Moderator "pirat" zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 1.865
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Moderator "pirat"

Poslana vam je dobronamjerna sugestija!
Sadržaj: Dozvoljen jedan oglas mjesečno.
Vezano uz poruku: "[Prodaja] Samsung Galaxy S3"
Ova sugestija (tzv. 'bijeli karton') nema trajanje i ne vidi se javno.

 

Ovo je poruka koju sam danas dobio na PM.. Dragi moji pirat, budući da vidim da si moderator, želim ti posvetit temu jer mislim da je to najmanje što mogu napraviti za tebe..

 

Reci mi kad si mi vec obrisao oglas za prodaju SGS 3, zasto ne brises drugima oglase koji imaju više oglasa mjesecno?  Bolje da ljudi kupuju na njuškalu skuplje a iste stvari?

 

Zašto mi do sada nisi brisao oglase i slao te kartone, kada sam znao imat po par oglasa mjesecno?

 

edit: ne obracam paznju na thumb down ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 15:38 (ekoraca).
 
6 13 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Moderator "pirat"

Ko 1. ovo je bijeli karton i ne kuzim zasto ti to toiko znaci. Ja ih osobno ignoriram. A i sam znaš da na ovom forumu modovi ne rade bog zna kakav posao. NHF.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
14 godina
offline
Re: Moderator "pirat"

Pa ne mora mi brisat oglase. To mi znaci! Jer nemam vremena stalno pisat oglase, radi nekog ko nema pametnijeg posla.. Mogao mi je onda obrisat oglas koji lijepo pise da je iz usluge..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Moderator "pirat"

Vjerojatno jer su ti ljudi pretplatnici Bug-a, koji mogu postaviti oglasa koliko hoće.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moderator "pirat"
ekoraca kaže...

 

 

 

 

Reci mi kad si mi vec obrisao oglas za prodaju SGS 3, zasto ne brises drugima oglase koji imaju više oglasa mjesecno?  Bolje da ljudi kupuju na njuškalu skuplje a iste stvari?

 

Zašto mi do sada nisi brisao oglase i slao te kartone, kada sam znao imat po par oglasa mjesecno?

 

 

 

Moderatori jednostavno ne stignu (ne primjete) takve članove, ali zato postoji tipka Prijavi i svaka prijava se gleda. Ne brini, na svakoga pravila foruma djeluju jednako.

14 godina
offline
Re: Moderator "pirat"

Ocu bit dubre pa nekog prijavljivat, koji stavi 2 oglasa mjesecno? neko ko mi nudi ispod cijene?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Moderator "pirat"
ekoraca kaže...

Gdje je problem? Postoje pravila, a i sam znaš da moderatori ne stignu sve pratiti, pogledaj samo koliko se redudantnih i besmislenih tema otvori svaki dan. Život je prilično nepravedan, i znam taj osjećaj, ali u najgorem slučaju uvijek možeš oglas postaviti i na njuškalo.

Volvox kaže...

Ko 1. ovo je bijeli karton i ne kuzim zasto ti to toiko znaci. Ja ih osobno ignoriram. A i sam znaš da na ovom forumu modovi ne rade bog zna kakav posao. NHF.

Da si i sam moderator, da li bi imao isto mišljenje?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Moderator "pirat"
alankish kaže...
Volvox kaže...

Ko 1. ovo je bijeli karton i ne kuzim zasto ti to toiko znaci. Ja ih osobno ignoriram. A i sam znaš da na ovom forumu modovi ne rade bog zna kakav posao. NHF.

Da si i sam moderator, da li bi imao isto mišljenje?

  Vjerojatno, jer bi i ja iskorištava to šta sam moderator, jbg, zato ja nikad nebi prihvatio bit moderator, jer se nikad nebi skidao s foruma i svakog ko me malo živcira žutirao ili crvenio, kao što i oni rade.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
13 godina
neaktivan
offline
Moderator "pirat"

fora ti je tema.

moderator pirat {#}

pa pirat je pro

 

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Moderator "pirat"

Moderatori reagiraju na prijave. Tvoj je post očito netko prijavio. Osim toga, pritužbe na moderatore možeš slati na za to predviđen način, ne ovako.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
11 3 hvala 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice