Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

poruka: 103
|
čitano: 38.103
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 mjeseca
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
iSammy kaže...

Zna li netko zašto naši teleoperateri ne nude Pixel mobitele na pretplatu?

 Google Pixeli nisu službeno podržani u Hrvatskoj

14 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Ne znam da li je netko već spomenuo jer nisam pročitao baš sve postove u temi, iako većinu jesam.

Pixeli su poznati, pa tako i ova verzija 8, po niskoj PWM frekvenciji ekrana, pa onima koji su osjetljiviji na to izaziva veće zamaranje očiju, glavobolje...još jače dolazi do izražaja kad se navečer smanjuje osvijetljenje ekrana.

Po PWM vrijednostima su zadnje rangirani, koliko sam vidio na nekoj usporedbi mobitela.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Negdje sam naletio na članak da se taj pwm ne spominje uopće u inače nahvaljenom ekranu pixela 9 pro a isto se navodi da je loš u odnosu na konkurenciju. Iskreno, prvi puta čujem za taj problem. Već sam naručio Pixel 9 pro xl, odlazim sa Xiaomija nakon dugo godina. Sumnjam nekako da ću ja taj problem osjetiti, vjerojatno nisam od onih kojima smeta jer čitam sad da se i za moj Xiaomi 13 nešto slično piše a ja to nisam skužio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Stigao Pixel 9 Pro XL. Cijeli dan se igram. 😃 Za sada prezadovoljan.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Uživaj! Ja sam baš danas zamjenio P8pro za s23 ultra, al vjerojatno ću krajem god nabavit ovaj p9pro al manji, ne xl, ova ultra je fakat cigla...
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Znači od onog što me brinulo, hoće li raditi 5G i VoLTE, radi oboje na A1. Oduševljava me software jer... radi. Integracija svega je odlična. Na Xiaomiju sam uvijek nekako imao osjećaj da te neke stvari od googla ne rade kako treba. Još istražujem ali za sada mi se jako sviđa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Razmišljam o Pixel mobu, no zbunjen sam po pitanju 5g podrške.

Rade li kod nas bez problema ili ima ih ima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
To je i mene mučilo. Pixel 9 Pro XL: radi 5G na A1, radi i VoLTE.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Gdje si uzeo Pixel novi? Ja sam ga naručio u prednarudžbi na Amazonu još 20. kolovoza i par dana se već čujem i prepisujem s njima jer ne da nije došao na adresu - mobitel nije još uvijek niti dispatchan pa sam lagano pissed off... Izgubio sam svoj Pixel 6 prije 2 mjeseca i kupio sam iPhone, nakon 12 godina Nexusa i Pixela, jer drži cijenu i mogu ga prodati za dobru lovu dok izađe novi Pixel. Sada dok vidim da ljudima Pixel stiže, a meni ne i da sam osuđen i dalje koristiti jabučara - padam u blagu depresiju :D

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Google store de sa slanjem na mailbox de. 22.8. su isporučili na maibox de i onda još 3 radna dana dok je došao do mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Trebao sam i ja koristiti Mailbox.de... Još k tome, ako ne koristim Mailbox.de onda mi dođe regularnom poštom, a tebi je dostava bila GLS/Overseas/nekikurac. Uživaj u mobu momčino!

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Zanimaju me iskustva ako je tko prelazion sa Samusnga na Pixel i/ili obrnuto.


Imao sam S20 Ultra pa Pixel 7 Pro, I sad se dvoumim izmedu S24 Ultra i Pixel 9 Pro XL.
Citao sam dosta i Samsung je bolji ili jedank Pixelu na papiru, najvise se istice baterija. I ljudi cesto spominju "Samsung exclusive features"/"Pixel is too vanilla", ali nitko nikad ne napise nesto specificno.

 

Netko neka iskutva? Preporuke?

011000110010.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

There's no such thing as 'too vanilla' if you ask me :D

 

Meni je to glavni selling point... 

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice