Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

poruka: 15
|
čitano: 2.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

Imam Semprona 3000+, 2 gb DDR rama i GeForce 8600 GTS, a Supreme Commander mi se kreće na 7-8 frameova bez obzira na koju rezu ili detalje stavim. Drivere sam stavio  najnovije. Navodno je minimalna konfiguracija 1.8 GHz, 512 mb rama i GeForce 6x00 ili Radeon 9600. Neznam u čemu je problem, zašto je to tako sporo. Što vi mislite???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

nisam igrao igru,ali pokusaj instalirati patch ako ga ima ,a vjerojatno ga ima

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je

Nisam ja... casna pionirska! Smijeh

 

Probaj stavit detalje na minimum, i probat s nekom malo mapom. Vjerojatno su to rjesili nekim novijim patchom, ali originalna igra je bila jako zahtjevna glede memorije, pa ti se mozda vuce zbog tvojih 2gb RAM-a, pogotovo ako imas Vistu, jer se tamo jos vise memorije koristi. (ako pogledas u task manageru, vidjet ces da kod vecih mapa SC koristi preko 1.5GB memorije, pa za win ne ostane nista).

 

Think locally, act globally...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je
Unimatrix 007 kaže...

Imam Semprona 3000+, 2 gb DDR rama i GeForce 8600 GTS, a Supreme Commander mi se kreće na 7-8 frameova bez obzira na koju rezu ili detalje stavim. Drivere sam stavio  najnovije. Navodno je minimalna konfiguracija 1.8 GHz, 512 mb rama i GeForce 6x00 ili Radeon 9600. Neznam u čemu je problem, zašto je to tako sporo. Što vi mislite???

To je vrlo slaba konfiguracija za SC, a Radeon 9600 je brži od 8600GTS.

----
@iznad mene: Vista ne troši više memorije od XP-a, ne pričaj gluposti.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je
naxeem kaže...
.... a Radeon 9600 je brži od 8600GTS.

 Od kada to ?
E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
16 godina
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je
naxeem kaže...
Unimatrix 007 kaže...

Imam Semprona 3000+, 2 gb DDR rama i GeForce 8600 GTS, a Supreme Commander mi se kreće na 7-8 frameova bez obzira na koju rezu ili detalje stavim. Drivere sam stavio  najnovije. Navodno je minimalna konfiguracija 1.8 GHz, 512 mb rama i GeForce 6x00 ili Radeon 9600. Neznam u čemu je problem, zašto je to tako sporo. Što vi mislite???

To je vrlo slaba konfiguracija za SC, a Radeon 9600 je brži od 8600GTS.

----
@iznad mene: Vista ne troši više memorije od XP-a, ne pričaj gluposti.
 Znam da je slaba ali ipak bi trebalo ići brže, a ovu tvoju usporedbu između Radeona 9600 i GeForce 8600GTS neću komentirat jer očito nisi mislio kad si to napisao.Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je

Eh, jos jednom je naxeem pospan, hehe, mogo bi ponovo u hall zbog toga xD Anyway, najvjerovatnije je to do igre, skini novi patch ako ima, jer, s obzirom na minimalnu konfu potrebnu, minimalne postavke bi kod tebe trebale ici ko suza..

You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2008 1:05 (Dark Prince).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je

Mislio sam na 2600, ne 9600 :D LOL, no dobro, u svakom slučaju obje su govno.

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
moderator
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

Sempron 3000+? Taj CPU je nula. Imao sam (ne)zadovoljstvo isprobati igranje malo na takvom CPU-u, cak i malo clockanom, svejedno nula. Cak i starije igre od SC-a su stekale, nije mogao nahraniti 1950pro (koja je u rangu s tom 8600 GTS).

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

Jednostavno su neke igre same po sebi loše i nekonfitabilno napravljene. Igram Loki na slabljem kompu jedan dan,pogledam i vidim da treba veča konfiguracija. Sutradan pojačam cjelu konfiguraciju ,sve , još bude i prejaka za igru, najnoviji patch stavim, smanjim datalje na minimum... I dalje se brejka.

Mislim da kužiš o čem ti pričam.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je
naxeem kaže...

Mislio sam na 2600, ne 9600 :D LOL, no dobro, u svakom slučaju obje su govno.

 
Baš si simpatičan naxeemNeodlučan

Prije da je cijela Supreme Commander franšiza "govno" neoptimizirano i potpuno nVidi podležno, ko i World in Conflict.
2600xt dela ko "podmazana" u većini "svestranih" igara.

Nemoj očekivati da ti dela na 9600, ta je igra antiAti.
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

ako se ne varam sempron 3000+ radi na 1.6 ghz a minimalni takt procesora koji trazi igrica je 1.8.to sto pise 3000+ za semprona ne znaci ama bas nista,ostatak konfiguracije je dobar ali kako to da je proc tako slab na tu konfiguraciju

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je jak

Ja igram SC sa 1 GB rama, athlonom 3000+ na 2.5 i 2x 7600gs malo clockane ali nikada potpuno iskorištene i sve ide ko zmaj normalno ne na visokoim postavkama grafike, ali ide na malo lošijoj kvalitetijedino mi zašteka na većim mapama jer očito se proc nemože nositi s time pa igram mape sa max 4 playera

Meaningless ideals will eventually crumble before reality 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je
crozoki kaže...

ako se ne varam sempron 3000+ radi na 1.6 ghz a minimalni takt procesora koji trazi igrica je 1.8.to sto pise 3000+ za semprona ne znaci ama bas nista,ostatak konfiguracije je dobar ali kako to da je proc tako slab na tu konfiguraciju

 Radi na 1.8 ali 3000+ označava da radi kao Intel na 3000 MHz, a to je bitno
15 godina
offline
RE: Supreme Commander mi ubija komp, a dovoljno je

To je do igrice 100% ako sam je ja na svome laptopu mogo igrat sa 7600go i 1gb rama proc je radio na 1.8 taktu doduse dual core igro sam na med postavkam oko 50 fpsa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice