Mobitel kao GPS za motocikl

poruka: 3
|
čitano: 2.308
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Mobitel kao GPS za motocikl

Trebao bi mi neki jeftini ali dosta rugged smartphone kojeg bi koristio offline, isključivo kao GPS uređaj za motocikl. Navigacija za motocikl postoji, ali košta cca 5,000kn i to mi nije u budžetu, posebice kad postoje smartphoneovi od 1500kn.

 

Imam priključak USB-C, tako da autonomija nije problem. Bitno mi je da se ne razbije ako padne s motocikla (zato rugged), da ima dosta vidljiv ekran i da ne košta jako puno.

 

 

Mislio sam možda Ulefone Armor 8

 

Smartphone Ulefone Armor 8, black, samo 1.399,00 kn (chipoteka.hr)

 

 

ima li nešto bolje od ovog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mobitel kao GPS za motocikl

Da te u startu razočaram - svaki (pa i rugged) smartphone će se instantno razbiti ako padne na ekran, tu nema spasa.

Zato si kupi neki najjeftiniji bilo kakav koji ima ekran dovoljno jakog osvjetljenja i kupi si rugged silikonski "case" za njega, dobiješ praktički istu stvar, a kad ga razbiješ kupiš drugi.

1400 kuna je previše za nekaj kaj budeš ionak razbio kao i bilo koji drugi.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 8:45 (fer-de-lance).
10 godina
suspendiran
offline
Mobitel kao GPS za motocikl

Ma nakon isprobavanja svojeg S20 na kraćoj relaciji shvatio sam da mi je skroz nepraktično (jer više vremena provodim gledajući rutu nego cestu) pa sam se odlučio na bluetooth slušalice (Samsung Galaxy Buds Pro), sad me navigacija vodi isključivo zvukom. Ono sitno što sam probao djeluje mi prilično OK (za 300 metara skrenite desno ... skrenite desno). Budem još vidio kad budem išao na dužu relaciju. Imate vi iskustva s isključivo audio navigacijom, da li vam paše?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice