Router i dva AP TL-WA901ND

poruka: 5
|
čitano: 1.328
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Router i dva AP TL-WA901ND

Pozdrav!

Dakle, kupio sam 2 Access Pointa i žičano sam ih povezao na Router od A1.

Kako napraviti da sada nemam 3 wifi mreže nego da imam samo jednu i da se uređaji spajaju automatski.

Da ih samo stavim u Repeater mode i stavim iste SSID i password. Jel moram još podešavati nešto na routeru ili ne?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Router i dva AP TL-WA901ND
Nema ih smisla stavljat u repeater mode ako su povezani kablom sa glavnim ruterom onda sve u ap mode, staviti isti ssid isti pass samo na druge kanale, ako su ostale postavke uredu sve bi trebalo radit kako treba.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Router i dva AP TL-WA901ND
Goran01 kaže...
Nema ih smisla stavljat u repeater mode ako su povezani kablom sa glavnim ruterom onda sve u ap mode, staviti isti ssid isti pass samo na druge kanale, ako su ostale postavke uredu sve bi trebalo radit kako treba.

 Hvala!

5 godina
offline
Re: Router i dva AP TL-WA901ND

Racunaj da prebacivanje sa AP na AP nece bas ici kao na mobu da ne primijetis.... Uglavnom neces primijetiti...

Za to sto ti trazis postoje puno skuplji uredjaji  na kojima to radi puno bolje tipa Unify ali je to overkill za tebe... Ovo ce raditi sasvim solidno.....

10 godina
offline
Re: Router i dva AP TL-WA901ND

Da , AP mod a ne repeater i može isti ssid i pasw. ali da se međusobno ne smetaju treba i ruter i AP postaviti fiksno na različite kanale npr. 1CH, 5CH, 9CH .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice