas kakve su ozljede koje su opasne po zivot tako da mozes zakljuciti da je on imao takve ozljede.da priznajem da je to propust ljecnika sto ga nisu pregledali temeljito ali opet jezivo je sto se par sati poslije probudio u mrtvacnici spreman za hladnjacu

Nije ni prvi ni zadnji. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Ja sam prije 20 minuta legao spavati i zaspao sam i pred dvije minute sam se probudio, samo sam progledao, a osjecao sam se kao da sam se probudio iz nocne more(neka jeza). Jel to moguce da sam ja imao moru koje se ne sjecam?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
mbaksa kaže...
cod4gamer kaže...
vidio sam covjeka i pun je tih gelera odnosno ima rane od gelera noge nema odnosno nema pola nadkoljenica a tijelo mu nisam gledao tako da ne znam.znas kakve su ozljede koje su opasne po zivot tako da mozes zakljuciti da je on imao takve ozljede.da priznajem da je to propust ljecnika sto ga nisu pregledali temeljito ali opet jezivo je sto se par sati poslije probudio u mrtvacnici spreman za hladnjacu

Nije ni prvi ni zadnji. {#}

da ali obicno sam cuo za takve slucajeve u americi i sl a ne u svojoj blizini a posebno u mom mjestu 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
online
Re: Paranormalno
mbaksa kaže...
cod4gamer kaže...
pa valjda je bilo rutinski...gledali su jel ima puls i jel reagira na podrazaje.iskreno meni je to skroz cudno.inace imao je teske ozljede al vjerovatno ga nisu dobro pregledali

Što konkretno ti je "skroz čudno"? To da se probudi čovjek kojeg su proglasili mrtvim? Da je doista bio mrtav, ne bi se probudio. Nikad ni jedan mrtav čovjek se nije probudio. Osim Isusa{#}

Isus je "gazdin" sin. {#}{#}

Nisam ja ništa prčk'o.
16 godina
moderator
online
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
da ali obicno sam cuo za takve slucajeve u americi i sl a ne u svojoj blizini a posebno u mom mjestu 

A gdje ćeš drugdje čuti za takve slučajeve, ako ne na mjestima gdje stradava veći broj ljudi? Na mjestima gdje se vodio rat. Pa nećeš valjda čuti u dobro opremljenoj bolnici gdje liječnici pažljivo i pri miru provjere sve znakove života prije nego konstatiraju smrt.

14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Danas vam je u 24sata Express prilog o ukletim kućama u Hrvatskoj, kako prepoznati imate li duha u kući i sve o tome. 

Čak će biti o onoj djevojčici na Učki koja je zaustavljala ljude u autima i proricala im budućnost.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...

da ali obicno sam cuo za takve slucajeve u americi i sl a ne u svojoj blizini a posebno u mom mjestu 

To je zato što danas nema takvih slučajeva,zašto? Zato jer obično mrtvaca ostave 24h,te ga nakon tog vremena pokopaju.

 

Čuo sam ja za jedan slučaj,dogodio se tu u mome mjestu. Bilo je to negdje 50-ih ili 60-ih godina prošlog stoljeća. Moj djed je išao do jedne žene u posjetu a kad je došao primjetio je da uopće ne diše. Pozvao je on susjede i ostale da vide što je snjom a oni su ustanovili da je mrtva. Kada su je pripremali,primjetili su da je sva hladna,jedino joj je jedan prst na nozi bio baš ono full vruć. Nije prošlo ni pola dana ona je došla k sebi i ustala. 

 

To se inačer kaže da je čovjek zamro,a ne umro {#}

A ja sam rekao da ako me budu ikada sahranjivali (naravno kada dođe vrijeme),da me ostave po dva-tri dana,inačer će dobiti svoje {#}

Daniel
14 godina
offline
Paranormalno

Ja sanjao za frenda najboljeg da ce dobiti otkaz i kroz 4 dana pedala  (jadan),a jednom sam sanjo brojeve lutrije i kad sam se probudio nisam stigao nac papir i olovku da zapisem i jbga zaboravio grrrrrrrr.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
Izzy kaže...

Ma to su samo priče. A meni su zanimljive i neobične priče o pretvaranju ljudi u "zombije" od strane nekakvih "vračeva", ako se ne varam tamo po Afričkim selima. Kao čovjek"umre", obitelj ga pokopa, a on/ona se pojavi nakon nekoliko godina (nekad i kraće valjda) u svome selu. I ljudi prepoznaju tu osobu i čude se kako to da je živa kada su je pokopali i pitaju je što je bilo, ali se ona ne sjeća što joj se dogodilo.

 

Valjda ih netko drogira i onda iskorištava na razne načine...

Naravno da je u pitanju zestoka droga, ili droga u kombinaciji sa hipnotiziranjem.. Svasta ti vracevi znaju, a da nije poznato danasnjoj "naprednoj" medicini :)

 "Kao čovjek"umre", obitelj ga pokopa, a on/ona se pojavi nakon nekoliko godina (nekad i kraće valjda) u svome selu. I ljudi prepoznaju tu osobu i čude se kako to da je živa kada su je pokopali i pitaju je što je bilo, ali se ona ne sjeća što joj se dogodilo."   to nije toliko tesko jer ti vracevi imaju drogu koja ti stavi rad organa i srca na toliki minimum da ce svaki doktor proglasiti smrt, vrac ga jednostavno drogira, iskopa iz groba i hipnotizira da zaboravi sve.

 

A sto se zombija tice, u WW2 su njemacki znanstvenici pokusavali napraviti Nazi zombije, ima po internetu.. Samo se ne sjecam da li im je upalilo, ali mislim da su dosli blizu.

 

 

Exorcizo te, omnis spiritus immunde, in nomine Dei Patris omnipotentis, et in noimine Jesu Christi Filii ejus, Domini et Judicis nostri, et in virtute Spiritus Sancti, ut descedas ab hoc plasmate Dei,
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
mbaksa kaže...

Tata ti je isto vidio svisca kako je zamotao čokoladu? {#} Daj pokaži barem neku minimalnu sposobnost kritičkog razmišljanja. Lakovjernost će ti naštetiti u životu.

vidio sam covjeka i pun je tih gelera odnosno ima rane od gelera noge nema odnosno nema pola nadkoljenica a tijelo mu nisam gledao tako da ne znam.znas kakve su ozljede koje su opasne po zivot tako da mozes zakljuciti da je on imao takve ozljede.da priznajem da je to propust ljecnika sto ga nisu pregledali temeljito ali opet jezivo je sto se par sati poslije probudio u mrtvacnici spreman za hladnjacu

Zvuci mi poznato lik.. Je li mu mozda nadimak "Ćiju-ćiju-tup"? Moj stari je bio u ratu sa likom koji 100% pase opisom ovog tvog lika.. Znai liku je pobjegao pas u minsko polje, ovaj za njim, nagazio na minu i odletio u zrak (to objasnjava nadimak "ćiju-ćiju-tup"{#} ), izgubio je noge, a krcat je gelera.

 

 

Exorcizo te, omnis spiritus immunde, in nomine Dei Patris omnipotentis, et in noimine Jesu Christi Filii ejus, Domini et Judicis nostri, et in virtute Spiritus Sancti, ut descedas ab hoc plasmate Dei,
15 godina
offline
Re: Paranormalno
win4crazzy kaže...

meni je najgore kad me je prije stara budila za skolu, i ja se navodno dignem i kazem evo sad cu, i ona se vrati ja opet spavam i kaze mi pa hebemu mater jel te moram 2 put buditi, a ja si mislim kako 2 puta, ovo je prvi puta, i kazem joj da nije dolazila, veli ona jesam i jos si ustao i rekao sad ću. to mi se desilo barem 20 puta

 

Evo sta ja imam za rec

Znaci bio sam klinac, jebo me pas ako sam imo vise od 2 godine. Bio sam bolestan, velika temperatura, vidim prostoriju u kojoj sam lezo, bio je to dnevni boravak pretpostavljam, oko mene su bile postavljene svijece, mama je bila u blizini mene i ko da je na meni vrsila nekakav ritual, grozno se osjecam kad se toga prisjecam, i znam da sam tad imo osjecaj da je sve nekako tvrdo oko mene i da na dodir bilo cega ja osjecam nesto odvartno ne ljudski.

 

Dan danas kad sam bolestan i kad dotaknem nesto tvrdo s prstima(recimo rub kreveta) ja se prisjetim toga i bude mi grozno(isto se osjecam kao i s 2 godine, to tvrdo me ubija), jednostavno je u meni nesto potisnuto ali ne znam sta.

 

To je samo 1-2 sekunda cega se sjecam, i da zaboravio sam rec da mi je bilo vruce i da sam doslovno gorio mozda sve ovo zvuci glupo, retardirano ali to mi se stvarno desilo.

 

To je jedino paranormalno u mom zivotu

Pa jesi li je pitao da li ti je to stvarno radila?

14 godina
offline
Paranormalno

da ziher bi je pitao dali je ona na meni vrsila rituale dok sam bio mali

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

moze bit da si halucinirao zbog temp....

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
15 godina
offline
Re: Paranormalno

Onda se i dalje pitaj što si to vidio. 

14 godina
offline
Re: Paranormalno
kivic15 kaže...

moze bit da si halucinirao zbog temp....

a ne znam, ne sjecam se, ugl sad kad sam bolestan mrzim biti u blizini neceg tvrdog jer kad to dotaknem odmah mi pozli

Izzy kaže...

Onda se i dalje pitaj što si to vidio. 

+1

a i da je pitam rekla bi mi da sam lud, poznajem ja svoju staru

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Paranormalno

Nije paranormalno, ali da ovdje pitam.

 

Negdje sam pročitao da se ljudi zapravo ne sjećaju ničega što se desilo prije 4-te godine života?

E sad, možda malo glupasto, ali ja kao da se sjećam par stvari koje su mi se dogodile sa 2-3 godine. Ili sam samo umislio, ili se to stvarno desilo. Iako mislim da se to stvarno desilo jer sam pitao par starijih ljudi koji suprisustvovali tim događajima i potvrdili su da je istina.

 

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
15 godina
offline
Re: Paranormalno

Čega se bojiš? Pitaš je i neka ti odgovori. Što da ti i kaže "lud si", pa majka ti je i valjda te neće strpati u ludnicu.{#}

 

Prije će pomisliti, ako to nije istina da ti se to učinilo i da si to možda vidio negdje drugdje (na TV-u npr.) kao mali i onda godinama poslije to povezao sa sobom.

 

Recimo, evo da pokušam nešto objasniti što se meni dogodilo. Dakle, riječ je o mojem najstarijem ili najdaljem sjećanju. A to je (barem se meni tako čini) kada sam se jednom probudio i rekao majci da se sjećam rata (Domovinskog), ali pretpostavljam da sam ja to samo sanjao. Uglavnom, hoću reći da je to nešto najstarije čega se sjećam (te situacije kada sam se probudio i to rekao). Stvarno ne znam koliko sam tada bio star.

Također ima još jedna situacija kada sam kao mali psu kojeg smo tada imali dao ključeve, a otac je viknuo "Ne!" i taj događaj mi se urezao u pamćenje. A tada sam možda imao 3 godine, ali zapravo nisam siguran.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 22:46 (Izzy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
dv14 kaže...

Nije paranormalno, ali da ovdje pitam.

 

Negdje sam pročitao da se ljudi zapravo ne sjećaju ničega što se desilo prije 4-te godine života?

E sad, možda malo glupasto, ali ja kao da se sjećam par stvari koje su mi se dogodile sa 2-3 godine. Ili sam samo umislio, ili se to stvarno desilo. Iako mislim da se to stvarno desilo jer sam pitao par starijih ljudi koji suprisustvovali tim događajima i potvrdili su da je istina.

 

 

To kažu zato što mnogi zaborave nakon nekog vremena. Ja se,doduše,ne sjećam točno svega.

 

 

Ima jedan događaj kada sam bio 3 godine. Sjećam se da sam tada sa svojim jednim prijateljom,s kojim sam i dan danas dobar,bio raznosio neke daske od parketa. Nisu to bile cijele daske,onako po 5 puta izrezane {#}.

 

Taj mi je događaj ostao u sjećanju jako dugo,a negdje prije mi je i baka pričala kako se toga sjeća te da se sjeća ta je to bilo za doček Nove godine. Pričala mi je i da sam plesao na neku pjesmu koja mi je bila omiljena (a i sjećam je se da sam je jako puno puta slušao dok sam bio vrlo mali {#}),ali toga da sam plesao se ne sjećam {#}.

 

 

Ima još puno toga,samo se ne mogu sjetiti.

 

Negdje prije mi je u glavu došla slika još dok sam bio negdje 3-4 godine,ili možda manje. Sjećam se da sam trčkarao po dvorištu i sjećam se da je moj otac otišao sa autom kod bake. Negdje prije sam mami pričao da se sjećam toga,a još sam i rekao da se on nije vraćao 10 dana. Ona sva zbunjena gleda u mene,i kaže da se ona ne sjeća da je tata ikada bio negdje drugdje prespavao.

 

Mene je to dosta vremena poslije toga mučilo da saznam jeli to sve bilo tako kako se ja sjećam ili je to bilo onako kako mi je mama rekla.

Nekad se to može pomješati i sa snom. Sanjaš identični događaj kakav se dogodio prije par godina,neki djelovi budu potpuno različiti,i onda misliš da je to bila stvarnost 

{#}

 

Daniel
14 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Uživam čitajući vaše priče :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2013 23:37 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice