Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

poruka: 103
|
čitano: 38.110
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Trenutno imam original od Google-a case, dobar je, ali ništa poseban.

 

Većinom koristim Spigen Rugged Armor i odličan mi je, sad sam malo za promjenu naručio Caseology Athlex (isto Spigen), navodno bi trebala biti top.

 

Što se tiče kaljenog stakla Spigen Alignmaster i također preporuke. Naručujem ili na primus media ili na top4mobile.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
mrbean kaže...

Trenutno imam original od Google-a case, dobar je, ali ništa poseban.

 

Većinom koristim Spigen Rugged Armor i odličan mi je, sad sam malo za promjenu naručio Caseology Athlex (isto Spigen), navodno bi trebala biti top.

 

Što se tiče kaljenog stakla Spigen Alignmaster i također preporuke. Naručujem ili na primus media ili na top4mobile.

Hvala na preporukama. Kupio sam rabljeni Pixel 8 koji je došao s nekim caseom i kaljenim staklom.

Case mi je čak i ok iako je neki noname. Kaljeno staklo je neko jeftino i loše. Već je izgrebano i ne sviđa mi se kako pokriva zaslon pa ću probati ovaj Alignmaster.

 

Jel stavljaš možda staklo na leću kamere? Ne znam koliko je to potrebno...

13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Thinborne aramid maska i sa njom najzadovoljniji, prije nje spigen air, malo mi je previše gumirana i zadeblja već ovako velik mob, a prije nje uag scout, ta je ko tenk, al mob je za mene preglomazan u njoj.
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Nisam još stavljao na leću kamere. Mislim da ih Spigen maskice dovoljno štite. Na ekran ipak kaljeno od straha da se ne razbije:D
12 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Uprvo stiglo kaljeno staklo i Caseology Athlex, odlična maskica, najbolje do sad sto sam probao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Došao june feature drop, napokon u pro modu se može izabrati leća manualno
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Ima li netko poteškoća sa mobilnim internetom preko bonbon/HT mreže? Meni se jučer počelo događati da su upload i download brzine abnormalno pale, doslovno na SpeedTest aplikaciji ne mogu dobiti 1 MB/S, a testirao sam na 4G i 5G mreži.


Probao sam naravno sve, od reseta mobitela i mrežnih postavki, promjene SIM kartice pa i testiranja te nove SIM kartice u starom mobitelu, i na oba uređaja je isti problem. 

Prvo sam mislio da nije nešto do zadnjeg softverskog ažuriranja (Pixel 7a), čitam da Pixeli znaju često imati bugove sa mrežom, ali stari mobitel (Pixel 2XL) je na starijoj verziji Androida koji više ne prima softverska ažuriranja, pa vjerujem da nije do toga.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Ja sam na HT-u na Pixel 8. Neki dan sam imao problema na sat-dva jer je signal skroz nestao. Ali imali su i svi moji kolege s posla (imam broj od firme). Osim toga nisam imao problema.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Danas ujutro me zvali s 3 različita mobitela, kažu nisam se javljao. Njima zvonio svaki puta, kod mene niti jednom. Također nemam niti propuštenih poziva.

Jel netko imao sličnih iskustva? Pixel8

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2024 11:02 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Nisam do sada, uredno radi 8 Pro. Ali nisi jedini koji ima Pixel koji ispušta pozive ili iz uopće ne zaprima.

Mislim generalno sam zadovoljan, ali kad vidim ta brikanja, ispuštanje poziva i probleme sa modemom - lagano bi ga prodao iz preventive. Kamera je divna i krasna, al to mi ne opravdava potencijalne probleme.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Ja imam 8 Pro od kad je izašao, i kolko znam ni jednom do sad mi se to nije dogodilo.

 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Kad će tema o Pixel 9?

Vi koji imate Pixel 8, da li bi ga preporučili i što su mu najveće mane? Čitao sam da jedno vrijeme 5G nije radio a nedavno sam čuo da VoLte ne radi. Hoće to i sa 9 biti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Imao do sada redom:

Pixel 6

Pixel 7

Pixel 7 Pro

Pixel 8

Pixel 8 Pro

 

Trenutno imam Pixel 8 Pro i zadovoljan sam. Nema potrebe da kupujem 9. Mislim da ne donosi neko bitno poboljsanje tako da ostajem na Pixel 8 Pro. Kod serije 9 mi se svidja sta je obicni 9 u veličini 6.3" ali mi se ne svidja sta je 9 Pro isto 6.3". Meni je nekako 6.5" idealna velicina i volio bi da je 9 Pro velicina 6.5"

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
5G i VoLTE na HT-u rade bez problema.l, iako sam taj 5G probao i ugasio nakon tjedan jer previše baterije troši u odnosu na 4G.
Glavni plus 8 Pro je kamera, vrhunski aparat koji u 99% vremena daje odlične iskoristive fotke i to u automatskom modu. Plus je i soft podrška u smislu brzine, dostupne su odmah, ali nisu sve dovoljno istestirane, što je minus.
OS je čist i bez bloata bilo kakve vrste, a ono kaj mi se i nije sviđalo tipa termometar, jednostavno se disablea u opcijama.
Minus je definitivno baterija koja bi s 5000mah trebala biti bolja i i sporo 27w punjenje uz naravno potrebu da se kupi oriđiđi ili neki PD punjač, mob dođe bez jednog. Cijeli mob se dosta ugrije na ovim ljetnim temperaturama čak i na jednostavnim radnjama poput gledanja jutuba.
Slušalica i glavni zvučnim su osjetno lošiji nego na npr. S23 koji su glasniji i puniji zvukom, osrednji su što nije prihvatljivo za cijenu koju traže.
Hrpa ovih featurea poput call screeninga nisu dostupni u RH, jer cijeli mob zapravo nije za naše tržište.
Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2024 19:31 (Apachy).
6 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
djhuby kaže...

Imao do sada redom:

Pixel 6

Pixel 7

Pixel 7 Pro

Pixel 8

Pixel 8 Pro

 

Trenutno imam Pixel 8 Pro i zadovoljan sam. Nema potrebe da kupujem 9. Mislim da ne donosi neko bitno poboljsanje tako da ostajem na Pixel 8 Pro. Kod serije 9 mi se svidja sta je obicni 9 u veličini 6.3" ali mi se ne svidja sta je 9 Pro isto 6.3". Meni je nekako 6.5" idealna velicina i volio bi da je 9 Pro velicina 6.5"

Zato će postojati XL veličina

13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Mene i mami zapravo Pixel 9 pro XL. Htio bih malo veći ekran nego što sada imam (Xiaomi 13) a i htio bih nešto novo probati, dugo sam na Xiaomiju i sva poboljšanja su tipa brže, jače, bolje ali isto. Strah me da će mi faliti brzo punjenje, da neće svašta nešta raditi jer, što kažete, nije za naše tržište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Sve radi na Pixelu, ne trebaš se brinuti oko toga 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2024 7:37 (mika2210).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Jel radi VOLTE na A1 mreži?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
mika2210 kaže...

Sve radi na Pixelu, ne trebaš se brinuti oko toga 

Meni na HT-u radi lažni 5G (5g NSA (non-standalone) relies on the LTE core for aggregation: calls, texts, routing etc. still run through a 4g network) umjesto pravog 5G  (5g SA (standalone) is "true" 5g with its own core, no longer uses or needs LTE and runs everything over a 5g NR core).

Tako da je ovo prva informacija da sve radi na njemu kod nas.

12 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Pozdrav. evo razmatram kupovinu novog mobitela pa se dvoumim dali da čekam google pixel 9 pro ili da ubodem samsung galaxy s24+ ili ultru. Nisam siguran kako mobitel radi tj. dali je otključan na naše mreže pošto što je već netko i spomenuo nije za naše tržište. Dali ima još kakvih bugova?

Pro audio equipment
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Nikacc kaže...

Pozdrav. evo razmatram kupovinu novog mobitela pa se dvoumim dali da čekam google pixel 9 pro ili da ubodem samsung galaxy s24+ ili ultru. Nisam siguran kako mobitel radi tj. dali je otključan na naše mreže pošto što je već netko i spomenuo nije za naše tržište. Dali ima još kakvih bugova?

Uzmi ultru s toplom preporukom, ja ću uzeti 9ku ali zato jer sam mazohist :D

2 mjeseca
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Recenzija Google Pixel 9 Pro XL

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2024 8:40 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
love2ml86 kaže...
mika2210 kaže...

Sve radi na Pixelu, ne trebaš se brinuti oko toga 

Meni na HT-u radi lažni 5G (5g NSA (non-standalone) relies on the LTE core for aggregation: calls, texts, routing etc. still run through a 4g network) umjesto pravog 5G  (5g SA (standalone) is "true" 5g with its own core, no longer uses or needs LTE and runs everything over a 5g NR core).

Tako da je ovo prva informacija da sve radi na njemu kod nas.

 Moram priznat da ako i je tako, ja to nisam primjetio. Sve radi ultra brzo, ja sam baš jako zadovoljan s mobitelom.

 

 

13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Mislim da ću uzeti Pixel 9 Pro xl kad izađe. Samo se nadam da će biti sve što očekujem i što najavljuju i da neće biti nekih velikih problema s kojima neću moći živjeti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Mobitel je vrlo orijentiran na englesko govorno područje i većina reklamiranih značajki nema nekog smisla kod nas.

Druga stvar... Dok ne budemo službeno podržani kao zemlja, iz principa mi se ne uzima Pixel.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
Realno, P8Pro je bez tih softverskih značajki mob višeg srednjeg ranga.
Za mene pun pogodak jer sam sucker za day one nadogradnje (koje su definitivno dvosjekli mač) i čisti OS, koji naravno ima svoje mane - npr. debilni notifikacijski/akcijki centar koji kao da ga je radio 10-godišnjak.
Druga stvar je odlična kamera za amatere jer baš fotkam svakakve gluposti, a nemam nikakvog znanja niti vještina za manualne opcije.

Samo treba znat kaj se dobijePixelom u RH, da ne bi bilo plača kasnije.
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Nema idealnog mobitela. Ja sam sad u poziciji da mogu birati a ništa mi se pretjerano ne sviđa. Dolazim sa Xiaomi 13, trenutni Xiaomi 14 mi nije skoro nikakav upgrade pa to nebi. Ne čeka mi se ni Xiaomi 15 ni Galaxy S25. Na preporuku par ljudi koji imaju Pixel 8 pro me počeo Pixel zanimati. Ne očekujem nešta idealno, ali ono, da mi osnovne funkcije rade, da je ekran dobar, za slikanje da je dobar (ono, djeca su mala pa ih slikam stalno), da android auto radi kak treba, da nema nekih nepodnošljivih bugova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Možete naručiti putem njemačkog Google Store, ali morate koristiti mailboxde

 

Google Pixel 8 - 599 eura

 

https://store.google.com/de/product/pixel_8?hl=de

 

Google Pixel 8 Pro - 799 eura

 

https://store.google.com/de/product/pixel_8_pro?hl=de

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2024 9:44 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 8/Pixel 8 Pro
@display name Ivo
Ja koristim pixele evo vec dvije godine, prvo 6, a sad 7a.
Mobiteli rade besprijekorno, bugova pa i nema, kamera vrh!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2024 10:41 (Chico12).
10 godina
offline
Google Pixel 8/Pixel 8 Pro

Zna li netko zašto naši teleoperateri ne nude Pixel mobitele na pretplatu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice