Narukvice za satove

poruka: 8
|
čitano: 7.237
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Narukvice za satove

evo da imamo temu ako bude tko tražio kakav info

 

uglavnom

ima tko iskustva sa ovakvim narukvicama, tj dal netko ima tako nešto ?

razmišljam si uzeti jednu, htio bi crnu/tamnu ali da nije silikonska i da nije kožna

vidim da ih ima i na njuškalu jeftinijih verzija, ali ova sa linka mi je puno ljepša jer je dvije boje i kvalitetnije je napravljena, bolja kopča (širi zub) i ima quick release

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Narukvice za satove

Imam ti skoro identičnu takvu (samo crne boje) s aliexpressa za 2$, odlična stvar, isto ima quick release.

Jedino sam se zeznuo kaj sam uzeo s ofarbanim obručima, boja se oguli nakon nekog vremena, obavezno uzmi s čistim metalom.

I za ovu jeftinu sve pohvale, a te brandirane kaj si linkao bi trebale biti i kvalitetnije, i dok sam sa silikonskom dobio osip često, s ovom nikad, i plastifikacija na rupama je odlična, ne haba se uopće, i ne izlaze niti.

 

Edit: ima i mana, u odnosu na silikonsku je jako kruta i ne rastegne se s vremenom, a taman mi je na zadnjoj rupi labava, a na predzadnjoj ne mogu ni stegnut, obavezno kupi malo dužu od trenutne.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 10:06 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Narukvice za satove
fer-de-lance kaže...

Imam ti skoro identičnu takvu (samo crne boje) s aliexpressa za 2$, odlična stvar, isto ima quick release.

Jedino sam se zeznuo kaj sam uzeo s ofarbanim obručima, boja se oguli nakon nekog vremena, obavezno uzmi s čistim metalom.

I za ovu jeftinu sve pohvale, a te brandirane kaj si linkao bi trebale biti i kvalitetnije, i dok sam sa silikonskom dobio osip često, s ovom nikad, i plastifikacija na rupama je odlična, ne haba se uopće, i ne izlaze niti.

 

Edit: ima i mana, u odnosu na silikonsku je jako kruta i ne rastegne se s vremenom, a taman mi je na zadnjoj rupi labava, a na predzadnjoj ne mogu ni stegnut, obavezno kupi malo dužu od trenutne.

 

 hvala za info
ma gledao sam već da bi si naručio od nekud te narukvice, ali ono, amazon skoro nitko nema dostavu u hrv, sa alliexpressa i ebay-a trenutno pitaj boga kad bi došlo

ova sa linka je jedina koju sam našao da nema ograničenje na dostavu i da je tu negdje u EU

je da je malo skuplja, ali je od duplog materijala i kopča mi se više sviđa od onih koje imaju tanki zub

to da je malo kruta sam svjestan, ipak je tkanina a ne koža ili silikon, ali bude se formirala ruci nakon par dana nošenjakao i svaka druga

a što se tiče dužine, trenutno ova koju imam (kožna koja dođe sa HWGT2 classic) mi je zakopčana na pola remena otprilike, a dužinom je kao i ova sa linka, baš sam mjerio da provjerim

tako da sudeći po tome ova sa linka bi mi trebala otprilike isto sjesti na ruku

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
offline
Re: Narukvice za satove

Ma, formira ti se ona odmah na ruku, samo je problem kaj se ne istegne ni malo kao silikonska, pa ako ti treba rupa baš na pola puta između dvije postojeće nema ti spasa, evo ja već ovu imam jedbo 4 mjeseca i nije se ni malo razdužila.

A kaj se dužine tiče, ja sam uzeo točno iste dužine kao originalna silikonska koja je bila, i isto su dugačke, ali debljina ove je puno veća i onda na radijusu puno izgubiš, i još ako rupe završavaju malo prije, ispadne ti taman po dužini - meni je silikonska isto bila otprilike na srednjoj rupi, a ova je iste dužine i moram na zadnju rupu kopčat, tak da nije baš tak jednostavna matematika.

I definitivno uzmi sa širokom kopčom, ja isto ne vjerujem ovim užima 

 

Efit: uslikam poslije za usporedbu.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 10:35 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Narukvice za satove

ima li ko ideju kako očistiti kožni svijetlo smedji kaiš, dok je bio nov dobro je izgledao, sada ljeti od znoja sa ruku prošarenio je, jednom sam ga skidao sa sata i oprao, malo je bolje izgledao ali se ipak vidjelo šarenilo, sada je opet šaren.....?   :(

evo kako je izgledao kad je nov bio......

[img]https://i.imgur.com/ekqEdFP.jpg[/img]

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 10:33 (Lijepi Dzoni).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Narukvice za satove
Lijepi Dzoni kaže...

ima li ko ideju kako očistiti kožni svijetlo smedji kaiš, dok je bio nov dobro je izgledao, sada ljeti od znoja sa ruku prošarenio je, jednom sam ga skidao sa sata i oprao, malo je bolje izgledao ali se ipak vidjelo šarenilo, sada je opet šaren.....?   :(

evo kako je izgledao kad je nov bio......

[img]https://i.imgur.com/ekqEdFP.jpg[/img]

 Jel to s3 frontier, koji je to watch face? Izgleda dobro..

12 godina
offline
Re: Narukvice za satove
Avensac kaže...
Lijepi Dzoni kaže...

ima li ko ideju kako očistiti kožni svijetlo smedji kaiš, dok je bio nov dobro je izgledao, sada ljeti od znoja sa ruku prošarenio je, jednom sam ga skidao sa sata i oprao, malo je bolje izgledao ali se ipak vidjelo šarenilo, sada je opet šaren.....?   :(

evo kako je izgledao kad je nov bio......

[img]https://i.imgur.com/ekqEdFP.jpg[/img]

 Jel to s3 frontier, koji je to watch face? Izgleda dobro..

 Da, Gear S3 Frontier, a lice je: "Noble"

12 godina
offline
Narukvice za satove

Ništa....poslije odprilike 4 mjeseca nošenja kožni smedji kaiš sam juče zamijenio novim crnim kožnim kaišem, izgleda da se mora mijenjati kožni kaiš na svakih 4-6 mjeseci.....  :(

[img]https://i.imgur.com/6A9YMBS.jpg[/img]

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 23:09 (Lijepi Dzoni).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice