FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.595
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam još probao meta 4231 formaciju pa reko aj da probam jer nekako ove formacije koje igram u napadu ponekad imam manjak igrača i teško mi je kombinirati.

Prepisao taktiku od kolege Rokyja i prilično sam zadovoljan kako sve to skupa funkcionira.

Jučer nisam niti jednu izgubio, digao se u 5. diviziju i zabijao sam golove k'o na traci.

 

Inače, nisam vam recenzirao Ronalda, ali i sami znate da je odličan pa nema smisla.

Samo ću napisati da kad zabija na utkamici, onda je to obično het-trick.

Jako mi se sviđa kod njega što se baš trudi u napadu, otvara se, sam trči po loptu, ima ga na sve strane i to mi je super.

A šut ima najbolji od svih kartica s kojima sam igrao tj. najmanje promašuje od svih što je i za očekivati.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...

Dobio SIF Varanea, ali u pesu, te Ronalda po drugi put.

 

U fifi sam dobio ultimate obicnog ucl Kovacica.

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri kaj ima 500 aktivnih ljudi.

Imas primjer Madden Ultimate team, gdje oni dobivaju legende ko na traci. Svakih nekoliko otovorenih paketa dobiju neki rare klinac. Igra ih nagraduje svakodnevno sa bespla paketima i ostalim benefitima. Al zato Madden ima vrlo uski player base koji treba zadrzat. 

Fifa to ne treba jer ovu igru igra 15milja ljudi. I boli ih tuki za poklone jer ce u 15milja ljudi uvijek netko nest dobit. Lova ide, player base imas, serveri se hoce razletit od igranja i tu je prici kraj. Igra koliko god da je u kurcu, sa financijske strane je uspjesna. 

 

Koji ti ku××× komentiras ako nisi skuzio zajebanciju? 

 

Ovako ispadas kao EA odvjetnik, koji je sebi umislio da ako netko smije dovoditi igru u pitanje, onda je to samo on.

 

Igras igru manje od mene, a izvukao si blago receno drasticno vise u jednoj sezoni, nego ja u 8 sezona.

 

Meni samo me ide u glavu ta skrtost od nekog tko obrce milijune.

 

 

 

 

 

 

 

 Po cemu to igram igru manje od tebe?

I koje to milijune ja obrcem? O cem vristis ti? 

 

EA odvjetnik zato jer sam objasnio kak je player base bitan za odredivanje kolicine besolatnih nagrada kao poticaj za ostanak u igri? Svaka cast jbt. Dobar si. 

 

Skrtost? Dobro te pere.

 

 

Uostalom, sumnjam ds je itko skuzio da je tvoj post zajebancija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...

Dobio SIF Varanea, ali u pesu, te Ronalda po drugi put.

 

U fifi sam dobio ultimate obicnog ucl Kovacica.

 Po cemu to igram igru manje od tebe?

I koje to milijune ja obrcem? O cem vristis ti? 

 

EA odvjetnik zato jer sam objasnio kak je player base bitan za odredivanje kolicine besolatnih nagrada kao poticaj za ostanak u igri? Svaka cast jbt. Dobar si. 

 

Skrtost? Dobro te pere.

 

 

Uostalom, sumnjam ds je itko skuzio da je tvoj post zajebancija. 

 

Match earnings ti je manji od mog iako si poceo igrati igru prije mene.

 

Nisam nigdje spomenuo da ti obrces milijune, nego da si imao tu srecu da povuces minimalno 4 vrhunska igraca, oko kojih vrijedi graditi momcad.

 

Em je igra u totalnom kurcu, em se ne moze nista izvuci, barem ne u mom slucaju.

 

Izvuci jednog Sona koji je vrijedio minimalno 500k, za mene bi bio kraj svijeta, jer takvo sto nisam osjetio iako sam FUT founder.

 

Ne razumijem zasto si se toliko zapalio na to sto sam spomenuo pes i sto ti to meni imas za objasniti?

 

Meni si kao nasao razvodniti kako je pes mrtav iako znas da igram fifu...Svake godine uzmem i jedno i drugo i igram ono sto mi se vise igra.

 

Prosle sezone je to bio pes, ove sezone fifa, sto vise..., u pesu jos nisam stigao probati 6 kraljeva same igre, + dvije legende, jer mi se jednostavno ne igra.

 

Oprosti ako sam te necim uvrijedio fifa fanu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Uopce ne citas sa razumijevanjem, to je ono najgore. Ja uopce nisam rekao nista negativno protiv igre. Dapace, konstantno sam negativan protiv FIFAe i EA. Tak da ti ovo za FIFA fanboya ne drzi vodu.

Da li je populacija PESa nakon 4mj od izlaska na niskim granam, je. Dakle, opet nista netocno niti negativno... Nego cista cinjenica.

Stalno si u nekoj negativi prema izvlacenju dobrih kartica od clanova ovog pod foruma. Odi na FBC stranicu pa tamo placi kad ekipa sa 200 odogranih tekmi vadi po 2-3 totya iz premium gold packa. A ne mene, koji imam preko 250 pobjeda u WL i to sa 2 ili 3 tjedna ne igranja iste. Zavrsavam sa postotkom pobjeda od 80% i opet imas nekaj protiv kad ja nest izvucem. 

 

Naravno da cu imat vise sanse za izvuc nesto kad dobivam bolje pakete pd tebe jer zavrsavam vise u WL. Isto tako ne bacam coinse, kupim kaj mi treba, odnosno kaj smatram da mi je potrebno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Pogledajte vi u kojem je on jebenom packu dobio Mbappea.

Pa da čovjek ne popizdni na ove stvari.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Pogledajte vi u kojem je on jebenom packu dobio Mbappea.

Pa da čovjek ne popizdni na ove stvari.

 

 https://www.instagram.com/er0sensei1/

 

Pogledaj mu Baby Icon pullove.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

PL PoTM Arnold najavljen na insta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SamoPitam3 kaže...

  To isto se pisalo i za fifu 19, a pisati ce se i za fifu 21. Odnosno, vidim isto drustvo da se ovdje zali kao sto se zalilo i prosle godine, tako da ne ocekujem da ce biti nesto drugacije i nagodinu

Niti ce oni propasti niti ce ljudi bojkotirati slijedecu fifu. Odraditi ce "masinerija" svoj posao pa ce ljudi biti sretni sto je samo 2x skuplja od prethodne. Bar je u danasnje vrijeme ljude lagano "kupiti" i manipulirati sa njima.

Na onog jednog sto im ode, doci ce im 10 novih...

 

Nisam niti mislio niti mislim da će propasti ali duboko se nadam. Prošle godine su razvalili. Samo od fifa pointsa uzeli su gotovo milijardu dollara. Mogu se već sada kladiti da ove godine neće biti niti blizu te cifre jer to vidim po marketu. Da se novci troše market bi bio osjetno veći. Osim toga i njihovi postupci ove godine odaju nervozne ljude koji su pogubili konce jer se nisu nadali ovakvom "uspjehu". Futmas je bio skandalozan, najgori otkako je uveden. SBC smiješni. Nagrade za praznike ili provedene sate u igri izostale. Niti jednog trena nisu pokazali da su velika firma koja drži konce igre u rukama. Nakon desetak godina našli su se u situaciji u kojoj jako dugo nisu bili. No sve špekulacije past će u vodu ili dobiti neki smisao onog trenutka kada krajem godine objave financijsku situaciju pa kažu koliko komada igre su prodali te koliko su zaradili od fifa pointsa. Ne sumnjam da se igra dobro prodala, po inerciji je svi kupimo. No sumnjam da su zadržali razinu prodaje fifa pointsa u odnosu na prošle tri godine. Do tada ih možemo braniti ili napadati ali nitko neće moći dokazati pravo stanje stvari.

12 godina
offline
FIFA 20

Posto sam imal brdo Foddera u klubu slozio sam Silvu. Prema statsima, lik je prejak. Svaki review ga hvali. Stavio sam mu Maestro radi shot powera jer mi treba taj finess da ide ko raketa u gol. Igrat ce na CAMu a Son ide na RCAM. Mozda ga zarotiram na RCAM cisto radi lijeve noge. Makar onda imam osjecaj da ce ga lako blokirat, jer ce naravno svi ocekivat to. 

Gledam na Beru kao H/H all around CAM. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Igrao upravo protiv nekog naseg. Ekipa mu se zove Ogulin. Imali 5-6 istih igraca i lik quita u 30min kod rezultata 5-0.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Igrao upravo protiv nekog naseg. Ekipa mu se zove Ogulin. Imali 5-6 istih igraca i lik quita u 30min kod rezultata 5-0.

 Primjetio sam da dosta nasih nema zivaca igrat. U Draftu sam naletil na "Hrvatska FC". 2-0 za mene i odma van. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Uopce ne citas sa razumijevanjem, to je ono najgore. Ja uopce nisam rekao nista negativno protiv igre. Dapace, konstantno sam negativan protiv FIFAe i EA. Tak da ti ovo za FIFA fanboya ne drzi vodu.

Da li je populacija PESa nakon 4mj od izlaska na niskim granam, je. Dakle, opet nista netocno niti negativno... Nego cista cinjenica.

Stalno si u nekoj negativi prema izvlacenju dobrih kartica od clanova ovog pod foruma. Odi na FBC stranicu pa tamo placi kad ekipa sa 200 odogranih tekmi vadi po 2-3 totya iz premium gold packa. A ne mene, koji imam preko 250 pobjeda u WL i to sa 2 ili 3 tjedna ne igranja iste. Zavrsavam sa postotkom pobjeda od 80% i opet imas nekaj protiv kad ja nest izvucem. 

 

Naravno da cu imat vise sanse za izvuc nesto kad dobivam bolje pakete pd tebe jer zavrsavam vise u WL. Isto tako ne bacam coinse, kupim kaj mi treba, odnosno kaj smatram da mi je potrebno. 

 

Po cemu si ti zakljucio da sam ja u negativi ako drugi nesto dobro dobiju? 

 

Netko sretniji od mene ako netko od kolega izvuce nesto dobro.

 

Ti si taj koji se javio na moj sarkastican post i poce filozofirati.

 

Pokusaj zamisliti da igras ovu igru 8g. i nikad ne dobijes kapitalca.

The Commissioner of Football
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Lik je prvog dana TOTY-a kad su izašli napadači otvorio preko 300 paketa koje je skupio s vremenom, nakon toga svaki dan po još 100 komada, radi stalno League sbc-ijeve, i posralo ga zadnji dan sad kad su svi izašli, do onda nije nijednog otvorio

 

Na Erosensia mislim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 14:03 (kox1987).
16 godina
offline
FIFA 20

Gledan jednog našeg na twitchu. Lik igra od 2-3 minute na team press. U 70 svi igrači crknuti i on u produžetku (izvuće se penalom u 90 minuti na 2-2) govori o tome kako gol od odbijanca za 4-2 nije od protivnika već od EA.  

 

I tako svaku tekmu u 2-3 minuti pukne team press. 

 

 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 14:03 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Posto sam imal brdo Foddera u klubu slozio sam Silvu. Prema statsima, lik je prejak. Svaki review ga hvali. Stavio sam mu Maestro radi shot powera jer mi treba taj finess da ide ko raketa u gol. Igrat ce na CAMu a Son ide na RCAM. Mozda ga zarotiram na RCAM cisto radi lijeve noge. Makar onda imam osjecaj da ce ga lako blokirat, jer ce naravno svi ocekivat to. 

Gledam na Beru kao H/H all around CAM. 

 A gledam sad tog Bernarda Silvu, wf 3samo a da prodam Messija, napravim njega i uštedim oko 750k .  Ajd budi pametan.  Najgore što već imam i Maradonu u timu sa wf3.  

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Osobno da imam sredstava, ne bi se mnogo mislio oko B. Silve.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 14:11 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Posto sam imal brdo Foddera u klubu slozio sam Silvu. Prema statsima, lik je prejak. Svaki review ga hvali. Stavio sam mu Maestro radi shot powera jer mi treba taj finess da ide ko raketa u gol. Igrat ce na CAMu a Son ide na RCAM. Mozda ga zarotiram na RCAM cisto radi lijeve noge. Makar onda imam osjecaj da ce ga lako blokirat, jer ce naravno svi ocekivat to. 

Gledam na Beru kao H/H all around CAM. 

 A gledam sad tog Bernarda Silvu, wf 3samo a da prodam Messija, napravim njega i uštedim oko 750k .  Ajd budi pametan.  Najgore što već imam i Maradonu u timu sa wf3.  

 A gle. WF 3* je jedan, jedini minus na toj kartici... ali doslovno jedan jedini. Sve ostalo je top. Sa Basic, Deadeye ili Maestro lik je 95 RW kartica, 96 CAM. Ja nisam puno dvojio oko njega posto mi je Demebela vise dosta ( odnosno, vrijeme je za nekaj novo i bolje ). Posto imam Sona sa 4/5* koji bez problema moze igrat na RCAM. 
Isto tak ovi supci u EA nisu tak ni blesavi. Danas najvjerovatnije dolazi TOTY Ronaldo. Bernardo Silva je end game kartica koja daje link CRu. Na desnom boku imas Cancela i Semeda koji daju link na Silvu. Na gol stavis TOTY Allisona pa ti dva CBa mogu bit David Luiz FB i Militao. Militao daje perfect link na FUTMAS Mendya, Ikonu R. Carlosa. Robi Carlos daje perfect link na Neymara a Mendy na Hazarda ( ovisi od igraca kojeg koristis na LM ). 

 

Sve te jebene FB i Moments kartice su tu sa razlogom. Jer svaka daje link na neku meta karticu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
daseparo kaže...

Gledan jednog našeg na twitchu. Lik igra od 2-3 minute na team press. U 70 svi igrači crknuti i on u produžetku (izvuće se penalom u 90 minuti na 2-2) govori o tome kako gol od odbijanca za 4-2 nije od protivnika već od EA.  

 

I tako svaku tekmu u 2-3 minuti pukne team press. 

 

 

 To je onaj kaj je popsuil 7-0 pa rekel da ga je EA pokral. Gledal sam ga kad je neki momak stavil na FB grupu. Dobil je u dvije tekme 13 ili 14 golova, pa je i dalje EA bil kriv. 

 

 

EDIT: EA se svjetski zajebo i slucajno izbacil 3 TOTY SBCa. Uspio sam 2 slozit prije nego su uklonili ovog treceg. Evo slike paketa kaj sam stigel slozit. 

 

Jedan je bil 80 rated - 80 chem sa max. dvije lige. 

Drugi je bil 77 rated, 80 chem sa min. 3 igraca iz istog kluba.

 

Treci je bio prime mixed player pack al se ne sjecam zahtjeva.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 15:12 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Ja bi ga isto mogao napraviti i to dzabe prakticki, imam dosts high rated untradble igraca poput Benzeme,B.Silve, Piquea...

 

Cekam dugo na nekog igraca, miylim da bi mogao njega napraviti samo se bojim tog weak foota jer sam Griezmana prodao zbog tog.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 20
kox1987 kaže...

Lik je prvog dana TOTY-a kad su izašli napadači otvorio preko 300 paketa koje je skupio s vremenom, nakon toga svaki dan po još 100 komada, radi stalno League sbc-ijeve, i posralo ga zadnji dan sad kad su svi izašli, do onda nije nijednog otvorio

 

Na Erosensia mislim.

 Mogao je skupit 3000 paketa kad je lijepo na ea direct commun. kanalu na twitteru ea jasno i glasno napisao da packovi sadrže igrače iz onog trenutka kad su osvojeni a ne kad se otvaraju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
kox1987 kaže...

Lik je prvog dana TOTY-a kad su izašli napadači otvorio preko 300 paketa koje je skupio s vremenom, nakon toga svaki dan po još 100 komada, radi stalno League sbc-ijeve, i posralo ga zadnji dan sad kad su svi izašli, do onda nije nijednog otvorio

 

Na Erosensia mislim.

 Mogao je skupit 3000 paketa kad je lijepo na ea direct commun. kanalu na twitteru ea jasno i glasno napisao da packovi sadrže igrače iz onog trenutka kad su osvojeni a ne kad se otvaraju.

 Pises gluposti. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo za sad 2/2 WL. Ali kako sam ih ulovio u skriptanju da je to necuveno. Salah promasio mrtvaca i gledam putanju lopte i cudno mi je kako se odbila. Nakon tekme pogledam i evo snimke kako je lopta nicim izazvana promjenila rotaciju i smjer kako bi otisla sto dalje od mog igraca. Istina je da su sanse da moj igrac dode do lopte bile minimalne, jer se njegov nalazio ispred, ali EA je tu isao na sigurnost, ipak kaj je ziher je ziher.

 

Ima snimaka di se gada 15 puta stativa za redom i takoder je to skripta, ali tu se moze reci "to se moze i u stvarnosti desiti ako imas peh". Ali snimka duha se malo teze objasni. Ili se mozda taman na tom mjestu izmjesala ciklona i anticiklona pa je to produkt turbulencija posrijedi mjesanja toplog i hladnog zraka. Kako je EA dobro poznat po svojim simulacijama i velikoj realnosti u svojim igrama vrlo vjerojatno je do vremena.

 

Video:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 16:21 (cicek).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Ja krenuo super wl 5-0 sa ekipom od tacno 100k da bih zavrsio na 5-4, treba definitivno praviti pauze posle 4-5 utakmica jer pad koncentracije je bas uocljiv, samo sto mene boli k za rezultat igram kad mi se igra i koliko mi se igra, ove 4 sto sa izgubio sve bile tesne moglo je i drugacije da zavrsi ali sta je tu je. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
kox1987 kaže...

Lik je prvog dana TOTY-a kad su izašli napadači otvorio preko 300 paketa koje je skupio s vremenom, nakon toga svaki dan po još 100 komada, radi stalno League sbc-ijeve, i posralo ga zadnji dan sad kad su svi izašli, do onda nije nijednog otvorio

 

Na Erosensia mislim.

 Mogao je skupit 3000 paketa kad je lijepo na ea direct commun. kanalu na twitteru ea jasno i glasno napisao da packovi sadrže igrače iz onog trenutka kad su osvojeni a ne kad se otvaraju.

 To se odnosi samo na red pickove.

 

Ako se dobro sjecam Kurt je bio sacuvao svoj ultimate totw paket i normalno dobio IF kartice iz tekuceg tjedna. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

https://www.futbin.com/20/player/44121/Hakim%20Ziyech

 

Jbt led, koja kartica ovaj Zyech.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Iz 83+ upgradea... Al kao sto sam rekao, taj panj mi nece igrat. Bude isal u sbc. Pogbu sam isto prodao jer ga ne mogu vidjet, a griezman je tu silom prilika. Kad usparam za neku ikonu leti u on.

Svake godine barem jednom to smece upakiram untredable. I nikad ne igra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 19:54 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Slozio sam postavu kojoj ni skripta ne moze puno. Barem ne za sad. Jednostavno su prebrzi u napadi da ovaj svih 90 minuta se brani.

Evo ovo je bila posljednja tekma. Zabivao je golove kako je htio ali sam stvorio previse sansi da bi bas sve ovaj mađar na golu obranio.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel moze neko da mi predlozi neku najbolju formaciju sa taktikama za normalnu i dobru igru po vama, znaci igram 1000+ tekmi samo se u krug vrtim 2 pobjede 2 poraza i tako, nikad se maknuti iz div 4... dodje neki lik sa 80 rate ekipom samo se nesto vrti okrece i eto ga gol..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ovi na FBC su vrh. Dobije lik toty robertsona untr. karticu i plače koja će mu kita ta kartica te kako ga zbog toga jebu ovi iz EA. Ne može ga nikako uklopiti u momčad pa su mu je valjda zli kanađani zato dali. Eto, ja plačem što od 2012 nisam niti prismrdio toty kartici a ovaj lik plače jer je dobio krivu karticu. Ljudi nikad zadovoljni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja opet slagao jebene upgrade i naravno ništa.

Onda mi uvalilo IF Grelisha koji mi je bio duplikat pa sam išao raditi 83 upgrade i dobijem Kroosa kojeg već imam untradable.

Sad sam blokiran, ne mogu ništa otvarati dok ne riješim Kroosa, a od ponuđenih SBC-a me ništa ne privlači.

Čekao sam Pogbu, al uvalili Marcela večeras, u kurac.

Da li se možda zna ako i kad flashback Pogba izlazi?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice